Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ez egy érdekes film volt. Direkt használom az érdekes szót és direkt nem fogom pontozni, mert igazából nem tudom eldönteni, hogy ez szörnyû volt vagy remek. Pontosabban fogalmazva, ez egyszerre volt mindkettõ.
A többi jelzõm is ilyen. Ez egy film, ami egyszerre vicces és idegesítõ, érdekes és unalmas, röhejes és komoly. Miközben nézem, egyszer ki akarom kapcsolni, máskor meg visszatekerem egy picit újra nézni. Steve Carelltõl és az agyatlan forgatókönyv írok garmadájától mondjuk pont ilyent kellett kapnom.
Beteg.
Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
A szereposztás alapján sokkal-sokkal jobb filmnek gondoltam, de sajnos csalódtam. A rengeteg vallásos idézet, ami a filmet végigkíséri, nekem kicsit sok volt, nem bírtam feldolgozni összességében. Lehet, hogy egy "vallásosabb" érzelmûbb ember jobban megérti a filmet, mint én.
nálam 5/10
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Beszabehu! Az elsõ sorozat végét olyan magas lángra srófolták, hogy elképzelni sem tudtuk hova van már innen felfelé. Nos megmutatták basszus. Asszem új stílust alkottak a srácok... Mikor már azt hiszed túl vagy a csúcsponton, akkor az utolsó nem egész 5 percben rátromfolnak TRIPLÁN!!!
Kész vagyok!
Akinek nem tetszett az elsõ sorozat, az ezt se nézze, akinek igen, az vegyen magára dupla pelust elõtte, dõljön hátra és nyissa tágra a szemeit!
értékelni nem lehet, mert nincs is mihez viszonyítani/10
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Az egyik legjobb kepregeny adaptacio amit lattam, mondjuk nem az a mainstream film, szal érteni miért bukott akkorát, de sajnálom mert mindenkép nézõs. A csaj hajszíne pedig nalam egy kulon pluszpont.
8/10
Ez egy nagyon jó képregényadaptáció , annak minden stíluselemével felvértezve, nagyon szórakoztató és aranyos, a zenék is elég jóra sikerültek.
10/9
Brazil
Nem tudom szavakba önteni mit láttam, de nehéz volt megemészteni, mai fejjel már nagyon nehéz elképzelni ezt a rewtró-utópiát, habár bármilyen szürreálisra is sikerült, néhol kísértetiesen hasonlított napjaink elnyomó és szabályozott világára.
10/8
Yip Man
Nagyon izgalmas kung-fu film, a legendáról, Bruce-Lee mesterérõl és a Kínai-Japán helyzetek kiélezõdésérõl a harcmûvészetek szemüvegén keresztül.
10/9
Knocked up
Aranyos vígjáték,nagyon bírom Seth Rogen-t, fiatal pároknak ajánlom ( mármint a filmet ) , poén, hogy mi is gyereket várunk. 😊
10/8
Nagyon jó film, bár igazából eseménytelen az egész mégis lekötött 2 órára, ritka az ilyen. Brutál alakítás Edward Nortontól, de ez majdnem mindenkirõl elmondható, jók a zenék, és a párbeszédek, fantasztikus a rendezés. Alföldi szinkronja kicsit érdekes volt, mert asszociáltam mindig arra a bárgyú fejére, mégis illett vhogy Nortonhoz.
7/10
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Aki szerette az elsõ részt annak ez is tetszeni fog,sztorija nem túl bonyolult,de az akció és a csajok elviszik a filmet,szóval hétvégi szórakozásnak bõven megteszi, tipikusan egyszer nézhetõ film.
Bõvebben itttrailer+rövidkritika
7/10
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
hát baszki régen láttam ennyire uncsi filmet 😄
amikor a kocsiban vannak tökre mintha vmi 70'es évekbeli filmet látnák xD
rohadt unalmas és bár nem szoktam beletekerni de most megtettem :S
hát ritakszar egy film 😄 ajánlom mindenkinek 😄 a vége azért érdekes de nem ér annyit h megnézzem
am vég a sötétben játszódik XD
Aki szereti a kevés szereplõs (jelen esetben 3), egy helyen játszódó filmeket, annak ez kötelezõ. Átverések, leleplezés, feszültség, mindez egy elrabolt lány és két elrablója között.
8.5/10
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Na ez jó volt így szombat délelõtt. Beszarás, hogy kis költségbõl(gondolom, nem értek hozzá), jó színészekkel milyen feszültséget tudnak kelteni, fõleg amikor kínozzák a csajszit. Érdemes megnézni. <#eljen>#eljen>
Nem azt kaptam amire számítottam, de így is klafa volt.
Csak éppen az eldugott kisvároskába nem zsidó orvos érkezik hanem egy 11X gyilkos))..szal tiszta Miért éppen Alaszka?
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
Komolyan mondom én hálás vagyok a nem blõd vígjátékokért! Nagyon kevés van sajna a mostaniak közül (a régiek persze általában mind jók😊 AKkor egy picit más volt az értékrend😄
De! Ami nagyon tetszett és mostani vígjáték, az a Spancserek! Melegen tudom ajánlani, ha még nem láttad😊
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
6-7/10
Kumiho #2179
valaki valami JÓ vígjátékot és fantasyt , illetve ezek többesszámát ajánlja, kéremszépen
Kumiho #2179
Next PC upgrade: 2022
Mondom, halloweenkor játszódik és talán valami zöld gumimaszkot vesz fel a csaj... aztán az egész tetstét benövi😄
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
Olyan filmet (filmeket) keresek, ami hasonló a felsoroltakhoz; Pancser Police, Ananász Expressz, Torrente 1-2-3, Ne szórakozz Zohannal.
Aki látta a filmeket, szerintem tudja, hogy milyen típusú filmet keresek, ami ilyesfajta humorral "rendelkezik", mint a felsoroltak. 😊
Köszi a segítséget!
Ez az egyetlen Christopher Nolan film, ami nem igazán jött be.
Talán meg se kellett volna néznem, ha már nyolc évig megvoltam nélküle.
Unalmas, kiszámítható, bealvós film.
Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?
Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?
Eszembe jutott egy film... amit kiskoromban szerettem😄
Valami (gagyi) horrorféleség volt... halloweenkor játszódott és valami olyasmi volt benne, hogy egy csaj felvett egy maszkot és az benõtte az egész testét (és talán gonosszá is változtatta)😄
Rémlik valakinek ilyesmi?
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Nem valami jó az a amerikai verzió. A (mû)hó egyszerûen nevetséges. Amikor a rubik kockát ledobja a hóba, olyan mintha rizsszemek lennének. Nevetséges. Az eredeti jobb volt, ott szinte áradt a 80 éves hangulata(amit én utálok), az amerikai verzióról ezt nem lehet elmondani.
Ontopik:
Sorozatbol pedig a House utan vegre talaltam egyet amibol kepes vagyok 2resznel tobbet is megnezni:
Lie to me
Nagyon bejon,foleg a zsenialis foszereplonek koszonhetoen(Tim Roth).
Legend of the Guardians 9/10
Varázslótanonc 7/10
többit meg már láttam régebben : )
Még jöhetnek mesetippek, ha van
Kumiho #2179