1071
Ha bármi problémádvan a barátnőddel/barátoddal írd meg megbeszéljük.
  • szurop
    #950
    Sziasztok. Van egy problémám. Szinte minden héten csinálunk bulit, 3 társaság van, az én szűk családom, nagynénémék, és a két családnak közös barátai. És a barátok között van egy lány, én nagyon szeretem, de még sosem mondtam meg neki, viszont el szoktunk vonulni külön, beszélgetni, és én azt érzem, mintha ő is szeretne engem, de nagyon félénkek vagyunk, és még nem mertük bevallani egymásnak. A kérdésem az, hogy lehet-e SMS-ben szerelmet vallani? Ha azt mondjátok nem illik, akkor majd legközelebb mikor kettesben vagyunk megfogom a kezét gyengéden, és lesz ami lesz.
  • V43 1105
    #949
    ban
  • nick20
    #948
    valaki szopna?
  • zoliapu
    #947
    A vágy vagy perverzió ne keverjük a szezont a fazonnal. Lehet egy kicsit maradi vagyok, de elsőre isten nem egy férfit és két (több nőt) teremtett, hanem Ádámot és Évát. Nem tudom a lehet -e lóval meg hasonló (álatkínzás különben is) meg szadista (vérre menő) sexjátkok mennyire nevezhetők emberi vágyaknak...
  • Jacky
    #946
    Mindenkinek más vágyai vannak.
  • zoliapu
    #945
    Az rendben van én az extrém sexuális segédeszközökre, játékokra gondolok.
  • Jacky
    #944
    Sok esetben csak változatosságot szeretnének, ezért van pld. a szerepjáték is.
  • zoliapu
    #943
    Hát én sajnálom, ahogy hallom manamság ismerősöktől, a sex csak úgy megy, hogy megkötözés, hármasban stb, szerencsére nálam még rendben vannak a dolgok, pedig lenne pénzem örömlányokra is.
  • Jacky
    #942
    Én is így állok hozzá. Ahogy a mondás is tartja: Amíg az igazit várod, kellemes perceket tölthetsz a jelöltekkel
  • gabo91
    #941
    érdekes...
    Az ilyen művelt, okos lányok álltalában jókislányok, de nem biztos hogy jól áll neki ha "rosszkislányt" akar játszani... bár kitudja...
    Vesztenivalód nincs szerintem...
    Ahogy már írtam egy dolog amit mond és egy másik amit cselekszik...
    Lesz ami lesz, addig ameddig. Az is lehet, hogy megváltozik a véleménye és valami hosszú távú dolog alakul ki. Ha pedig szeretet éhsége van akkor könyen megváltozhat a véleménye a dolgokról.
  • Jacky
    #940
    Ugye, hogy nem is olyan egyszerű?
    Elmondom az előzményeket is, hogy jobban meg lehessen érteni. Vkivel leveleztem, elég sokat, vagy 2 hétig, napi e-mailek, néha több is. Okos, értelmes (több nyelven beszél, tanít stb.), jófejnek tűnik. Én állandó kapcsolatot keresek, azt hittem ő is. Virtuális szex is megvolt.
    Aztán a sokféle téma között, amiről beszélgettünk, egyszer csak felmerült, hogy ki mit keres. Na itt kezdődött az érdekesség, mikor kinyögte, hogy ő bizony inkább csak kalandot.
    Paff lettem, mert nem vagyok hozzászokva, hogy egy lány ilyet bevalljon. Sokan csinálják, de nem vallják be.
    És az a nagy gond, hogy én meg tartós kapcsolatot kerestem/keresek.
    Találkoztunk, megerősítette. Gyakorlatilag szexkapcsolatot keres. Bizonytalan távút.
    Én eddig azt hittem, ilyen csak férfiaknál fordul elő. Az ő (mi) vágyai(n)kban van jelen a kötöttségek nélküli szexkapcsolat. Hát nem.
    Azt mondta, elege van a "jókislányságból", semmi értelmét nem látta, semmi hasznát nem vette. Mostmár szeretne "rosszkislány" lenni.
    Aztán az is lehet, hogy csak szeretetéhsége van, mert ügyet sem vetettek rá eddig a pasik. Pedig csinos lány.
  • gabo91
    #939
    maybe...
    ha odajönne, és megkérdezné akkor elküldeném... mert ha "persze menyünk" lenne a válasz ak. himkurva lennék... meg hát nehogymár lazán megkap... ez nem az hogy egom vagy arcom van... nincs, nem arról van szó...

    a fenetudja, helyzettől függ... nem voltam még ilyen szituban igy nemtudok mit mondani... egy dolog amit mondok és egy másik amit cselekszem...
  • Jacky
    #938
    Benne lennél, ha egy csinos lány ezt mondaná neked?
  • gabo91
    #937
    nem találom a megfelelő szót... várjunk csak, meg van... ku*va?
  • Jacky
    #936
    Ahhoz mit szóltok, ha adott egy lány és kizárólag kalandot keres? Nem tartós kapcsolatot, nem komolyat, kizárólag szexet.
    Csinos is.

    Férfiak vágyálma? A csak szex és más semmi? Kötöttségek nélkül.
  • gabo91
    #935
    ... hát sok sikert... akkor probléma letudva nála is...
    talán nem bök le vasvillával... (csak vicc volt)
  • V43 1105
    #934
    Nem tudom, néha kiabált vele apuja hogyha talizni akart velem, de végül mindig elengedte:))) Mondjuk tudom milehetne közös téma ;)))
  • gabo91
    #933
    okkal, de nem mindig a csunya kisfiuktol kell félteni, sokkal inkább az elkurvulástol...
  • Jacky
    #932
    Mert a lányos apukák mindig féltik a kislányukat.
  • gabo91
    #931
    aztán ha ügyes vagy aposal eltudsz beszélgetni csak legyen valami közös téma stb. ott ha jó gyerek vagy nem lesz gond, anyosnál meg mondom sztem virág...

    amugy miért félsz az aapjátol?
  • V43 1105
    #930
    :DDD virágot hm .. :))) jóötlet szintén ^^
  • gabo91
    #929
    Nejátszad az agyad, add önmagad, ne probálj meg bevágodni, légy tiszteletudó és illedelmes, father se fog akkor kötekedni. Esetleg leendő anyosnak vihetsz egy virágot :D
  • Kicsihuszár92
    #928
    kivételes eset :D nem hát, tudom :)
  • V43 1105
    #927
    Te nem irsz sehova ugye?XDD nem iszok khm.. :D
  • Kicsihuszár92
    #926
    Egy feles előtte és menni fog mint a karikacsapás. xD Viccet félretéve ha önmagad adod akkor szerintem nem lehet nagy probléma. :D

    Sok sikert ;)
  • jhetedikj
    #925
    "nem engedték ki mert nem ette meg a bab fözeléket, de ez komoly"

    Az igen! :DD
  • V43 1105
    #924
    :) köszii :D
  • Jacky
    #923
    Na akkor mégiscsak van valami önbizalmad. Hajrá!
  • V43 1105
    #922
    Hm .. hát nem nagyképsüségből, de mind2 igy van úgyhog baj nem lehet, köszi !
  • Jacky
    #921
    Ha normálisan öltözöl és viselkedsz, nem lehet nagy probléma.
  • V43 1105
    #920
    Hello :) Hm.. én vacsira gondoltam aztán utána elsuhannánk moziba és esetleg nállunk alvás ^^ (sajnosnemegyvárosbanlakunk :S) viszont a szüleitől, de inkább az apujától félek picit :PPP
  • Jacky
    #919
    Megkérdezed anyukádat, elhozhatnád-e ebédre a barátnődet.
  • V43 1105
    #918
    Sziasztok :D

    Nos, nekem nem is problémám van inkább tanácsot kérnék :) nos, van most barátnőm 1 hónapja, már egyszer szakitottunk, de most újra összejöttünk 1 év után, és lassancskán odaérünk hogy jólenne anyuéknak bemutatni, csak félek picit :D hogy vajon mitszólnak hozzá, illetve mondta hogy Ő is beszeretne mutatni a szüleinek, igen ám csak én picit a félősebb fiúk körébe tartozok xD hogy lehetne magamat "edzeni" hogy ne féljek?:D várom a tippeket :DD
  • gabo91
    #917
    Pár éve volt nekem is egy hasonló barátnőm (durván két hétig jártunk, ebből 4 napig távol volt). Ő is folyton ugy jött ki, hogy barátnőjeivel meg ezekel azokkal. Kimentem akkor köszönt aztán se puszi semmi. Mindig másokkal foglalkozott meg játszotta nekik az agyát. Minden nap átmentem (másik falu) ő meg valamiért sose tudott kijönni. (nem engedték ki mert nem ette meg a bab fözeléket, de ez komoly) Ha mondtam hogy KETTEn menyünk el sétálni, vagy fagyizni vagy mitbánom én, hogy hova, akkor persze persze... végén meg fejsze... 6-15 ember mindig volt még ott rajtunk kivül...
    Ha hazament akkor nagynehezen elkisérhettem, de csak az utcájuk elejéig, nehogy meglássák... (faterja agyon b**ot volna)
    Aztán két hét után vége lett...
    :D
    De másokkal is ezt csinálta.



    --------------------
    ---
    -
    Szerintem beszélj vele, meg a haveroddal is. A gond az, hogy vagy megmarad haverod is, meg a nőd is vagy valamelyiket vagy mindkettőt veszíted el. Igazábol a haverod szart sem ér, a barátnődel meg beszélni kell... de veszélyes játék igy...
  • XDD
    #916
    szeretnék sok faszt szopni, MSN-em [email protected] vegyélfel
  • Jacky
    #915
    Ennek a "kapcsolatnak" csúfolt valaminek nem sok jövőt jósolok.
  • evil 007
    #914
    teszteltem amugy a "kislányt":D hagytam békén nemis szoltam hozzá a mult este mikor kinn voltunk a srácokkal és semmi amugy nemis szolt hozzám ő ugyan ugy hulyéskedik mással és a kezem se fogja mek puszit se ad most meg megkérdezte nemrég msnen hogy mia bajom hát basszus ha ezt nem evszi le mibajom? pfff szal megprobálom most ugy hogy olyan leszek mint ő hogy szemebsuljon magával elég elfoglalt leszek és amugy este nemfogok kimenni amugyse figyelj rám este szal akkor midnek mennyek ellesznek ők jah és midnig elszoktam kisérni haza mostmeg mondtam neki multéjjel hogy nem megyek most nem szolt smemi egy másik gyerekkel ment haza (spannommal) de még anynit s emondott hogy gyere má kérlek vagy vmi semmit ja meg hogy ezzel kell szembesulnom este hogy csajom elkezd szorakozni spannommal lekzdi tesom "elveszik a csajod he!" ezzt kell hallanom basszus ezis egy jel hogy midneki látja hogy nem torodik veklem:s
  • sapkafej
    #913
    v szégyell téged
  • Jacky
    #912
    Hát ez érdekes. Azt mondja hogy szeret és sír is, mikor felveted neki, hogy miért viselkedik így?
    Hmm, lehet hogy tényleg szeret, de egy kicsit unalmas vagy neki?
    Az is lehet, hogy féltékennyé akar tenni.
    Szerintem beszélgessetek sokat, próbálj meg vele kettesben maradni.
    Lehet, hogy csak igénye van a társaságra.
    Majd számolj be róla mi történt.
  • evil 007
    #911
    sziasztok! van egy dolgom amit szeretnék veletek megosztani és tanácsot is kérnék mert tanácstalan vok. szal van egy lány akivel jártam szakitottunk most ujraösszejoittutnk de ez már nemolyan jo mint elsonek vmi hiányzik aztmondta szeret és sirt is értem mikor 2 en vagyunk akkor beszélgetunk stb de ha többen vagyunk kint haverjaim meg az ő haverjai akkor minden haveromnak mondja hogy de cuki vagy stb meg hulyéskednek egymással és én mintha ott se lennék a kezem sem fogja meg meg még puszit se ad és ez megy már amiota este csak kinn vagyunk szerintetek szeret? vagy más teccik neki mert nekem nagyon ugy tunik és nagyon szeretem és nemtudom mit csináljak egyszer már beszéltunk errol és elkezdett sirni hogy hulye vagyok de ugyan azt csinjálja mintha ott se lennék 2 sbe meg elég ritkán vagyunk ha meg kijovunk 2en azt mondja hivjuk már ki ezt meg ezt a ygereket. most ienkor mit gondoljak? mit tegyek?