106201
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • TBTPumpa
    #102226
    Captain Marvel hogy tetszett nektek?
  • extra sensory
    #102225
    Master of the Shadowless Kick: Wong Kei-Ying


    A legendás harcművész, Wong Fei Hung apjáról szól a történet. Nem kevésbé tud bunyózni mint a fia. Tetszett. 7/10
  • Bokafix2
    #102224
    Max egy pár percig pátyolgathatná. :D
  • Kongy
    #102223
    *Flerken
  • LasDen #102222
    The New King of Comedy

    Stephen Chow, bármikor, bárhol, bármennyit. Most egyik első filmjét mutatta be új köntösben. Ezúttal egy fiatal lány száll szembe a gaz film világgal, hogy lenézett statisztából sztár legyen.

    Chow komikus vénája fantasztikus, mindig van min röhögni. Sokszor ez mesés vagy abszurd jelleget ölt, de nagyon jó ütemben vannak adagolva. A drámai részekről nem beszélve, főleg, hogy a film üzenete univerzális. Egyszerű, de nagyszerű...

    Sajnálom, hogy Chow már nem játszik a filmjeiben, de talán majd a Pofonok Földje 2-ben visszatér. Az biztos, hogy nem kell félni attól, hogy elrontaná...

    7/10
  • mégvadabbdisznó
    #102221
    Marvel Kapitány 7/10

    Kell az a macska.
  • Placebó
    #102220
    kurvanagy iparimágnes.
  • kutyakiki81
    #102219
    Igen,olvastam előtte, és figyeltem is. Komoly ahogy előadja a dalokat.
  • BenedekFeco
    #102218
    Maria

    Tucat ázsiai akció film klisé hegyekkel, néhol fájdalmas dialógusokkal és színészi játékkal.

    3/10
  • LasDen #102217
    Kung Fu Yoga

    Szinte biztos vagyok benne, hogy én ezt már láttam. De még ha az életem múlt volna rajta akkor se tudtam volna megmondnai, hogy mi fog történni, mert semmire nem emlékeztem belőle. Sőt, úgy ültem le elé, hogy én ezt még nem is láttam... :D

    Jackie miatt 5.5/10
  • Bokafix2
    #102216
    Hobbit: Az 5 sereg csatája (2014)


    Saját készítésű gyömbéres limonádét vedeltem közben. Ezt csak a hossza miatt említem. Mondjuk annyiszor nem kellett kimenni mint a Király visszatér közben, de ez sem panaszkodhat.
    Elég hosszúak a csaták, ami jó, mert nem hamarkodják el, nem csapják össze, és külön kedvencem volt a páncélozott disznó, ami a kalapácsos törpe hátasállata volt.
    Az orkok kellően gecik voltak ahogy azt kell, és a bossokkal való csatákat is remekül összerakták. Jó lenne valami új film a műfajban, mondjuk Legolasról egy spinoff, vagy valami más szereplőről. A Lord of Rings részeket már rongyosra néztem anno, a Hobbitot meg most pörgettem újra. Pedig már ez sem mai darab.
  • BenedekFeco
    #102215
    igaz, valamiért 2 rémlett
  • LasDen #102214
    csak 2 részes, nem több...
  • BenedekFeco
    #102213
    Iron sky: The coming race

    Tipikus az a film, ami annyira sz@r, hogy már majdnem jó. Mondom, majdnem. Néhol a látvány is egész jó.
    Akinek bejöttek az előző részek, annak ez is tetszeni fog, gondolom.

    4/10
  • BaliBoy
    #102212
    Na ez a baj, hogy már ilyen kérdést kell feltenni. El van már b@szva az egész frencsájz! Miért nem lehet valamelyik megkezdett szálat folytatni?!
  • ToxiMaxi
    #102211
    Van valami oka annak, hogy ez a review ilyen youtube belepörgetős? Mintha valahol hallottam volna valamit arról, hogy Angryjoe-t beperelték valami zene használatáért. Lehet ez is ezért van?
  • mégvadabbdisznó
    #102210
    Ez a film csak az első 2 részt veszi figyelembe?
  • Inquisitor
    #102209
    Sea You Yesterday

    Láthatóan sok pénzt, embert és erőforrást fektettek ebbe a filmbe. A sztori nem nagy szám, az effektek meg a kamu tudományos háttér über gáz. De ezektől lehetett volna egy szerethető kis film. De nem lett. Toll a segébe Spike Lee-nek és Eden Duncan-Smith-nek, mert sima propaganda filmnek meg túl hosszú és szájbarágós. Ezen az sem változtat, hogy van éppen oka és alapja, miértre ott van a stáblista végén jó kis halál lista. Azért meg külön járna két nagy pofon, hogy Michael J. Fox-ot rádumálták a cameora.
  • nordan
    #102208
    a BALE-s Terminator nem volt rossz , ez egyelőre hatalmas zsákbamacska a trailer alapján max virágboltban nézem meg
  • LasDen #102207
    egyenlőre a gyilkos vág, miután megölt. A szó amit keresel, az az egyelőre
  • repvez
    #102206
    Egyenlöre én is szkeptikus vagyok ezzel a terminátorral.
    Kezdjuk ott, hogy hol van John connor? vagy a pol. korrektség jegyébe átmuttették növé, hogy it tévesszék meg a robotokat ? Mert Sztem a cristian Bale féle terminátor nem volt olyan rossz, valami hasonlóra számitottam, most is, hogy a második terminátor rész után, most meg majd elindul az itélet nap és szépen bemutatják az egész elterjedését ami a következő részekhez alapot adhat.A Bale féle részben legalább valami hasonló volt, nem csak 4 ember probálja felvenni a harcot.

    De itt egyenlöre ennek nyoma sincs.
    A régi résznek pont az volt a varázs, hogy minden hihető és valóságosan volt megcsinálva. attól , hogy terminátor volt, még nem repült 20 métert senki sem egy utéstől benne, nem voltak harc közben legugolva pozolós meg ugrás közbe belassulós részek. És mind mellett, nem nyeszlet fius lányok vagy lányos fiuk voltak benne.
    Egyenlöre a látott szereplök közül csak a két régi hozza azt a stilust aminek kell, a többi nem ez a stilus.
  • BenedekFeco
    #102205
    The Perfection

    Meh...
    Ettől bonyolultabb tervet ki sem találhatott volna. Meg a végén a nem várt fordulat, wow. Fogadjunk, erre senki nem számít majd :)
    Ilyenkbe már ne is menjünk bele, hogy a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kéz és láb amputáláshoz milyen orvosi felszereltség kell, plusz mennyi idő, hogy a jelenetben lévő állapotba kerüljön a csávó. Plusz még a szemét-száját is bevarrták.
    A leszbiséró villantás is nagyon kellet. :)


    4/10
  • nordan
    #102204
  • Inquisitor
    #102203
    Ennyire szerintem nem volt szahar, főleg egy ID2 vagy Ötödik hullám szintű fos filmek mellett. Logikai hiba azért volt benne pár. Engem a kamera rángás zavart inkább. A táborban meg konkrétan mindenki sík hülye volt a felnőttek között.
  • CalebJoe
    #102202
    talán így

  • Blasta
    #102201
    Engem mindig érdekelt, hogy a T1000 szétválasztott apró részei mondjuk feltudnak-e venni sok kis terminátor alakot vajon?
  • Blasta
    #102200
    Ha a T2 filmet és semmi mást vesszuk alapul, akkor a T1000 nem tudjuk mivel lehet megállítani a megolvadt fémbe dobáláson kívul. Mivel prototípus volt, így akármi lehet.
    A plazma ill. lézer fegyverek vélhetoen kárt tesznek benne (lényegében ha egy kurva eros fénnyaláb átmegy valamin akkor abból az anyagból a fény helyén nem marad semmi, ezt elvileg egy folyékony fém sem tudja áthidalni), de nem tudjuk hogyan reagálna a folyékony fém kulonbozo sugarakra (röntgen, mikrohullám) vagy hanghullámra illetve kulonbozo vegyi anyagokra, savakra, csak, hogy párat mondjak.
    Szerintem rengeteg kreatív módot lehetne kitalálni a T1000 elpusztítására a már ismert hidrogénnel fagyasztás és darabokra törés vagy szétolvasztáson kívul :)
  • stargatelost
    #102199
    Tényleg fUS lett ez...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mármint amúgy lehetett volna egy kurva jó film, mert hangulatos, és Peele azért jó rendező... de az, hogy honnan jöttek a hasonmások egyszerűen nevetséges!!! De komolyan, fel se tudom fogni, hogy találhatott ki ekkora baromságot... atyaég

    Nem, ez annyira nonszensz, meg ezer sebből vérzik, hogy 1/10 ez a film. Fel is húzott a picsába :D
  • nordan
    #102198
    természetesen a fehér gyerek olyan hülye mint egy zokni................no comment ez ami megy a világban
  • repvez
    #102197
    pont emiatt biztos , hogy kell lennie valami központi vezérlésnek bennük, mert a leesett darabkák, nem élnek külön életet és ha nincs a közelben a fő test akkor csak egy rideg fém és nem tud alakot váltani.

    igy ha ezt a központi vezérlést kiiktatják akkor az egész egy fém szobor lesz csak.
  • BenedekFeco
    #102196
    Rim of the world

    Azt a politikailag korrekt qrva eget!
    Kezdjük a szereplőkkel. Elég színes a társaság, ázsiai, latino, fekete és egy vöröske :) Mondjuk, ezt tudtuk már a trailerből is, nem volt újdonság. De az B+, hogy belépnek a "cserkésztáborba", ahol fogadja őket a helyi (fekete) vezető, aki a legfontosabb emberrel kezdi a bemutatást. "Ő itt Craig, ő a Black man of the campus, ő fog nektek fekete kultúrát tanítani" Rögtön el is kezdik egy "fekete kézfogással". Nem cserkész kézfogás, fekete baszod! Az első két straight white dude közül az egyik egy dilinyós zene(?) tanár, a másik egy alkesz cserkész, aki csajokat smárol... Később az esti tábortűznél azt elemezték, hogy a Toy Story 3-ban a tini jelképezte a fehéreket, a játékok pedig a fekete testvéreket, akik csak akkor tehettek bármit is, ha a felügyelőjük nem volt jelen... Na, itt már remegett a kezem az Off gomb felett :) pedig ez csak az első 15perc volt.
    Ezek után kapunk egy átlagos USA inváziós filmet átlagos, de inkább az alatti CGI-vel. Ebben a fő csapás, hogy a tinik megpróbálnak célba juttatni egy Kripto-kulcsot, miközben Goro modernkori inkarnációja szeretne velük közelebbi kapcsolatot létesíteni.
    Volt egy-két jó beszólás és idézet alapfilmekből de többnyire erőltett, és ennyi. A hülyeségeket nem sorolom, dunát lehetne velük rekeszteni. Ezek a filmek nem a logikáról híresek.

    3/10
  • vérpocok
    #102195
    Ez kegyetlenség.
  • Bokafix2
    #102194
    Vagy lefagyasztják folyékony nitrogénnel a picsába, mint ahogy a második részben. A darabkáit meg külön befőttes üvegekbe rakják, hogy ne tudjon összeállni, és bevágják a sufniba.
  • Sunrider924
    #102193
    Most hirtelen nem mondom meg melyik Terminator regenyben irtak le pontosan azt az epizodot ahogy a Skynet eljut a T1000 kifejlesztesig az idoparadoxon/idoutazas kutatasaval parhuzamosan es ott kihangsulyoztak hogy a T-1000 anyaganak a kivalasztasanal pontosan a plazma/lezer es minden a jovoben fellelheto energiaforras elleni immunitast teszteli elsokent, mondjuk nem lepne meg hogy nem konzultalnak az irok egymassal es mindenkinel mashogy alakul a tortenet. En foleg a magyar szerzok alneven irt Halaloszto regenyeit olvastam.
  • Dynamic
    #102192
    A 2013-as TR játék alapján készült. Ugyanez a remegő-reszkető Lara karakter van a játékban is (az elején legalábbis). Nézz meg egy gameplay videót, semmiben nem tér el.
  • Prof William
    #102191
    A jövőben azért már voltak lézer (plazma) fegyverek is. A flashbackokban is katonák már valamiféle lézerfegyverrel nyomultak. Az már égetné a T 1000-est és minden találtanál veszítene a testtömegéből mert valamennyit mindig elgőzölne a lézer belőle.

    Van egy T könyv amiben simán sok lézer/plazma találattal csinálnak ki egy T1000 -es prototípust a jövőben.

    De múltban a fémmagvas fegyverek korában közel sérthetetlen volt.

    Amúgy -ahogy lentebb is írták- ez már a Skynet utolsó utáni próbálkozása volt. Amíg folytatásokból ki nem derült, hogy azért még volt néhány utolsó dobása ezután is. :)
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2019.05.24. 09:31:08
  • Sunrider924
    #102190
    Nem okoskodas vegett de megis mivel olvasztjak darabokra a jovoben? mert a multban is csak a veletlennek koszonheto hogy pont a kohoba mentek be verekedni a vegen plusz nem figyelt a T-1000(lebecsulte az embereket) mert akkor meg veletlenul se ment volna az olvadt vas kozelebe. Semmilyen mas modon nem lehetett kicsinalni csak lelassitani(a T800 is csak fel perc volt neki), szoval nem par ezer embert olt volna meg a jovoben hanem mindet, szerintem. Az hogy Connor nem halt meg a multban mindig csak a hajszal veletlen muve volt amivel a T1000 mindig lemaradt arrol hogy megerinthesse(a Genesys otletet hogy dardat csinal az alkotoelemeibol es eldobja akkor meg nem vettek elo).
    Mondjuk Terminator univerzum, tele van paradoxonokkal meg keptelensegekkel, legyen ez is egy kozuluk.
  • Kongy
    #102189
    Aladdin (2019)

    Az egyik kedvenc rajzfilmem, szerintem remek dalokkal, így kb evidens, hogy nagyon tetszett. A látványvilág, a szereposztás mind nagyon el van találva. Will Smith teljesen jó Dzsini, eleinte fura volt, de 1-2 jelenet után teljesen megszoktam. Egyetlen egy negatívumot tudok felhozni a filmmel kapcsolatban (és az egy hatalmas negatívum): Minek kellett ide is beerőltetni a feminizmust Jázmin hercegnőn keresztül?!?!? MIÉRT?! Komolyan a film végén azt vártam, hogy a Dzsini a rasszizmus ellen szólaljon fel. Hányok ettől az amerikai PC őrülettől. Már régen nem arról szól, mint amiről szólnia kellene. Emiatt "csak" 7.5/10
  • Blasta
    #102188
    Mindenre van magyarázat (khmm... :D)
    A filmben elhangzik (a másodikban), hogy akkorra amikorra a T1000 prototípusa elkészult, az ellenállás gyakorlatilag gyözött. A Skynetnek kb ez lehetett az utolsó akciója mielott behatoltak hozzá megnyomni a shut down gombot, hogy visszakuldte a T1000-et. Persze kikuldhette volna a csatatérre, pár 100 vagy 1000 ellenállóval biztosan végzett volna mielott darabokra olvasztják, de ez gyanítom kisebb túlélési-valószínuséget hordozott magában mint a John Connor fiatal korában való likvidálása.
  • Sunrider924
    #102187
    Az egesz "beszivargo egyseg" elgondolast a T-1000 behozatala kidobta az ablakon mert azt semmi es senki nem kepes megallitani, hacsak nincs minden emberi harcosnal kezkozelbe egy eppen forrasban levo teli vaskoho....talan volt is valahol errol egy filozofalas hogy a Skynet mi a reteknek kuldte vissza az idoben ahelyett hogy kikuldte volna a harcterre es akkor problema megoldva...