31288


BARÁTOK KÖZT TOPIK

  • gotchaaa
    #31127
    HÚZZATOK A BÚSBA
  • akyyy
    #31126
    tehát akkor pénteken "évadzáró" rész.
  • akyyy
    #31125
    Az előző évektől eltérően mindössze egy hét nyári szünetet tart a Barátok közt, július 7 és 11. között. A sorozat július 14-én, hétfőn folytatódik a 7000. epizóddal. Bezzeg az Éjjel-Nappal Budapest sztahanovistái folyamatosan képernyőn lesznek (nomen est omen). Ennyi volt a hír, lehet továbbhaladni.
  • akyyy
    #31124
    kint állnak a teraszon, miki fogja attila nyakát aki megkérdezi, mit csinál vazullal? azt mondja megöli.

    természetesen ott volt juli zsolti ádám zsófi nóra.
    nyári szünet előtt: mikit letartóztatják, szokásos, mivel vazul meghalt (vagy felszivodott és nem találja a rendőrség) és ősszel meg azon megy a téma hogy végre miki börtönbe, és mindenki ellene fog tanuskozni hisz halották ahogy mondta hogy megöli vazhult...


    :D
  • ReszegKoldus
    #31123
    jó volt enikő pofánverése :)
  • akyyy
    #31122
    miki xDDDDDDDDDDDDD
  • akyyy
    #31121
    ez mikor fog megtörténni???????????????????
  • sempronius18
    #31120
    Egy kis Games of Thrones vonal bejátszhatna, például Mikit kinyírhatná az Ukrán bormaffia egy barátinak induló borkóstolón, vagy valami..
  • akyyy
    #31119
    buzi imi írja, alias kinizsi otto :D
  • adam46
    #31118
    Ez a barátok közt izgalom, csak az utolsó pillanatban mennek be mindig... :D Másik meg, már az elején tudni lehetett, hogy Zsófika kavarni fog a boros csávóval, annyira lineáris a történet, nem tudom, csapat majom írja? :D
  • Palesz2
    #31117


    mivan a szemébe?

    ajj midnen apróságot észreveszek mááár :\
  • Palesz2
    #31116
    na nem tudok iri ide?
  • akyyy
    #31115
    azt nem rtem miért nem ment be korábban? munkahelye bazd meg, ráadásul dolgozott... hm.
  • rooney8
    #31114
    szerencsére múlthét kedd óta nem volt időm nézni, ezért úgy döntöttem, hogy megszakítom a mi kettőnk csodás kapcsolatát és nem nézem többet. felemelő érzés, ajánlom nektek is :D
  • adam46
    #31113
    Olyan ostoba ez a sorozat még mindig. Most kaja készítés közben belenéztem hosszú idő után újra, még mindig ugyan abból áll a sorozat. Rá nyit Enikő csávókámra, ti meg mit csináltok? Dugnak bazdmeg.
  • Prof William
    #31112
    Én egy Walking Dead Spin-off ra lennék fenemód csinálni. Nem akar valaki pár jó kis plakátot fotoshoppolni?
  • IXEMGabeo
    #31111
    pff na, de kérem minimum 18-as karikának kellett volna kintlennie
  • Tuvok #31110
    :DDDD !
  • Palesz2
    #31109
  • akyyy
    #31108
    remélem a fox vagy abc megveszi, és akkor jöhet egy lost bk-prison break spinoff
  • Victor1103
    #31107
    Hallom Orbán beszünteti az egeszet a picsaba. In your face RTL!
  • akyyy
    #31106
    pedig nyáron pont hogy később kéne lennie, és nem korábban
  • Tuvok #31105
    Na most meg hamarabb kezdődött ? A szokásos időben bekapcsolom a TV-t, erre 2 perc és vége.
  • Palesz2
    #31104
    laci csak minőségi termékkel foglakozik naa!!!!
  • gotchaaa
    #31103
    És egy ilyen sarki kisboltban biztos árulnak 3850 Ft-os bort
  • Tuvok #31102
    Azt én is néztem, mintha kérezres lett volna, de nem voltam benne biztos. Ezekszerint másnak is feltűnt :D
  • Palesz2
    #31101
    Attila bort vásárol a kisboltban. (18:00 percnél)
    -háromezernyolcötven lesz
    Attila ad egy kétezrest, és még kap is visszajárót! :)
    ilyen apróságokra mé nem lehet figyelni ?:D

  • gotchaaa
    #31100
    ZÚZZÁL, MINT ÁLLAT!
  • zoliii
    #31099
  • zoliii
    #31098
  • zoliii
    #31097
  • Axl Rose
    #31096
    Mai epizód vége:

    1. Ha csörög a telóm egy ilyen helyzetben, akkor minimum dobok vele egy háromfalast.

    2. Ha már voltam olyan birka, hogy felveszem, akkor legalább kamuzok vmi hihetőt az akció érdekében
  • rooney8
    #31095
    Most ez komolyan ennyire fontos?:D
  • gecsa16
    #31094
    Ez tutira biztos ? :)
  • akyyy
    #31093
    majd szeptembertől
  • gecsa16
    #31092
    A barátok köztnek lesz-e új főcímdala ??
    A mostani nagyon nem aktuális már..
    Valaki tud-e valamit erről ?
  • gotchaaa
    #31091
    de hasonlít itt valakire miki
  • Prof William
    #31090
    Képünkön Don Alehandró éppen Lucecita kegyeiét epedezik, miközben vöröslő körszakállával gonosz irredenta inkvizítorokat igyekszik megtéveszteni.
  • Tuvok #31089
    Ez meg mi a véres Babi néni kolbásza ?
  • Muki100
    #31088