116
  • ipszilon
    #71
    nem veszem komlyan..:-) de tény, hogy baromság:-)
  • Coine
    #70
    Mi van papa ? :D
  • Coine
    #69
    csaq laza ökörködés ment, ezeket nem kell komolyan venni.
  • ipszilon
    #68
    hogy én mekkora baromságokat tuudTam írni:-)
  • Mike at home
    #67
    jóhogy Te szedted elő, leaglább tok rajtad élcelődni, te bénaaaa :DDD
  • Coine
    #66
    báz pont tavaly nov. elején volt :(
  • Laalee
    #65
    van jég nincs korim. és inakbb sielni megyek :)
  • nyunyu
    #63
    Meg a jegen ritkan jon szembe a villanyoszlop...
  • nyunyu
    #62
    Aszfalton rosszabb, mert a gorkori jobban gurul, raadasul az aszfalton eses utan nem csuszol tovabb, hanem lenyuzod magadat...

    Masreszt aszfalton lejto is szokott lenni, az meg ugye kezdoknek eletveszelyes...
  • mateos
    #61
    korizni a legkönyebb dolog a világon , olyan mint a szarás , ha eszer csináltad nem felejted el és élmeényeket okoz...:-)
  • Efreet
    #60
    Vaker: ha nem vette el a kedved az elsö alkalom, akkor szuper! jobbulást, és irány vissza a vízre!
  • cSuwwi
    #59
    Nem olyan rossz dolog ez a korcsolyázás! Amikor még Tiszaújvárosban laktunk (kb. 10-15 éve), anno amikor még az ált.isk. 3.-ik osztályába jártam, nekünk kötelező óra volt a korcsolyázás, heti 3 órában! Persze, mert a város mellett van a TVK, ahogy többek között műtrágyát is gyártottak, ami úgyebár hasznos dolog, a műjéghez.
    Szóval én is megtanultam valahogy, de azóta (kb. 10 éve) sem volt a lábamon korcsolya.
    Csak ez sajnos nem olyan, mint a biciklizés, hogyha egyszer megtanulod, akkor... :)
  • Vaker
    #58
    Na, túl vagyok az első próbálkozáson.
    Két dologra jöttem rá: a jég iszonyúan CSÚSZIK és baromi KEMÉNY! Persze ezt eddig is tudtam, de egész más amikor az ember testközelben tapasztalja, úgymond empírikus élménnyel gazdagodik...:-)
    Szóval kimentünk a nagy körbe (a főtéren csináltak pályát) és figyeltük, hogy mit csinálnak a többiek. Kívülről marha könnyűnek tűnt a dolog, úgyhogy fölbátorodva belevágtunk. Rögtön hátra leszúrt ridbergerrel indítottam a kűrömet, fenéken landolva... Utána már óvatosabban a palánk mellett vagy egymás kezét fogva a párommal araszolgattunk.
    Jóleső érzéssel nyugtáztam, hogy rajtunk kívül más is most ismerkedik a víz ilyetén, fagyott állapotával és meglehetős gyakorisággal kel-fekszik. Az örömömet némileg beárnyékolta az a tudat, hogy az ő életkoruk úgy 5-7 év között mozgott... Eh, nem baj én akkor is meg fogok tanulni korcsolyázni! - mondogattam magamban.
    A kitartásunk kb. 2 órán át tartott, akkora már kicsit elegünk lett ebből az instabil közegből, na meg a hátsónk is fájt már nagyon.
    A dolog lényege, hogy nem adtam föl a harcot.
    -Visszatérek!- mondtam a jégnek -plagizálva vmi ismeretlen osztrák színészt- és hazabicegtünk a kedvesemmel egymást támogatva...
  • Coine
    #57
    Szióka, írtam neked mélt :)
  • ipszilon
    #56
    soxerencsét a jéghez!:-)
  • Coine
    #55
    Vaker neked PISZKOS a fantáziád :-))

    Továbbá lehet én is megyek holnap a Műjégre, NÉZŐNEK, semmiképpen nem megyek jégre, még most sincs rendben a lábam :-(
    majd dekkelek addig :-))
  • Vaker
    #54
    Látom, kicsit elkanyarodtunk a témától :-))
    Vajh milyen álmot láttál Coine? /van sejtésem :-)

    Visszatérve a korihoz, a hétvégén remélem lesz időm kimenni a jégre, majd írok, hogy hogy ment a dolog.

    Addig is álmodjatok szépeket!
  • Coine
    #53
    na y akkor írok neked mélt, de rövid lesz és ha lesz időm akkor kifejtem :)
  • WizarDTommy
    #52
    ja:))
  • Efreet
    #51
    húú, az nagyon könnyü :)
  • ipszilon
    #50
    bár azért csak kifúrja az oldalam!:-)
    hmmm... csak egy vmit nem értek, hogy álmododhat vlki egy olyan vlkiről, akit nem ismer?:-)
  • Efreet
    #49
    akkor így maradtok :) hehehe...
  • ipszilon
    #48
    én is lusta vagyok!:-)
  • Coine
    #47
    vannak dolgok amiket csak privátban lehet elmondani :-)
    írjak emilt ? most fáradt vagyok, írj te nekem és ha nagyon akarod tudni akkor biztosan válaszolok ;-)
  • ipszilon
    #46
    ez esetben szeretném hallani!:-)
  • Coine
    #45
    ez legyen a legrosszabb álmom, mondani szokás :-)
    nem rémálom volt nyugi ;-)
  • ipszilon
    #44
    attól függ, hogy rémálom volt-e vagy sem!
  • Coine
    #43
    jajj :-)
    hát őő izé az úgy volt, hogy tudod igazából én nem úgy gondoltam, de hiszen ismersz te engem, hogy én nem vagyok, olyan...

    na látjátok ÍGY kell félrebeszélni :-)))))))))))

    Y : nagyon akarod tudni ? :-)
  • Efreet
    #42
    na, Coine lebuktál...
  • ipszilon
    #41
    és mit? ha szabad kérdeznem!:-)
  • ipszilon
    #40
    :-)
  • Coine
    #39
    Veled álmodott mindenki :)
  • Efreet
    #38
    persze hogy! elvégre törzstag vagy :)
  • ipszilon
    #37
    jaja!
  • ipszilon
    #36
    jaja! hiányoztam?
  • Efreet
    #35
    nini, ipszilon! rég jártál errefele :)
  • ipszilon
    #34
    csak egy vmire vigyázz! a barùatnőm úgy törte el a kezét, hogy állt a jégen, dumált vlkivel és hopsz! elesett! és eltörte a kezét!csak úgy! szóval, nagyon vigyázz!:-)
  • ipszilon
    #33
    kivéve most!:-)
  • ipszilon
    #32
    már bocs, de te nem vagy eltiltva a géptől juniusig?
  • Coine
    #31
    Nagyon nagy balszerencsém volt :-((
    mint mindig...