1071
Ha bármi problémádvan a barátnőddel/barátoddal írd meg megbeszéljük.
  • Jacky
    #910
    Mondd neki, hogy ha már nem lesz barátja, szóljon, mert szeretnél vele beszélni
  • tigeroo
    #909
    még megvan...
    csak azért mert..nemtudom..nem érdeklődik utánam... csak az utolsó napokban már láttam a szemem sarkából hogy lopva oda-oda nézett rám...:l
    énmeg már rég írtam rá... (elromlott gép..de sztem csak letiltott) és azért gondolom hogy csak le akart tudni, mert sajnált.. azért mert szerettem...
    (bár azért suliban sokszor odajött hogy beszélgessünk picit..)

    meg az a baj hogy nem nagyon akarok kavarni közöttük...ha nem is írok remélem vmi ilyesmire gondol nem arra hogynem érdeklem:D
  • Jacky
    #908
    Nehogy várjál! Mire? Arra, hogy összejöjjön mással?
    Megvan még a barátja a lánynak?
    Szerintem hívd el valahová kávézni, sétálni. Mondd azt, hogy beszélni szeretnél vele, mert már rég találkoztatok stb.
    Aztán ha jól érezte magát veled, hívd el megint valahová.
  • tigeroo
    #907
    hali! kérlek mondd már el hogy mi lett a folytatás..

    én hülye ...elmondtam osztálytársamnak hogy szerelmes vagyok bele (pár hónapja)...de mindegy, mert kiderült hogy van barátja, most ballagott...
    végülis nem beszélgettünk sokat (3 évet huztunk le együtt a gimiben), meg más klikkben van mint én (ő olyan fiukkal-lányokkal van akikkel én nemsokat beszélek osztályon belül, én szintúgy olyanokkal vagyok akik őt "utálják"...)
    de utána msn-en meg szünetekben beszélgettünk, kicsit megismertük egymást, nagyon sok mindenben hasonlítunk..meg néha suli után együtt mentünk hazafele egy darabig:)
    de nagyon ritkán beszéltünk, mert ez ilyen "titok", tényleg furcsálták amikor beszélgettünk a többiek :S...
    aztán május körül már nem jött fel délutánonként msn-re azt mondta h rossz a gépe...nem sokat beszélgettünk a suli utolsó heteiben...biziosztás előtt lett ujra "jó" a gépe, akkor még nem írtam rá...majd évzárón váltottunk 2 szót.. ugye ez volt kb. 1 hónapja, msn-en fenntvan, nem merek ráírni.. (ősem ír)
    most akkor wtf csináljak?:D szerintem csak sajnálatból "foglalkozott" velem...és örült hogy letudott nem találkozunk...csakhát valahogy hiányzik...
    mert ha nem érdeklem akkor nem akarom erőltetni, cserejátékos nemvagyok, szerintetek várjak szeptemberig amikor ujra beszélünk?
  • Jacky
    #906
    Jó lenne ha lenne valami problémám a barátnőmmel, mert akkor ez azt jelentené, hogy van barátnőm!
  • megalodon
    #905
    +fav az mi?
  • Scottt
    #904
    Végig olvastam az utolsó oldalt..+FAV:)
    Majd hozzátok fordulok:)
  • Versace21
    #903
    Hát most sehogy:S
    Nem beszélűnk,nem is keresem,de ő se.Már jobban vagyok,nem vagyok úgy kibukva,van kőrűlőttem sok másik csaj,de ő más,érzem...Nah majd kiderűl,Msn cimed van???Ha igen,kűld már át privátba
  • megalodon
    #902
    nem. én 24leszek májusban ö+25novemberben
    Kösz szépen én is remélem!
    TE hogy állsz??
  • Versace21
    #901
    nah remélem hogy megoldódik minden,te és a barátnőd hány évesek,ha nem vagyok indészkrét?
  • megalodon
    #900
    Na kezded érteni a lényeget!:)
    HA a sors ugyakarja egymáséi lesztek!Ezt ö is érzi ha meg nem akkor pár hét-hónap után tudatositsd benne!
    Hát köszi a biztatást!Hosszú bizony 4év.Bár picit jó igy szabadon de akkor is kell nekem akit szeretek!CSak már nem én lépek,hanem ö fog ezért nem izgulok!
    Te se izgulj!!
  • Versace21
    #899
    Szia.18 éves a volt pasija,de nem teperek én se.Mondjuk sose tettem,ha láttam hogy nincs esély,én nem szenvedtem,legtőbb esetbe mondjuk sose kellett lemondanom rola.Soka csajom volt,és ő volt az,akibe megtaláltam mindent,amit idáig kerestem.Nem baj,nem foglalkozok vele,anyja is azt mondta nekem tegnmap,ha a sors ugy akarja hogy ősszjőjjűnk,akkor ez ellen ő se tud semmit se tenni.Igaza van,és nem fogom magam tőrni,meg kibukni...Neked meg sok sikert kivánok,hosszú az a 4 év,nem hiszem hogy minden veszve van,ha keres,sok sikert
  • megalodon
    #898
    Figyelj!
    Van még lány a földön!
    Éngem nmrég hagyott el a b.nöm 4év után és eljutottam arra,h.nemigazán teperek utánna.Erre mitad a jóég;ö hív engem hogy hogyvagyok stb...
    Tehát van még remény és szeretem még hátha összejövünk.
    Te se add fel!
    Amugy lehet a lány szülei csak azért féltik a lányukat mert Téged nemismernek,és a lányuk csak kiskorú még.
    Amugy az"ex"hány éves?
  • Versace21
    #897
    Igen,21 vagyok,kőszőnőm mindenkitől a tanácsot,nehéz,de ha ő az igazi,akkor a sors ugy is őssze hoz bennűnket..Nem tudom,és nem is szabad erőltetni,majd csak happy end lesz,remélem
  • megalodon
    #896
    jaja! Ha nincs otthon a szülök nem nézik a telit!
    17éves a lány,lehet hogy msn-töl eltiltották de a telijét csaknem veszik el.
    hivd el kis éttérem,kis cukrászda csak finoman mintha nm is szeretnél semmit és tényleg várjátok ki azt az 1-2 hónapot.De erröl az 1-2hónapról ö is tudjon,hogy megvárod stb..
    z exel ne törödj(tudom nehéz)hogy átjárkál még hozzájuk,de ha a lány irántad tényleg nm csk fellángolás akkor hiába megy át!
    Te amugy 21éves vagy?
  • Jacky
    #895
    Hat ez szivas. Nincs mit tenni, vard ki azt az idot, de azert probalj vele talalkozni, nem otthon, hanem mashol!
  • Versace21
    #894
    Hát fiúk,tegnap felhivtam,és mondtam hogy hagyjunk egy kis időt egymásnak,nagyon rossz volt,kőzbe potyogtak a kőnnyeim,de mondta hogy ne hagyjuk..De anyja meg a tesója is azt mondja hogy ha vissza megy addig az exéhez,akkor nincs miről beszélnűnk,tul gyorsan akartam magamnak a lányát,és nem tudtam várni,mig kihűl kőztűk a szerelem,de istenem,ha nem lép senki,a exe meg csak megy hozzájuk,és az anyjával beszélget órákat,mig a csajszi koleszba van,hogy mi lehet a baja,amiért szakitottak,és hogy ezt nem érzi szakitásnak,meg érzi hogy nem akarja a csaj őt eldobni:S
    De akkor miért csak engem hivni a csaj,ő vele már nem is foglalkozik,ő ir rá msnen,ő megy át hozzájuk,és én ugy vettem észre hogy valamiért azt a voltot,ő jőbban akarja,mint engem,de nem azt kéne néznie a szűlőknek hogy a gyermeke kivel lesz boldog???
    most nem tudom,mi tévő legyek,msntől eltiltották,és nem mehet sehova,de aza a baj,hogy a szűlei is otthon vannak..:Sigy felhivni se tudom,mert anyja nagyon figyel,mikor ki hivja,és tegnap mondta hogy ne keressem egy darabig,egy két honapig csak háttérbe figyeljem,és ha em jőnnek ujra őssze,akkor enyém,de egy két honap rengeteg idő,és ha a acsaj addig ősszeroppan,és inkább az erőltetésre hallgat,és visszamegy hozzá??
  • megalodon
    #893
    Szerintem se kell hagyni Versace21!
    A haverod kérdezd meg,hogy miért ez a véleménye?
    Ja és igen! HAgyd egy picit!Mármint hogy összejöjjetek.Csak találkozgassatok még igazán randinak se nevehetöen.Csak ugy szinte véletlenül.
    +msn en+telefonon.
    Ha kb1 hónap után is ugyanez az érzése akkor már lehet jobban közeledni(de nem egyböl az ágyba)
    az anyjáék meg ha aztmondják,h.fellángolás akkor ezzel az 1-2hónappal Te tudod bizonyitani,h.részedrl nem az.Az ö részéröl meg nemtudom,de végülis azt sem hogy a szülök kire mondják,h.fellángolás,ha rád te bizonyitasz,ha rá akkor picit legyél óvatos mert csak jobban ismerik a saját lányukat!!
    De sok sikert! Aztán írni ám a fejleményeket!!
  • Jacky
    #892
    Versace21: Ha tenyleg anelkul szakitott a baratjaval, hogy egyaltalan beszeltetek volna kettotokrol elotte, es miattad tortent, akkor bizony ne hagyd, hogy eltantoritsanak tole!
    A batyja miert ellenzi a kapcsolatot? Szerinte nem a huganak valo vagy, vagy a huga nem valo neked? Miert?
    Ha ugy dontesz is, hogy varsz egy kicsit, mindenkeppen msn-ezzetek, beszelgessetek, telefon stb. mert a kapcsolatot apolni kell, kulonben kihul.
    Ha mar felhivtad, akkor meg hivd fel megint, de meg jobb volna ha szemelyesen beszelnetek es mondd neki, hogy varjatok egy kicsit. De ne sokat!
    Még valami: fura picit a szóhasználatod, lásd "mit fog szolni a baba" de lehet, hogy en vagyok tul idos :) Csak valahogy picit komolytalannak tunik neha amit írsz. Remelem azert nem igy van.
    Hajrá és ne hagyd magad!
  • Jacky
    #891
    Az lesz, varok, hatha megjon a szerelem is :)
  • Versace21
    #890
    +6410K i kell magamból irnom,ami bennem van sajnos...VAn egy lány,a legjobb barátomnak a huga,17 éves,nagyon tűndéri szép,és mindketten amikor megláttulk egymást,akkor valami olyan érzés kapott el mindkettőnket,amit még sose éltem át...
    Olyan elragadó,és szép...
    Volt neki pasija,3honapja voltak egyűtt,de mikor elkezdtem hozzájuk most járni,4hete volt,mikor elősszőr mentem hozzájuk,és ott volt a Huga,megláttuk egymást,és előntőtt a forróság,de neki volt pasija,és én is a barátnőmmel voltam,mert mentűnk bulizni...Azt az érzsét nem lehet leirni,amit akkor érzetem,sose vot még olyan...
    elmentűnk bulizni,és másnap szakitottam a bartátnőmmel,mert rájőttem hogy az semmi,amit kell érezni a barátnőm iránt..
    Ő szakitott a pasijával,mert érezte ezt ő is irántam,pedig nem is vallottuk be egymásnak..Aztn msnen megkérdeztem tőle,volt már veled olyan érzésed,hogy meglátsz valakit,és kiráz a hideg,és vágysz rá,egyből..És mondta hogy egyszer volt,akkkor,amikor ott voltam náluk elősszőr..Beleborzongtam,hogy ő lenne az,akit az égiek kűldtek nekem...
    De sajnos a volt pasija még mindig reménykedik,és a szűleik,és a tesója azt mondja hogy hagyjam...De egyszerűen nem tudom..Most fel fogom hivni,és megfogom mondani hogy hagyjuk az egészet,nagyon rossz lesz,de nem tudok mást tenni,ha nem fog visszamenni egy két honapig a volt pasijához,akkor jóó minden,de azt hiszik anyjáék hogy ez csak egy fel lángolás,majd csak lecsillapodik,ha meg nem,akkor nem megy vissza hozzá,és akkor belekezdhetűnk az életbe egyűtt,remélem igy lesz
    Most felhivom,nem tudom mit fog szolni a baba,de muszály leszKőszőnőm hogy elolvastad,hát ha te tudsz nekem segiteni,félek hogy elveszitem a legjobb barátomat,a szűleivel a jo kapcsolatot,és ŐT
  • megalodon
    #889
    semmi,várni kell egy picit! Ha a partner is ugy érez mint Te és még nem zavarja akkor nincs baj!
    Szerintem
  • Jacky
    #888
    Mi van akkor ha a szex jó, gyengédség is megvan úgy-ahogy, de szerelem nincs? 1 honapos eddig a kapcsolat.
  • goldengod
    #887
    Hát a nosztalgiára való tekintettel csináltam még egy forumot, csak oddáig nem jutottam, hogy irjak bel, mert dolgom akadt! És igy maradt. Én meg büntibe kerültem, változtak a dolgok ennyi idő után!
  • simirizsa
    #886
    Jó neked :D
  • Jacky
    #885
    Kifogtam most egy rendes csajt. Gyengedseg megvan, sex megvan es egesz jo. Szerelem, na az meg varat magara.
  • Jacky
    #884
    7 éve nem voltál itt, most meg egyből kaptal egy büntit? Lol, mit csinaltal?
  • bcrics
    #883
    Sex .szerelem ,gyengédség

    ebben a sorrendben..működik..1 pár hónapig biztosan:)
  • sz4bolcs
    #882
    gyorsan megnézem, írtam-e ide. :)
  • goldengod
    #881
    Kicsit hosszúra sikerült! Bocsi!
  • goldengod
    #880
    Sziasztok!

    Visszatértem!

    Hihetetlen, hogy 7 éve (nem ma volt) nyitottam e forúmot. Most elolvastam az egészet. Az összes hozzászólást. Sok-sok évvel ezelőtt azért inditottam el e témát hogy ha már egy valakinek szüksége van egy jó tanácsra és kap egy kis segitséget már megérte. Persze volt ennél sokkal önzőbb indokom is. Lelki gödörbe voltam, nem is kicsibe. És akkor valójában én szorultam segitségre. Kaptam tanácsokat, de ami a legfontosabb volt, hogy kibeszélhettem magamból a problémákat, és már az segitett.

    Ahogy látom volt értelme megcsinálni, mert a sok baromságon kivül, voltak próblémák, és voltak jó-rossz (kéz a kézban) tanácsok. Jó volt látni, hogy vannak emberek akik szertnének segiteni a másikon.
    Hihetetlen volt szembesülni a régi önmagammal, hogy mennyire hülye is voltam, és hogy milyen hibákat követtem el akkor. Természetesen követek el most is, bár jóval kevesebbet. Mindig akad az emberenk új és új problémája, amire keresi a választ, keresi a fényt az alagút végén! (Húú ez tetszett)

    Miközeben olvastam a hozzászólásokat lassan peregtek le az elmúlt 7 évnek az eseményei, hogy miket csináltam, miket nem csinálta, mit kellett volna másképp. Mennyi fájdalom volt, mennyi szeretett, mennyi boldogság, mit és hogyan éltem át. Egyszóval minden. Jó volt emlékezni. Jóra, s rosszra egyaránt.

    Akinek volt problémája és irt ide, esetleg kapott tanácsot, és még látogatja ezen oldalakat szivesen hallanék róla, hogy sikerült e túlépnie a problémákon, hogyan alakult az élete!
  • DoctorJohnson
    #879
    mindenképpen lazulj, mégcsak ne is pedzegesd a témát, hogy ti ketten tugedörforevör, mert azzal csak elriasztod.
    szvsz inkább dőlj hátra, mutasd, hogy a barátja vagy, idővel úgysem fogja tudni visszafogni magát, ha már most bizonytalan ;)
    csak nyugi ;)
  • Abruzzi
    #878
    Azé elmesélheted hogy mi volt, úgy unatkozom :D
  • baca01
    #877
    de igen:D
    azzal szerencsére végeztem, együtt voltunk 2hónapot, de idegileg kiakasztott... mot visszament a volt barátjához, de nem is baj, utólag jobb is hogy megszabadultam tőle:) lehet hülyén hangzik és nem értitek de ez nagyon hosszú mind1 nem is ez a lényeg!
    most van ez az új leányzó egyenlőre alakulóban...:)
    remélem összejön:)
  • Abruzzi
    #876
    Nem neked volt az a barátnőd akit csesztetett a régi haverja?...most mivan?:D
  • baca01
    #875
    rég jártam erre de most újabb probléma elé nézek...:)
    van egy lány akivel megismerkedtem és nagyonjó kapcsolat alakult ki köztünk tényleg mindent megbeszélünk, találkozgattunk ilyesmik:)
    nemrég beszéltünk kettőnkről, és mondta hogy fontos vagyok neki, de nem akar most semmit csak barátságot mert fél hogy elromlana köztünk minden ha nem jön össze...
    de most nincs itthon viszont sokat beszéltünk telefonon meg sms-eztünk és nagyon kedves, hiányzok neki, és írta hogy nem tudja mi lesz velünk így...:)
    ahogy kivettem bizonytalan még, de ezekszerint mégis többet érez mint barátság... semmiképp sem akarom lerohanni, szép lassan de biztosan!
    ti mit javasoltok?
  • Abruzzi
    #874
    xanax
  • roberto
    #873
    hi all!!szombaton lesz a ballagásom és nagyon nem akarok elballagni mert szeretem az oszt társaimat meg szeretem az egyik oszt társamat(love).mit tegyek h ne legyek ideges a ballagón??(már olvastam vissza de nem találtam érthető választ)
  • Bájital
    #872
    Szia kicsi rasztám,én azóta átmentem afróba.
  • baca01
    #871
    nálam is így van:)
    egyébként jó újra látni téged, rég beszéltünk....;)