31288


BARÁTOK KÖZT TOPIK

  • Breki33
    #31207
  • akyyy
    #31206
    most az a zita vagy ki miért nem ment attilával miklóshoz? mit keres még mindig ott ? vagy takarodjon az anyjához? WTF?
    jah értem. ez is ilyennépoktatás, hogy hogyan viselkedik a Máté, a kisgyerek, ha a "szülei"-nél válság van és szét akarnának menni. pfff.
  • akyyy
    #31205
    most valotta be hogy ő az
  • Risu Führer
    #31204
    my name is Attila.Berényi Attila.
  • Risu Führer
    #31203
    Attila a moszados :D
    Utoljára szerkesztette: Risu Führer, 2015.01.16. 20:45:28
  • ReszegKoldus
    #31202
    vicc, ahogy ez az ági nevű zsiráf rászed mindenkit :D
  • zoliii
    #31201
    Ez már a Windows 10.1 :D Amúgy, ha Linux lenne az összes Bk-s PC-n, vagy Laptopon akkor az nem is lenne gond. Ingyenes Oprendszer.
  • KaBuTo666
    #31200
    óbameg
  • akyyy
    #31199
    A Widows fotótár már böngészésre is alkalmas!
  • akyyy
    #31198
    nahát péntekibe benne volt Csaba és nem a vastag hanem a jakab.
    remek szinkronszinész érdekes pár éve még a jóban rosszbanban volt
  • limperatore
    #31197
    szegény mikit leszopatták, remélem hamis pénzt adott nekik :D
  • akyyy
    #31196
    Új producere lesz a BK-nak.
    17 év után távozik a Barátok közt producere, mindenki félti az állását

    Hátha több akció, meg normális sorozat lesz. Ez a nép nevelés ami nagyon régóta van, nagyon nem megy : hogyan visekedjen a szülő ha a gyerek rossz az oviba/iskolába. Mit csináljunk váláskor v5.7. Stbstb.
    Eseteg valami fasza spinoff sorozat, ami nem szappanopera hanem jó kis akció. Zsoltal, meg miklóssal az élen :D
  • Prof William
    #31195
    Te jó ég! Lehet hogy lesz az új 24+Homeland hibrid?
  • zoliii
    #31194
    Tök jó már nekem is bejön az RTL Klub HD-san :D Annyira izgulok, hogy hihetetlen :D Januárban is lesz min vacsiznom :D Már nem tudnak mit kitalálni. Már mindenki volt, mindenkivel. Otthon senki sincs könnyebb ruházatban. Mindenki a házban talál állást, stb... :D
  • limperatore
    #31193
    mi a fasz? :D ez nagyon kemény :D
  • gotchaaa
    #31192
  • akyyy
    #31191
  • akyyy
    #31190
    Most volt tvbe valami előzetes, hát az mi a fene vót? peti fagyis buszát zombik támadják, aliz felrobbantja a benzinkutat, az irodába meg terroristák? mintha nem is bk lett volna
  • akyyy
    #31189
  • Rayden02
    #31188
  • gotchaaa
    #31187

    Utoljára szerkesztette: gotchaaa, 2014.11.08. 17:27:49
  • zoliii
    #31186
    Végső állomás film ugrott be :D
  • akyyy
    #31185
    http://youtu.be/x7JQVjfsiPY?t=46s

    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2014.11.04. 16:58:08
  • zoliii
    #31184
    Gréta a Hacktion sorozatban.
    Berényi Ágnes a Barátok köztben :D
  • zoliii
    #31183
  • gotchaaa
    #31182
    szarban az rtl, nem tudtak volna neki eleget fizetni
  • akyyy
    #31181

  • Breki33
    #31180

    November 10-től hazatér egy régi szereplő, hogy megoldjon egy konfliktust. De nem úgy, ahogy várod.

    Visszatér több régi szereplő a Barátok köztbe! November 10-től hazatér egy régi szereplő, hogy megoldjon egy konfliktust. De nem úgy, ahogy várod.

    Nagy lesz a jövés-menés a Barátok köztben hamarosan. Berényi Claudián kívül Berényi Ágnes is feltűnik, akinek karakterét Gubík Ági alakítja majd. A Csomor Csilla által megformált Berényi Zsuzsát már jó ideje nem láthattak a nézők. Ő jövőre tér vissza egy időre a sorozatba. Sőt, a Brüsszelben állomásozó Kertész Mónika is hazatér, ám Farkasházi Réka helyett Huszárik Kata oldja majd meg az elengedhetetlenül jelentkező konfliktust.

    "Nagyon sokat köszönhetek a sorozatnak, sokan még mindig úgy ismernek fel az utcán, mint Kertész Mónikát. Már öt-hat éve nem játszottam a sorozatban és a Barátok közt utáni életemet nagyon nehéz volt felépíteni. Titokban sokáig vágytam rá, hogy Kertész Mónika visszatérjen a sorozatba, de ma már az egyéb munkáim miatt nem tudom eljátszani, pont az az élet lett az akadálya, amit a sorozat után felépítettem" - mondta el a Borsnak Farkasházi Réka.

    Utoljára szerkesztette: Breki33, 2014.10.28. 15:09:33
  • Breki33
    #31179
  • akyyy
    #31178
    visszakapjuk Kertész Mónika karakterét is, őt viszont már nem Farkasházi Réka, hanem Huszárik Kata formálja majd meg


    ő kb olyan mint szőke zoltán miklós, vagy németh kristóf a géza. eredeti karakter hosszu évekig, felesleges lecserélni :S
  • Breki33
    #31177
    http://velvet.hu/gumicukor/2014/10/27/abraham_edit_es_csomor_csilla_is_visszater_a_baratok_koztbe/
  • akyyy
    #31176
    Rettentően szar szinész... vagyis nem is szinész mert annak nem lehet nevezni.
    Látszik hogy csak magolja a szöveget, beszédet, mintha felolvasná papírról. Tehetségtelen faszkalap.
    Nem tudom hogy ya Lucát játszó kiscsaj hányéves, de messze lepipálja. A Timike se rossz, elég sok sorozatban, mint szinkronhang fel lehet fedezni.

    De hogy ezt a noname balfaszt honnan tették be, kinek a kije lehet, nemtudom :(
  • Tuvok #31175
    Ebből egyedül a Géza neve mond valamit. Túl régóta nem nézem ezekszerint :D
  • gotchaaa
    #31174
    Van a Nándi akit börtönbe küldött Géza. Annak van egy nővére/húga. És annak a kölke.
  • Tuvok #31173
    Ez a Balázs régen vagy ki ez ?
  • gotchaaa
    #31172
    ez a gyerek baszki

  • LoSA
    #31171
    Egy kicsit le vagyok maradva... Miki nem Nórával jár (újra)? Vagy már szakítottak is? :) Mert most úgy néz ki, hogy Zsófival jönnek össze újra?! :)
  • gotchaaa
    #31170
    etetni
  • akyyy
    #31169
    Balázs visszametn Bécsbe, ahol elrejtőzött, csak most nem rejtőzve, Linka nem lett apáca, lemondta, de kiment külföldre Etióp gyerekeket etetni. Kínai meg visszament vietnámba japán hamisítványokat eladni a kóreainak
  • Muki100
    #31168
    Már egy jó ideje nem nézem ezt. Linda tényleg apáca lett? És a kínai gyerek meg Bazsi hova tűnt?