8227
Unreal Tournament 2003 - www.ut2003.hu
  • Joint
    #7397
    Ja sztem is , sok féle emberrel kell harcolni hogy fejlődj
  • WiLDoR
    #7395
    hát azt tényleg nem neten való játékhoz találták ki, ez tény...
  • WiLDoR
    #7393
    biztos mindenki local-ban gyakorol, hogy aztán multiban alázhasson :D
  • Joint
    #7392
    akár annak is
  • tbundy
    #7391
    ezt vegyük fenyegetésnek?
  • Joint
    #7390
    Srácok! jó lenne , ha jönnétek netre játszani, mert szerintem egyre kevesebben vagyunk fent... :)
  • RelakSfromhome
    #7389
    Jó szórakozást :)
  • RelakSfromhome
    #7388
    Jó szórakozást :)
  • Joint
    #7386
    lol :))
    lényeg hogy rájöttél :)
  • Sputn1K_
    #7381
    Hella,

    Szal letöltöd, bemásolod a ./UT2003/System könyvtárba, elinditod a gamet, es console-ba beírod: demoplay [demoneve], leállításhoz: stopdemo, felvételhez: demorec [demoneve]

    A .dem-et nem kell beírni konzolba.
    Ha valamid hiányzik a demo lejátszáshoz (pl utsecure205), akkor nézz körül az www.ut2003hq.com-on.

    Jó demókat szedhetsz sokhelyről, így fejből talán a www.cached.net jut eszembe, bár itt sok a szemét demo, de azért találni igényeset. Szerintem lassan a www.clanbase.com-on is lesznek, vagy már vannak demók.

    remélem tudtam segíteni.
    byez.
  • [Walaki]D`Lair
    #7379
    Magyar UT-ből....

    "Térdre csirkék itt az ISTEN"

  • Joint
    #7378
    Na mostmár jó ... :)
  • Joint
    #7377
    Valaki megtudná nekem mondani,hogy az FSI- szerver még nincs 2199-re peccselve és azért nem tudok belépni, vagy esetleg nállam van probléma?
  • Dread
    #7376
    Hi all!!! Tagfelvétel van az STG klánban olyan embereket keresünk akik 7köznap esténként is ráérnek ha mecs van és nem utolsó sorban jól is játszanak szal ha szeretne valaki jelentkezni akkor irjon az [email protected] cimre vagy keressen meg irc-en irc.extra.hu #stgclan!!! Thx Bye all!!!
  • WiLDoR
    #7374
    így igaz
  • Dread
    #7373
    Elég valószínű hogy a legutolső felülírja a többit
  • RelakSfromhome
    #7372
    Kérdés. Ahhoz, hogy minden változás átjöjjön, fel kell rakni minden peccset, vagy elég a legutolsót?
  • Dread
    #7371
    Figy ha Crack kell ird be google-ba hogy 2199 patch crack for ut2003 :)
  • Dread
    #7370
    Van már 2199-es patch?
  • Dread
    #7368
    Elkészült az stg klán első videoja ha megszeretnétek nézni töltsétek le innen:
    http://www.fpscentral.hu/klanok/stg/ ez még csak a low grafikájú de kint lesz a high is, és azért ne várjatok nagy rendezéseket ugyanis még nem nagyon van használható progi de már készül a következő ami százszor jobb lesz.
  • Dread
    #7366
    Milyen leleplezésről beszélsz?
  • vki
    #7363
    HI! Lehet hogy ezzel a "problémával" nem ide kellene fordulnom, de hallottam hogy a 3d studiomax 4.0-ás vagy 5-ös verzióval és egy actorx-xel ut2003-as modelleket tervezni. Na szóval honnan lehet letölteni a 3dstudio max-ot, shareware vagy full verzióját, és ezt a bizonyos actorx-et. Ha valaki tud segíteni akkor pls. sürgősen segítsen. Thnx.
  • RelakS
    #7361
    Fordíccs!!
  • Joint
    #7359
    azt hiszem a deathball, annyiban különbözik , hogy itt a foci szabályai szerint megy, van kapus és csak shield gun-t lehet használni... ha jól emléxem :)
  • l3alF1aKe
    #7358
    movieunreal 2 vagy mi meg bmpavi ezekkel (is) csináltam u s videókat. Talán meg kellene keresni az u2 s verzióikat.

    #7317 re vki?.
  • Joint
    #7357
    Bandy áruld el,hogy hogyan lehet ezzel lejátszani? Mert ha sikerülne vele lejátszanom, nagy valószínűséggel meg is lenne a demo felvevés avi-ban :)
  • Bandy
    #7356
    Van egy progi aminek a neve seismovision ezzel le lehet játszani az ut2003, quake3 stb... .Tehát ezzel minden demot le lehet játszani.Nos innen már valahogy át lehet convertálni avi-ba most ezzel szorakozok.Ha valamire jutottam szólok.Amugy innen letölthető a progi: http://www.planetquake3.net/seismovision
  • Dread
    #7355
    Joint ok :) Amugy nem lehet még ut2003-ba olyan jó movie-kat csinálni mint ut1 alá mert ott volt demo manager és a karaktereket is nehéz kivülről nézni de majd erre is lesz biztos progi.
  • RelakS
    #7354
    Telepíccs: Legfrissebb videodriver, dx8.1b
  • Joint
    #7353
    Dread azért jó lenne ha elárulnátok , hogy hogy csináltátok , mert ez azért úgy gondolom közérdek...
  • Joint
    #7352
    Szerintem Driver hiba, de lehet , hogy rosszul gondolom :) nekem is ez volt a problémám és a megfelelő driver megtalálásával megoldódott :)
  • Dread
    #7350
    Hali all!!! Hát az STG klánnak sikerült megcsinálni a .dem-ből .avi-ba atkonvertálást.Szal néhány napon belül elkészül a The First STG Muvie ááááááááááááá de állat :D!!! Na szal ha valakit érdekelne akkor én nem tudok erre választ adni de az stg klánból valaki biztosan.Amugy mindenkinek mondom hogy tagfelvétel van nálunk ha szervetne valaki jelentkezni akkor irjon ide [email protected] vagy az extrán #stgclan szobában a jelentkezőket valszeg én tesztelem!!!
  • Joint
    #7349
    Hm...hát megpróbáltam egy progival... hát igen akadozottan vette fel a dolgot... Vajon a nagyok hogy csinálják? :)
  • Petyus_
    #7348
    Ahhoz kevés a proci szerintem.. legalábbis én próbálkoztam vele és nem igazán jött be. VIVO-s videokártya a jó megoldás egy videjó közbeiktatásával. S semmi többet nem tok mondani.
  • WiLDoR
    #7347
    nemtom' de engem is érdekelne :)
  • Dantor
    #7346
    esetleg indíts egy felvevő-progit, ami rögzíti a képen látottakat és játszd le a demot.
    Más ötletem nincs. Keress rá google-n :)
  • Joint
    #7345
    Van valakinek arra ötlete, hogy Demo-filet , hogyan tudnék átkonvertálni Avi-kiterjesztésre?
  • Davidus
    #7343
    Úgy látom nyomtál war3-at:)
  • Davidus
    #7341
    Majd biztos nyomozgatok:) Meg amugy sincs senki az ismeröseim között aki ut2k3-at nyom.
  • Dantor
    #7339
    Jógyerek vagy te, ne hagyd magad :)
    Én igazából nem is vettem észre, hogy mit kérdeztél, ezért nem is nagyon kommenteltem.
    De itt van egy jókis magyar liga-oldal: http://www.pro-gaming.hu/index2.html

    Ha érdekel, nézd meg. Ezt találtam most így hirtelen :)