3478
A 80-as 90-es évek zenéit keresem MP3-ban
  • zenemano
    #2078
    Honnan veszed, hogy van ennek magyar változata?
  • repvez
    #2077
    Nem tudja valaki hogy magyarul melyik együttes játsza és mi a szám cime ennek: Twisted Sister - We're Not Gonna Take It
    Tehát a fenti szám magyar változatát keresem.
  • jbal
    #2076
    kösz
  • zenemano
    #2075
    Ha van pénzed akkor.... hamar találsz lehetőséget.

    Amúgy meg...
    Dc-ről, Limewire, torrent oldalakról és egyébb nyilvános linkekről (pl. rapidshare, speedyshare, stb...)

  • jbal
    #2074
    magyar zenéket honnan tudok tölteni?köszi
  • Italo carlos
    #2073
    Sziasztok!
    Leroy Gomez-Wonderful World
    Loris Hilldebrand-Blue Heart
    Gibson Brothers-Let's All Dance
    Boy-Broken Wings
    Boy-Falling Away
    Danny-Don't You Know

    akinek megvan tegye fel köszönöm.



  • nojcibaba
    #2072
    Köszönöm zenemanó!
  • Szabi84
    #2071
    Jacks of all trades - blacklist of no good

    Ez a szám kéne nekem de DC-alig van, google-ba pedig nem találom, valaki tudna linket adni?!
  • zenemano
    #2070
    Hermes House Band - I Will Survive (La La La)
  • bcrics
    #2069
    üdv, kowalsky meg a vega albumokat keresem az elsö 2.vki tud linket adni?
  • Gabesz89
    #2068
    Nagyon köszi carlos!
  • nojcibaba
    #2067
    Sziasztok!
    Gloria Gaynor : I will survive c. dalának azt a verzióját keresem (pontos címét), amiben...szóval a reflénben (dallamban) lalala-znak... vagy nanana-znak ???
    Bulikban szokták ezt a verziót leadni!
    Ömmm...remélem értitek hogy mondom .
    Köszi előre is!!!
  • Viktorio
    #2066
    HÁLÁS KÖSZÖNET!!!!!
  • zenemano
    #2065
    Ha minden igaz akkor:

    Bill Withers - Just The Two Of Us

    Ebből a számból inspirálódhatott a Fekete Vonat együttese (amiben annó, a kezdetekkor LL Junior is énekelt)
  • ZsilKEANE
    #2064
    vki nem tudja,honnan lehet letölteni ezt a válogatást --> http://www.1grecords.hu/index.php?nid=13
    vagy ha vkinek megvan, megköszönném ha feltöltené :)
  • Viktorio
    #2063
    Sziasztok!

    Én már régóta keresek egy sztem régebbi számot de sajna semmi konkrétumot nem tudok mondani!Csak az biztos h ezt a számot a FEKETE VONAT vagy a Junior dolgozta fel és az általuk előadott szám címe pedig A VÁROS MÁSIK OLDALÁN vagy valami ilyesmi!ÉN ennek a számnak AZ EREDETI ELŐADÓJÁRA és annak CÍMÉRE lennék kíváncsi!

    Ha valaki véletlenül felismerné ezt a számot akkor nagyon megköszönném a segítségét és arra kérném, hogy legyen szíves az ismereteit megosztani velem!!!

    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • HoReSz1975
    #2062
    Hi @ all

    Ki ismeri a limeware programot, hogy lehet, hogy felrakom bármelyik verziót (sima;PRO) és nem enged letölteni, se nálam se a havernál. Kikeresi a számokat, de ha rákatintok a kijelölés után a download gombra semmi nem történik Valaki tud segíteni

    THANX
  • Italo carlos
    #2061
    Szerencsés vagy hogy benéztem a fórumba!!
    PREZIOSO-TELL ME WHY
  • Gabesz89
    #2060
    Sziasztok!
    Keresek egy számot -igaz, hogy nem a 90-es évek vége, hanem 2000-2002-ig volt sláger- a klippben egy kopasz arc énekelt, olyasmit, hogy "Tell me why" és szürke volt az egész klipp. Ha valaki tudja nagyon megköszönném.

  • Landor
    #2059
    Nalin and Kane - Beachball 10m 22s 1999 más infóm nincs róla.. ha kell dobj üzit..
  • bacow
    #2058
    helló ez a szám nincs meg valakinek Nalin and Kane Beachball original club mix?
  • pazo
    #2057
    köszi köszi itt is.....
    sokat meloztam reggeltöl estig és nem volt lehetöségem idetekinteni azért kerülte el a figyelmemet.....
  • SoS Zsoltfuhrer
    #2056
    hi all
    egy olyan számot keresek hogy Ivory - Capuera
    sehol sem találom! ha vkinek megvan vagy tud egy linket küldeni azt nagyon megköszönném
  • Qwerty4
    #2055

    egyébként DC-n keress rá, talán kapsz
  • scott01
    #2054
    Sziasztok! Tudna nekem valaki segiteni magyar zenet keresni? Lehet az mint regebbi ugy a mai szamok is. Koszonom!
  • demetan
    #2053
    honnan tudnék Uhrin számokat tölteni?
  • jbal
    #2052
    sziasztok.
    én vmi váradi café
    stefano
    mimi
    albumot keresnék mert azt kell cd-re írnom.köszi
    ja meg még karamelltől számokat meg stefano-tól főleg vmi töröld le-t.
  • MrSister
    #2051
    Pazo mikulás ajándéka...
  • raptor22
    #2050
    hy. nem tudja valaki hogy a wasabi című film zenéjének ki az előadója és mi a címe?? előre is köszi
  • zolo
    #2049
    Hello
    Ha valaki tudja, hol találok a neten Hot jazz Band-től teljes,egész,letölthető számokat, az kérem írja meg.Sürgős, és fontos lenne minél hamarabb!
  • threepm
    #2048
    Sziasztok!
    Nemrég indult egy zeneletöltő oldal, ahol elsősorban kérés alapján kerülnek fel új albumok, számok. Fő profilja, hogy segítséget nyújtson nehezen fellelhető, esetleg régi előadók, dalok felkutatásában.

    Akit érdekel: http://3pm.uw.hu
  • pazo
    #2047
    keresem :
    RIMINI PROJECT : IT'S MY LIFE dance version 3:14 vagy hosszabb, ha valakinek wav-ba hát akkor annyira kösz.......
  • Italo carlos
    #2046
    hello mindenkinek!!
    Ryan Paris-Dolce Vita(Cappuccino Disco Mix)
    ha valakinek megvan tegye fel köszönöm.
    nagyon ritka zene kérlek segígsetek
    ez a lemez!
  • zenemano
    #2045
    Valahol csak megvan a neten, dcén vagy torrenten... nézz szét ott is.
  • asfa
    #2044
    köszönöm megtaláltam:)
  • asfa
    #2043
    hali
    M.O.P - Stomp da shit out you c. számot vki megtudná szerezni?
    nagyon megköszönném :)
  • drowns41
    #2042
    Ohh, értem.
    Az egész albumot nem lehet leszedni valahonnan?
  • zenemano
    #2041
    Hát elég kalandosan:) Egy lány írt a film Soundtrack-jéről egy amazon.com-os fórumban és ott írta le ezeket az információkat, onnantól meg könnyű volt az énekesnő honlapjára bukkanni, de az meg plusz szerencse volt, hogy pont ennek a számnak a klippje volt megtekinthető és reménykedtem benne ezt az "ave mariát" hallottad a filmben....
  • drowns41
    #2040
    Hogy találtál rá?
  • drowns41
    #2039
    Meg is van, örök hálám :)