76
:D
  • Coine
    #76
    Hülyeség, szilveszter óta semmilyen alkoholt nem ittam, és életemben először voltam teljesen részeg szilv. este.
    Nem vagyok én alkoholista, kikérem magamnak !

    Viszont ha buli van és jó a buli akkor nem szabad és én nem is fogom megvetni a piát !
  • Mr.Macho
    #75
    én újévkó nem ittam sokat, de előtte az ünnepek alatt, na meg egy házibulin...pfffffffffff
  • G@b0r
    #74
    Coine ha ennyit iszol akkor kiváncsi lennék 10 év múlva mennyi agysejted marad? :D Én inkább fele annyi piát iszom csakhogy 70 évesen is tudjam használni a zagyam :)
  • Coine
    #73
    hát NEM MINDIG !!! !:-(
  • Coine
    #72
    Utolsó mondattal 1etértek (nem zárójeles.)

    De van amikor NEM KELL VELE BÁNNI :-)))

    csak vicc
  • Yoghurt
    #71
    helysbítés : az élet nem jónenon hanem józanon szebb. :D
  • Yoghurt
    #70
    Válasz az előző tíz üzenetre: nemtom, de szeretnék szívességet tenni egypár embernek azzal, hohy elmondeom, ki mennyire bírja a piát, az testi adottság (persze gyakorlat is teszi a mestert).olyan, minthe vk-t azzal b@szogatnál, hogy 165 centi, mikor te 185 vagy.
    A gyakorlatról :
    Én másfél éve nyáron táborben eléggé hozzáedződtem az igénytelen kommersz párlatok széles skálájához (nm mintha büszke lennék rá, de depressziós voltam (nőügy) ), miden nap 3 deci tömény húzóra egy hétig. Ez asszem elég elrettentő példa. Egyébként, ahogy wicki én is utálom az alkohol ízét ezért ittam minél gyorsabban, minél többet. Azóta sok víz lefojt a Dunán, én is sokat tanultam (..de széép..) ...
    1. A sör finom, főleg a barna, búza, és guiness (persze a gyomor befogadóképessége csak kb 2 liter, így depressziós bek.rni-vágyók előtte igynak egy felest (pl:Gin-tonik))

    2. Minél többször iszol, annál kisebb lesz a "jól érzem magam" állapot , pl két hete ittam 6 vodkát, és szidtam a kiszolgálót, hogy hogy vizezik a cuccot, mert semmi hatása (még enyhe szédelgés se) nem volt, így ittam mégy egyet...öreg hiba volt. Egy órán keresztül ültem a fütetlen WC-ben és 3 menetben ürítettem a gyomromat.

    3. Bek.ni nem jó, az élet jónenon (vagy legalább nem seggrészegen) sokkal szebb. "Az ember életének története figyelmének története."/vmi okos/ Hogy akarsz jót bulizni, ha nem vagy magadnál ? Fő a mértékletesség, és ne igyál csak azért, hogy felvágj mások előtt pl egy olyan fórumon, ahol azzal kell hencegni, hogy mennyit ittál. Legjobb ha tudod mennyi kell a spiccességhez, és annyit fogyasztassz. ( Egyik oszt.társam életében először ivott, és úgy beállt egy 2 nagyfröccstől, hogy nem bírt megmozdulni, ezért otthagyták egy McDonald's Wc-jében (reklám helye) )
    Akkor élég a pia, mikor a fejedbe száll (enyhe bizsergés az arcon), de utána gondoskodni kell a szintentartásról, mondjuk sörrel, vagy ki mit szeret, de ne túl sokat, mert megbánod.

    Én össz 2 heinekent, és egy üveg pezsgőt ittam, és dec30-án is tartottam magam, igaz hogy elég sok bort, martinit, és sört ittam, de bulin, mozgás közben meg se éreztem, csak mikor leültem:).
    Az alkohol? Szerintem tudni kell bánni vele, elb@szhatja a napod az életed is, de fokozhatja jókedved ha mértékkel iszol.
    (Már megint szómenéses hangulatban voltam:)
  • mateos
    #69
    sokat, nagyon sokat , 4 pezsgő , vodka , gin , martini , naés koktélok
  • Csacsis
    #68
    Hi!
    Életemben ELŐSZŐR sikerült túl sokat innom, és 2-kor már aludtam is! (ilyet se csinálok többet)
    4-8 pohár pezsgő + 1 korty Bacardi volt a ludas!

    Ja, igen. jó tudni, hogy eddig álltalában 1, max 2 pohár pezsgőt iszogattam, (esetleg néha rövidet, de csak hogy milyen az íze) azt is inkább ünepekkor.
  • Zozo76
    #67
    Antialkoholista vagyok. Soha nem iszok alkoholt, tean, vizen, uditon elek, es messzire kerulom meg a szeszt tartalmazo edessegeket is. Nem tudom milyen reszegnek lenni es barmilyen hihetetlen nem is hianyzik. Ja es ha latok reszeg embert (mondjuk aki alig bir mar menni) jot rohogok rajta!
  • Alexease
    #66
    Meg mindig iszok...:)))
  • Break
    #65
    ámen
  • Coine
    #64
    Akkor meg 1xűen nem veszed magadra és ezzel le van zárva az ügy.
  • Break
    #63
    hát tudom én azt, de a bele a nagyvilágba, az elvileg úgy minden olyan emberre vonatkozott, aki az alkohollal bármilyen kapcsolatban áll (alkoholista v. már fogyasztott)
  • Coine
    #62
    Hát szvsz 1általán nem rád mondta, hanem csak úgy "bele a nagy világba" :)
  • Break
    #61
    hát talán laci nézett volna annak, azért írtam...
  • Coine
    #60
    Ki nézett alkoholistának ?


    G@bor te 5 tequila után rosszul lettél ?
    Hát akkor te nem bírod a piát, ne is eröltesd !
    Én a 8. tequila után azon vettem észre maga, hogy nincs több :-)
    Tanúlság : köv. buliba egy üveggel TÖBBET kell vinni és jut mindenkinek, így is ki kellett hagyni arczokat a tequilázásból :-))
    "sajnos"

  • Break
    #59
    egyáltalán ne nézz alkoholistának, mert nem vagyok és nem is leszek, de az alkohol illata és íze szerintem kifejezette jó...csak én a káros hatásai miatt utálom, csak azok ne lennének (mondjuk egy olyan ital, ami minden tulajdonsásában hasonlít a szeszre, csak nincsenek káros hatásai, és nem lehet tőle berúgni, na azt szívesen innám mindig)
  • Laci
    #58
    semmiféle alkholt. Soha nem iszom semmiféle alkoholt és megvetem azt.
  • Efreet
    #57
    nekem a lent vázolt mennyiség egy apró pici része is sok lenne. (bár nem tudom bírom-e, de minek bírja, aki nem iszik?)
  • Laalee
    #56
    ezt 3 nap alatt? ez 1 estes program :)
  • Bith
    #55
    Kb. 1 üveg Vilmos-t. Meg talán Heineken-t is vamennyit. Meg lehet, hogy pezsgőt is.
  • vizes
    #53
    Semmit, nem sikerült a szilveszterem.Egyébként csak azért mert dec.31. van az még nem feltétlenül ok az ivásra.
  • wicki
    #52
    Egy alkoholista számára minden bizonnyal nélkülözhetetlen élmény, de én utálom az alkohol ízét. Ha pedig be akartam rugni, ami már elég régen volt, nem pezsgőt ittam, hanem minimum vodkát. Szilveszterkor pedig annak ellenére, hogy alkalom van az ivásra, lebőghetsz egy csomó ember előtt, akiknek ezt az oldaladat egyáltalán nem akarod mutatni. Attól pedig tekintsünk el, hogy lehet, hogy másért is felelős vagy, pl. a családodért. Mindent egybevetve a te dolgod, hogy mit gondolsz, én nem itéllek el azért, amit önmagadból felvállalsz, ne tedd te se. Akik pedig eü. okokból nem isznak, azok talán nem is buliznak. Tisztelet a kivételnek.
  • Laalee
    #51
    de te most kimaradtal egy elmenybol! ugyhogy IJ... :)
  • Efreet
    #50
    nem egészségügyi okok. wickinél nemtudom mi volt az ok, nálunk az, hogy senki nem igényelte a dolgot.
  • Blasta
    #49
    Ha nem akarsz lerészegedni, az a te bajod! Szarok rá! De szilveszterkor még pezsgővel sem koccintani, na azt már nem veszi be a gyomrom, persze az egészségügyi okok, más tészta. Ha erről van szó, akkor nyilvánosan kérek elnézést, de ha nem akkor csak beszólásommal tudom illetni, mert nekem az egyszerüen nem jön be! Kész! Téged is ugyan úgy sajnállak, mert egy rakás élménytől vonod meg magad, és nem a lerészegedésről beszélek ismételten!!!! Nem akarok erről vitát, ezért többet nem is irok ide! Csá
  • Efreet
    #48
    nemis. azzal nincs is gondom, nálunk pl. senkinek nem volt igénye rá. azt nem értem ott lejjebb, hogy attól, hogy valaki nem IHB-zni akar szilveszterkor, azt miért kell bántani?
  • Laalee
    #47
    attol hogy koccintasz ejfelkor és megiszod azt a 3 korty pezsgöt nemhinnem hogy lereszegedsz :)

  • Efreet
    #46
    meg nekem is. képzeld, vannak akik nem lerészegedni akarnak szilveszterkor. (söt, máskor se)
  • Blasta
    #45
    úgy kell neked!
  • wicki
    #44
    Gyümölcslevet? Két litert. Mást? Még éjfélkor sem.
  • Efreet
    #43
    én nem tudom, csak mivel mások is mindennek új topicot nyitnak, gondoltam ez a trend. én asszem idáig legalább 2-t nyitottam, több nem rémlik.
  • Laalee
    #42
    minek 100 topic ugyanarra a kerdesre? aki akar az valszol itt:)
  • Efreet
    #41
    nyiss témát, kérdezd meg.
  • Laalee
    #40
    a következö kerdes az lenne hogy mennyit szivta szilveszterkor :)
  • Lteebee
    #39
    Jóvanna!

    Csak vicc volt ok?

    Jesus!
  • Laalee
    #38
    a sarkonfözött hp jobb lett volna?
  • Efreet
    #37
    Az igényes (?)
  • Lteebee
    #36
    A sznob...