8227
Unreal Tournament 2003 - www.ut2003.hu
  • PyRex
    #68
    Na ez maradt ki:



    PyRex
  • PyRex
    #67
    Na akkor a szöveg először:

    "Több, mint 30 eredeti egzotikus beltéri és kültéri környezet. Mindegyik álkoppantó, dinamikusan megvilágított részecske rendszerrel. Az előző részhez képest 100X több poligon kiséretében.

    50 új, erősen individualizált, egyedi képességekkel, történettel, nagyfelbontású texturákkal és magas poligonszámmal felruházott karakterek

    Tüzeld ki magadat az új fegyverek tömkelegével

    Szenzációs, új játék módok: próbabéka, dítmacska, orozd a zászlót, domina 2, túlélő és bombamenet, stb...
    Felturbózott mozgások: translocator, kikerülő mozdulat (khmm... Max Payne szagot érzek), megnövelt sebesség, mutátorok, dupla ugrás és berzenkedő :) mód
    Hozd létre a saját csapatod, s fejleszd tökélyre harcosaidat az egyjátékos bajnokság keretein belül
    Valós életbeli mozgás és környezeti interakció, 32 játékos mellett"


    És a képek:











































    Ha kihagytam valamit, sorry :)

    PyRex
  • FREAK
    #66
    Visszatérnék a taktika témához, mert már nem voltam itt a végén.

    Szóval láttam-e már igazi UT playert játszani? Szerintem igen, de itt akkor is valami gondom van.
    Tök mindegy, hogy láttam-e, hisz a taktika ott kezdődik, hogy CSAPAT! Vagyis leszarom, ki mekkora spíler egy játékban, engem nem nehéz mínuszra verni ezekben a stílusokban, de könyörgöm, az még nem taktika, hogy : "ebben a körben sniperrel lövök hátulról, aztán lerohamozom az ellenséget flak-kel, és elhozom a zászlót"......

    Minden taktikai játékot kedvelő játékos nevében kérek mindenkit, hogy ne keverjük a szezont a fazonnal..... Nem egy nagy Q3 meg UT "istent" lőttem szarrá annakidején CS-ben, azután, hogy ők mínuszra vertek engem a saját játékaikban. Akármit is mondtok, UT-ben BŐVEN elég a győzelemhez, ha jók a reflexeid, és pontosan célzol. Mindez lóf*szt sem és egy CS-ben, SWAT-ban vagy akár Outbreak-ben.

    Bárcsak lenne egy rendes net-elérésem, szívesen lejátszanék pár menetet egy magát nagy UT taktikusnak tartó arccal CS-ben.
  • marlowe
    #64
    Magyar UT oldal
  • PyRex
    #63
    En is. Hoppa! Most jut eszembe eladtam a GTS-emet :) Szivas :)

    Pyrex
  • atee
    #62
    Remenykedek hogy egy GTS en meg eldocog majd valahogy!
  • PyRex
    #61
    :)
  • PyRex
    #59
    Gondolom 1,2GHz proci + GF3 az optimalis futashoz :)

    PyRex
  • Nark
    #58
    Vaklaki meg tudna mondani a magyar ut oldal cimet?Keresem de nem talalom...Bocsi az off
  • CSOCSO
    #52
    igaz hoyg nem cs vs akármi topic..de igazat adva a to alig tér el a cs töl mig az inf egyenesen lealázza a Cs-t!! az sf meg van olyan mint a cs....
  • Gabo
    #51
    De ez nem egy Q3:A vs. UT vs. CS vs. bla-bla topic...
  • Gabo
    #50
    Bocsi! Nem azt írtam, hogy UT = Taktikai FPS!
    Játszottam Q3:A-val és így értettem azt, hogy az UT több taktikát igényel. A Q3:A tényleg csak a hentről szól. Ezért nem is fogott meg igazán. UT-ban ha nem csak mész előre és hentelsz, hanem arra is figyelsz, mit is csinálsz, mit tesznek lehtővé a pálya adotságai és hogyan is lehet leginkább használni az adott fegyvereket akkor nagy eséllyel többre viszed.
    FREAK ha ezt Te máskép gondolod játsz néhány menetet Gio ellen sima DM-ben! Készülj fel lelkileg, hogy nagy eséllyel minuszra fog verni!

    Ha taktikai FPS kell akkor ott a TO, az INF vagy az SF UT alá. A TO igen csak kis mértékben különbözik a CS-től...

    Aki szerint CTF-ben pedig lehet nyerni megfelelő team munka és taktika nélkül az rosszul van összerakva.
  • PyRex
    #49
    Egyetértek Dikkma-val. Mint én is írtam lejjebb, az UT Face pályája igencsak taktikás tud lenni... Persze lehet azon is hentelni. Csak kb. 1 perc alatt rájössz, hogy semmi értelme, mert akkor 10mp-enként kinyírnak...

    PyRex
  • Dikkma
    #48
    FREAK, ha te csak egyszer láttál már volna játszani egy igazi UT-st, akkor tudnád, hogy az UT Facing Worlds-e az egyik leginkább taktikát igénylő pálya, ami valaha is volt egy multiplayer fps-ben...
    (megjegyzés : ÉN már láttam igazi UTst játszani ezen a pályán)
  • PyRex
    #47
    Bocs, de nem igazán érdekel, hogy mi a hivatalos, és ni nem. Ne a közel 2 éves UT-t hasonlitsuk már egy Team Arena-hoz, ok? Kicsit nevetséges. Azzal kell hasonlítani, amivel érdemes. Attól mert nem hivatalos, attól még kenterbe veri a Tactical Ops a TA-t :)

    PyRex
  • Blasta
    #46
    Nekem az számít "taktikai FPS"-nek, amiben real fegyverek, real sebzésmodell, real mozgás (no rockejump) és real pályák vannak! Azok az igazi TAKTIKAI FPS-ek! Más FPS-ben is lehet taktikázni, csak egy Q3 vagy egy UT nem arról szól, hanem a felhőtlen, "agyatlan" hentelésről, ami azért qrva szórakoztató lehet, egy kemény CS parti végén!!! :-)
  • Blasta
    #45
    Ácsi! Az nem hivatalos kiegészítő! A Q3 TA viszont az UT miadt készült, mert abban több game-mód volt! Igy az az UT ellenfele, az a neki való súlycsoport!
    Ha a Half-life-ot hasonlitod a Q3 TA-val, akkor egyértelmüen a TA a "taktikusabb"!
    De azért elég erős lenne egy Counter Strike-ot összehasonlitani egy Team Arena-val! Igaz a CS hivatalos, de nem annak indult, csak annyira bejött, hogy a Valve felkarolta!
    Azért hasonlitom a "sima" UT-t a Q3 TA-hoz, mert azok egy súlycsoport!
    (az UT azért volt jobb, mert hamarabb készült el, és alapból tudta azokat a mod-okat, amiket csak a JÓVAL késöbbi Team Arena)
  • FREAK
    #44
    Teljesen mindegy. Q3, Q3TA, UT mind hentelős, agyatlan gémek.
    Persze attól még szeressük őket, csak hosszú távon már kicsit fáj az agyzsugorodási folyamat. Hosszú távnak fél óránál több számít.
  • PyRex
    #43
    Bocs, de ne a sima UT-t hasonlitsd a Q3TA-hoz, hanem akkor mondjuk az Unreal Tounrament: Tactical Ops-ot... Na? :)

    PyRex
  • K.András
    #42
    Igen mondjuk én a q3-at én semmiképen nem nevezném taktikai játéknak de még a team arénát se...
  • K.András
    #41
    ahogy nézem a Gmaxal tudod majd alakitani a játékot, pályát, karaktert mindent és ha minden igaz max4-el csinálják...
  • Blasta
    #40
    Nehogy nekem essetek, én imádtam az UT-t anno, és szerintem jobbra sikeredett a Q3-nál, de elég volt belőle nekem!
    Peace
  • Blasta
    #39
    Márpedig én akkor sem nevezném az UT-t taktikusabbnak a Q3 TA-nál! Mert azzal kell összehasonlítani, nem a sima q3-al, ha taktikai oldalról közelited meg! A Q3 Ta-ban is elég sok pálya a taktikára megy rá, de attól még iszonyat hent mindkét játék! Hasonlitsátok esetleg a SWAT3-mal, vagy a CS-vel! De még a Delta Force3 is taktikusabb mint ezek! A lényeg: Szerintem nem taktikára vannak kihegyezve, de LEHET bennük minimálisan taktikázni!
  • FREAK
    #38
    Oké, nyitott vagyok az újdonságokra. Szóval egész pontosan hogy is néz ki egy taktikai megmozdulás UT-ben?
    Ja, és közben azért gondoljunk az igazira (SWAT, DD, H&D, OPFLASH....)
  • PyRex
    #37
    Bocs Freak. De az UT valoban taktikai. Mert mi a Q3? Mesz es losz. Az UT-ben meg eleg sok palya ugy van tervezve, hogy lehet taktikazni. A Face pedig az egyik legjobb palya, ahol szinten lehet taktikazni!

    PyRex
  • Blasta
    #36
    Az egyettlen rész, ahol taktikákat LEHETETT alkalmazni, azok az assault pályák voltak! Azok némileg taktikázósak voltak, de az egész UT nyilvánvalóan NEM erről szól! Egyébbként a Q3 Team Arena legalább annyi taktikai elemet tartalmaz mint az UT, de attól még nem számít taktikai FPS-nek!
  • FREAK
    #35
    Nos, kedves Gabo, ott a probléma, hogy én nem tőlünk nyugatabbra élek, és se rendes internetem, se pénzem játékokra. Mostanában már szerencsére változóban van ez a helyzet, de egyelőre nekem szopás, ha ott van egy játék nevében, hogy ONLINE.

    UT taktikai játék??
    Nos, ezesetben minden elismerésem a tied, és kíváncsian várom a Facing Worlds pályán alkalmazható leghatásosabb taktikai fogásokat.....
    Bár nekem is van egy : lőj le minél több ellenséget, de úgy hogy közben téged nem lőnek le.

    Már bocs, de az UT készítői rosszakat fognak álmodni, ha ezt meghallják.

    Ez van az UT jónak számít, de nem verte meg a Q3-at, és már az sem segít a helyzeten, ha taktikát magyarázol bele. Ahol azon van a lényeg, hogy minnél több darabra szaggasd az ellenfelet, az nem taktikai játék.
  • PyRex
    #34
    Ok, csak amig mondjuk PC-n ez kicsit egyszerübb, addig a konzoloknál mittudomén egyik csak kábesel kapcsolatot támogat (de pl. itthon ez nem jön össze, mivel pl. a chello csak saját hálókártyával müxik, stb...), meg sokat is kell érte fizetni, stb.

    Szóval online játékokban Magyarországon egyelőre csak a PC lesz jelen még néhány évig.

    PyRex
  • PyRex
    #31
    Konzolra? Hehe, ha az Xboxot konzolnak nevezzuk, akkor igen. Azonban PS2-re ilyen minosegben tuti nem:

    1. - gyenge hardware (1024x1024-es texturak lesznek a jatekban, hol van ahhoz a PS2?:)

    2. - nem nagyon van online lehetoseg.

    GC-nel mas a helyzet, bar online ott sincs nagyon.

    PyRex
  • Gabo
    #29
    FREAK:
    "GYERTEK GYILKOLNI KIS VIRTUÁLIS..."
    Ne zavarjon, hogy az UT-ban is sokkal nagyobb hangsúly volt a taktaikázáson, mint mondjuk a Q3:A-ban. Mind a pályák felépítése, mind a fegyverek erre lettek leginkább kihegyezve. Az UT2-ben sem lesz ez másként.

    "...játék teljes címe PC-re : UNREAL TOURNAMENT ONLINE!"
    Már az UT is első sorban Online játékra lett kialakítva. A botok és a Tournament játékmód csak gyakorlásra szolgálnak.
    Ráadásul tölünk nyugatabbra lassan alap dolog az ISDN vagy valamilyen más szélessávú hozzáférés. Nálunk is egyre inkább előtérbe kerül.
    Hol itt a probléma?
  • PyRex
    #28
    DSL suxx. :)

    PyRex
  • FREAK
    #27
    Ja, aki amúgy is megveszi, és akinek amúgy is otthon figyel a DSL, annak nem....
  • PyRex
    #26
    Már akinek szopás lenne... szélessávú internet rulez... :))))) Bár, mostanában külföldre elég suxx...

    PyRex
  • D3t0nat0r
    #25
    OFF: Nézegetem a Gamestart(nem szoktam :), és látom, Doom3 interjúú! Azta, azonnal csekk!

    Erre megint egy olyan interjú, amit már kb 20 ID-s dolgozóval lejátszottak: Meghívják abban reményében, hogy megtudnak valamit a gémről. Vannak a beetető kérdések, mindent megtudunk az alany magánéletéről, hányszor pisilt, verte ki, mennyi kakaót ivott életében, aztán amikor rákérdeznek: Na, és mi van a dúm3 al?! Akkor: Á-á! Kermek megöl ha bármit is elmondok :)

    Na, UT2! :D
  • FREAK
    #24
    hehe, mekkora szopás lenne, ha megjelenés előtt egy hónappal kiderülne, hogy a játék teljes címe PC-re : UNREAL TOURNAMENT ONLINE!
  • PyRex
    #23
    Jajaja :)

    Mindenki CTF kedvence a FACE sem túl nagy!

    PyRex
  • D3t0nat0r
    #22
    A képeket elnézve nagyon nagyok lesznek a pályák, de erre lehetett is számítani, ugye ez az új Unreal motor egyik előnye, hogy bazi nagy külső terek. Azért remélem CTF mapok nem ilyenek lesznek, mert 10x el fogok aludni, mire hazacipelem a zászlót
  • PyRex
    #21
    Mondjuk szerintem ez semmit nem jelent. Amúgy is olyan skin-t csinálsz, amilyet akarsz, nem? :)

    PyRex
  • D3t0nat0r
    #20
    A bohóc az utolsó előtti képen. :(
  • FREAK
    #19
    Ki keres mit hol?