1071
Ha bármi problémádvan a barátnőddel/barátoddal írd meg megbeszéljük.
  • Jacky
    #990
    Vegyetek be 3.-nak, csak a hölgy örömére!

    Na de komolyra fordítva a szót, azért ne mondj el itt mindent, mert ezeket a fórumokat bárki megnézheti és nem biztos, hogy jólesne a barátnődnek, hogy ilyeneket megtudunk róla.

    Egyetlen jótanács: mondd el neki mit szeretnél és hogyan. És ő is mondja el neked, mik a vágyai. Így igen gazdag és élvezetes péntek estétek lesz
    Sok-sok simogatás, sok-sok gyengédség! Amikor kell, akkor meg keménység vazze!
  • timexxx
    #989
    hát eltudom képzelni :) legközelebb pénteken alszik nálam.. meglátjuk mi lesz és hogyan :) 1-2 jótanács??:D :P
  • Jacky
    #988
    Jól csináltad. De legközelebb még tovább is csinálhatod, hosszabb ideig. És próbáld feloldani a gátlásait, mert valószínű csak nem mert kiadni hangokat, sóhajokat.
    Az első és legfontosabb a nyugodt környezet. Romantikus kettesben. Tudod milyen sokat számít ha lekapcsolod a villanyt és meggyújtasz néhány gyertyát?
  • SimaSuna #987
    nekem 17év 1hónap és 3 nap
    [nem viccel, halál komoly!]
  • Molnibalage
    #986
    Nem. 21.
  • soldier18
    #985
    És te is 18 voltál akkor? :)
  • Molnibalage
    #984
    Nekem volt már +7 is.
  • soldier18
    #983
    Szerintetek lehet hogy egy nálam kb 5évvel idősebb csajnak bejöjjek? Mikor találkozunk mindíg mosolyog és úgy néz rám mint aki szerelmes (de mivel nem dumáltunk eddig sokat nem tudom mit érez)
  • timexxx
    #982
    nem olyan rég nyaltam ki a mostani barátnőm.. hangokat nem adott közbe. se sóhajokat csak a szeme volt csuka ( nem, nem aludt el:D ) jól csináltam egyáltalán?? kb 5-6 nyalhattam, tán kicsit kevesebbig.. de utána nagyon megkívánta a szexet :) pedig ez volt neki a második alkalom :)
  • Jacky
    #981
    XXI. század

    Szereplők:
    Terméktámogatás: T ;
    Vásárló: V
    T: Igen, miben segíthetek?

    V: Hát, hosszas megfontolás után úgy döntöttem, installálni fogom a Szeretetet. Végigvezetne kérem a folyamaton?

    T: Rendben, szívesen segítek. Készen áll az indulásra?

    V: Hát, nem vagyok egy műszaki zseni, de azt hiszem, készen állok. Mit kell először tennem?

    T: Első lépésként nyissa meg a szívét. Megtalálta a szívét?

    V: Igen, de egy csomó más program is fut jelenleg. Lehet telepíteni a Szeretetet, miközben ezek futnak?

    T: Milyen más programok futnak?

    V: Lássuk csak, van: Múltbéli megbántódás, Alacsony önértékelés, Harag és Neheztelés. Ezek futnak éppen.

    T: Nem gond, a Szeretet fokozatosan törölni fogja a Múltbéli megbántódást a jelenleg működő rendszeréből. A hosszútávú memóriában esetleg megmaradhat, de már nem fog megzavarni más programokat. Végül
    a Szeretet felül fogja írni az Alacsony önértékelést a saját
    moduljával. A Harag és a Neheztelés programját teljesen ki kell kapcsolnia. Ezek a programok megakadályozzák a Szeretet megfelelő installálását. Ki tudja kapcsolni ezeket?

    V: Nem tudom, hogyan kell kikapcsolni őket. Meg tudja mondani?

    T: Örömmel. Menjen a startmenübe, és indítsa el a Megbocsátást. Ezt addig kell ismételnie, amíg a Harag és a Neheztelés teljesen ki nem törlődnek.

    V: Rendben, kész! A Szeretet automatikusan elkezdte telepíteni magát.
    Ez normális?

    T: Igen, de ne feledje, Önnek csak az alapprogram van meg. El kell kezdenie kapcsolódni más Szívekhez, hogy hozzáférjen frissítésekhez.

    V: Hoppá! Máris kaptam egy hibaüzenetet! Azt mondja:"Hiba! A program nem fut külső egységeken." Most mit tegyek?

    T: Ne aggódjon! Ez azt jelenti, hogy a Szeretet program Belső Szíveken való futásra lett tervezve, de az Ön szívén még nem futott. Kevésbé technikai nyelven ez csak annyit jelent, hogy Önnek először saját
    magát kell Szeretnie, mielőtt másokat Szerethetne.

    V: Tehát, most mit tegyek?

    T: Gördítse le az Önelfogadás menüt, majd kattintson az alábbi fájlokra: Megbocsátok Magamnak 2.0, Felfedezem az Értékeimet 1.5,
    Tudomásul Veszem a Korlátaimat 3.0.
    soha ne jöhessen újra elő.

    V: Megcsináltam. Hé! A szívem új fájlokkal telik meg! Mosoly jelent meg a képernyőmön, és a Béke meg az Elégedettség bemásolja magát mindenfelé a Szívembe! Valamint az egész rendszerem melegedni kezdett.
    Ez normális?

    T: Sok esetben. Másoknak eltart egy ideig, de végül minden helyreáll a megfelelő időben. A rendszer melegedése normális, és javítja a Szív
    működését, ne aggódjon! Egyébként jó érzés,nem?

    V: De, csak szokatlan.

    T: Szóval, a Szeretet telepítve, és rendesen fut. Még egy dolog, mielőtt letennénk. A Szeretet Ingyenes Program. Figyeljen rá, hogy továbbítsa azt, és különféle változatait mindenkinek, akivel kapcsolatba kerül. Ők is megosztják majd másokkal, és visszajuttatnak viszonzásul Önhöz is új, és izgalmas változatok!

    V:Köszönöm!
  • Jacky
    #980
    Vannak olyanok, amiket nem lehet kezelni. Egyszerűen meghülyül.
  • rounders
    #979
    hello
  • devilgirl007
    #978
    http://www.PasizasiTanacsok.hu/&pid=44431
  • 626imi
    #977
    Nem nagy gond de nyugi lesz,minden nővel van probléma,csak rajtúnk múlik hogyan kezeljük.
  • Jacky
    #976
    Problémám van a barátnőmmel. Az, hogy egyelőre nincs, az nagy probléma?
  • Jacky
    #975
    Biztos megdugta msn-en
  • Molnibalage
    #974
    Na ez amin nekem is fennakadt a szemem...
  • Jacky
    #973
    Msn-en hogy lehet összejönni? Szerintem sehogy. Az max. egy bemelegítő beszélgetésre jó vagy időpontmegbeszélésre, esetleg véleménycserére. De hogy összejönni ....
  • noti83
    #972
    ezen meghatódtam el is morzsolok egy kögycseppt
  • szurop
    #971
    Köszönöm. Komoly, de végülis, magamnak köszönhetem, csak elindította a folyamatot. Sejtető msn kiírás, és megkérdezte milyen volt a buli? De nem voltam gépnél, nem válaszoltam, kijelentkezett. Írtam sms-t, rákérdeztem a sejtető kiírásra, azt mondta úgy érzi nem fog összejönni(szivek is voltak kiírva). Kérdezett rólam, egy pici általános beszélgetés, és egyből a tárgyra tértem, azt írtam az sms-ben, hogy nagyon hiányzott, mert fontos nekem. Míg írtam a következő sms-t, addig küldte azt, hogy rólam van szó a kiírásban. Az én sms-em az volt, hogy kifejtettem hogy mennyire szeretem, és ha nem ír vissza, akkor vegyük úgy, hogy ez az sms-ezés meg sem történ, és legyünk tovább barátok. Erre ő annyit írt, hogy nem tud mit írni, csak azt hogy boldog és szeret. Aztán már jöttek is az sms áradatok.
  • sapkafej
    #970
    ez mi? ez komoly? :D
  • tigeroo
    #969
    gratulálok:)
  • szurop
    #968
    Holnap randi, elmegyünk fagyizni.
  • Jacky
    #967
    Ööö, személyesen?
  • szurop
    #966
    Összejöttünk, msn-en, majd sms-ben folytatva. Ő kezdeményezett.
  • Jacky
    #965
    Hát ennek annyi, jól látod. Jaja, van másik
  • jhetedikj
    #964
    Na megvolt a találkozó. Óvatosan megkérdeztem azért,végül kiderült,hogy mégse találkoztak. Viszont van neki valaki más róla dumált majdnem egész végig és már nincs is meg az az összhang ami régen volt,így ebből nem lesz újrakezdés. Van még ezer másik csak lesz valami aztán legalább dumáltunk egyet.:)
  • kapika
    #963
    Találkozz vele és ovatosan tudd meg hogy mégis mi történt tegnap ha nagyon zavar de szerintem hagyd inkább ezt a témát mert nem éri meg hogy emiatt vmi konfliktus legyen... ha tényleg érzel iránta valamit!
  • jhetedikj
    #962
    Asszem mégis találkozok vele,lesz ami lesz.
  • jhetedikj
    #961
    Na ja ettől biztos újra belém szeretne.
  • cucma
    #960
    üsd meg!
  • jhetedikj
    #959
    Volt barátnőmmel akivel már rég nem vagyunk együtt a héten megbeszéltem egy randit mára. Tegnap este kiderült,hogy haverom elhívta éjszaka valahová("beszélgetni") és ő el is ment. Azt hogy mit csináltak nem tudom,de ha csak engem beszéltek ki az is zavar,az meg főképp zavar,hogy lehet mást is csináltak. Tudni kell,hogy ő ejtett át akkor is mikor szakítottunk. Én még mindig érzek a lány iránt valamit,de most úgy gondolom ez miatt lemondom a randit,mert

    1.nem szeretném ha megint megszivatnának
    2.nem tartom fair dolognak ezt a másik találkozót
    3.most marha hülyén érzem magam

    Ti mit csinálnátok a helyemben?
  • szurop
    #958
    Hazaért. De el kell mondanom, a csaj(lány) 15, és 18 vagyok, és ritkamód itt voltak a szülei. Pedig kettesben voltunk a konyhában, de pont nem jött össze, mert ott vártak ránk az udvaron a szülei, pedig ha ők nincsenek ott, akkor lehet hogy órákik sem megyünk ki. Csak nagyon ritkán vannak ott, és pont most.
  • szurop
    #957
    Ok, megpróbálom. Bárcsak hazaérne szombatig.
  • Jacky
    #956
    Mindenképp élőben szerintem is. Sokkal nagyobb hatása van és láthatod a reakciókat is. Nem muszáj ám kimondani egyből azt hogy szeretlek, mondd el inkább azt, hogy már régóta úgy érzed, kettőtök között más van mint csupán barátság. Kérdezd meg tőle ő hogy gondolja. Mondd el neki, mennyire hiányzott most hogy nem láttad őt jó darabig.
    Aztán ha kedvezően reagál, jöhet a csók, ölelés stb.
  • szurop
    #955
    4. sor elején: látja, hogy ez az első csaJ. Fránya VIPem lejárt, és már nem lehet SMS-ben fizetni. Bocs az offért.
  • szurop
    #954
    Köszönöm mindenkitől a válaszokat. Tudom, hogy sokkal jobb lenne, azaz lesz élőben. Már napok óta nem alszom, hiányzik, mert éppen nyaral a családjával, és most kattantam be teljesen, hogy nem láttam hétvégén, és nagyon rosszul esett, így csak most jött az elhatározás, hogy össze kéne jönni vele. Azt mondja a haverom, hogy ha nem jön össze a csaj, akkor látja, hogy legalább 2 év depresszióba esek, mert tudja, hogy milyen lelkis vagyok, és látja, hogy ez az első csak, aki nem csak az első trófea volna, hanem szeretem. És énis ezt érzem :S. Ha minden igaz szombaton rápróbálkozok, ha nem ér haza addig, akkor majd jövő héten.
  • V43 1105
    #953
    Hát nem tudom.. én speciel a helyedben, élőben probálnám meg úgy ahogy chhaya is mondta vagyis irta sokkal személyesebb, gondolj csak bele , kapnál egy smst tőle, hogy szeret stb.. elhinnéd elsőre? Na, szóval érted.. szóval szerintem előben tedd meg ;) És nagyon nagyon sok sikert kivánok a skacok nevében is, és az én nevemben is ..
  • tigeroo
    #952
    lehet hogy meg fog ilyedni..
    inkább hívd el valahova, és kezdjetek el járni (anélkül hogy észrevennétek)

    de passz, én is ugyanígy voltam és beszoptam a vallomást...
  • chhaya #951
    élőben! sokkal maradandóbb a személyes élmény, mint mobilon néhány sort olvasni. lehet, hogy az egyszerűbbnek tűnik, de csak egyszer kell összeszedned magad, és a hatás garantált. ^^