106198
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • hapi
    #102464
    Én is inkább átálltam a sorozatokra, mert a köpenyesek miatt nem nagyon van normális film már.
  • Zephyr Retiring
    #102463
    Ugyan nem eredeti csak feldolgozás, de így is 8 Oscar jelölést kapott: "Csillag születik". Bradley Cooper első rendezése. A lemez már a kezemben, még nasizok valami oszt már nézzük is idehaza.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem tetszeni is fog, ha már így előre javasoltam..

  • CSOCSO
    #102462
    Nekem is az a godzilla a kedvencem de mar nem merem megnezni ujra. Facebukon rengetegen fikazzak azt a filmet. Az uj Godzilla lapjan meg eszmeletlen sok ember van aki ezt az ujat isteniti. Ami szerintem is ultraszar volt.
  • LasDen #102461
    Igen
  • eksy
    #102460
    "Visszahozhatnák a Jean Reno féle Godzillát"

    vagy elfelejthetnék már 1-2 évtizedre godzillát, meg úgy általában a képregénymozikat! Hogy a francba lehet várni egy pókember 5-öt, halálos iramban 10-et... nem értem.

    Tudtok ajánlani valami új, eredeti, tartalmasabb filmet, felnőtteknek (persze nem úgy értve:)

  • Prof William
    #102459
    Nekem semmi bajom sem volt a Jean Reno féle Godzillával. Egész jó kis film volt. De emlékszem a Godzilla fanok annak idején sugárban hánytak tőle hogy ez a régi dagi Toho Godzilla megcsúfolása.
  • BenedekFeco
    #102458
    Godzilla: King of the Monsters

    Édes istenem ezt a gagyit! Én megértem, hogy vannak olyanok, akik szerint ez az "igazi-képregényhű" godzilla, és náluk betalált ez a sugárköpő dagadék, meg óriás molylepke-gorillamammut kombó. Hát... én nem tartozom közéjük :)
    Visszahozhatnák a Jean Reno féle Godzillát, az sokkal emészthetőbb.

    3/10
  • Tikal #102457
    Persze, vannak kisebb filmek, lehet találni ott jókat, de most tegyünk úgy, hogy én nem azokról beszélek, hanem a nagyokról.
  • LasDen #102456
    nem ízlésről beszéltem. Arra gondoltam, hogy ezer+1 film jött és jön ki idén. Attól, hogy a nagyobb filmek szarok, még nem lehet általánosítani, "Míg idén nem volt egy normális film se", és ráhúzni néhány filmet az összesre...

    De persze, tegyünk úgy, mintha a blockbustereken meg a nagyobb filmeken kívül nem létezne semmi más, amit érdemes megnézni...
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2019.07.27. 09:37:16
  • Tikal #102455
    Neked biztosan volt, nekem nem. Más az izlésünk, jééé....
  • LasDen #102454
    ezer+1 film jött ki idén, de még egy normális nem volt. Hát persze...
  • Tikal #102453
    És abban az évben még ilyen filmeket kaptunk mint Aliens, Highlander, Manhunter, Platoon, The Fly, Stand by Me, Labyrinth, Big Trouble in Little China....

    Míg idén nem volt egy normális film se, csak folytatás, képregénymozi vagy remake. Ad Astra meg a Tarantino mozi lesz talán csak érdekes idén... :(
  • CSOCSO
    #102452
    Oszt' kozben a legiharc is gagyi mint atom. Kemeny 3 jelent van mikor repulnek. Az elejen. Meg mikor gyakorolnak es a vegen mikor elesben megy a dolog. A tobbi az mind lamur.
    Az uj trailer jol nez ki. Remelem odabasznak a latvanynak. Csak az uj miatt neztem meg a regi filmet.
  • Zephyr Retiring
    #102451
    Elég fura, hogy nem Kelly McGillisre emlékeztek belőle...
    Amúgy zeneileg is ott volt a toppon: G.Moroder, H.Faltermeyer, sőt a Berlin (Take My Breath Away) is onnantól lett híres...
    Ha engem a gépek érdekeltek volna, nem zenei szerkesztőnek jelentkezem, hanem gépészmérnöknek...
  • Prof William
    #102450
    Pontosan. Én sem Tom Crusie miatt néztem meg tizenéves fejjel hanem hogy HŰŰŰ VADÁSZGÉPEK MEG LÉGIHARC! És kb ennyire is emlékszek belőle. :)
  • Dynamic
    #102449
    A Top Gun régen is szar film volt, szerintem a többség csak azért nézte, mert hú vadászgépek. Még kölyök voltam amikor moziban láttam, de már pár nap múlva nem tudtam felidézni a filmet, csak azt, hogy hú vadászgépek.
  • Zephyr Retiring
    #102448
    Bumblebee (Űrdongó) imdb. és I Feel Pretty (Túl Szexi Lány) imdb.

    E kettőt több szempont miatt is egy kalap alá veszem most. Fő szempont:


    Mindemellett űrdoncsi nagyobb csalódás volt, mint szexi lány. Utóbbitól amúgy sem vártam Oscar-t, de lehetett volna kreatívabb is. Az edzőtermi mosdós jelenetnél inkább tűnt megzakkantnak a csaj, mint sem megvilágosodottnak, de mindegy. A lényeget értettük, s majd megpróbálunk mi is hasonló életszemléletet felvenni, több kevesebb sikerrel..

    Visszatérve pár szó erejéig űrdoncsira, a film eleje úgy ahogy van, egy nagy ratyi ultra cgi fostenger, amiről lerí, hogy a mesék meséjének habja, szerintem baromira rossz fényt vet a transformers filmekre. Persze az is csak mese, de legalább törekedtek az élethű-féle érzet megteremtésére. Aztán '87-től már nézhetőbbek a mozgóképkockák, de...mi a tkm-nek kellett ennyi emberi érzelmet belevinni egy robot "agyába"? Vagy én értettem félre valamit a 16-os besorolási kategória miatt, és én kérek elnézést, hogy megnéztem így bőven 40 felett..

    A pontszámom is közös, mindkettő 10/3.
    Sajnálom, hiába tetszett mindkettő az asszonynak, most én pontozok és punktum.
  • Zephyr Retiring
    #102447
    ..ezt a billiárd értéket ritkán használjuk idehaza. Bár néha az egy "L"-es verzió mellé is társul némi dolcsi..

  • Kojiro
    #102446
    Fele-fele.
    Volt egy család, akivel minden másnap találkoztam, ott 2 angolul 1 magyarul (is) beszélt.
    Tesómmal voltam kint, vele ugye magyarul beszéltünk. Volt még egy ismerősünk, akivel napi szinten találkoztunk ő évtizedek óta kint él és simán elkezd egy mondatot magyarul, majd befejezi angolul és észre sem veszi . Szóval vele egy kicsit hasonló cipőben járok.
  • BenedekFeco
    #102445
    Ezeket a filmeket rengetegen imádják, akik 30 évvel ezelőtt látták.
  • kutyakiki81
    #102444
    Cop mortem

    Botrányosan rossz magyar film. Itt még a jó színészek sem alakítanak jól. Komolyan mondom Ganxsta Zolee a legjobb az egész brigádban,és ezzel el is árultam mindent. Az utolsó 20 perc akciódús,és magyar filmhez képest látványos is, de ez nem menti meg az előtte lévő majd másfél órát...

    2/10
  • CSOCSO
    #102443
    Ha mar eppen Blade Runerrol van szo (RIP Hauer) Meglestem az eredetit 1-2 evvel ezelott es attol fuggetlenul, hogy mekkora kult filmnek van elmondva szerintem egyaltalan nem valami jo film.
    Tegnap neztem meg a TOP GUN (1986) filmet. Ennek is nagyobb a fustje mint a langja. Rengetegen imadjak meg minden de egyaltalan nem nagy durranas a film. Sot! Eleg keves.
  • CSOCSO
    #102442
    Erdekes. En nem keverem a 13-100-t az ezer haromszazzal. Pedig mar joideje itt vagyok es napi szinten tobb emberrel beszelek 1000 dollar feletti osszegekrol.
  • CalebJoe
    #102441
    Meghalt Rutger Hauer RIP mindig badass volt.
  • Sequoyah
    #102440
    Beszeltel kint napi szinten magyarokkal?
    Altalaban olyanoknal talalkozok ilyennel aki egyedul koltozott ki, esetleg angolul beszelo part talalt maganak, es nem is hasznalja a magyart. Aki a parjaval koltozik ki, es tovabbra is hasznalja a magyart, annak altalaban nincs ilyen problemaja.
  • Count Adyn
    #102439
    Jah ez ismerős :D Én meg 2000essel akartam fizetni a benzinkuton mer olyan szinu volt mint a 20as amire emlékeztem:D
  • Kojiro
    #102438
    Én voltam egy ideig amcsiban és tényleg furcsa dolgokat produkál a magyar ember agya.
    Mikor hazajöttem, hetekig nem tudtam visszaszokni arra, hogy ne azt mondjam pl. a thirteen-hundred mintájára magyarul, hogy tizenháromszáz. Rengeteg hasonló elszólásom volt és csak bámultak bamba arccal, mi a faszomat akarok, amikor azt mondom tizenhatszáz forint
  • CSOCSO
    #102437
    jovohen mar lesz web dl
  • PetruZ
    #102436
    A John Wick filmek valójában Keanu doku-k. :) (A videón a JW3-ra edz lövészetből, jól tolja.)
  • Sequoyah
    #102435
    Altalaban ahogy kikerul a mozikbol ugy egybol jon is ki DVD-re, meg mindenfele streamingre (amazon, apple stb...).

    A Marvel Kapitanynal voltam igy vele hogy meg akartuk nezni neten meg az Endgame elott, de nem tudtuk mert meg ment a mozikban. De ahogy levettek ugy mar tudtuk is nezni.
  • LasDen #102434
    nem tarta vissza senki. Ugyanolyan időben érkezik, ahogy a hollywoodi filmek szokta. 4-5 hónap...
  • CalebJoe
    #102433
    Augusztus 13-at írnak gondolom a sparks is a körül jön ki.
  • lonvard
    #102432
    Gyerekek, mikor jön ki az Avengerek utolsó része letölthető formában? :D A tököm tele van ezzel a Disneyvel, hogy ilyen szinten visszatartja. Úgy se nézem meg a moziban. Adjátok már ki!!!!
  • CSOCSO
    #102431
    Ha senki nincs korulotte magyar akkor ki tudja milyen lehet. Lehet te is sokat felejtenel. En is sokat felejtettem. Foleg olyan dolgokban mint mondjuk auto alkatreszek. Csomo dolgot nem tudok magyarul. Nem emlekszem ra mert nem magyarnak kell elmondanom allandoan, hogy mi a baj. Vagy alapbol angolul tanultam meg a nevet.
  • CSOCSO
    #102430
    Tuti, hogy nem. Az Avatar jobb film szerintem.
  • CSOCSO
    #102429
    Igazad van de teljesen kiment a fejembol. Mar tizenakarhany eve nem hasznaltam "milliardot". Ezenkivul az elmult napokban nem kevesszer irogattam le ezt amerikaiaknak. Ez folyik a csapbol is. Facebukon. 9gagen. stb.
    Utoljára szerkesztette: CSOCSO, 2019.07.23. 14:38:33
  • CalebJoe
    #102428
    Gondolom CSOCSO amerikában töltött évei vagy még mindig ott él nemtom, kicsit átállt az angolra a agya, nekem is van olyan ismerősöm hogy 20éve él külföldön és alig érteni hogy mit mond magyarul annyira elfeljette az anyanyelvét.
  • BenedekFeco
    #102427
    Értsd jól! Persze, hogy egy filmről van szó, de azért ezt elég jól előkészítették x éven keresztül. Kb az összes eddigi Marvel film ennek az előzménye. Az Endgame "csak" besöpörte az elismerést :)
    Szerinted, ha mindenféle előzmény nélül került volna a mozikba, akkor is ez lenne az eredmény?
    Utoljára szerkesztette: BenedekFeco, 2019.07.23. 08:23:08
  • Kojiro
    #102426
    meg ott a billiárd
  • Bokafix2
    #102425
    A 2 milliárd dolcsit érte el, nem a 2 billiót... persze a milliárd angolul billion, de ha magyarul beszélünk, akkor ne a billion-t, hanem a milliárdot használjuk inkább, mert ez így megtévesztő, hiszen magyarban a billió nagyobb, mint a milliárd.