261
Zenéhez és egyben játékhoz kéne...
  • MarkBlade
    #221
    Nekem ilyen van a 2-es verzió. Nagyon baba :) Kényelmes rettentően pedig szemüvegem van. Pont ezért féltem de annyira puha hogy abszolute nem zavar. Nagyon jó a hangzás.. Mad Max filmet beraktam és még az asszony is ledöbbent.. Mint a moziban.. szavaival élve.
    Nagyon jó vétel volt bár elsőre soknak tűnt a 27k de igazából megdöbbentő hol tart a technika. Ezután azért kíváncsi lennék mit tud egy 200k-s fejes :D
  • Jaffa 2843
    #220
    Razer audio? nope.
  • Lantee
    #219
    Esetleg megnézheted még a Razer Kraken szériát is:
    Razer Kraken Analog 7.1

    Én a Kraken Chroma-t használom, és egészen meg vagyok vele elégede. Előtte Logitech és Razer Carcharias volt, de magasan ez eddig a legjobb.
    Utoljára szerkesztette: Lantee, 2015.09.04. 18:58:50
  • Jaffa 2843
    #218
    Azt mindig érdemes elfelejteni. :D
    Majd veszel hozzá egy Xonar DG-t vagy DGX-et oszt jobban jártál, mint bármelyik péniszméregető gémör. :)
  • oneal1
    #217
    ez eddig nekem teljesen kimaradt!

    köszi!

    esetleg olyan cucc ami tud valamiféle térhangzást azt felejtsem el ebben az árkategóriában?
  • Jaffa 2843
    #216
    HyperX Cloud
  • oneal1
    #215
    sziasztok

    20-22k körül szeretnék játékra headsetet venni.

    Steelseries siberia v2-t használtam eddig, most beszart....

    Kényelmesség szempontjából sajnos úgy tudom hogy jobbat nem lehet találni, úgyhogy ha innen nézzük ez a nyerő.

    Thermaltake ill cooler master termékekről vannak vélemények?

    Cooler Master Storm Sirus C 2.2
    Thermaltake Tt eSports CRONOS
  • Jaffa 2843
    #214
    Katt

    Mivel hajtanád meg?
  • Nirz
    #213
    fejhallgatóra kb 30 ezret szánnék,mit tudtok ajánlani?
    kevésbé játékra inkább zene,film,anime nézésre stb
  • SzirmosSzisza
    #212
    Egy idő után unalmas 5 havonta újat venni, mert nem szól az egyik oldala :s
  • ENVE
    #211
    Ha úgy vesszük kb. 80ezer alatt fixen nem éri meg a sennheiser. Viszont én rendszeresem megveszem, mert szeretem :P
  • Jaffa 2843
    #210
    Sennheiser az alsó kategóriában ramaty, nagyon nem éri meg a pénzét. De ha már itt tartunk a JBL sem jó. A haverjaidnak kicsit utána kellene nézniük, hogy mi merre...
  • Marton95
    #209
    Én most vettem a media marktban egy Sennheisert a media marktban akciósan, meg vagyok vele elégedve, neked is ajánlom. Az ismerőseim szerint ez a márka a legjobb, de most többféle akciós fejhallgató is van, ugyanebben a kategóriában: Sony, JBL.
  • csokiskex
    #208
    Sziasztok!

    Régi, szakadt Genius fülesem szeretném lecserélni. Főként játékhoz lenne. A probléma a következő. Adott egy nappali, ahol van egy pc a tv-re kötve, egy Pioneer erősítőn keresztül. A pc a szekrény tetején van. A kanapé kb 4-5 méterre. Vezeték nélkülit nem szeretnék, nem hiszek bennük.
    Először a Logitech G430-ál szemeztem, mert ahhoz jár USB adapter/Hangkártya és ezt könnyen meg tudom toldani egy kábellel.
    Pár hozzászólással korábban olvastam a Superlux HD660E-t. Feltetelezem hangzasban jobb is, mint a Logitech. Árban jó, külön hangkartyat nem szeretnék venni. Az jó lenne, ha a PC-be csak a mikrofonját dugom be és a fejhallgatót pedig a Pioneer erősítőbe? Lenne minőség beli különbség? Mondjuk akár hova dugom őket, ennél a fülesnél 2 Jack hosszabbítót kell igénybe vennem, ami zavaró lehet. Ezt gondolom szintén egy usb-s hangkartyaval lehetne egyszerűsíteni. Azt tudom, hogy az 1-2 ezer forintos az szar. A Xonar usb-s nem tudom mennyire jó? Esetleg lenne Creative 5 ezer körül. Vagy hagyjam ezeket és barátkozzak meg a két kábellel?
  • bajgunar
    #207
    Aircoustic Black Walnut Wood
    Itt már drágább :/ .
    Nekem cseresznyefából van, de gyönyörű a hangja. Madzagja kissé "vékony"ka, s vigyázni kell vele a jack dugónál, mert könnyen megtörhet.
    (Nekem megtört ~ 1 év után, de mivel szervízes vok így megjavítottam (levág, szétszed, blankol, újraforraszt, összerak) de bakker...)
    Ettől függetlenül megérte az árát, s a hangja kárpótol.
  • 00mate
    #206
    Hali!

    Max 15k-ig vennék egy fülhallgatót. Milyen márkákban érdemes gondolkoznom?
  • Novatek
    #205
    Üdv!

    A napokban felmerült bennem az igény egy vezeték nélküli fej- vagy fülhallgatóra. Eddig egy Sennheiser HD202-vel és a Sony Xperia Z-hez kapott "agybabedugós" fülhallgatóval van tapasztalatom.Mindkét esetben csak jó.
    Leginkább utazáshoz szeretném használni, munkába járás során állandó kínlódás a fémdetektoros kapun átlépéskor a kábel és a többi cuccom gabalyodása. Láttam hogy van olyan típus ami headset is, tehát van beépített mikrofonja,ez nem annyira fontos. A kialakításán gondolkodva a hd202 a kiinduló pont, tehát a teljes fülre simulót kedvelem. De a méretei miatt az utcán biztos "kinéznek ezért, ha van fülhallgató ami szintén vezeték nélküli az szintén jó lehet. Ár kategória kb. 15eFt-ig de meghallgatom a 30-as javaslatokat is, de ebben már egy sokkal jobb minőséget várok mint egy hd 202.
    Tudnátok javaslatokat írni a fentiek alapján?
    A nyilvánvaló helyeken kívül, tudnátok olyan helyet mondani ahol ki lehet próbálni párat.
  • ENVE
    #204
    A hyperx füles tényleg nem tünik veszettül szarnak, de ennyi pénzért nem éri meg szvsz. Akkor már inkább egy siberia, de én azt se szeretem. :)

    http://hangshop.hu/spd/at-atht500/Audio-Technica-ATH-T500-zart-dinamikus-fejhallgato

    Ez kb. 100x megérősebbnek tünik a számomra.
  • nap3lem
    #203
    Thermaltake eSPORTS Shock-on én is gondolkodtam. Siberiat kicsit drágának tartom.
    De laptopos hang kártyám van, gondolom ez is számít. Így is érdemes volna beruházni egy Thermaltake fülesre?
  • Lantee
    #202
    A Razer sok termékkel kint van a piacon, és nem egy noname szar. Évekig használtam a Charcarias (vagy mi) fülesüket, és számomra tökéletes hangzása volt. Játékra, filmre és még zenélgetésre is tökéletesen megfelelt. Nem fájt tőle a fülem, szépen ki volt egyenlítve a mély és a magas hangtartomány, imádtam.
    Kicsit elhasználódott az évek alatt, és végigbogarászva az Amazon véleményeket, megvettem ezt a Krakent. Na, ez egy fos.

    Van a piacon vagy 500 cég, 2000 féle fejhallgatóval. Természetesen mindenki saját magából indul ki, de pl. én már nem szívesen adnék 25-30e forintnál többet egy fülesért, mert egyszerűen annyit és úgy nem használom.

    Ezt a Kingston Hyper X-et tolják most sok fórumon, de pl. az újról is azt olvastam, hogy virtuális 7.1, ami nekem rohadtul nem kell, illetve túl erős a mély, ami viszont megöli a zenét.

    Egy Asus Xonar DG-t használok, és még mindig nem tudom, mire váltsak. a Superlux HMD660 tetszene, de nem tudom hol kapható.
    SteelSeries Siberia és a TT eSport van még versenyben a Kingstonnal. Sennheisert én is imádom, de a normális ott 40e-nél kezdődik, de inkább 60e.
  • nap3lem
    #201
    CM Storm Ceres 300?
    Vélemények, tapasztalatok?
  • Jaffa 2843
    #200
    A kezdő audio kombót egy Superlux HD660 (vagy HMD 660E, ha mikrofonos kell) és egy Asus Xonar DG / DGX-ben állapítanám meg. :)
  • ENVE
    #199
    Razer jó nevü füles?

    Hát ez nekem új, oszt meséjjé má mióta olyan nagy név a razer ebben a témában? :D Amúgy meg +1 jaffanak. Alaplapi vackokkal amúgy sincs értelme a füles témába bele bonyolódni...

    BTW jó név ott kezdődik, hogy Sennheiser, Platronics, ha már gamerkedünk. Kb. itt vége is.

    Ha nem akarsz versenyekre járni, (true story incoming) ahol bazira bele fognak ordítani a füledbe mások, ajánlott valami nyitott, audiophilenek nevezett fülest nézni, ami normális minőséggel bír. Sokan nem szeretik a Sennheisert, mert drága szerintük, de én 1x se csalódtam még benne. Volt 3, az egyik pont annyira volt jó, mint az ára (HD201, 5ezer forint), ahhoz képest strapa volt. Másik egy PC130, ami már kevésbé volt strapa, meghát useless zenélni, de gyönyörű hangja volt cs-ben. A következő egy HD515, ami már mind2 tulajdonságával bírt, a zene nagyon szép volt (kicsit hiányos mély tartománnyal), iszonyat strapa bíró, ám 28huf-ba került, és csak éppen versenyeken nem tudtam használni, amint egy kevésbé noname ellenféllel kerültem szembe, mert a kedves nézők leordították a csapatom.
    Utoljára szerkesztette: ENVE, 2015.01.20. 05:52:25
  • Jaffa 2843
    #198
    Ha zene is fontos, akkor felejtsd el a gamer kacatokat. Legelőször ott kellene kezdeni, hogy milyen hangkártyád van jelenleg?
  • Lantee
    #197
    UP!

    Razer Kraken Analóg 7.1 - a mély mindent elnyom, és zenélésnél katasztrófálisan szól.
    Tudnátok ajánlani valami hasonlóan jó nevű, de valóban minőségi fülest?
  • Since
    #196
    Én jelenleg két headseten gondolkodom, nagyjából azonos árban vannak...

    LOGITECH G430 20k
    Turtle Beach Z22

    Valakinek esetleg van tapasztalata, vagy használt ilyen headsetet?

    Ha igen, esetleg megosztaná a véleményét? :)

    Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: Since, 2014.11.01. 21:07:40
  • bardocz
    #195
    Ez pl? Ennél többet nagyon nem szánnék rá, hardverapróról meg lehet be lehetne szerzeni olcsóbban.
  • bardocz
    #194
    Lehet kicsit offtopik leszek, fejhallgatós topikot nem találtam. Mit javasoltok? Szemüveges vagyok, szóval olyan kéne, ami jó nagy, vastagabb szivaccsal. Valamelyik olcsóbb sennheisert próbáltam még régebben, az kényelmes volt. Lehetőleg vagy a kábelén, vagy magán a fejhallgatón tudjak hangerőt szabályozni. És kéne mikrofon is, játék, zene, beszélgetés, ezekre lenne használva.
  • repvez
    #193
    Ez jól néz ki és biztos jó is,de enynit nem költenék egy fülesre .
  • bajgunar
    #192
    Logitech Ultimate Ears 350vi fejhallgató
    Márka is, minőség is, strapabíró is, és a hangja is ott van (és nem csak a mély szedi szét a fejed, tisztán és szépen szól, a beszéd is tisztán hallható, gombnyomásra felvehető, stb.) Igaz 11.800 .- de megéri.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk én anno BF3-ban nyertem 17.700-ért.


    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2014.10.01. 00:25:41
  • repvez
    #191
    Tud valaki ajánlani nekem BT-s agybadugós fülhallgatót ?Sportoláshoz kéne,tegát jó ha könnyü és az izzadságot birja .egyszerű fekete legyen .
    Igazából ami még jó lenne ha tudná, hogy kis helyre össze lehessen hajtani, hogy az övtáskába is elférjen, a másik ami jó lenne ha tudna az az SD kártyáról való zene lejátszás, tehát telefon nélkül is használható lenne.
    DE ez nem olyan fontos,de jó lenne.
    A hivás fel le és hangerőket lehessen használni vele. A hangminőség nem olyan fontos,mert az MP3-asok sem olyan tökéletes és sport közbe ugysem arra figyel, hogy milyen tisztán szl csak hogy szoljon valami.
    Az ár max 3-4k,de minél olcsóbb annál jobb.
    Egy Jabra 3030ast használtam idáig,de ugy néz ki hamarosan beadja a kulcsot
  • AniP
    #190
    Sziasztok!

    Van egy eladó Sony MDR-EX50 fülhallgatóm! Nemrég rendeltem a Media Markt oldaláról. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Igazából nem is adom el csak az történt hogy véletlen 2 darabot rendeltem és csak 1-re van szükségem. Most láttam a webshopban hogy 3999 akciósan ezért mondjuk oda adom 3000 Ft-ért. Akit érdekel az írjon privátban. Az első komoly vevőnek oda adom!
  • SzirmosSzisza
    #189
    Hát ez nem bírta soká, meghalt a jobb oldala :(

    Edigital-ról esetleg tudna valaki ajánlani 10k-ig egyet? Láttam a prohardveres oldalt, de azok közül egyet se találtam ott és sajna az van közel (Móricz). A hangminőség annyira nem fontos, csak bírja a kábel.
  • Jakuza1
    #188
    Az olcso kinai kategoriaban itt egy osszefoglalo:

    http://www.head-fi.org/t/684159/chinese-asian-brand-info-thread-headphones-iems-amps-dacs

    De talalni a forumban mas osszehasonlito teszteket leirasokat, markas fulhallgatokrol, mivel erre specializalodott.
  • emax444
    #187
    Sziasztok

    Szeretnék vásárolni egy jó minőségű fülhallgatót, amely hűen ad vissza minden frekvenciát, relatíve nem torzít és kényelmes a viselete. A keret kb. 20 000 Ft.

    Előre is köszi :)
  • Anonymuser
    #186
    Köszi, átnézegetem
  • Jaffa 2843
    #185
    Olvasnivaló+ajánló
  • Anonymuser
    #184
    Sziasztok! In-ear fülest keresek, max 10.000 Ft-ig, de nem igazán tudok dönteni. Volt egy Sony MDR-EX50 fülesem, amivel nagyon meg voltam elégedve, csak sajnos megtört az egyik oldali kábele, így félfüles lett. Utána vettem egy olcsóbb Skullcandy Jib-et, ami sajnos hagy kivetni valót maga után. Akárhogy próbálkozok, a két méretű dugó közül egyik se jó a fülembe, mind a kettő egy idő után kiesek. Most Skullcandy Smokin Buds 2 és Sony MDR-EX100 Ap között gondolkozom. Attól tartok, hogy a Skullcandy két dugója közül egyik sem lesz megfelelő a fülembe, a másikhoz ezzel szemben 4-et adnak, amiből csak van egy jó. Hang és anyagminőségre mit gondoltok? Vagy ebben az árkategóriában mit lenne érdemes venni?
  • bajgunar
    #183
    Na pont nekem is SansaClip-em van, és azzal a fülessel. ebay-en sztem találsz is. Vagy amazonon.
  • hutkag
    #182
    Üdv!

    Sansa Clip+-hoz szeretnék in-ear fülhallgatót 10-15 ezerért. Olyat keresek aminek egyforma hosszú a két szára, tehát nem a nyak mögött kell elvezetni az egyiket. Tudtok olyat ajánlani amit be lehet szerezni ebay-ről, vagy itthon?

    A válaszokat előre is köszönöm!