Barátok Közt (TV)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
amúgy biztos nem õ válaszolgat, egyrészt nem hiszem h ilyenre lenne ideje, másrészt meg nagyon naív és buta válaszokat ír még magához képest is. ez olyan mint pár éve bejött a Kiss Ramóna, hogy "sziasztok rajongóim, ha akartok kérdezzetek nyugodtam tõlem blabla"<#wow3>#wow3>
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Hát ez gecibuta <#wow3>#wow3><#wow3>#wow3><#wow3>#wow3>
Hol lenne ez 16 évesen híresség? Hol veszi õt körül pompa? Õ maga írta, hogy ez az elsõ színészi szerepe. Benne van, hogy ha kiírják soha a büdös életben nem hallunk róla. (Komolyan emlékszik-e a nagy többség 2-3 évvel ezelõtt kiírt BK-szereplõk nevére?)
Rohadtul felbaszta az agyamat... Mégha elvégzett volna egy színházi egyetemet és lenne pár filmes és/vagy színházi szerepe, amire büszke lehet az ország, NAA még akkor is durva lenne a kijelentése, hogy õ egy bazi nagy híresség meg pompa veszi körül és amúgy sincs semmi közünk az õ magánéletéhez. Kisprimadonnapicsa <#vomit>#vomit>
kivéve ha a jövõben készítik a részeket és visszaküldik a múltba 6 hónappal korábbra
viszont ha ennyire....
\"Erről van szó!\"
ASUS P5B | Core2 Duo-2,4GHz/1066MHz (E6600) | 2GB 800MHz DDR-II Geil Ultra | ASUS GTX 650 Ti DC | SB Creative X-Fi XtremeMusic
sztem Bandika az udvaron hívja fel Kingát egy éjszakáért, Géza mögött. vagy Géza épp egy elveszett taxiutalványt keres, mikor az ágy alatt rátalál a pénzre. estleg a taxicég fõnöke plusz juttatást ad, ha a kocsiján hirdet egy reklámot, amin épp Kinga ígér szép éjszakákat 10 millióért.
de igazából igazi BK-módszerrel fog lebukni: az utolsó percben lemondja, de Géza így is rájön!
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
Szerintem!
Amúgy nem az mondta, hogy milliárdos?
Erre Kingának csak 10 milliót ajánlott fel! 😄D
-ennek köze nincs a perverzséghez.. sõt ez még semmi, de hát fiatal vagy még.. 😊
-szerinted nincs köze? szerintem nektek csak az a lényeg, hogy tudjátok hol és mikor élek/éltem nemi életet, és kivel. és hogy csináltam ezt-azt. és ha csináltam volna életemben, akkor sem pont veletek osztanám meg. és a fiatalság nem csak azzal foglalkozik, hogy hányszor kivel feküdtem le 1 éjszaka alatt, hanem az, hogy legyek valaki az életben, nem csak anyuci-apucitól kéregetõ plázacica. hanem egy okos, mûvelt EMBER.
áááhh faszom ez a csaj reménytelen eset<#falbav>#falbav>
most nézem h az enyémre is válaszolt xD
szoktad olvasni az SG fórum BK topikját? érdemes lenne sztem.
igen, tegnap megnéztem. azt hiszik FAKE vagyok.. :S
üdvözletem Kitty, amit lentebb írtam csak vicc volt, nem szeretném ha kiírnának<#puszis>#puszis><#idiota>#idiota><#hehe>#hehe>
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.
Bocsi,de te a valós életben is ilyen kis idióta liba vagy,mint a sorozatban? nyugtass meg,hogy nem. És a simi simi-dörzsi dörzsi egyáltalán nem perverz, és már "nagyon közel" van az élet értelméhez. Részvétem,szerintem fel kell még nõni
Válasz:
nem vagyok olyan 'kis idióta liba' mint ahogy te fogalmaztad. és direkt úgy csináltuk meg a sorozatban a karaktereket, hogy egy kicsit hasonlítson hozzánk. de az én karakterembõl csak annyi a valós, hogy a tanulás fontos, de a szerelemnél nem. tudom, hogy ez az élet része, de nem pont egy internetes lapon fogok errõl beszélni. és ha már éltem nemi életet, az SEM rátok tartozna, hanem csak rám ÉS a barátomra. szerintem a híresség és a pompa mögött lehet egy normális életem. és ezt nektek is meg kéne érteni végre!
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)
Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.
Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)
Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)
Tyler meghalsz
Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)
meg mér van az h ajnározza az apját, közbe meg egy darabszor nem beszélt vele telefonon, vagy látogatta meg...
írják ki a f*szba vagy követelem a régit-.-
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐