261
Zenéhez és egyben játékhoz kéne...
  • bajgunar
    #181
    Maradok ennél:

  • Lacika 79
    #180
    végre valaki aki nem elvakult "bícces"
  • Jaffa 2843
    #179
    Nem akarlak elkeseríteni, de a Beats-ek abba a csoportba tartoznak, ahol a hamisítvány és az eredeti majdhogynem egy szinten van hangminőségben. Nem valami jó. (és még finoman fejeztem ki magam)
    A helyedben elsóznám valakinek, aztán vennék egy értelmes fejest.
  • pike011
    #178
    Hello!

    Remélem valaki tud segiteni.
    Kaptam tesómtól egy Beats Monster Studio fülest. Kint vette amcsiba ő is használtam, amikor kint voltam akkor adta nekem. Használtan vette valami 30-40 ezeréert. A kérdés az lenne, hogyan derítsük kit, hogy kamu füles-e vagy eredeti. Néztem sok videot meg cikket, de mivel nincs nálam hamis nem tudom érezni a különbséget. Vannak a kagyló mögött cikkszámok ilyesmik, valahol azt irják eredetin van, valahol azt hogy nincs. Egyszerűen nem tudom eldönteni. Nincs valami konkrét dolog amiből el lehet dönteni?
  • Lacika 79
    #177
    Ugyan nincs mit :)
  • SzirmosSzisza
    #176
    Okés, van is rá 20% kedvezmény, szal "csak" 6.5, köszi :)
  • Lacika 79
    #175
    ilyen összegnél nem igazán kell eget verő különbségekre számítani, kb. ugyanazt tudja, mint a többi 6-8000 Ft-os agybadugósok.
  • SzirmosSzisza
    #174
    Hali, erről vélemény?
  • scs17
    #173
    Hali, fülhallgatót szeretnék vásárolni, zenehallgatáshoz. Kb 6-8eFt-ot szánnék rá, és mindenképpen a szilikongumis fajtából. Eddig a Sennheiser CX 175-öt néztem ki magamnak, de kiváncsi lennék, hogy ebben az árkategóriában van-e jobb?

    Választ előre is köszi!
  • Lazarus
    #172
    Jónak tűnik, köszönöm
  • Jaffa 2843
    #171
    5 ezer Ft-ig csak a Maxell Retro DJ van, ami normális.
  • Lazarus
    #170
    Hi!

    Szeretnék egy fülest, nem füldugósat hanem tappancsost, fő szempont hogy kényelmes legyen több órás használat után is és olcsó.
    Nem kell hogy 7.1 legyen meg kristálytiszta hang, nekem elég ha nem recseg.
    Amiket eddig vettem (1000-2000 körül) nyomják a fejem, kényelmetlenek. Egy olyan ötezret rááldoznék egy jobbra, filmezéshez, játékhoz, zenére, komponálni nem fogok.

    Szerintetek milyet lenne érdemes venni?
  • Mike
    #169
    nem akarok audifil hangzást, max annyi az elvárásom, hogy ne úgy szóljon mint egy szokol rádió

    milyen lehet ez? sehol nem találok róla egy review-t
    és ugye a gyártó nem a füleseiről híres

    Thermaltake

    sokkal többet meg nem költenék egy ilyenre
  • Jaffa 2843
    #168
    Burn-in

    De csak óvatosan!! olvasd el a hozzászólásokat is
  • benőmenő
    #167
    Most már lényegelen, mert gazdagabb lettem egy Philips SHP 2700-zal, és aki metált, vagy hard rockot hallgat, az nehezen fog találni jobb fejhallgatót. Viszont elektronikus zenéhez egy kicsit tompa a basszusa, de hátha javul, miután bejáratódott. Viszont annak örülnék, ha vki tudna linkelni rendes burn-in zajokat, amiket le is tudok tölteni.
  • benőmenő
    #166
    Hali, megadta magát a sharkoon rush headsetem, és kéne vmi gyorsba 10K körül.
  • Jaffa 2843
    #165
    pl: Superlux 668B
    viszont hangkártya is kell alá, mert az alaplapi kb semmit nem ér, arra meg pl: Asus Xonar DG
  • Xenon88
    #164
    Pl? Az se baj ha 20ezer Ft
  • Jaffa 2843
    #163
    ennyi pénzért van sokkal jobb is.
  • Xenon88
    #162
    Sziasztok!

    Razer orca fejhallgató jó játékhoz?
  • bajgunar
    #161
    Xears XE200Pro egy apróhirdetés, de ennyiért megíri!
    Tényleg nagyon jókat írnak róla! De való igaz, ízlések és pofonok.
    Ki kéne próbáld, meg meg kéne hogy hallgasd! És úgy dönteni.
    Lehet az én kasuki fülemnek nagyon kényelmes, de a tiédet meg lehet hogy nyomja!
    Passz.
  • Jaffa 2843
    #160
    a kényelem teljesen szubjektív, mivel mindnekinek más a füle, de hangminőségben a Xears, a Brainwavz, az Xcape és a MEElectronics fülesei nagyon jók, általában bőven meghaladva a Sennheiser fülesek hangminőségét.
  • Balyy
    #159
    Tudna nekem vki ajánlani egy kényelmes fülhallgatót? (agybadugós)
    Érzékeny a fülem, 1 óra hallgatás után megfájdul.
  • Jaffa 2843
    #158
    hangminőségre jóval lejjebb van mint a Superlux 668B
  • tibi206
    #157
    Lol neten 9k-ért van :D
  • Rotyoka
    #156
    Most vettem nemrég egy AKG - k512 fejhallgatót, és mit ne mondjak nagyon durva hangzása van. Igaz 13.000Ft, de AKG minőség az biztos.
  • tibi206
    #155
    Oké kösz a segítséget.
  • Jaffa 2843
    #154
    igen a dg tökéletes lesz hozzá
  • tibi206
    #153
    Nem nagyon értek hozzá ezjó lenne?
  • tibi206
    #152
    Ok kösz és tudsz ajánlani valami olcsó de azért mégis jó hangkártyát hozzá?
  • Jaffa 2843
    #151
    Superlux 662B vagy 668B
    link
  • tibi206
    #150
    Üdv!
    Milyen fülhallgatót ajánlotok 10-15ezer Ft körül főleg játékra és zenehallgatásra kellene.
  • bajgunar
    #149
    Hy all.
    Vkit nem érdekel egy kapcsoló doboz, amivel könnyedén válthat a füles és az erősítő között! ? Mikor melyiket akarod hallgatni.
    Megkímél a jack dugdosástól a gép hátulján! Esztétikus is (amennyire lehet) és nem egy nagy böszmeség (kb 8x8x4cm).
    Akár 7.1-5.1-2.0 stb.... max 8 csatorna váltható vele. + 1 mikrofon, ami nem kapcsolt, az fix (nincs kapcsolva).
    Jack elosztónál lényegesen jobb, mert nem megy egyszerre két irányba a jel és így nem romlik a jel erőssége és mivel árnyékolt, test-elt így nem búg.

    Switch Box



  • SaphireDraco
    #148
    Sziasztok!
    Fülest keresek és pár teszt után eljutottam a Xears fülesekig és azok közülis a követzekőkhöz:

    Experience XE200PRO In Ear
    Xears Xtreme XT2 PRO Highend In Ear
    Nature N3i Highend Headset
    Xears Turbo Devices TD III V2 PRO

    Esetleg valami vélemény róluk vagy más ajánlás vagy ha ezek a legjobbak akkor meiket?

    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • Geri8
    #147
    köszönöm, de már meglett a kiválasztott :) egy Xears TD II Black
  • Jaffa 2843
    #146
    maximális keret?
  • Geri8
    #145
    Sziasztok
    Jó minőségű agyba dugós fülest keresek, legalább 2m kábellel.
    Eddig a sony ericsson gyári fülesét használtam (sony ericsson hpm-70 stereo) és tökéletesen meg voltam vele elégedve.
    Ehhez hasonló fülesen gondolkodom, lényeges lenne hogy erős és jó minőségű basszusa legyen, nem ez a magas hangú vonyíkoló átlag.
  • doktor tarhonya
    #144
    Köszi a választ!

    Végül egy HD202-t választottam :)
  • Jaffa 2843
    #143
    szia!

    nekem volt g330-as dizájnú fejhallgatóm, és nagyon em volt kényelmes ez a fület körül ölelő műanyag sz@r.
    ezek közül messze a sennheiser a nyerő

    viszont ha a mikrofon nem létszükség, akkor inkább egy Superlux 668B -t szerezz be.

    itt tudsz érdeklődni:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://hardverapro.hu/apro/hivatalos_superlux_bazar_2/friss.html

    a helyedben én simán a superlux mellett döntenék, ha mikrofon nem kell rá. (nekem is van ilyen superluxom és nagyon szépen szól)
  • doktor tarhonya
    #142
    hello!

    Számítógépes használathoz kellen nekem fejhallgató, tehát nem ártana ha lenne rajta egy mikrofon is, de nem muszáj.
    Sennheiser pc131-en
    A HD 203-mon
    illetve a Logitech g330-on gondolkoztam. Úgy látom a pc131-et nem lenne túl kényelmes viselni a párnái miatt, valakinek tapasztalat?

    Illetve a Logitechel az a bajom, hogy nem tudom mennyire törékeny, illetve mennyire jól szól a Sennheiserrel szemben.

    Max 10k-t szánnék rá...