116
  • yugoslave
    #116
    Ill. akit érdekel a samsunknak van most egy rendezvénye a műcsarnok mögött. Egy műjégpályája is van, ami kicsi ugyan, de ingyenes a napokban.
  • yugoslave
    #115
    Még hétfőig mehetsz a Hungexpo-ra. Szép nagy hely van. 1800 négyzetméterével szerintem nagyobb mint a jégterasz... és amit fontos kiemelni, hogy kevesen vannak!!! Mivel kevesen tudnak róla. Én kijártam idén és nagyon kényelmes. A jegyárak pedig kedvezőbbek mint a jégteraszon! ;)
    Jó szórakozást!
  • krisztus83
    #114
    A Jégterasz nyitvatartását nem tudná nekem valaki megmondani...főleg arra lennék kíváncsi, hogy mikor takarítják a pályát, mert tavaly pont kifogtuk és most nem szívesen mennék potyára. Köszi!
  • fann
    #113
    Én tavaly voltam a barátaimmal és teljesen jól elfértünk (és pl. ez egy hétvégi délelőtt volt). Nyilván ne egy műjégpályára számíts (bár most ezt nem is tehetnéd), de sztem korrekt kis pálya, rendszeresen takarítva, tehát nem kell attól sem félni, hogy átesel egy fél hóemberen.
  • arnold27
    #112
    pontosan nem tudom,hogy mekkora de sztem elég nagy,én sem tötymörögni járok oda elhiheted:D
    itt a link westend jégterasz
    és szokott Jégdisco is lenni,sztem megéri elnézni.
  • kifli
    #111
    mekkora ott a pálya? csak mert mi általában nem tötyögni szoktunk körbe :)
  • arnold27
    #110
    Sziasztok!
    Én a Westend Jégteraszra szeretek járni. Jó a hangulat, a zene, a forralt bor!:) Ja és ha nincs korid az se para, mert tudsz bérelni:)
  • kifli
    #109
    pesten szeretnénk majd korizni menni, a kérdésem a következő:

    Melyik pálya a legnagyobb, melyiken a legjobb a jég és hova érdemes menni?

    Az is érdekel, hogy mennyi a belépő, és ezért cserébe mennyi ideig lehet korizni?
  • Endrewskater
    #108
    Szia.

    Én a skateworldben (www.skateworld.hu) az egyetlen jég görkocsolya szaküzletben vettem jó áron jégkorit. Már 9900.-ért van ott, ami kb 3-4 alkalom után meg is tértült, a kölcsönző árak melett, És jobb a minősége is a kölcsönzősnél, na meg nem büdös:D
  • yugoslave
    #107
    Hova érdemes szerinted menni a városliget helyett? (Lehetőleg nem a Káposztásmegyeren)
  • Dzsini
    #106
    le lett ott is írva:

    "A főváros ugyanakkor elfogadta a lebonyolító műszaki ellenőr és a tervező által indokoltnak és megalapozottnak tartott 2 hónapos véghatáridő-módosítást, így a kivitelezőnek 2011. április 30-ig kell átadnia a teljesen felújított Műjégpályát."

    ezenkívül mondták, hogy szét van bombázva, és link is volt a szeptemberi állapotot mutató képről.
  • yugoslave
    #105
    Ide is írok, mert az imént nyitott topikomat lezárták mivel Jégkorcsolya topik már van, bár kicsit másról szól, ide is elfér, ezért ide is megírom hátha valaki ír jó hírt is.
    Fogunk csúszni idén a Városligeti Műjégpályán vagy sem??? Hogy áll a felújítás? stb. Mikorra várható a nyitás ha nem is idén?
    Már telefonáltam és emailt is írtam nekik, de semmi.
    Alternatívákra, egyéb kori pályákra is kíváncsi vagyok.
  • nagylaci23
    #104
    Sziasztok! Szeretnék egy új korcsolyát venni, mert a mostani elég gagyi! Egy műanyag fűzős kori helyett szeretnék egy jobbat(ezzel annyira megtanultam korizni, hogy már elég gyorsan tudok menni úgy hogy nem esek el, de ezen kívül semmi extrát nem tudok)! Légyszíves írjátok le a hokikori, és a csatos műanyag kori pozitív, és negatív tulajdonságait(miért ezt, miért azt), melyiket ajánljátok! Lehet, hogy e korivételből csak a jövőre lesz valami! Úgy legfeljebb 15ezerért vennék olyan korit ami ha nem nő a lábam már akkor sokáig nem menne szét! Légyszíves válaszoljatok, és ajánljatok korikat! UI: használt vagy új?
  • jaggell
    #103
    Én megyek! :) te jössz?
  • JürgenKlinsmann
    #102
    A Márk féle jégpartyra megy valaki?
  • rolcsan
    #101
    *szorosan
  • rolcsan
    #100
    pedig pont jó kori volt rajtam és jó sazorosan meg volt húzva -.-"
  • jbal
    #99
    szerintem túl nagy a korcsolya vagy gyengén van bekötve
  • rolcsan
    #98
    Sziasztok
    Amikor elkezdtem korizni tavaly akkor a lábam a jégen befelé állt,nem tudtam normálisan meni,mert nem a kori élén mentem hanem.. vhogy nagyon idiótán.. horzsolta a kori a lábamat és nem élveztem a korizást,csak ott álltam a pálya szélén,úgy fájt a lábam a horzsolástól..
    elmentem korizni még 2X és utána már egész jól tudtam korizni mint ahogy elkezdtem. Most megint elmentem 1 év után és ott tartok mint tavaly elöször: dörzsöli befelé áll a lábam ,fáj, nem élvezem.. most megint tanulhatom meg u.a-zt mint tavaly? miért állhat a kori nagyon befelé a lábamon? mert életlen vagy azért horzsolja mert túl szoros??
    Ti is úgy vagytok vele h 1 év után szinte ott kezditek mint leg elöször?
  • Lord Oswal
    #97
    egy tanács
    ha érzed hogy kiesel az egyensújból akkor szépen kezdj legugólni igy csak seggrehuppansz és csuszol egy kicsit és nem fáj annyira
    tapasztalatból beszélek :D
  • Lord Oswal
    #96
    én eddig 2x voltam jégen volt egy pár esésem de tökre élveztem az egészet
    az volt a legpoénabb mikor hátra akartam fordulni mert az előttem lévő pacák meg a nővérem azt csinálta és hát nekem is kikkellet próbálni:),kiraktam a lábam és jól megpördültem elszédültem és ugy seggre estem hogy csak csattant és nevetve sírtam majdnem képzelem hogy nézhetett ki az egész:DDD
  • ChevyG #95
    nézzetek ide!
  • Blasta
    #94
    Úr Isten!
    Baze ekkora gyökérséget, hogy valaki a neten akar korizni megtanulni...
    Baze....
    Nem térek magamhoz....
    :-DDDDD
  • Laalee
    #93
    warezkorcsolya? :D
  • dikki*yysw
    #92
    Hm egyik tankörtársamról érdekes dolgok derülnek ki, pl. ismeri Mortimert meg Castellumot, és suli mellett a műjégen dolgozik :) szal egyik nap majd kinézek.
  • zippofcy
    #91
    Felcsatolod a korcsolyat es ramesz a jegre. Ha nem estel el, korizol. Nem tom kinek kell ehhez 10 ev Vagy lesz zsuri is? Akkor kicsit tobb ido
  • K.András
    #90
    Öcsém ,te szoltál be itt nem más!!!!
  • Mike at home
    #89
    10 ev alatt csak megtanult, nem?
    Szerinted meg mindig totyog a jegen? Nem valoszinu.
    10 ev alatt meg lehet tanulni jol korizni, ugyhogy beszoltal.
  • K.András
    #88
    Mi ebben a beszolás te szerencsétlen???Ez megállapitás nem beszolás volt.
  • K.András
    #84
    Ez mondjuk nem jelenti azt hogy jol korizol...
  • G@b0r
    #81
    hmm, lassan 10 éve korizok, de még soha nem volt 5 napon túl gyógyuló sérülésem :)
  • Coine
    #80
    Mindenki változik, persze vannak kivételek :D
  • Coine
    #79
    komoly volt az biztos :DDD
    qrva nehezen mentem PONT egy kört a pályán, majd próbáltam megállni, de olyan szerencsétlenül estem el... - és innentől már történelem :)
  • Mike at home
    #78
    jaja
    kicsit idegbetegebb
    de én is :)))
  • Mike at home
    #77
    Kár hogy ne vették fel ténykedésédet, mert akkor lehetne példamuvi, hogy ÍGY NE

    :)))
  • Coine
    #76
    Nem voltam részeg :D
    Lazább izmok ? Fasza lett volna, akkor vissza se ugrott volna a térdkalácsom rögtön, tehát vissza kellett volna ugrasztani én meg ott halok meg a fájdalomban.
  • Coine
    #75
    én meg egy teljesen más Coine voltam.
  • Mike at home
    #74
    CionE, ma azt írnám nem kellett volna részegen kimenni korizni, bár ugye ha részeg vagy, sokkal lazábbak az izmaid, szóval be kellett volna nyomini kori előtt, haver
  • Mike at home
    #73
    meg én voltam Pistike
  • Coine
    #72
    na és ?
    kit izgat ? ki fog érte felelősségre vonni ?