21
  • galocza
    #21
    akár igaz is lehet, nem? tán rájöttek, hogy a nép pl mo-n 1-2-3 ezredest hajlandó leszurkolni a syép borítójukért meg a valamivel jobb minőségért a megírt cdhez képest (mp3ból írtra gondolva)... én nagy cd gyűjtő voltam, van vagy 170, de pár éve leálltam. jött (és látott és győzött) az mp3 plusz 2000ről pillanatok alatt 5000re ugrott a cdk ára, míg bevételeim stagnáltak. a kiadók tán csak a fejükhöz kapnak (ha nem kívánnak éhenhalni...) ez lenne az illegális zeneterjeztés módja: nem tiltogatni, pereskedni, hanem megfizethető alternatívát kínálni. HŰ DE HOSSZÚ, BOCS! DE AKKOR SE TÖRLÖM LE!
  • GAMECUBE
    #18
    hat nem artana, mert jelenleg rohadt dragak, en 2000rongyot adnek ertuk.
  • szucsati
    #17
    Már ai csípi ezt a stílust.
  • szucsati
    #16
    Efreet: hanem mono? {8-)

    Azzal nem értek egyet, hogy az új zenéket keresik. Én például fiatal létemre bukom a régi zenére (blues, rock), de egy utolsó 3 perces Hendrix-válogatás is 5000 fölött van! Iszonyat!
    Múltkor volt a Kossuthon valami csaj, befutott magyar énekes, fogalmam sincs, kicsoda, de nagyon hanyatt volt bukva a cd-k árától. Pedig neki van rajta nyeresége.

    Nembaj! Szövettség utca 23., Nemart, ott minden jó kis punk/alter/egyébjópofa zenét meg lehet venni olcsóé!
    Tényleg röhely, hogy egy kazi a Headbangerben 2000 ft, itt meg megkapod 700-ért...
  • Efreet
    #15
    dvd audio nem nagyon terjed máig sem... max nagy klasszikus zenék töltenek ki 4-5 órát... inkább van jövöje a SACD(SuperAudioCD)-nek, az ugyanúgy 1 óra körül van, csak nem sztereó...
  • fotel
    #13
    Szerintem még az írható cd is sokszor indokolatlanul drága :DDD
  • mikike
    #11
    hát igen
    majd én is ilyen buzdító cikkeket fogok írni

    A palesztinok megbékélnek az izraeliekkel?
    A kormány minden fillért jogosan költ majd el?
    Gyermekeket fogadnak örökbe a rablógyilkosok?
    Szőke nagymellű nők hemzsegnek a Holdon?
  • Mr_Rob
    #10
    Talán észheztérnek már a kiadók is, és rájönnek, hogy lehet olcsóbban is adni azt a kib***ott CD-t!
  • b
    #9
    az országimázs által, az én adómból pénzelt kampányfilmeknek illik jó színben felmutatni az országot.
  • mir
    #7
    a legújabbak viszont $14 - $19 között vannak... és ha valakinek zene kell, annak nyílván az új zene kell... az meg marad drága, tehát marad a net... hehe
  • rotator
    #1
    Jééé, így is lehet? Hát ez meg vajon kinek jutott eszébe? :)