1071
Ha bármi problémádvan a barátnőddel/barátoddal írd meg megbeszéljük.
  • hellobello
    #1031
    köszi a linket én is megnézem :)
  • berreg
    #1030
    figyelj minél többet a párodra, menjetek el, legyetek új helyeken együtt, próbáljatok új dolgokat, aztán meglátod, menni fog..:)
  • riddin
    #1029
    Ezek közül párat lehet kipróbálok. Remélem segíteni fog valamit.
  • monkeymajom
    #1028
    nah pont erre gondoltam én is!
  • berreg
    #1027
    találtam egy cikket, inkább ezt olvassátok el, ahelyett h gyógyszerekkel meg mindenféle kémiai anyaggal tömnétek magatokat!
    http://www.pink.hu/szex/20090622/vagyfokozok/
  • monkeymajom
    #1026
    elég lenne csak utána olvasni a neten.
    Rengeteg természetes cuccból lehetséges ilyen csinálni.
  • berreg
    #1025
    vágyfokózót?? eszedbe se jusson ilyesmi!! tömnéd magadba az ilyen kémiai szarokat aminek kitudja milyen mellékhatása lesz??? és ha soha többé nem fog működni??:S basszus, ne legyetek már buták!!!

    van annyi házi praktika amivel föl lehet frissíteni az ember szexuális életét, először inkább ezzel foglalkozzatok!!
  • hellobello
    #1024
    Szisztok !
    Szerintetek melyik a leghatásosabb vágyfokozó a piacon mait kapni lehet ?
  • riddin
    #1023
    Szerintem biztos érzi, már nagyon ritkán van alkalom, hogy ágyban együtt legyünk. És akkor sem klappol minden. Lehet, hogy bennem van a hiba. Nem tudtok valami jó kis vágyfokozót, amitől talán jobbra fordulhat a helyzet?
  • berreg
    #1022
    :):) ez az, végül is, ki mitől.. csak rá kell jönnöd milyen extra az, amire neked szükséged van, aztán..:)

    riddin, a barátnőd érzi h probléma van?
  • monkeymajom
    #1021
    werkfilmnek igaza van. Én is láttam már ilyet addig azt hittem róla,hogy urbán legenda de nem!
    Berreg én a fehérneműtlen testétől indulok be :P
  • berreg
    #1020
    Viktor, általában a 1 hónap után hatásos, addig kombinált védekezés kell!!

    riddin, mi semmi extrát nem használunk, azonnal beindulok a szexi fehérneműitől... nálatok ez nem megy??
  • riddin
    #1019
    A barátnőmmel újabban nem olyan jó a szex mint régen, ti milyen segédeszközöket, vagy módszereket használtok, hogy minden olyan jó legyen mint régebben volt?
  • werkfilm
    #1018
    előbb utóbb meg fog halni tőle
    de mindezek előtt véres epét hány a szádba szeretkezés közben és eleven kis gyűrüsféreg-ember hybrideket szül azonnal
  • Viktorr
    #1017
    Hello!

    Barátnőmnek segítenék szeretni,ujra elkezdte szedni a Yesaminne nevű fogamzásgátló tablettát,csajok aki szedi ezt,megtudná mondani,hogy mennyi idő után hatásos? :)
    Azt irja hogy szedje az első menszesze napján,de neki már elmúlt párnpaja,ilyenkor nem baj ha elkezdi szedni?
  • rumkola
    #1016
    hát ezt neked kell megoldanod, hogy legyen
    :))))))
  • EdDyBoy
    #1015
    Komolyan is gondoljátok, amit a "nem hív" rovatba írtak?
    Arra nem gondoltatok még, hogy a pasik is parázhatnak kicsit, hogy vajon bejönnek-e a csajnak? Csak egy kis bátorítás kellene, és valóságos élmény lenne a közös kapcsolat!
    Bírom, hogy amikor a csajnek tetszik egy pasi, csak várja a sült galambot, hogy végre vegye észre a csajt. Ha nem történik semmi, akkor meg a pasi a hibás.
    A rosszpasi meg rámenős, nincs más alapon jó lesz, aztán ha gázos, akkor minden pasi szemét, és jön a depi.

    Tisztelet a kivételnek, és bocs, hogy kicsit osztósra sikeredett.
    Imádlak titeket csajok, csak néha nehéz titeket megérteni.
  • zagar
    #1013
    Légyszíves megköszönném...
  • Dean Winchester
    #1012
    "létezik és lehet"
    ezt írtam! miért irod hogy nem lehet ellene mit tenni? mikor az irom,hogy LEHET TENNI!
    neten valahol olvastam erről egy két cikket ha gondolod privátba vagy ide beirom az elérhetőséget hátha az segít valamicskét :)
  • zagar
    #1011
    És ennyi? Fogadjam el nem lehet ellene mit tenni?
  • Dean Winchester
    #1010
    létezik és lehet
  • zagar
    #1009
    Sziasztok!

    Húú egy kérdés... 25 éves srác vagyok nagyon szerelmes lettem egy 22 éves lányba. Végre tegnap lefeküdtünk egymással 3 hét után... Miután abbahagytuk beszélgettünk a lány akkor bevallotta nekem, hogy 22 év alatt még sose volt hüvelyi orgazmusa... Létezik ilyen, lehet-e ezen segíteni?
  • huntofa
    #1008
    és mivan akkor ha elélvezel olyan gyorsan , vágd le a farkad vagy kösd át damillal , hatásos módszer hogy tovább bírd...
  • boomsly
    #1007
    Relatív kinek melyik vége tetszik.....
  • Dean Winchester
    #1006
    vagy van gyógyszeres megoldás is...
    pont a napokban olvastam egy reklámo egy új fajta tablettáról :)
  • Phat Smoker
    #1005
    ilyen esetekben Szőr Austin Powers mindig az alábbit mondogatta magában:
    "..Margaret Thatcher meztelenül az ágyban, Margaret Thatcher meztelenül az ágyban!.."

    vizuális tipusok előnyben :)
  • V43 1105
    #1004
    Mikor masztizol, meg aktusközben is próbáld még tartani : ) és még és még és még ... vagy fordulj orvoshoz ..
  • Viktorr
    #1003
    Sziasztok!

    Nem rég jöttem össze barátnőmmel,az 1-2 alkalommal minden rendben volt sex terén,de azóta sajna elég gyorsan elmegyek,és ez nagyon bosszant!
    Segítségeteket szeretném kérni,hogyan tudnám tovább bírni,vagy mi az oka ennek? Régebben nem volt ilyen problémám!
  • peppuz
    #1002
    én a fasz jobbik végén vok!!!!!!!!!!!XD
  • LPKENJI
    #1001
    :D
  • sz4bolcs
    #1000
    és neked? :D
  • tigeroo
    #999
    csak az nem mindegy hogy a fasz melyik végén vagy :D
  • peppuz
    #998
    minden problémára egy kurva nagy kufircolás a gyogyszer:D
  • LPKENJI
    #997
    ezt nem vágom..:(
  • Davcell
    #996
    sziasztok... ez durva lesz :)
  • The Protector
    #995
    de minuszból ugye?
  • LPKENJI
    #994
    Ki lesz "puhatolva":D
  • Jacky
    #993
    Akkor van esélyed, ha ő is úgy gondolja, hogy nem baj, nem ez számít. Puhatold ki!

    Nem ciki ha alacsonyabb vagy. Na és?
  • V43 1105
    #992
    Én úgy gondolom van ^^ Nem a külső számit elsősorban .. amúgy papám is kisebb mint mamám ..
  • LPKENJI
    #991
    Ha magasabb nálam a lány akkor szerintetek van nála esélyem? és ha van akkor nem ciki?