31288


BARÁTOK KÖZT TOPIK

  • Prof William
    #31167
    Komoly? Jé de vicces és eredeti! Mintha a némafilmek hőskorában nem játszották volna el elégszer a "jahajj félretelek ezért te bosszúból a képembe nyomsz egy habos tortát. "

    Remélem ez egy lehetséges tortacsatát is előrevetít. :)
  • akyyy
    #31166
    http://sorozatwiki.hu/articles.php?article_id=37333
    ez mi? ezt komolyan gonodlták ezt az előzetest? normálisak ezek? legalább valami kontkrétumot mondana... sima hétköznapi veszekedés.. pfff....
  • akyyy
    #31165
    20:30tól lesz a bk. ismét emberi időpont végre nem felvételről kell néznem:D

    bár amugy nem rossz kihagyok 3 részt és megnézem egybe reklámok nélkül, normális hosszal.
  • gotchaaa
    #31164
    Gizi arra számított, hogy az este megkéri a kezét, de nem tette , ezért a képébe nyomta a tejszínhabos tortát.
  • Prof William
    #31163
    Tegnap vagy tegnapelőtt a BK reklámjában pont erre a részre kapcsoltam oda. Komolyan azt hittem egy pillanatra, hogy valami paródiát látok.

    Mi történt vele? És miért vág olyan savanyú képet?
  • Rayden02
    #31162
    bazze
  • gotchaaa
    #31161
  • Rayden02
    #31160
    Ha már zsófi
  • akyyy
    #31159
    wtf? irtelen de más lett a frizura zsofin meg az enikn.
    csak nem most volt az az 1 hét szünet? gondolom kaptak 1 honapot kb, csak előtte ugy forgattak és most értük utol azt az időt


    a szabi uj csaja meg elmehetne az évának valami rokojának ugy hasonlit rá :D
  • ReszegKoldus
    #31158
    majomfejűzsófi meg akarja kapni, ami jár neki, pedig azt Zsolttól már megkapta korábban :D
  • akyyy
    #31157
    i lájv pacal

    most nézem ez a kis ramona meg a buzi merkádós?
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2014.09.02. 01:53:41
  • gotchaaa
    #31156
  • akyyy
    #31155
  • gecsa16
    #31154
    Már igazán készíthetnének egy új főcímet -.-
  • akyyy
    #31153
  • Krisztiam #31152
    nekem új, nem szoktam nézni :D
  • Breki33
    #31151
  • Tuvok #31150
    Új ?? :D Két hónapja nem nézem a BK-t, de ő még nekem is régi :D
  • zoliii
    #31149
    BERÉNYI ZITA
    Zsófinál a bankkártyás fizetés a Bisztróban?
    Ha jól láttam, be sem volt kapcsolva :D
    Alíz a nem okos telójára letölt egy app-ot :D
    Bk marhaságok :D
  • Krisztiam #31148
    ez a szemüveges új csaj kicsoda?
  • gotchaaa
    #31147
  • limperatore
    #31146
    biztos a reklámadó miatt háhá
  • Tuvok #31145
    Állandóan ezt csinálja. Reggel/kora délelőtt lehet használni, déltől meghal.
  • darki81
    #31144
    ez a rengeteg Buffering... csak nálam szokott lenni az rtlmost oldalon? (Ez jó lenne bannernek) x
  • zoliii
    #31143
    HD-s
    Full HD, hagyjuk már: 4K Ultra HD Smart Tv
  • akyyy
    #31142
    azt nem értem, telej a sajót most hogy "kiszál bozsek márk"... mikor az xfaktort hagyta ott, rá 2 hónapra is ez a hír ment mindenhol, hogy ki fog szálni....
  • Robi546
    #31141
    Szerintem meg az Attila,legalábbis tuti. :D
  • sempronius18
    #31140
    Nagy lenne ahogy Vili bá elkeseredett küzdelmet folytatna egy vállfával felfegyverkezve a rá támadó megvadult galambokkal.
  • Prof William
    #31139
    Valamivel már igazán fel kellene dobni a sztorit így a 7000(basszus el sem hiszem) részre.

    Például az kifejezetten érdekes lenne ha kitörne a zombiapokalipszis és a következő 1000-2000 részben ilyen Walking Dead szerű posztapok túlélő horror lenne a sztori. Az biztos hogy meredek váltás lenne.

    Vagy kitörne a madár apokalipszis mint Birdemic c. örökbecsű klasszikusban... Most komolyan nézzétek meg! Ezt a szintet sztem a BK stábja is csont nélkül hozni tudná.

  • akyyy
    #31138
    annyi hogy nem ősszel hanem 1 hét mulva :D
  • limperatore
    #31137
    Lehet a borasz csavo a tettes
  • Danyi
    #31136
    LoL milyen igazad lett :D
  • limperatore
    #31135
    szép szőrös a combja
  • piamania
    #31134
    Na ugye, hogy ugye?Hát szoktam én hazudni?
  • Breki33
    #31133
  • akyyy
    #31132
    vajon mikor lépi meg az rtl hogy lenne egy rész, amely csak egy történetről szólna. pl most miki keresi a vazult. az egész rész csak erről szólna.
  • akyyy
    #31131
    és tényleg
  • piamania
    #31130
    Nem viccelek.Tényleg, láttam az előzetesben.Vili bához csenget be.
  • akyyy
    #31129
    meg tilda és hoffer misi.
  • piamania
    #31128
    KKKKKKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGGGGGAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!
    Visszajön Ádám gyerekével.Ebből még lesz kalamajka.