8227
Unreal Tournament 2003 - www.ut2003.hu
  • RelakS
    #7796
    NNA, ha valaki este 7 körül le akarja bontani az arcomat, az dobjon ip-t, vagy majd felrakom, hogy nekem mi van beállítva.
    SysConfig az van.
  • And5
    #7795
    jaja ám a beállítások nem lettek tökéletesek küldtem egy mailt hogy még miket kéne megváltoztani ha ez emg van én azon leszek hogy mindenki felmnjen a szerverre és rájöjjön hogy ez jó :)
  • RelakS
    #7794
    NoCD peccs is egyúttal a 2225-ös!
  • tbundy
    #7793
    ha rászánom magam ut2-zni nagy ritkán(ha épp nem Gárdonyban vagyok :P), én sem magyar szervereken játszok...
  • steweee
    #7790
    tud vki egy oldalt mondani ahonnan letölthetem a 2225-ös peccst ami megy egy "biztonsági másolattal" is? a debonus pack-nek vki megadta a letöltési címét de onnan már nem jön. jól jönne esetleg az is
  • RelakSfromhome
    #7789
    Múltkor valami 7 szerverből egyen volt forgalom, ketten zúzták egymás úgy, hogy én többet voltam lelőve, mint nem
  • ecet
    #7788
  • RelakSfromhome
    #7787
    Ja :)
  • antijedi
    #7786
    ugye :P
  • ecet
    #7785
    Közben olvasgatom vissza a fórumot...
    dikki ezrért még számolunk bár én is csak heti kb fél órát játszom max , és azt is off , de le nem törölném semmi pénzért..nem azért vettem meg anno
    A Magyar szerverek is ennyire panganak mint ez a fórum ?
  • And5
    #7784
    Favorites, add server, beírod haver ipjét és hozzá adja a alistádhoz rákattintasz ketszer azt mehet a agém :D remélem mostmá az admin bekonfigolja az fo servert ahogy mondtam azt ott mehet a hent ugye antijedi ? :)
  • RelakSfromhome
    #7783
    wow
  • ecet
    #7782
    Hi mindenkibe!
    Csak kipróbáltam hogy él-e még a nickem
    Üdv a régi motorosoknak és külön tbundy-nak és dikki-nek
  • antijedi
    #7781
    amugy meg ase hasznalatalis lehet...
  • RelakSfromhome
    #7780
    én is így másztam fel internyetes szerverre

    Holnap este 7 körül egy kis hent?
  • antijedi
    #7779
    favoriteshez hozáadod és ako ott megjelnik aszsem
  • TheZsenyka
    #7778
    De sehol nem tudom megadni a server ip-t. Szétkerestem az arcomat. Csak filterelni lehet. Hol lövöd be az IP-t?
  • antijedi
    #7777
    ipvel kapcsoldjatok...
  • TheZsenyka
    #7776
    Üdv! Mit kell tennem hogy a 2225-ös peccsel tudjak haverral játszani, és úgy szervert csinálni hogy látszódjon???? Mindíg csak authentication failed aztán csá...
  • RelakSfromhome
    #7775
    Milyen legyen egy SW render? Ráadásul felezőre kapcsolva, mert nem tudja jobban a gépem :)
  • And5
    #7774
    Faceoff server adminját hol lehet megtalálni váltanék vele pár szót
  • ollie
    #7773
    ez az SW render? elég gagyi.
  • RelakS
    #7772
    navégre
  • RelakS
    #7771

    tar.hu anyád!!!
  • RelakS
    #7770

    namégeccer
  • RelakS
    #7769

    tönkrement a videókártyám?
  • RelakS
    #7768
    debonus-t is, meg a hivatalos kieget is, meg a 2225-ös peccset is érdemes feltenni :) (peccset pláne, mert különben verzióeltérés hibaüzivel kibaszhat a szerver)
    A kódról meg annyit, hogy közben nem húztad újra alatta a vinfost?
  • radeer
    #7767
    A Face Off-ot többen nyomják, ott is a TDM megy. Az elején mikor megjelent még objective-et és CTF -et is próbálgattak, mára ez eléggé leült.

    Jungle Warfare sokkal jobban néz ki, ellenben az összesen 2-3 működő szerver miatt alig tólja pár emberke. Nekem sokkal jobban bejön JW, azonban volt már olyan tapasztaltam többször, hogy ha TDM-et játszottunk és mindenki távcsövest választott akkor mindenki felment egy hegyre gubbasztani és várta az ellent. Azt ha az egyik csapat megunta és elkezdett keresgélni a mozgás miatt hamar észrevették magasról és simán lelötték. Így talán itt a mission alapú dolgok mehetnek majd, bár a távcsőves pityú túl durvára sikeredett szerintem.

    SW: Hát soxor előfordul , hogy valami 30 ember nyomja a TDM-et ami elég brutálisan néz ki. A lézerfegyverek valami olyan baromi módra lőnek, hogy kell pár nap mire megtanulja az ember. Sajnos kevés fegyver van még a bétában, és elég erős gép kell hozzá, meg a lövések is elég érdekesen mennek. Olyat, hogy a célkeresztben tartsd felejtsd el. Lőssz egyet, és ha szerencséd van beleugrik. De zene jó, és grafika is arat a SW univerzum miatt.
  • tbundy
    #7766
    érdemes felrakni a DE bonust sztem, vannak benne jó pályák, + úgyis kellenek a netes játékhoz
  • steweee
    #7765
    hi! hogy lehet az hogy hónapok óta nem játszottam a játékkal, internetre meg ezzel még sosem mentem fel, és most hogy megint akartam vele játszani, hibaüzenetet küldött: your cd key is invalid - ha jól eléxem. persze orvosoltam a problémát a UT2k3 key changerrel, de azért érdekes. találkozott már vki hasonlóval? a másik kérdésem az lenne hogy mi az a debonus.ut2mod és érdemes e feltenni. jelenleg 2199es patch + epicbonuspackone
  • And5
    #7764
    Faceoff szerverre mindenki!!!
  • RelakS
    #7763
    Akartam berakni szoftverrenderes ut2k3 képet, de szar a floppy, amin hoztam...
  • RelakS
    #7762
    Akar valaki agyaggalamblövészetet tartani? Mert ha igen, akkor pl péntek este 7-körül velmegyek a netre, oszt találjatok el :)

    pénteken mindenesetre rendesen megfingattak :(((
  • RelakSfromhome
    #7761
    Basszus, újra kell húznom ezt a szart...
    Vagy valaki nem tudná felrakni az eredeti XGameTextures.utx-et?
  • RelakSfromhome
    #7760
    Naszal, hogyan is kapcsolódok modemen keresztül egy játékra?
  • Forrest Tomee
    #7759
    Kipróbáltam én is a JW és a FO-t. Valahogy a JW komolyabbnak tűnik bár lehet, hogy az elkészültségi állapot miatt. A méretek is árulkodnak Fo: 70-en valahány mb, JW:260 Mb. ( sok map van hozzá az is biztos)
    Este leszedem ezt a "csillagokháborúja" izét is.
  • tbundy
    #7758
    csak 2225-s peccs kell hozzá
  • [Walaki]D`Lair
    #7757
    khm...
  • tbundy
    #7755
    kipróbáltam a troopers-t, kicsit többet vártam ,de nem rossz
  • AndrewCB
    #7754
    Én csak annyit, hogy éépen 56%-nál tart a letöltés! :)

    Kell hozzá az "eredeti" Unreal Tournament 2003?