8227
Unreal Tournament 2003 - www.ut2003.hu
  • Some1
    #7753
    Ehhez mit szóltok? Használható? UT2003 Troopers: Dawn of Destiny Demo
  • Inquisitor
    #7752
    Hmmm. Troopers-t senki se nyomja? :)
  • Joint
    #7751
    faceoff rulez , gyertek minél többen :)

    193.188.141.21:3333
  • atee
    #7747
    Mert nyar van...ez a pangas ideje!
    Minden nyaron ez megy ..mindenhol erezhetobb, hogy csokken az online jatek kedv!
    Majd osszel ujra beindul minden...nyugi :)
  • Davidus
    #7745
    Én se értem :/ A játék szerintem kurva jó szal ez nem lehet gond. Mikor kijött a game volt egy rakat player szal ment a gyakás rendesen. Nemtom mi lett velük....
  • Inquisitor
    #7742
    Pedig a OGG Player bene van a 2225-ben ...
  • [HUN]FaTaL
    #7739
    Frissíts detonatort + directxet az szokott segíteni.
  • tbundy
    #7738
    nálam ezt akkor írta ki, amikor felpeccseltem a játékot 2225-re, majd a demo engine.dll-t bemásolva akartam játszani. megoldás az volt, h vissza a 2225-ös engine.dlljét, azzal müxik.
  • [HUN]FaTaL
    #7736
    Big thx!
  • [HUN]FaTaL
    #7734
    Hi all! Nem tudja valaki hogyan lehet a külföldi szerverekre kimenni a másolt UT-vel? Mert invalid CD key-t ír ki. Régebben láttam valamit a demóval kellett valamit mahinálni. De hogy? 2225 verzióm van, mind a 2 bonus pack fent van. Előre is köszi a válaszokat.
  • Carlos
    #7733
    Az ut2k3 ugye 3 Cd.
    Vagyis kettő plussz egy bonus CD! :)
    És ott vannak karakterek. :)
    De minek? :)
  • Carlos
    #7732
    Köszi!
    Lehet... :)
  • dikki*yysw
    #7731
    Lehet. Én tegnap uninstalláltam a játékot, mert 3.02 gb egy félévente 1x játszott játékért sok :)
  • RelakS
    #7730
    Azok a baszottnagy tga-k asszem az upainthez vannak
  • dikki*yysw
    #7729
    Hát a zipben van egy csomó könyvtár, nem? Azt bemásolod az ut2k3 mappájába, és akkor minden oda kerül, ahova kell.
    Legalábbis az UT nál így volt, gondolom itt is hasonló lehet.
    Én most letöltöttem az umod verziót is, aztán nem kell szarozni a zippel.

    http://guest3.download.filefront.com/s/g3/gamingfiles/Unreal_Tournament_2003/Official_Releases/Bonus_Packs/debonus.ut2mod.zip

    Epic BP:

    ftp://ftp.infogrames.net/misc/ut2003/UT2003-epicbonuspackone.exe
  • Carlos
    #7727
    Jó azért ennyire nem vagyok láma.
    Plö: a *.tga texture file-okat ugyanmár hova másoljam? Mert az egy könyvtárban sincsen. Mint ahogy a karakterek file-jait sem találom! :)
  • RelakS
    #7725
    Na, jó, a gépetmégéletébennemlátott egy "kicsit" sántít, de aki neten még nem jáccott, olyannak valót az ut2k3-hoz :)

    Mellesleg 48kbps-en nagyon gazos jáccódni?
  • RelakS
    #7724
    Épp, hogy internet, de valami szájbarágós-gépetmégéletébennemlátott-utbuzinakvaló leírást tucc nyújtani? Mellesleg az otthoni internetkvótámat elnézve majd pénteken, ha nem gond
  • fm
    #7723
    hell..

    nem pont ide tartozik,de az unreal2 topic nemigen forgalmas..
    szal hogy lehet megcsinálni az unreal2:awakening-ben azt a részt,amikor javítás alatt áll a hajó? nekem meg kell védeni a támadóktól mindenféle eszközzel. Próbáltam többször már,letettem körbe a "pajzsot",meg az ágyúkat,de kipurcantam mindig,nehéz.
    segítség!!
  • dikki*yysw
    #7722
    Pár hónapja játékot sem látok :)
  • dikki*yysw
    #7721
    De miért lan? Miért nem internet?

    De feltételezem, a többi játéknál szokásos /connect [ip-cim] itt is működik, ha passwordot kér akkor /password [pass] amit persze nem tudok :) Játszunk ma? Mikor?
  • RelakS
    #7720
    Pár hónapja megvan :)
  • RelakS
    #7719
    Ja, és ezt hova pötyögjem? Csak mert a szerverszken nem mutatott semmit a LAN fül alatt (vagy az konkrétan csak lanon megy?)

    Esetleg tűzfalat lőjem lefele?
  • dikki*yysw
    #7718
    Hm látom legújabb peccs nem nézi már a cd-keyt
  • dikki*yysw
    #7717
    ut2003.sysconfig.hu dm-camp... 3 / 16
    195.228.75.152 ctf-geo... 0 / 12
    sforce.geco.hu dm-comp... 0 / 10
    vkk.hu:7100 ctf-gar... 0 / 10
    sforce.geco.hu:5555 dm-comp... 0 / 8
    ut2003.sysconfig.hu:9999 ctf-cit... 0 / 16
    vkk.hu:7200 dm-curse3 0 / 2
    195.228.75.152:5555 dm-spac... 0 / 4
    sforce.geco.hu:9999 db-wate... 0 / 10
    ut2003.sysconfig.hu:5555 dm-curse3 0 / 2
    62.77.128.214 ctf-hal... 0 / 12
    152.66.212.158:7010 dm-1on1... 0 / 2
    ut2k3.hu ctf-hal... 0 / 14
    62.112.193.108:2323 dm-comp... 0 / 10
    Utolsó frissítés: 18:22

    unreal.hcgamer.hu
  • dikki*yysw
    #7716
    Ha zip, bemásolod. Ha installálós, akkor installáld :)
  • dikki*yysw
    #7715
    Ha zip, bemásolod. Ha installálós, akkor installáld :)
  • RelakSfromhome
    #7714
    Miféle bónuszcédé?
  • RelakSfromhome
    #7713
    Modemmel hogy a ménkőben tudok netes szerverekhez csatlakozni?
  • Carlos
    #7712
    Hogyan kell installálni a Bonus CD-n lévő textúrákat és karaktereket?????
    Please Help Me!!!!!
    Amúgy nagyon cool a játék!!!!!
    Jó kis zúzda!!!
  • Free
    #7711
    Halle nem tudja valaki hogy melyik portokon megy az unrealnál a multiplay??? Azokat a protokat ki kellene nyitnom a Firewallomon hogy én is tudjak kreálni
  • zippofcy
    #7710
    Hat a ket UT kozul ez a jobbik, az mar biztos DE:
    GYertek inkabb TCzni, a legjobb real mod jelenleg. Szep grafika, gyors jatekmenet. Kezdoknek kulonosen ajanlott :)
    Nekem a CSn kivul egyedul a SoF2 jott be eddig, de az sem tudta felulmulni. A TC viszont uti mindet! Sokkal realisabb a SoF2nel es a granat se sebez akkorat, nincs olyan erzesem hogy a he_tennis en CSzek
    Ja ezt az UTt nem probaltam, lehet hogy jobb a TCnel? Nezd meg es dontsd el!
    Kell hozza:
    1. Quake 3

    2. Q3 Point Release v1.32. Link: http://www.softwarepatch.com/games/quake3download.html

    3. True Combat v1.0 mod. Link: http://www.planetquake.com/q3t/content/chooser.asp?p_goto=ftp://ftp.mportal.hu/realmods/q3/truecom/TrueCombat1.0.exe&p_id=62&p_download=yes

    4. All-Seeing-Eye szerverfigyelo. Link: http://www.udpsoft.com/eye/download/newer/EyeInstaller.exe

    Ezeket felrakod egymas utan, aztan az All-Seeing-Eyeban a Q3 alatt kivalasztod a True Combat modot es mar latod is a szerverek listajat. A legtobb tort, de van ket magyar szerver is, az egyik Mission, a masik CTF.
    Ja a missionos Punkbusteres, a jatekban a Multiplayernel kapcsold be a PBt hogy beengedjen. Ennyi.
    Quake 3 CDkey NEM KELL HOZZA !!! A csites CSosoknak is ajanlott, hatha megtanulnak vegre celozni
    Van foruma is itt a Supergamezen.
  • The Garrett
    #7708
    Ejj yoooo sup?!
    Maximus koma holnap hozok Sima Ut ból 2-3 embert. Odabasznak :)
  • dikki*yysw
    #7704
    Honnét tudnám leszedni a legújabb patch+cracket? Meg kéne az Epic Bonus Pack is.
  • Joint
    #7703
    hol????? Sysconfigon csak a folytonos k*vaanyázás megy , most játszottam ott vortexxel és simán leszarozott azért mert sgsf-be tartozom. hát ez aztán a jó lövés! :)
  • [HUN]T-Rex
    #7699
    Tab-ra jön elő a konzol.
  • Palleon_home
    #7697
    Legjobb a Battlefield, de ízlések és pofonok. Az UT elsőre nem tetszett, de adok neki egy második esélyt is, mert kipróbáltam csak simán instant battleben és ott nagyon bejött, persze az ember az más.
  • WiLDoR
    #7693
    pont ez benne a lényeg :) bf1942-őn úgyis csak elalszom :)))
  • WiLDoR
    #7692
    ha lenne légkondim, én is beizzitanám, de mivel nincs, csak konstans 30 fok a lakásban, ezért inkább kimenekülök onnan :)
  • Kojiro
    #7691
    Na kipróbáztam ezt a gammát is tennap.
    Szép, igen szép, viszont kicsit vad :)