Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#61118
most néztem én is, tényleg jó film
#61117
Stranger Than Fiction / Felforgatókönyv

Will Ferrel-t nem sokszor látni drámában Dustin Hoffman mellett, leginkább idétlen vígjátékokban villog.
A Felforgatókönyv kellemes meglepetés, már a történet is elviszi a hátán az egész filmet. Egy írónõ hõsérõl kiderül, hogy a valóságban is létezõ figura, akinek ráadásul minden lépése az író fantáziavilága szerint történik...

10/7
stargatelost
#61116
Trolljegeren

Ez tényleg jó volt, bár azért a Cloverfield jobban bejött.

8/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#61115
Hát nem tudom... nekem már a trailerbõl is a szokásos blõd JB baromságnak tûnik😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61114
Guliver utazásai

egész jól indult de aztán a kicsiknél több idõt töltött mint kellett volna és az óriásoknál meg 2percet kb !
az elõzetesek alapjan azt vártam,hogy az eredi GU adaptációjának a vígjátéka lesz és mindent meglátunk benne mint az elõdjében...
a törpékhez odaért ok
vártam mikor fog már az óriások földjére jutni, de várhattam :S
1szer odarakták és 1 jelenet erejéig maradt ott majd vissza a kicsikhez
összegezve azt mondom h 10/6 de csak jóindulattal mert többet vártam!
tommygear
#61113
ez mégis milyen cím? <#wow3><#wilting>
#61112
Az ember gyermeke
Jó kis "poszt-apokaliptikus" film... eredeti ötlettel😊 Tetszett!
7/10


Halálos kitérõ 2

WTF... nem is tudom másképp jellemezni... a vége izgi volt, de amúgy egy nagy szar a film... 4/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61111
Na ugrásszerûen jobb kategóriába kerültünk:

Hisss (2010)
Ez egy indiai film és a Nagin kígyó istennõ legendája köré épül. Azért ez sem egy jó film, de szórakoztató. A történet röviden: a legenda szerint a termékenység istennõje (Nagin) rendelkezik az öröklét kövével. Ezért a gazdag gonosz emberek a történelem során, megpróbáljál megszerezni, mégpedig úgy, hogy elfogják Nagin szerelmét és azzal akarják kényszeríteni a kõ átadására, ugyan is ha a párjától elszakítják a nõstény mindig és mindenkor utána megy. Most is ez történik, egy gazdag öreg, hájas ronda amcsi aki agytumorban szenved elrabolja a hím kígyót, és várja a nõstény eljövetelét, hogy kizsarolja a követ. A hülye.
A fõszereplõ istennõnk, nem töri magát túlzottan szerelme után, azt azért meg kell hagyni. Egész jól el van magában a városban. Szellemi színvonala nem nõ meg azzal, hogy emberé változik a vadászathoz, egy kanyi szót sem szól. Nem is nagyon kell neki. A legtöbb trükknek kilóg a szalma az oldalából, de vannak, amik azért jobbak a gagyinál. Indiai film, sokat nem kell tõle várni. Ami miatt nekem bejött az a fõszereplõ csaj Mallika Sherawat. Nagyon szép nõ. A fõmondat szerint: "She's sexy, venomous and she'll swallow you whole!" Na ez kb igaz is a filmre.
6/10
(Mallika miatt, meg a kígyós sztori is bejött nekem)

I Spit on Your Grave (2010)
Ez azt nyújtja amit ígér. Igazi, klasszikus bosszúállást. Azzal kezdeném, hogy egy remake, eredetijét nem láttam, de azt olvastam ez jobban sikerült. Nekem tetszett, mindenesetre. A történet dióhéjban: A fiatal írónõ vidékre utazik, ahol kibérel egy erdei faházat, hogy nyugodtan tudja írni következõ regényét. A HVCs-k (Helyi Vagány Csávók), persze szemet vetnek rá (jól is néz ki a csaj) és annak rendje és módja szerint megerõszakolják. Jó hosszan (kicsit túl hosszan is), aztán persze megpróbáljál kinyírni, de csaj vízbe ugrik. Mindenki azt hiszi meghalt, úgy hogy folytatják szánalmas életüket… ami már nem tart sokáig.
Többször olvastam hogy milyen brutális módon vadássza le a gonosz hímeket a csaj. Nos van benne pár ötletes, szó se róla, de én nem éreztem olyan hû de erõszakosnak a filmet. Sick Girl százszor jobban megviselt, bár valószínûleg lélektanilag. Itt is van pénisz levágás, de még is teljesen más. Itt csak egy *nyissz* és már is padlón van a nemes szerv. Magát a csonkolást nem is mutatják, mint pl a Motel 2-ben pláne a Sick Girlben. Nagy különbség, hogy úgy érezzük megérdemlik és alapvetõen a csajnak drukkol a közönség. Na mindegy, tehát a bosszúszomjat kielégíti. Stílusában jó film.
7/10

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#61110
Nos az utóbbi idõben ilyen csajos bosszúállós filmre voltam kiváncsi. A 4 db filmet sorra véve kezdve a legrosszabbtól. Figyelem szigorúan +18 hozzászólás, hehehe

Gutterballs (2008)
A film 2008-as, de lehetne akár 1998-as sõt 1988-as is. Az kicsit kakukktojás lett, mivel, itt csak feltételeztem, hogy csaj fog gyilkolászni. A történet fülszövege szerint egy Bowling klubba két csapat fiatal össze szólakozik és megegyeznek, hogy másnap egy meccs keretében lerendezik a dolgot. Az egyik csapat egy hölgy tagja visszamegy a tárcájáért és persze megerõszakolják. Másnap a meccs alatt elkezdik lemészárolni a játékosokat tekintet nélkül melyik csapathoz is tartoztak.
Ez eddig egy szabvány slash horror. Kb azokat az irányelveket is követi. A kivitelezése borzasztó szar, a színészek csapnivalók. Egyetlen dolog miatt különbözik a hasonló filmektõl, mégpedig abban, hogy a nemi szerveket egy az egyben mutatják. Nem pornófilm, de valahol félúton van a felé. Ennek megfelelõen volt is benne abszurd gyilkosság. Nem szoktam nevetni ilyen filmenm de itt elõfordult. Csak egy példa: az egyik jelentben a bowling pálya tróger WC-jében egy pár kezd szeretkezni. Meztelenre vetkõznek és a jó kis 69-es pózban elkezdik egymást kényeztetni (igen mutatják). Megjelenik a gyilkos, persze nem veszik észre. Fogja a csaj fejét és rányomja a csávó farkára, a faszi fejét pedig belenyomja a csaj alvázába, közben rátérdel (a pózban fellül lévõ) csaj hátára. Mindezt addig míg meg nem fulladnak.
Azt hiszem ezzel elmondtam ki mit várhat a filmtõl. Még annyit, hogy a gyilkos fején maszk gyanánt egy nevetséges Bowling kézitáska van. Igen kézitáska… ilyen kinek jut eszébe?
Bátran nem ajánlom senkinek.
2/10
(de csak az extra gyilkosságok miatt)

Sick Girl (2007)
Azzal kezdeném, hogy már sok mindent láttam életemben. Nem egy Mike Takashi filmet, Motel-t, Martyrs meg rengeteg beteg egyéb horrort.
Ez a film azért megviselt. Igazándiból semmi különös, csak a naturalisztikus ábrázolásmód, és az értelmetlen gyilkosságok. Nincs túlspirázva, túljátszva. A történetben egy (elmebeteg) csaj számomra érthetetlen okból (mert pszichopata oké) aki az útjába kerül kinyírja. Nincs bosszúállás vagy ilyesmi. Egy idõ után már csak tekertem elõre, mert azért elég szar film. Eddigi legdurvább péniszlevágós jelenetet is megcsodálhattam. Itt is mutatják a nemi szervet szóval prömier plánban, borotvával nyiszálja le…errgh. Azért a csaj nézõk sem lélegezhetnek fel, mert van itt nyársra húzás is. Egyéb tabukat is dönget; a beteg fõszereplõ (akivel azonosulni a legkisebb mértékben sem lehet, csak utálni) 8-9 éves gyerekeket is kinyír.
Azt hiszem nem írok errõl többet. Mindenki nyugodtan kerülje el, hacsak nem perverz, vagy nem kifejezetten az ilyen jelenetekre vágyik. Én figyelmeztettem!
3/10
(a kivitelezés és a színészi játék miatt – ha lehet így nevezni)

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

I.C.ram
#61109
Buried:

Azért néztem meg elsõsorban, mert sokan ajánlottátok itt is. Meg kell, hogy mondjam, hogy csalódás volt számomra. Egy percig sem éreztem - a végét leszámítva - a feszültséget. A cselekmény nagyon lassan bontakozott ki, ha egyáltalán kibontakozott. A karakterek számomra semmitmondóak voltak. Tele volt logikai bukfenccel: pl, mikor a cége visszahívta csak azért, hogy felbontassa vele a szerzõdést. Na ne vicceljenek már. Melyik idióta cég csinálna ilyet, hogy utána a sajtó kb kicsinálja õket? Meg vicces volt a 911-es picsa teljesen idétlen, hülye kérdései is. Stb, stb. Szerintem nem volt több az egész film egy ügyes, alacsony költségvetésbõl kihozott suspense filmnél, ami, hasonlóan a Fülkéhez, hamar feledésbe merül. Semmi maradandót nem alkotott.

6/10

Eden Lake: Elõször is a fõszerpelõ csajszi (Kelly Reilly) húúúúúúú 😄. Szeretem nagyon az európai, ilyesmi témájú filmeket, mert nincs úgy elbagatellizálva, mint egy amerikai menekülõs horror, amiket nem igazán lehet komolyan venni. Gyerek "arch-enemy"-kkel meg különösen jól lehet operálni, mert a legnagyobb keciségeket a gyerekek tudják elkövetni. Gyerek színészek is jók voltak, mindegyiknek meg volt a maga karaktere, és a "This is England"-bõl ismert srác is játszott benne. Természetesen hozták a sztereotípiát, miszerint Angliában az emberek 90%-a bûnronda 😄.
Nem mondom, itt sem izgultam magam halálra, de mindenképpen tetszett a film, bár a végén jobban örültem volna egy másik befejezésnek.

7/10
#61108
Trolljegeren

kurvajó/10

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

Szabi84
#61107
király!

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Tatyla
#61106

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Szabi84
#61105
úgy tudom hamarosan kész

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Montanosz
#61104
Trolljegeren-hez van magyar felirat))

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

#61103
õ szidott bárkit is?
terhes társaság meg sztem is fasza volt...
ja bocs most lehet beégek de én nevettem egy két jeleneten <#shakehead>
Tyler1
#61102
na tényleg, egybõl tudtad a koromat? akkor te már nagy király vagy. te vajon mennyi lehetsz? mert ha idõsebb is lennél, haver ne legyél rá büszke, mert sajnos elég éretlen gondolkodásmódod van, sõt gyerekes. ez bizony az elõzõ hozzászólásodból is kiderült.
a személyeskedés pedig ismét csak téged, és a primitívségedet minõsíti.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#61101
A válaszodból egybõl tudtam, a korodat is 😊

Én nem szidtam senkit veled ellentétben, csak az alakítást és arra most is azt mondom igénytelen.

Majd ha lehiggadsz rájössz hogy körül kell nézned elõbb a világban, csak azért hogy legyen összehasonlítási alapod.
Mivel még kis csipszar vagy ezért azt hiszed ez mekkora jó, aztán látsz valóban jót és hirtelen rájössz, mekkora csipszar voltál. 😊
Tyler1
#61100
Faster

Hú mekkora csalódás volt ez. Végre igazi kemény csávót nyomna Rock, erre a film meg hígfos. Az alapsztori még jó is lenne(bár minden évben kb. 5x lövik el ugyanezt), na de a forgatókönyv, meg a szövegkönyv vmi elképesztõen amatõr. Összefüggéstelen jelenetek, és párbeszédek kavalkádja ez a film.
2 pont a kocsinak + 2 pont Rocknak(de már õ sem tudott volna feszültebb lenni)=4/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#61099
Angol felirat van, én azzal néztem. Biztosan lefordítja majd valaki.
#61098
Akkor jó, mert ezek a kedvenceim.
Hogy nézted? Gondolom norvégül nem tudsz 😄
Felirat van? Angol? Magyar?

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

#61097
Jaja, már háromszor megnéztem az utcsó 15 percet. Brutális. 😊 Azért komolyan nem venném, bár ki tudja... <#eljen>
fifi
#61096
Kecskebûvölõk

Ez meg mivolt? A "kurvaszenvedve_végignézem" és az "annyira_szar hogy menet_közben_kikapocsolom" nagyon keskeny határvonalán egyensúlyoz.
Semmi értelme nem volt ennek a filmnek.
2/10

Splice

Egy két apróságtól eltekintve, ez korrekt volt. Kíváncsi vagyok, a valóságban hol tartanak az ezirányú bûvészkedések
8/10

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

daver88
#61095
King's Speech (Király beszéde)

Hát nemtudom...Férfi fõszereplõ és mellékszereplõ Oscar jelölésén kívül nem láttam benne más extrát. Az hogy a nõi mellékszereplõ jelölést kapott, azt meg egyáltalán nem értem...
A film története nem volt rossz, bár a közepe kicsit laposra sikeredett, ettõl függetlenül élvezhetõ...
Erre a filmre aztán végképp igaz, hogy angolul kell megnézni, felirattal, a szinkron nem adja úgy vissza a dadogást, mint az eredeti beszéd. (nem is dadogás volt, hirtelen nem jut eszembe minek nevezik)...
10/7

#61094
Azta, most ez akkor komolyan vehetõ, izgalmas, feszült, menekülõs, kézikamerás horror?

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

Tyler1
#61093
úristen ez mekkora szar, begyöpösödött, buta szöveg, h "akinek tetszik xy film vagy színész, az inkább nézze meg ezt, meg azt, meg nézzen mást" csak mert neki nem tetszett<#wow3>

mi a faszért nem lehet elfogadni, ha vki élvez egy filmet, elárulok egy titkot: az emberek nem egyformák.
persze, megnézni régi nagy komikusokat... 2011 van, jó hogy nem az álarcos reneszánsz komédiákat hozod fel-.-

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#61092
The Troll Hunter (Trolljegeren)

Ez állat jó volt! Kézi kamerás norvég film, Blair Witch stílusban. Keresik a Trollokat. Nem csodálkoznék, ha nemsokára jönne az amerikai verzió. Iszonyat jó effektek vannak benne, érdemes megnézni. Coverfield mellett a legjobb ilyen sci-fi/fantasy cucc.

10/10
#61091
Egyetértek unalmas ötlettelen film volt, és akinek nagy figura a kimondhatatlan nevû dauerolt hajú faszi, az nézzen meg néhány régi nagy komikust.
Ezen a filmen egyetlen egyszer sem nevettem.
#61090
hát nem tudom én sztem kb. a feléig néztem de azon kívül amikor a papát bekóstolták Foxx-nál nem nagyon nevettem

Spoiler

Amit sztem viccesnek szántak-Downey szétlövik a repülön ez még mosolyogtató volt DE pl Lewisnál veszik a fûvet ami kb. jó 10 perces jelenet semmi de semmi poén nem volt, mi a dajerolt haj duma? vagy Brando utánzása? vagy sztem az se vicces hogy egy tolókocsis figura szétveri Downey-t és utána a klotyós de én sorozatszínész vagyok duma
az meg hogy veri a farkát? nagy poén!

Spoiler vége, persze kinek mi :-D
nem vagyok egy savanyú ember DE ez konkrétan tök unalmas volt, Másnaposok ezerszer jobb volt
tommygear
#61089
hát nemtom, jó volt de a székbõl azért nem estem ki én se jó ha párszor felnevettem
#61088
Nem arra mondtam hogy szörnyû,hanem hogy egyesek mennyit keresnek.Kicsit félreérthetõ volt. 😊

Police88
#61087
Vagy hárman is lehúzták ezt a filmet, nem értem miért téli depresszió vagy mi? 😄
Én még moziban néztem meg és az egész mozi zengett a nevetéstõl köztük én is majd kiestem az ülésbõl szerintem majdnem olyan jó mint a másnaposok ahol szintén ez volt a helyzet a moziteremben.

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

#61086
Terhes társaság

semmi poén nincs benne, elaludtam rajta + már nincs is kedvem befejezni, ritka hogy nem nézek végig filmet
unalmas/10
#61085
miért baj ha Steven Spielberg 3.? csak kérdezem 😄

Tyler1
#61084
pont most kapott csillagot is a WoF-on. mondjuk nekem nincs bajom vele.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#61083
Monsters

Ez aztán kellemes road-movie volt! A hangulatos trailer után már vártam egy ideje a filmet, és bár a végeredmény teljesen más, mint ami lejön az elõzetesbõl, mégis igen élvezetes lett.

A kézikamerás filmeket zsigerbõl gyûlölöm, de egyszerûen itt annyira profin megoldották a kamerakezelést, hogy egyszer sem éreztem zavarónak. Lásd D9, itt is csillagos ötös. Úgy tünik, két amatõr rendezõ kell, hogy példát muttasson a mûfajból a sok nézhetetlen shakycam-es hollywoodi celluliodszemétnek.

Egyszerûen hihetetlen, hogy a filmet pár tízezer dollárból dobták össze, annyira profin megoldottak mindent. A trükkök, a fényképezés, a zene, a színészek - minden egyben van. A trailerrel ellentétben nem az idegen megszállók állnak a középpontban, csak statiszták - mégis olyan poszt-apok atmoszféra lengi be filmet, amilyet már régen láttam.

Teljesen más, mint a District 9, kevésbé pörgõs, kevésbé látványos, de majdnem olyan élvezetes.

10/7.5
#61082
szörnyû<#shakehead>

Montanosz
#61081
Rock,fû,motor

Véletlenül jó lett a magyar cím is, nem egy Félelem meg Reszketés angol módra de belepasszol a "fûves" listába))
És jókat derültem a reggeli kávé mellett..
8/10

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

tommygear
#61080
Faster
7/10, jó volt <#eljen>
tommygear
#61079
adam sandler is mit keres itt az erõltetett szarjaival amit nyom évek óta?
PetruZ
#61078
Fú, ezt nagyon elnéztem. 😄 Ez a durva megfázás csak nem jó, ma (ill. tegnap) ez már a harmadik. Be is fejezem... 😊
CSOCSO
#61077
szeretem a meseket de szvsz gyenge volt... a kis sarga emberek is gazak voltak
CSOCSO
#61076
pedig az I am Sam szvsz kurvajo film. ( Az is fogyatekosrol szol)
Krezga
#61075
must see....😊
DeerHunter01
#61074
fail 😄

\"Erről van szó!\"

#61073
Spielberg, nem Seagal...
PetruZ
#61072
Tavalyi kereseti lista, 3. hely. 😊
#61071
Faster

Tiszta 100% hétvégi esti kikapcsolódás. Terminátor sírva kéri a maciját. Érdemes megnézni. <#eljen>
#61070
így van a nemzet aranya nagyon gyengus volt,rubbish szó szerint

Jim Morrison
#61069
legjobb ! 😄D

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/