Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ekkora foshalmazt én még nem basztam.
komolyan, a szar gegek + poénok még... hát nemistudom... a reszkessetek betörõkben is jobban megvoltak csinálva, meg az utolsó D kategóriás német (akció)vígjátékokban is, komolyan.
A "Fist Of Fury"-jellegû sztorikból, ha Jangcét nem is, Dunát biztosan lehetne rekeszteni, maga DY is csinált már egyet (fogjuk rá), de érdekes módon ez a film a '72-es Bruce Lee-féle verzió (ami szerintem messze jobb bármely más BL filmnél) kvázi-folytatása. Nem akarok nagyon spoileres lenni, lényeg az, hogy hét évvel járunk az akkori események után, amikor Chen Zhen álnéven visszatér Shanghai-ba, hogy újból felvegye a harcot a gonosz megszálló japcsik ellen (még ha inkognitója megõrzése érdekében néha maszk mögé is kell bújnia; ez a kosztüm köröket ver a vérciki Green Hornet zöldségre 😊 ).
A harcjelenetek bitang jók, látványosak, jól követhetõk, a köztes drámai és (néhol) romantikus részek már kevésbé, de azért egy-két karaktert itt is ki lehet emelni, plusz kapunk egy kis történelemórát is elbújtatva a sorok között elszórva (ami nekem kifejezetten tetszett egyébként, pl. az I. világháborúban a szövetségesek oldalán harcoló kínai kontingensrõl szóló részek). Meg persze az obligát óvatos komcsizás sem hiányozhat, de simán kibírható.
Mindent összevetve erõs 6/10, a DY filmek kedvelõinek mindenképpen ajánlott, de a többiek is kellemesen elszórakozhatnak rajta.
De akkor nézd meg Sauna-t is, hasonló hangulatú film.
elõre mondom kevés mosolyognivaló poén lesz)))
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Na ez egy nagyon jó kis film volt. Eredeti, hangulatos, fordulatos, jó képi világ, remek megoldások, jó karakterek, jó rendezés...stb.stb.
Amúgy is szeretem a francia filmeket, de ez kiemelkedik azok közül szerintem.
8,5/10
Bazinga!
Arra felkészültem hogy szokás szerint 0 történelmi hûség, a helyszíneken keresztül a soha nem rozsdásodó kardokig, és akkor még nem létezõ kéményig..de amikor
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A hasonló témájú Fekete Halál fényévekre veri!
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\
Õszintén szólva nem gondoltam, hogy ilyen témából lehet nagyot alkotni, pedig sikerült. Mindkét színész kiemelkedõen alakít és kellõ mértékû humor, komolytalanság is van a filmben, ami feldobja.
Csak ajánlani tudom.
9/10
\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\
tényleg micsoda koppintás...
(SN csak 8-at kapott huhaha)
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
no most talátam rá erre ->
Lassú kínzások hánytató kamrája (Slow Torture Puke Chamber) (2010)
Ez egy ultrabrutál Gore-film,ahogyan azt Lucifer Valentine-tól "megszokhattuk"!
Lucifer Valentine ismét bemutatta mi az, amit messzirõl illendõ elkerülni. Tényleg csak a legmerészebbeknek!
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
na melyik az a kettõ ?
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Talán: Faxom Beleverem?
Animációs film 2009-bõl, egy kis különlegesség volt a sok mai egyenrajzfilm között.
Végig olyan érzésem volt, mintha lelkes amatõröknek adtak volna egy csomó pénzt, hogy készítsenek egy filmet - amibõl kisült egy hol ötletes, hol sablonos kis sci-fi mese. A szinkronszínészeket mindenesetre megfizették, mert Nicolas Cage, Samuel L. Jackson, Bill Bighy, Donald Sutherland, Charlize Theron nem olyan kis nevek...
A látvány is kettõs, mert akadnak igen tetszetõs megoldások, máskor pedig több éves animációkat idéz.
Jobban tetszett, mint az erõltetett Gru, de sajnos a sokkal profibb, és témájában kicsit hasonló Wall-E-hez nem ér fel.
10/6
Wtf volt ez?Valami felig elkurt superman utanzat specialis kepessegek nelkul?Hat lehet hogy ehhez a filmhez mas lelkiallapot kell,de nekem nem jott be.Seth Rogan is inkabb maradjon a kicsit lepukkant junkie szerepekben,nekem nem jott at ebben a filmben az egyebkent altalam kedvelt szinesz jateka.Kiszamithato,unalmas,de ha nincs mas a vinyon,egy probat meger ez a film is.Cameron Diaz pedig eltunhetne mar a kamerak kozelebol,brrrr.Christoph Waltz viszont jo arc,kompenzalta kicsit a buta szoket.
4/10
Dinner for Schmucks:
Ezt tenyleg kicsit nehezebb ertekelni az atlagos filmeknel,mert a vigjatek vonal melle azert sikeresen beepitettek egy szeretheto,szomoru,dramai karaktert.Ebben pedig Steve Carell nagyon jo.A cselekmeny nem tul bonyolult,de mivel 2nappal a film megnezese utan is eszembe jutnak jelenetek,valami van benne.
6/10
OMG!!!! MEKKORA FILM!!
Mar majdnem elaludtam az intron - annyira almos voltam - de a film ugy felkeltett, hogy el se hittem!
Telefonfulke filmhez hasonloan, minimalis a helyszin es a szereplok szama... es ez a film is valami irtozatosan jo lett.
Ketszer sikerult meglepniuk, de ott nagyon! BRAVO
10/10
semmit nem tudok felhozni ellene.
Nekem nagyon bejött a film! Nem sajnáltam tõle az Oscar-t. Picit meglepõdtem az oscar jelölésen, de nem azért mert jelölték, hanem hogy úgy láttam a filmet, hogy híre nem nagyon volt, mint más filmeknek. Nem promotálták erõteljesen (sõt nem is igazán).
Viszont a FB-os film sajnos sok díjat vinni fog. Talán az is közrejátszhat, hogy egy zseniális rendezõ rég megérdemelt díját nyújtják át idén. Hetedik, Benjamin Button, Harcosok Klubja, Játsz/ma, Zodiákus.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Korhû díszletek, öltözetek, Ralph Fiennes szokásához híven tökéletesen alakítja szerepét, a történet számomra picit unalmas volt, a lányokat nyilván jobban megfogja az effajta film. Számomra "egyszer nézõs" kategória, de nem bántam meg.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Nagyon jó kis film volt... elõször azt hittem valami blõd szarság lesz egy nõcsábászról... de aztán rá kellett jönnöm, hogy ez egy keserédes dráma😊
Tetszett! Anne Hathaway meg iszonyat milyen szerepeket kap mostanság😄 Ahhoz képest, hogy a Neveletlen hercegnõben még egy szolíd kis tinédzser volt... mostani filmjeiben eléggé vadóc😄 Érdekes az a nõ... nem mondanám gyönyörûnek... de csúnyának sem... szép... érdekesen szép😄
8/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
tavalyi oszkár vicc volt, ideiben meg nem lesz meglepetés, FB film elviszi a jelölései 3/4-ét.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
és kövezzetek meg, de amióta a Bombák földje kapott bármit is, azóta engem az Oscar sem érdekel...
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
de hát kinek mi, aki szereti az tudja milyen, amikor minden egyes rész végén seggbe basszák az állad a padlón 😄
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
de hát kinek mi, ugye 😊
Bazinga!
Csak annyit tudtam róla, hogy az ifjú Obi Wan és James Bond a két fõszereplõ, valamint, hogy csavaros a sztori. Így hát "kikölcsönöztem" és megnéztem.
Csavar volt benne valóban, de nem olyanok amikre ne lehetett volna rájönni a film felénél/háromnegyedénél. Kissé vontatott, de nem annyira unalmas.
Annyira nem rossz film. A legutolsó jelenet miatt (amire tényleg nem számítottam) kap egy hetest.
7/10
Bazinga!
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.