Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kmarha
#60868
Gyógyegér vacsorára

Ez egy érdekes film volt. Direkt használom az érdekes szót és direkt nem fogom pontozni, mert igazából nem tudom eldönteni, hogy ez szörnyû volt vagy remek. Pontosabban fogalmazva, ez egyszerre volt mindkettõ.

A többi jelzõm is ilyen. Ez egy film, ami egyszerre vicces és idegesítõ, érdekes és unalmas, röhejes és komoly. Miközben nézem, egyszer ki akarom kapcsolni, máskor meg visszatekerem egy picit újra nézni. Steve Carelltõl és az agyatlan forgatókönyv írok garmadájától mondjuk pont ilyent kellett kapnom.

Beteg.

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Martin Rome
#60867
Megneztem en is, tenyleg az egyik legjobb resz volt, kivancsi leszek a folytatasra. Megfelelo aranyu ver es csaj, erdetibe neha ezeket hianyoltam, remelem osszes resz ilyen jo lesz 😄

tigeroo
#60866
<#eljen>

ígyvan 😊
Tyler1
#60865
leghibátlanabb sorozat ami létezik a Földön/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Gurren
#60864
az elsõ sorozat végén triplán elélveztem, annyira ószom volt. új részt most töltöm :3

#60863
váó , lehet egyszer nekilátok majd ennek is
daver88
#60862
Stone

A szereposztás alapján sokkal-sokkal jobb filmnek gondoltam, de sajnos csalódtam. A rengeteg vallásos idézet, ami a filmet végigkíséri, nekem kicsit sok volt, nem bírtam feldolgozni összességében. Lehet, hogy egy "vallásosabb" érzelmûbb ember jobban megérti a filmet, mint én.

nálam 5/10

Hegi90
#60861
<#eljen><#eljen><#eljen>

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Sir Quno Jedi
#60860
Nem kell bírni, nekem is megvolt már tegnap, csak hajnalban már nem akartam megnézni (akkor lett vón idõm), mondom ehhez kipihentnek kell lenni! 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

tigeroo
#60859
ááááá ez már fizikai fájdalom nem bírom ki!!
SötétBarom
#60858
JUPITER'S COCK!!!!/10

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Sir Quno Jedi
#60857
Spartacus Gods of the Arena (bevezetõ rész)

Beszabehu! Az elsõ sorozat végét olyan magas lángra srófolták, hogy elképzelni sem tudtuk hova van már innen felfelé. Nos megmutatták basszus. Asszem új stílust alkottak a srácok... Mikor már azt hiszed túl vagy a csúcsponton, akkor az utolsó nem egész 5 percben rátromfolnak TRIPLÁN!!!

Kész vagyok!

Akinek nem tetszett az elsõ sorozat, az ezt se nézze, akinek igen, az vegyen magára dupla pelust elõtte, dõljön hátra és nyissa tágra a szemeit!

értékelni nem lehet, mert nincs is mihez viszonyítani/10

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Martin Rome
#60856
Nalam is most volt musoron a Scott Pilgrim vs. the world

Az egyik legjobb kepregeny adaptacio amit lattam, mondjuk nem az a mainstream film, szal érteni miért bukott akkorát, de sajnálom mert mindenkép nézõs. A csaj hajszíne pedig nalam egy kulon pluszpont.
8/10

#60855
Scott Pilgrim vs. the world

Ez egy nagyon jó képregényadaptáció , annak minden stíluselemével felvértezve, nagyon szórakoztató és aranyos, a zenék is elég jóra sikerültek.

10/9

Brazil

Nem tudom szavakba önteni mit láttam, de nehéz volt megemészteni, mai fejjel már nagyon nehéz elképzelni ezt a rewtró-utópiát, habár bármilyen szürreálisra is sikerült, néhol kísértetiesen hasonlított napjaink elnyomó és szabályozott világára.

10/8

Yip Man

Nagyon izgalmas kung-fu film, a legendáról, Bruce-Lee mesterérõl és a Kínai-Japán helyzetek kiélezõdésérõl a harcmûvészetek szemüvegén keresztül.

10/9

Knocked up

Aranyos vígjáték,nagyon bírom Seth Rogen-t, fiatal pároknak ajánlom ( mármint a filmet ) , poén, hogy mi is gyereket várunk. 😊

10/8
Tyler1
#60854
Az utolsó éjjel

Nagyon jó film, bár igazából eseménytelen az egész mégis lekötött 2 órára, ritka az ilyen. Brutál alakítás Edward Nortontól, de ez majdnem mindenkirõl elmondható, jók a zenék, és a párbeszédek, fantasztikus a rendezés. Alföldi szinkronja kicsit érdekes volt, mert asszociáltam mindig arra a bárgyú fejére, mégis illett vhogy Nortonhoz.
7/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#60853
Death Race 2
Aki szerette az elsõ részt annak ez is tetszeni fog,sztorija nem túl bonyolult,de az akció és a csajok elviszik a filmet,szóval hétvégi szórakozásnak bõven megteszi, tipikusan egyszer nézhetõ film.
Bõvebben itttrailer+rövidkritika

7/10

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#60852
rém sötét vidék
hát baszki régen láttam ennyire uncsi filmet 😄
amikor a kocsiban vannak tökre mintha vmi 70'es évekbeli filmet látnák xD
rohadt unalmas és bár nem szoktam beletekerni de most megtettem :S
hát ritakszar egy film 😄 ajánlom mindenkinek 😄 a vége azért érdekes de nem ér annyit h megnézzem
am vég a sötétben játszódik XD
stargatelost
#60851
The Disappearance of Alice Creed (2009)

Aki szereti a kevés szereplõs (jelen esetben 3), egy helyen játszódó filmeket, annak ez kötelezõ. Átverések, leleplezés, feszültség, mindez egy elrabolt lány és két elrablója között.

8.5/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Effe88
#60850
hát az biztos hogy eléggé megosztotta a nézõket a befejezés
nekem speciel tetszett

tigeroo
#60849
green hornet >>> cameron diaz FFFFUUUU
Police88
#60848
a világ legszarabb befejezésével :S

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

Effe88
#60847
Maffiózókat nézem már most harmadjára.
10/10
A világ legjobb sorozata!

stargatelost
#60846
Ha már felkeltette az érdeklõdésed, miért nem nézed meg? Egyébként a középszernél erõsebb brit slasher horror elég jó hangulattal 7/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#60845
I Spit On Your Grave

Na ez jó volt így szombat délelõtt. Beszarás, hogy kis költségbõl(gondolom, nem értek hozzá), jó színészekkel milyen feszültséget tudnak kelteni, fõleg amikor kínozzák a csajszit. Érdemes megnézni. <#eljen>
Montanosz
#60844
Gunless
Nem azt kaptam amire számítottam, de így is klafa volt.
Csak éppen az eldugott kisvároskába nem zsidó orvos érkezik hanem egy 11X gyilkos))..szal tiszta Miért éppen Alaszka?

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

Krezga
#60843
Valahol azt olvastam, hogy nem valami jó. Sok klisé stb. Többet én sem tudok😊
Hegi90
#60842
Én valamilyen könyv félére emlékszek, hasonló történettel.

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Montanosz
#60841
épp most nézem, Group sex, pont a sorba illik, aszem tegnap vagy mior jött ki felirat hozzá

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

ROCKnROLLA
#60840
vígjátékból favorit az a :Get Him to the Greek, de ha sorozatot is vállalsz akkor a: Modern Family

#60839
Jó vígjáték... nos ilyen nagyon kevés van... sajnos...
Komolyan mondom én hálás vagyok a nem blõd vígjátékokért! Nagyon kevés van sajna a mostaniak közül (a régiek persze általában mind jók😊 AKkor egy picit más volt az értékrend😄

De! Ami nagyon tetszett és mostani vígjáték, az a Spancserek! Melegen tudom ajánlani, ha még nem láttad😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

böröczk
#60838
Ez az Awake nem volt annyira rossz, de jó se, mondjuk lehet dobott rajta, hogy rühellem a két fõszereplõt. Jessica Albához illett ez a pénzéhes ostoba pcsa szerep, igazából ezt az egyet tudja játszani, gondolom, nem véletlenül. Christensen meg sehogy se tud játszani, szerencsére itt nem is nagyon kellett neki, végig feküdt meg bambult.

6-7/10

Kumiho #2179

PetruZ
#60837
Van, több is, de ami mostanában terjedt el mindefelé, az ez. Sok jót nem olvastam róla.
böröczk
#60836
na ez má engem is érdekel 😄 ki kéne valahogy guglizni : D

valaki valami JÓ vígjátékot és fantasyt , illetve ezek többesszámát ajánlja, kéremszépen

Kumiho #2179

grebber
#60835
Van olyan film aminek az a cime "F".Errõl tudna valaki valami infot mondani mi is ez?

Next PC upgrade: 2022

#60834
Igen azt ismerem, de nem az😊
Mondom, halloweenkor játszódik és talán valami zöld gumimaszkot vesz fel a csaj... aztán az egész tetstét benövi😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

fifi
#60833
Széftörõk

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

LoSA
#60832
Tudnátok nekem egy kicsit "segíteni"?

Olyan filmet (filmeket) keresek, ami hasonló a felsoroltakhoz; Pancser Police, Ananász Expressz, Torrente 1-2-3, Ne szórakozz Zohannal.

Aki látta a filmeket, szerintem tudja, hogy milyen típusú filmet keresek, ami ilyesfajta humorral "rendelkezik", mint a felsoroltak. 😊

Köszi a segítséget!

Pretorian
#60831
Insomnia 5/10
Ez az egyetlen Christopher Nolan film, ami nem igazán jött be.
Talán meg se kellett volna néznem, ha már nyolc évig megvoltam nélküle.
Unalmas, kiszámítható, bealvós film.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

Pretorian
#60830
Kár hogy csak a látvány volt jó...

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

PetruZ
#60829
Az õsklasszik Demons-ban volt hasonló jelenet (csaj felvesz egy maszkot, ami megsérti az arcát), de ott nem nõtte be a testét semmi, csak démonná változott. 😊
#60828
Kérdés:
Eszembe jutott egy film... amit kiskoromban szerettem😄
Valami (gagyi) horrorféleség volt... halloweenkor játszódott és valami olyasmi volt benne, hogy egy csaj felvett egy maszkot és az benõtte az egész testét (és talán gonosszá is változtatta)😄
Rémlik valakinek ilyesmi?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Krezga
#60827
Tonari no Totoro. Egyik legjobb mese😊

Lie to me jó, én is nemrég kezdtem el^^
#60826
Le me in

Nem valami jó az a amerikai verzió. A (mû)hó egyszerûen nevetséges. Amikor a rubik kockát ledobja a hóba, olyan mintha rizsszemek lennének. Nevetséges. Az eredeti jobb volt, ott szinte áradt a 80 éves hangulata(amit én utálok), az amerikai verzióról ezt nem lehet elmondani.
#60825
tisztára mentalista feeleng 😄
SASboy
#60824
Gru, Megaagy

nice legs. what time to open?

dartonita
#60823
Chihiro szellemorszagban,The Incredibles,Wall-E,Lecso pl.

Ontopik:
Sorozatbol pedig a House utan vegre talaltam egyet amibol kepes vagyok 2resznel tobbet is megnezni:
Lie to me
Nagyon bejon,foleg a zsenialis foszereplonek koszonhetoen(Tim Roth).

#60822
Hallmarkos mesefilmeket is bepróbálhatod amik valami kör vagy tányérvilágban játszódnak, azok eléggé stardustos-ak, majd valaki felvilágosít melyek ezek pontosan :-)
böröczk
#60821
Köszi a tanácsokat,

Legend of the Guardians 9/10
Varázslótanonc 7/10

többit meg már láttam régebben : )

Még jöhetnek mesetippek, ha van

Kumiho #2179

#60820
Nemrég én is láttam. Egyetlen bajom vele, hogy túl hosszú.

Montanosz
#60819
amikor a néger csávó nyomozó? ja azt is daráltam egy nap alatt))

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/