Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
10/10
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
most találtam rá
Éhség
(Hunger)
DVDRip.
színes,szinkronos angol-ír történelmi dráma, 96 perc, 2008
Tartalom:
A történet középpontjában a Belfast közelében található Maze fegyház négy lakója áll: Raymond Lohan börtönõr, aki a hírhedt H-blokkban teljesít szolgálatot; a frissen érkezett, rettegõ Davey Gillen és cellatársa, Gerry Campbell, aki segít neki eligazodni a fogház kegyetlen világában; valamint a blokk szellemi vezére, Bobby Sands. Sands irányításával a rabok megtagadják az egyenruha viselését és követelni kezdik a politikai foglyoknak kijáró bánásmódot. Egyre komolyabb összetûzések követik egymást, és ahogy elharapózik az erõszak a Maze falai közt, lassan a fegyõrök is veszélybe kerülnek.
Eddig is ezt a filmet vártam idén a legjobban, de a trailer után még jobban várom!
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
Viccesnek úgy emlékszem annyira nem vicces, de baromi jó film.
nice legs. what time to open?
Nem volt rossz a maga módján,és mûfajában. Csaj tuti volt,és megérdemelték a rohadékok😊
Bírom mikor az efféle filmekben a nagy kemény csávókat basztatják,sírnak,rinyálnak,hogy jaaj nee..😄 Bár némelyik akkor is keménykedik😄
7/10
Go Jeff Go!!!!
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
egy vega ismerõsöm mondta hogy nézzem meg. hát elég durva. mondjuk kicsit elvan sarkítva szerintem azért ennyire nem lehet rossz a helyzet a mészárszékeken, de ja, eszméletlen hogy bánnak az állatokkal.
Hu<#szomoru1>#szomoru1>Hát nem volt könnyû végignézni...
Már régebben is beleláttam egyszer ismerõsnél,de csak most jutott el hozzám.Nagynehezen végignéztem,bár tekertem közben hogy minnél gyorsabban vége legyen.Szörnyû hogy egyesek hogy bánnak az állatokkal,milyen beteg emberek vannak.Ilyenkor mindig eszembe jut hogy milyen kegyetlen az ember.<#sir>#sir>
Remélem hogy azért már kicsit javult a helyzet azóta mióta ezeket a fevételeket készítették...
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
mint film (forgatókönyv, sztori, karakterek..stb) bukik meg nálam 😊
de hát kinek mi 😊
hasonló témában a Cloverfield pl sokkal jobban tetszett mint ez
Bazinga!
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
rengeteg idegesítõ dolog van benne, történet szempontjából, mintha egy szar B kat. filmet néznék... 😊
oké hogy van benne kb 3-4 "szép" jelenet, de ez kevés ahhoz, hogy jó film legyen, énszerintem.
Bazinga!
ja,nem volt rosz, nagy titkok se,bár szerintem akit fejbe lõnek kétszer is, platina ide-oda annak nem kellene már szaladgálnia))azé
7/10 megvolt
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
Itt soha nem lesz horror, ezt garantálom. És silány, pocsék, gagyi, hulladékfilm sem.
A filmek gondos elõválogatáson mennek át, és kizárólag eredeti nyelven nézzük õket, magyar felirattal.
Ja, hogy ezért dolgozni is kell, nem elég csak szopni az ujjat?
Piszkáld te is az SG.hu-t, hogy teremtsenek lehet?séget egyes felhasználók tiltására!
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
Szeress, ha mersz - a címe alapján nem néztem volna meg - és éppen ezért nem láttam ezidáig, csak most. Amondó vagyok, hogy egy találóbb magyar címmel csalogatóbb lett volna.
Az Amelie csodálatos élete rendezõi készítették. Hasonló szín és képvilág uralja a filmet. Akinek az Amelie tetszett, szerintem ez is fog.
Szintén aranyos történet és elképesztõ klassz alakítások.
Nekem ez lett az egyik új kedvenc filmem : )
Valami igazán hangulatos, földön, valóságban, emberekkel játszódó film kellene. 😊
Sztem is elrontották az arányokat...az erõszakra és a bosszúra gondolok...nekem annyira nem jött be, ezért csak 5/10
Azaz én az újat láttam és az igen... elég jól összefoglaltad, a lényeget, sajna kicsit lassan indul be, tehát úgy kb. a feléig nem történik semmi azután ellenben nagyon durva brutális meredek kínzások sora :/
A csaj pedig gyönyörû ♥ Már érte is megéri )
fry day fry day sálálálláláá
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
A kritikusok pont ezért húzták csak le, de szvsz. ez egy nagyon korrekt vég és nyilván nem erre számítottunk a buta amcsiktól. Mégis reális.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Olyan tipusú filmet szeretnénk nézni, ami lelkileg kicsit megmozgat, de a dráma mellett azért könnyed is, vicces is.
Ilyenekre gondolok, mint a Bakancslista, Little Miss Sunshine, Stranger than Fiction.
Jöhet sok, mert ezekbõl sosem elég.
Köszönöm szépen elõre is!
Nem gyenge a csaj,és a kinzások,meg a gyilkolások amiket csinál...
8/10
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit