Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tigeroo
#60918
zöld darázs


ekkora foshalmazt én még nem basztam.

komolyan, a szar gegek + poénok még... hát nemistudom... a reszkessetek betörõkben is jobban megvoltak csinálva, meg az utolsó D kategóriás német (akció)vígjátékokban is, komolyan.

PetruZ
#60917
Legend Of The Fist - The Return Of Chen Zhen (2010): Kedvencünk, Donnie Yen bátyó, közeledve az 50-hez sem pihen, évente 3-4 filmet is kihoz, egyre jobb minõségben (azért látszik, hogy a hazafias hangvétel rendesen megtámogatja a költségvetési bevételi oszlopot...), de tkp. ezzel nincs is semmi baj, amíg legalább ilyen fáintosak, mint ez a film.
A "Fist Of Fury"-jellegû sztorikból, ha Jangcét nem is, Dunát biztosan lehetne rekeszteni, maga DY is csinált már egyet (fogjuk rá), de érdekes módon ez a film a '72-es Bruce Lee-féle verzió (ami szerintem messze jobb bármely más BL filmnél) kvázi-folytatása. Nem akarok nagyon spoileres lenni, lényeg az, hogy hét évvel járunk az akkori események után, amikor Chen Zhen álnéven visszatér Shanghai-ba, hogy újból felvegye a harcot a gonosz megszálló japcsik ellen (még ha inkognitója megõrzése érdekében néha maszk mögé is kell bújnia; ez a kosztüm köröket ver a vérciki Green Hornet zöldségre 😊 ).
A harcjelenetek bitang jók, látványosak, jól követhetõk, a köztes drámai és (néhol) romantikus részek már kevésbé, de azért egy-két karaktert itt is ki lehet emelni, plusz kapunk egy kis történelemórát is elbújtatva a sorok között elszórva (ami nekem kifejezetten tetszett egyébként, pl. az I. világháborúban a szövetségesek oldalán harcoló kínai kontingensrõl szóló részek). Meg persze az obligát óvatos komcsizás sem hiányozhat, de simán kibírható.
Mindent összevetve erõs 6/10, a DY filmek kedvelõinek mindenképpen ajánlott, de a többiek is kellemesen elszórakozhatnak rajta.
Montanosz
#60916
Fájintos!
De akkor nézd meg Sauna-t is, hasonló hangulatú film.
elõre mondom kevés mosolyognivaló poén lesz)))

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

zaki
#60915
Valószínûleg úgy, hogy jobb, mint az eredeti.

#60914
Nekem tetszett a Félszemû 8/10 simán, de akkor sem értem hogyan lehet egy feldolgozás filmet 10 oscarra jelölni?
SASboy
#60913
nem

nice legs. what time to open?

tommygear
#60912
"Karbantartás"
Shep
#60911
A hosszupuska nektek sem jön be?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

DeerHunter01
#60910
fekete halál az jóféle film

\"Erről van szó!\"

SötétBarom
#60909
Fekete Halál trailert pont most néztem, jó cucC?

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

precision
#60908
Micmacs - imdb

Na ez egy nagyon jó kis film volt. Eredeti, hangulatos, fordulatos, jó képi világ, remek megoldások, jó karakterek, jó rendezés...stb.stb.
Amúgy is szeretem a francia filmeket, de ez kiemelkedik azok közül szerintem.

8,5/10

Bazinga!

Montanosz
#60907
Season of the witch

Arra felkészültem hogy szokás szerint 0 történelmi hûség, a helyszíneken keresztül a soha nem rozsdásodó kardokig, és akkor még nem létezõ kéményig..de amikor
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
egyik társuk leszúrja a másikat és azt sem mondják bikk-bakk és nyugodtan tovább libegnek
, akkor feladtam és más filmet néztem.
A hasonló témájú Fekete Halál fényévekre veri!

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

#60906
CSOCSO
#60905
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
amikor kiastak es utanna valtott a kep, hogy meg mindig ott fekszik bent levagott ujjal... Eloszor ugy voltam vele mikor kiastak, hogy persze, hogy akkor assak ki mikor epp mar lecsonkolta az ujjat de megleptek a visszazokkenessel, a masik a legvegen levo Mark White jelenet.... tetszett, hogy nem happy ending es ez meglepett. Altalab baromira nem tudnak meglepni a filmek, de ez a ketto jo volt.
#60904
A félszemû jó volt, én mégis a 127 órára szavaznék😊

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

#60903
The King's Speech

Õszintén szólva nem gondoltam, hogy ilyen témából lehet nagyot alkotni, pedig sikerült. Mindkét színész kiemelkedõen alakít és kellõ mértékû humor, komolytalanság is van a filmben, ami feldobja.
Csak ajánlani tudom.

9/10

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

Tyler1
#60902
10 oscar-ra jelölték A félszemût<#eljen>
tényleg micsoda koppintás...

(SN csak 8-at kapott huhaha)

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Martin Rome
#60901
aha, olvastam hogy a keszitok szerettek volna h a rendes filmek kozott is indulhasson

ProGabe
#60900
legjobb film kategóriában Oscarra jelölték a Toy Story 3-t! nem legjobb anim. film (abban is), hanem a "nagyok" között is ott van! 😮

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#60899
Stone-t is azért nem merem megnézni mert Robert szinkronhangja sokkal jobban bejön mint az eredeti :S
#60898
múltkorában valaki kért vmi burtális horror féleséget :S
no most talátam rá erre ->
Lassú kínzások hánytató kamrája (Slow Torture Puke Chamber) (2010)

Ez egy ultrabrutál Gore-film,ahogyan azt Lucifer Valentine-tól "megszokhattuk"!
Lucifer Valentine ismét bemutatta mi az, amit messzirõl illendõ elkerülni. Tényleg csak a legmerészebbeknek!
Tikal
#60897
jó neki, engem talán egyszer...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#60896
George Lucas a producer? 😉

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#60895
"Ketszer sikerult meglepniuk, de ott nagyon! BRAVO"

na melyik az a kettõ ?
Sir Quno Jedi
#60894
Nem ez annak az elõzménysorozata. Majd a második szezon lesz az elsõ széria folytatása, nem ez.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Krezga
#60893
Ez a blood and sand folytatása?
#60892
Faxér Búg?

Sir Quno Jedi
#60891
facsébúk

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#60890
Mi az a FB? (ami mindent kaszálni fog a zOscáron)
Talán: Faxom Beleverem?

#60889
Astro Boy

Animációs film 2009-bõl, egy kis különlegesség volt a sok mai egyenrajzfilm között.

Végig olyan érzésem volt, mintha lelkes amatõröknek adtak volna egy csomó pénzt, hogy készítsenek egy filmet - amibõl kisült egy hol ötletes, hol sablonos kis sci-fi mese. A szinkronszínészeket mindenesetre megfizették, mert Nicolas Cage, Samuel L. Jackson, Bill Bighy, Donald Sutherland, Charlize Theron nem olyan kis nevek...

A látvány is kettõs, mert akadnak igen tetszetõs megoldások, máskor pedig több éves animációkat idéz.

Jobban tetszett, mint az erõltetett Gru, de sajnos a sokkal profibb, és témájában kicsit hasonló Wall-E-hez nem ér fel.

10/6
dartonita
#60888
Green hornet:
Wtf volt ez?Valami felig elkurt superman utanzat specialis kepessegek nelkul?Hat lehet hogy ehhez a filmhez mas lelkiallapot kell,de nekem nem jott be.Seth Rogan is inkabb maradjon a kicsit lepukkant junkie szerepekben,nekem nem jott at ebben a filmben az egyebkent altalam kedvelt szinesz jateka.Kiszamithato,unalmas,de ha nincs mas a vinyon,egy probat meger ez a film is.Cameron Diaz pedig eltunhetne mar a kamerak kozelebol,brrrr.Christoph Waltz viszont jo arc,kompenzalta kicsit a buta szoket.
4/10

Dinner for Schmucks:
Ezt tenyleg kicsit nehezebb ertekelni az atlagos filmeknel,mert a vigjatek vonal melle azert sikeresen beepitettek egy szeretheto,szomoru,dramai karaktert.Ebben pedig Steve Carell nagyon jo.A cselekmeny nem tul bonyolult,de mivel 2nappal a film megnezese utan is eszembe jutnak jelenetek,valami van benne.
6/10

CSOCSO
#60887
Buried


OMG!!!! MEKKORA FILM!!

Mar majdnem elaludtam az intron - annyira almos voltam - de a film ugy felkeltett, hogy el se hittem!

Telefonfulke filmhez hasonloan, minimalis a helyszin es a szereplok szama... es ez a film is valami irtozatosan jo lett.
Ketszer sikerult meglepniuk, de ott nagyon! BRAVO

10/10

semmit nem tudok felhozni ellene.
bexinho
#60886
Emlékszem, a Bombák földjén-re nagy kutakodás, külföldi oldalakon olvasgatás után leltem rá. Ekkor még említést sem tettek, hogy oscar-ra jelölnék, vagy egyáltalán bemutassák Mo-on (oscar miatt aztán mégiscsak behozták)!
Nekem nagyon bejött a film! Nem sajnáltam tõle az Oscar-t. Picit meglepõdtem az oscar jelölésen, de nem azért mert jelölték, hanem hogy úgy láttam a filmet, hogy híre nem nagyon volt, mint más filmeknek. Nem promotálták erõteljesen (sõt nem is igazán).

Viszont a FB-os film sajnos sok díjat vinni fog. Talán az is közrejátszhat, hogy egy zseniális rendezõ rég megérdemelt díját nyújtják át idén. Hetedik, Benjamin Button, Harcosok Klubja, Játsz/ma, Zodiákus.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

bexinho
#60885
The Duchess 6/10

Korhû díszletek, öltözetek, Ralph Fiennes szokásához híven tökéletesen alakítja szerepét, a történet számomra picit unalmas volt, a lányokat nyilván jobban megfogja az effajta film. Számomra "egyszer nézõs" kategória, de nem bántam meg.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

ROCKnROLLA
#60884
azt ugye tudjátok, hogy az aranymálna díj az a legszarabbnak jár? ...

tommygear
#60883
#60882
Szerelem és más drogok

Nagyon jó kis film volt... elõször azt hittem valami blõd szarság lesz egy nõcsábászról... de aztán rá kellett jönnöm, hogy ez egy keserédes dráma😊
Tetszett! Anne Hathaway meg iszonyat milyen szerepeket kap mostanság😄 Ahhoz képest, hogy a Neveletlen hercegnõben még egy szolíd kis tinédzser volt... mostani filmjeiben eléggé vadóc😄 Érdekes az a nõ... nem mondanám gyönyörûnek... de csúnyának sem... szép... érdekesen szép😄
8/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

ProGabe
#60881

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Gurren
#60880
máig nem értem, miért sztárolják annyira azt a filmet. nem rossz, de szerintem semmi helye az imdb top 250 között.

Tyler1
#60879
hát nincs nagy súlya, de még is csak jegyzik majd, h "az aranymálnás" film. és el nem tudom képzelni, azt a gyökér, homoszexuális brigádot, akinek annyira nem tetszett, h jelöltették olyanok mellé, mint az alkonyat, alkonyat-paródia, s&ny2.

tavalyi oszkár vicc volt, ideiben meg nem lesz meglepetés, FB film elviszi a jelölései 3/4-ét.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

ProGabe
#60878
engem az Oscar csak addig érdekel, amíg bejelentik a jelölteket. az még úgy-ahogy mérvadó. az hogy ki kapja a díjat, már színtiszta politika. mindegy, hogy filmrõl, vagy egyéni jelölésrõl van szó

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

fifi
#60877
kb ennyi a súlya az Arany málnának..

és kövezzetek meg, de amióta a Bombák földje kapott bármit is, azóta engem az Oscar sem érdekel...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

ProGabe
#60876
ennyit ér az a díj -.-

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Kmarha
#60875
Én is majdnem így voltam, majdnem hogy szenvedtem vele. De vagy ezer helyrõl hallottam ismerösöktõl, hogy az elsõ részen legyek túl, és nem bánom meg. Talán a 3. részétõl csak azért nem néztem végig egyhúzamba, mert be kellett mennem dolgozni 😄

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Tyler1
#60874
Stallone-t Aranymálnára jelölték a The Exp. rendezéséért?<#wow3>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tyler1
#60873
pilot nem lett jó, lassan indul be, de utána megindul mint az állat, a végére meg spontán erekciót okoz minden másodperce 😊

de hát kinek mi, aki szereti az tudja milyen, amikor minden egyes rész végén seggbe basszák az állad a padlón 😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

precision
#60872
hát én anno a pilotot alig bírtam végigszenvedni 😊 abba is hagytam 😊
de hát kinek mi, ugye 😊

Bazinga!

precision
#60871
The Ghost Writer

Csak annyit tudtam róla, hogy az ifjú Obi Wan és James Bond a két fõszereplõ, valamint, hogy csavaros a sztori. Így hát "kikölcsönöztem" és megnéztem.

Csavar volt benne valóban, de nem olyanok amikre ne lehetett volna rájönni a film felénél/háromnegyedénél. Kissé vontatott, de nem annyira unalmas.

Annyira nem rossz film. A legutolsó jelenet miatt (amire tényleg nem számítottam) kap egy hetest.

7/10

Bazinga!

Tyler1
#60870
akk nem érted a lényegét, gondolom a 300 sem tetszett.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Blasta
#60869
Az a literszámra odarenderelt CGI vér + habszivacs módjára levágható végtagok számomra nevetségessé tették az amúgy egész komoly sorozatot.

Azért az új szezont is megnézem, de számomra nagyon messze van a tökéletestõl.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"