Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szabii98
#19422
Te tényleg azthiszed hogy hazudok?Keresd meg az az rtl honlapján, vagy nézd az rtl-t

I met God. She's black

gibson9
#19421
de csak egy pillanatig 😊

tommygear
#19420
nincs kép mama lol látom azt ami törölve lett <#wow2><#wow2>
triplet
#19419
Képet, videót vagy hazucc!

szabii98
#19418
És tényleg, én is láttam, igazad volt DeerHunter

I met God. She's black

gibson9
#19417
vagy akkor inkább én<#idiota>

JohnnyNapalm
#19416
mi hát hogy néz ez ki

Tyler1
#19415
én is hallottam, csak nem tudtam ki mondja neki. de ne mááá h a köcsög Géza dugja Zsófit, akk már inkább Vili bá<#ticking>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

szabii98
#19414
én is láttam^^<#idiota>

I met God. She's black

#19413
Miér bazze, Jutúbon nincs fennt ?

DeerHunter01
#19412
nézzed az rtl-t gondolom leadják még ma.

\"Erről van szó!\"

#19411
hiszem ha látom kamugép 😄
tommygear
#19410
<#wilting><#wilting><#wilting>
DeerHunter01
#19409
TV-be most adták nemrég az új trailert 😄DDD
Géza ott volt Zsófinál és Zsófi megkérdezte tõle hogy nem e marad éjszakára mert zsolt már régóta nincs itt

\"Erről van szó!\"

tommygear
#19408
hát mint amennyire egy 10es zsírkar kemény tud lenni 😄
akyyy
#19407
nem láttad még fürdõruhába? xD

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

szabii98
#19406
<#idiota>

I met God. She's black

Tyler1
#19405
de az is mivolt h Szabi félmeztelenül szerelt csapot??? xD azt nem is láttam csak fél füllel hallottam, de ennyire kemény volt?? xD

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

gibson9
#19404
képet valaki 😄D nem nézem már nagyon rég óta, de az ilyenek érdekelnek<#idiota>

#19403
lutrizz 😄DDASD
Tyler1
#19402
"de igazából igazi BK-módszerrel fog lebukni: az utolsó percben lemondja, de Géza így is rájön!"


lottóznom kéne komolyan!!!

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tommygear
#19401
vandával lábfétist nyomatnám
tommygear
#19400
gay
JohnnyNapalm
#19399
vannak akiknek nem áll jól a ruha

akyyy
#19398
sztem jobban jártál, hogy nem esett le

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#19397
Azt a kurva, de jól nézett ki tegnap Vanda abban a törölközõben....Csak kár, hogy nem esett le róla.
#19396
Ilyen f*sz szerepet miért vállalt el Trokán, csalódtam benne...

Klemice
#19395
szerintem ezt mindenki látta elõre

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#19394
#19393
A heten nem lattam basszus es mar minden megvaltozott 😄

Piloss
#19392
attól még dugnám


mármint kingát

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Tyler1
#19391
<#wow2><#wow2><#wow2>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tommygear
#19390
sztem maszturbál egy jót a hotelban, nem minden nap van õ ilyen helyen
tommygear
#19389
való életben egy 40 éves tróger a palija
Tyler1
#19388
kikérem magamnak én nem vagyok több 39-nél!

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#19387
ki mit tippel a folytatásra. 😄D géza rátöri az ajtót trokánra és kingára? 😄
Piloss
#19386
te <#idiota>

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Tyler1
#19385
az ki?

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tommygear
#19384
megkapná, de neki a 40 éves pedofil tróger kell
Ic3 m4n
#19383
Vandát demegsznám

Milan bhv
#19382
Életem legszarabb BK része volt... 😄

www.milcse.hu

Tyler1
#19381
de még kommandózik a szállodában xD megõrülök ettõl a szartól!!!
Vanda és Szabi meg azt hittem vadul szexelnek egyet a nappaliban.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#19380
hajrá géza

DeerHunter01
#19379
#19377

\"Erről van szó!\"

Tyler1
#19378
jézusom mekkora szánalom h Géza pont ott parkol ahova Kinga megy -.-

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

DeerHunter01
#19377
Ha így fog lebukni Kinga akkor fejbelövöm magam.
nem igaz bazmeg hogy egy 2 milliós lakosú városba pont megtalálja a feleségét valaki...ez is csak a bk-ban fordulhat elõ...

\"Erről van szó!\"

Milan bhv
#19376
Gyerekek lekéstem az elsõ részt... :_(

www.milcse.hu

Milan bhv
#19375
BK ON!

www.milcse.hu

Klemice
#19374
LOL GECI hogy lebukik kingaaaa xd

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

JohnnyNapalm
#19373
persze pont arra jár a géza<#wow3><#wow3><#wow3><#wow3><#wow3>