Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kicsikiraly
#61168
basszus ne puhánykodj már, nézd meg, ha nem bírod majd befogod a szemed vagy valami. de a rendezõ úgy szánta, hogy végignézd a filmet, hülyeség egy ilyen miatt elijedni a filmtõl.

DFTBA ಠ_ಠ

#61167
Húúú de rég láttam... nem is emlékszem már... el tudnád mondani poilerben mi is volt a vége?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61166
A Taken brutálisan jó film. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Sir Quno Jedi
#61165
Én Taken-nel "együtt" néztem, egymás után kemény azért.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#61164
Érdekel. Este begyûjõ útra indulok. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#61163
Egyetértek. A csajok többsége megzakkana. Mondjuk ez is, csak õ máshogy. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Sir Quno Jedi
#61162
Najó, nyilván nem lehet összehasonlítani õket, mer bosszú az oké, de az egyik egy B.kat. akciófilm, a másik meg egy kõkemény dráma. Persze én szeretem a zakciófilmeket is, pláne Rock-ot. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Victor1103
#61161
Na ez a film igaz, hogy ugyanúgy bosszúállós téma mint a Faster mégis nekem 1000szer jobban tetszett mint a Rock-os film

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Sir Quno Jedi
#61160

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#61159
Van aki így reagál. Erre egy másik jó film a "The Brave One", amiben Jodie Foster rak rendet. Egy sima Death Wish koppintás (lenne), de nagyon jók benne a szereplõk és baromi jól megmutatja min megy közben keresztül az a szerencsétlen nõ és hogyan sodródik át a "másik" oldalra. Kemény film. És másként ér véget, mint gondolnánk...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

mflex
#61158
Nekem is tetszett pont ez miatt, mert válogatott módszerekkel nyírta ki õket, de normális esetben egy (átlag) nõ idegileg roncs lenne, még egy csúcs agyturkász sem tudná kizökkenteni évekig a sokkból.

What about the forests?

#61157
Ez egy bosszúállós film feminista beütéssel, önkényes igazságszolgáltatással. Persze nem reális a film, de én nem éreztem olyan földtõl elrugaszkodottnak sem. Elvégre a csaj egyiküket sem szemtõl szembe gyõzi le, pláne nem egyszerre. Nekem azért tetszett a film, mert úgy éreztem az elkövetõk megkapták azt, amit megérdemeltek.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

mflex
#61156
I spit on your grave

A film tetszett, ha elhatárolom magam attól, hogy ilyen mértékû kínzás, erõszakolás és lelki megalázás után, egy átlagos csajszi úgy "lábra tud állni", hogy a legdurvább módszerekkel nyiffantsa ki a szemétládákat, amire normális esetben - valljuk be - nem sok esély van, hacsak az illetõ, nem valami "dzsiájdzsén féle", erõs lélekkel megáldott gyilkológép, akkor viszont az fent említett erõszakolás sem következett volna be. Furcsa, hogy ez a film ki(k)nek készült, vagy csak egyszerû elrettentõ példa az egész.

Nem osztályozom/10



What about the forests?

tomsolo
#61155
Detective Dee and the Mystery of the Phantom Flame (2010)
Nem volt rossz, láttam már jobbat is a saját mûfajában de ez most jól esett.

7/10

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

#61154
Az imdb szerint velem egyidõs (35), de szerintem is min. egy tízessel kevesebbnek néz ki!

ROCKnROLLA
#61153
Megnéztem az I spit on your grave-t, és nagyon jó. Gyilkolások tényleg viszonylag ötletesek, csak ahogyan te is írtad: a megerõszakolás durván hosszú lett.. Ettõl függetlenül bejövõs volt, és nagyon hasonlított az Az utolsó ház balrá-ra.

7/10

Az indiai cuccot leszámítva tervbe van véve az általad véleményezett másik 2 film is.

ROCKnROLLA
#61152
ohóóó, köszi szépen! 😄

#61151
tessék 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://www.fileserve.com/file/uAQsFrS/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part01.rar
http://www.fileserve.com/file/UE3Bx3p/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part02.rar
http://www.fileserve.com/file/z3Nn9Nc/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part03.rar
http://www.fileserve.com/file/DAbVmPh/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part04.rar
http://www.fileserve.com/file/K3jEGUb/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part05.rar
http://www.fileserve.com/file/2VzRGKk/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part06.rar
http://www.fileserve.com/file/mHhpsDD/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part07.rar
http://www.fileserve.com/file/mK2BXmn/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part08.rar
http://www.fileserve.com/file/Km8W2QB/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part09.rar
http://www.fileserve.com/file/4g68r7R/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part10.rar
http://www.fileserve.com/file/qtTPZB9/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part11.rar
http://www.fileserve.com/file/gMcUXpq/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part12.rar
http://www.fileserve.com/file/9kPXUxk/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part13.rar
http://www.fileserve.com/file/kb9QN5J/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part14.rar
http://www.fileserve.com/file/9EjqHxC/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part15.rar
http://www.fileserve.com/file/2CjnEs2/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part16.rar
http://www.fileserve.com/file/8ZnCxRb/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part17.rar
http://www.fileserve.com/file/UnjTk5d/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part18.rar
http://www.fileserve.com/file/XvP7DS3/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part19.rar
http://www.fileserve.com/file/FMrTvga/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part20.rar
http://www.fileserve.com/file/KJ8ZYYs/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part21.rar
http://www.fileserve.com/file/uNz3Kjx/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part22.rar
http://www.fileserve.com/file/DbAGjyr/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part23.rar
http://www.fileserve.com/file/3qExYcK/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part24.rar
http://www.fileserve.com/file/eczz2HF/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part25.rar
http://www.fileserve.com/file/GnM5Gjv/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part26.rar
http://www.fileserve.com/file/EPHCRN3/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part27.rar
http://www.fileserve.com/file/2ddHUMJ/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part28.rar
http://www.fileserve.com/file/JSbUbmk/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part29.rar
http://www.fileserve.com/file/rYZEaqv/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part30.rar
http://www.fileserve.com/file/7kW6t5Q/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part31.rar
http://www.fileserve.com/file/X6NwXAP/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part32.rar
http://www.fileserve.com/file/d55Xrvu/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part33.rar
http://www.fileserve.com/file/Hy8JqQr/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part34.rar
http://www.fileserve.com/file/XgzAbUQ/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part35.rar
http://www.fileserve.com/file/kdv7yMt/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part36.rar
http://www.fileserve.com/file/QCggUuq/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part37.rar
http://www.fileserve.com/file/qRFNnnH/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part38.rar
http://www.fileserve.com/file/vZsGxtg/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part39.rar
http://www.fileserve.com/file/GERnXUV/Lassu.Kinzasok.Hanytato.Kamraja.part40.rar
Jim Morrison
#61150
:/

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

ROCKnROLLA
#61149
Valaki nem olyan régen írt egy pár sort a Lassú kínzások hánytató kamrájá-ról (Slow torture puke chamber). Na és nem találok hozzá sehol "megvásárlási" linket... Aki írt róla, megtenné hogy ad egyet? Köszi elõre is!

#61148
annyira nem 😄
de meglepõdtem h mutatják, azt hittem h csak annyi lesz,hogy kamer odamutat vége a dolognak és kész
Jim Morrison
#61147
es nagyon durva? :/ lehet akkor nem nezem meg 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

DeerHunter01
#61146
Volt egyszer egy Amerika 10/8

\"Erről van szó!\"

#61145
Kár, hogy nem értetted az egész filmet. A vadász tudta, hogy le fogja vadászni õket a Finn katonaság a felvételekért. Emlékszem mikor a faszi mondja, hogy "ne képzelje, hogy megtarthatja a felvételt"... ezt nem tudom miként lett lefordítva magyarra, mert angol felirattal néztem. Azért is küldte õket az út felé, és azért indult el másfelé. Végig tudta mi lesz velük, mivel nem volt más választása mikor utána mentek elõször.
#61144
ya
#61143
Elolvastam, de...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
...számomra nem derült ki mi lett a szereplõkkel. Oké, sejtetik, hogy meghaltak (az a szegény új kamerás csaj is?). Jobb lett volna ha mondjuk felzabálják a Trollok õket, vagy ilyesmi. A vadásszal mi let? Az rohadtul zavart, hogy a kamerás csávó meghalt, õk meg menetek tovább, mint ha mi se történt volna. Hopp megjön az új videós, az elõzõt meg hagyták ott rohadni. Nem voltak annak szülei, meg hozzátartozói?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Gurren
#61142
olvasd el a szöveget a film végén.

#61141
The Troll Hunter
A film megütötte a közepes szintet. 😄
Sajnos tényleg csak a közepes szintet ütötte meg nálam. Ezzel együtt kellemes csalódás volt, mert igazándiból rosszabbra számítottam. A Cloverfield az nekem messze jobban tetszett. A végét marhára nem értem. Nézem, nézem, egyszer csak sutty és vége…wtf? Spoilerben elmondaná valaki,aki felfogta?
7/10

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#61140
Csak érdekesség képpen; a filmben 38 éves. Simán letagadhat egy tizest, vagy még többet is.<#finom>

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Megtörhetetlen
#61139
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez a csaj szerintem nagyon nem szép, de ez más kérdés...


tegnap este néztem meg a Fatser-t The Rock-kal 😉 És Kifejezetten tetszett, illett rá a szerep és a sztori is igen jó volt, amolyan bosszúállós hentelõs, de a végére
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
megjhavulok
film. A szereposztás kiváló lett nem csak The Rock, de pl "Debra Morgan"-t is öröm volt látni, még ha nagyon kis szerep is jutott neki, jól esett 😊
Egyszóval ajánlom mindenkinek, szórakoztató kis pörgés volt, még ha kiszámítható is 😊
8/10

fry day fry day sálálálláláá

Jim Morrison
#61138
Szeretnék kérdezni valamit a 128hours vagy mennyi hourssal kapcsolatban.
azt mutatják, ahogy levágja a kezét?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#61137
Ezt de jó, hogy írtad! Tényleg gyönyörû punci Mallika Sherawat:

PetruZ
#61136
404
#61135
Kijött a Captain America elsõ rövid trailere,nem rossz😊
Captain America Super Bowl spot

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Hegi90
#61134
😄DDDDD

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#61133
:?D:?AS😄?:ASD?
ez mekkora baszzkiiiii 😄
ezt mentem le 😄
tommygear
#61132
😄DD
Tyler1
#61131
Narnia 3 - a Hajnalvándor útja

/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#61130
+s
😄
#61129
trollvadász 😄 néztem a címet de a cím alapján nem kelltette fel az érdeklõdésemet...
hát most ennek nem örülök h beraktad mert elvette a kedvem az egésztõl 😞
más...


Fater

10/9

nekem tetszet, kezdettõl fogva izgalmas volt a film és egy percre se aludtam be.
végén meglepõdtem
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mikor a bérlõ lelõtte The rock-ot aztán meg eszembe jutott,hogy lemezt raktak a fejébe,szal tuti túlkell élnie és lám túlélte és szép vége lett 😄

#61128
The Troll Hunter

Tetszett, bár a közepe kissé unalmas, és volt benne néhány vicces jelenet.

7,5/10

CSOCSO
#61127
a ceges dologban semmi logikai buktato nincs. Siman kinezem azt a geciseget barmelyik amcsi cegtol.
ProGabe
#61126
ha már ennyit beszéltek róla:



ez alapján és messze elkerülném, de ennyi dicséret után tényleg hülyeség lenne kihagyni

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#61125
+1
a napokban megnézem én is
#61124
Hahaha, én is elõkészítettem és ma megnézem. Ha ezek után a legalább közepes szintet nem üti meg, kést ragadok... 😄

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#61123
AKIK LÁTTÁT A TROLLJEGEREN-t

a film legvégén 😊 csekkoljátok van egy snitt 😄

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

Victor1103
#61122
Faster 3/10

Tényleg igaz amit sokan itt a filmrõl írtak: Kliséhalmaz az egész ráadásul még egy olyan klisés csavarral és befejezéssel ami már a film elsõ 5 percében kiszimatolható. Nagyon nem kóser cucc...

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

SötétBarom
#61121
Basszátok meg, ma megnézem! Ha nem jó megverek itt mindenkit!!! <#idiota><#idiota><#idiota>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Szabi84
#61120
Nekem is tetszett, érdemes megnézni!

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Gurren
#61119
csatlakozom. a film vége durván jól meg volt csinálva.