Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#61218
ma meg azt mondtad hogy éppen nem aludtál el rajta...
tommygear
#61217
IGEN?
fifi
#61216
Buried

10/10

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

dragon11
#61215
Sziklák vére

6/10 jó indulattal.. vége hihetetlen szánalmas😄

Tatyla
#61214
ez most lényegtelen a film szempontjából,mivel kettõjük régi barátságáról majd eltávolodásáról szól...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

CalebJoe
#61213
ja csak fiatal korábban kurvára nem volt még x-men csak utána alapította meg a csapatot
Tatyla
#61212
végül is az x-men first class az magneto meg a prof korai életét dolgozza fel szerintem fincsi lesz az is

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Szabi84
#61211

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

ProGabe
#61210
amit Aronofsky rendez! azt várom, hogy mikor jelenti be: ez bizony R rated lesz vérrel, meg hulló végtagokkal. nah, megint belelógott a kezem a bilibe 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Malakai
#61209
Ahogy sandor8206 mondja, lesz újabb Rozsomákos film, elõzõ az X-Men Origins: Wolverine volt, ennek simán The Wolverine lesz a címe és a producerek eredetileg egy esetleges újabb sorozat kezdetének szánják, ergó lenne aztán Wolverine 2-3-stb is, ha mûködik nekik.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#61208
magneto film nem lesz, lefújták. The Wolverine pedig újabb sztori lesz Rozsomákkal Japánban
Tatyla
#61207
jövõre Wolverine?az már volt nem? talán a Magneto filmre gondolsz?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Malakai
#61206
Jövõre jön a The Wolverine, talán arról beszéltek.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Tyler1
#61205
akkora fos, h pörgetve is szégyen végignézni. ez a bizonyíték, h az idõt már pedig meglehet állítani.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

szucsy89
#61204
Csak azért érdekes, mert épp minap hallottam a rádióban, hogy Hugh Jackmannek az új X-men film kapcsán 15kiló izmot kellett még magára szednie, meg gyúr mint állat...
#61203
Hát jah... itt még szinte kölök a két nagy rivális😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61202
hát ha benne lett volna akkor tuti kapott volna vmi részt a trailerbõl
Dynamic
#61201
Farkas(sic!) csak sok-sok évvel késõbb került a csapathoz, ezért nem valószínû, hogy benne lesz.
böröczk
#61200
Farkas? Az eddig se volt..

Kumiho #2179

#61199
börtönös filmek kedvelõinek!
most találtam rá


Éhség
(Hunger)
DVDRip.
színes,szinkronos angol-ír történelmi dráma, 96 perc, 2008

Tartalom:
A történet középpontjában a Belfast közelében található Maze fegyház négy lakója áll: Raymond Lohan börtönõr, aki a hírhedt H-blokkban teljesít szolgálatot; a frissen érkezett, rettegõ Davey Gillen és cellatársa, Gerry Campbell, aki segít neki eligazodni a fogház kegyetlen világában; valamint a blokk szellemi vezére, Bobby Sands. Sands irányításával a rabok megtagadják az egyenruha viselését és követelni kezdik a politikai foglyoknak kijáró bánásmódot. Egyre komolyabb összetûzések követik egymást, és ahogy elharapózik az erõszak a Maze falai közt, lassan a fegyõrök is veszélybe kerülnek.
szucsy89
#61198
farkas nem lesz benne?
#61197
X-men first class elsõ trailer

Eddig is ezt a filmet vártam idén a legjobban, de a trailer után még jobban várom!

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

SASboy
#61196
Az én kedvencem ilyen témában a The Visitor(2007)
Viccesnek úgy emlékszem annyira nem vicces, de baromi jó film.

nice legs. what time to open?

MrSpock
#61195
Nah.én is megnéztem az i spit on-t..
Nem volt rossz a maga módján,és mûfajában. Csaj tuti volt,és megérdemelték a rohadékok😊
Bírom mikor az efféle filmekben a nagy kemény csávókat basztatják,sírnak,rinyálnak,hogy jaaj nee..😄 Bár némelyik akkor is keménykedik😄
7/10

Go Jeff Go!!!!

#61194
Köszi!

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#61193
<#eljen> Korrekt kritika.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#61192
Jó hát valószínû hogy a legtöbb helyen azért nem ennyire durva,de akkor is szörnyû hogy egyáltalán létezik ilyen...

tigeroo
#61191
<#eljen>

egy vega ismerõsöm mondta hogy nézzem meg. hát elég durva. mondjuk kicsit elvan sarkítva szerintem azért ennyire nem lehet rossz a helyzet a mészárszékeken, de ja, eszméletlen hogy bánnak az állatokkal.
#61190
Earthlings(2005)

Hu<#szomoru1>Hát nem volt könnyû végignézni...
Már régebben is beleláttam egyszer ismerõsnél,de csak most jutott el hozzám.Nagynehezen végignéztem,bár tekertem közben hogy minnél gyorsabban vége legyen.Szörnyû hogy egyesek hogy bánnak az állatokkal,milyen beteg emberek vannak.Ilyenkor mindig eszembe jut hogy milyen kegyetlen az ember.<#sir>
Remélem hogy azért már kicsit javult a helyzet azóta mióta ezeket a fevételeket készítették...

#61189

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

precision
#61188
látványilag nem is lenne gond a filmmel
mint film (forgatókönyv, sztori, karakterek..stb) bukik meg nálam 😊

de hát kinek mi 😊

hasonló témában a Cloverfield pl sokkal jobban tetszett mint ez

Bazinga!

#61187
Én ma néztem második részletben... és még így is csak a felnél tartok... nagyon ajánlom, hogy a második fele izgibb legyen, mert különben nem tudom mit csinálok azokkal, akik itt dicsérték😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

precision
#61186
a 3 pontot a "szpesöl effektek" kapják, a film többi részét, mint film nem tudom értékelni
rengeteg idegesítõ dolog van benne, történet szempontjából, mintha egy szar B kat. filmet néznék... 😊
oké hogy van benne kb 3-4 "szép" jelenet, de ez kevés ahhoz, hogy jó film legyen, énszerintem.

Bazinga!

tigeroo
#61185
na mer mér?😄
Montanosz
#61184
Faster

ja,nem volt rosz, nagy titkok se,bár szerintem akit fejbe lõnek kétszer is, platina ide-oda annak nem kellene már szaladgálnia))azé
7/10 megvolt

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

Montanosz
#61183
Sunshine Cleaning vagy a Please give

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

precision
#61182
Trolljegeren

3/10

Bazinga!

tigeroo
#61181
hú hallod most akkorát bífeltél, hogy jaj!
Kara kán
#61180
Ha tényleg mûvész filmeket akartsz kitárgyalni, akkor gyere be ide.
Itt soha nem lesz horror, ezt garantálom. És silány, pocsék, gagyi, hulladékfilm sem.
A filmek gondos elõválogatáson mennek át, és kizárólag eredeti nyelven nézzük õket, magyar felirattal.
Ja, hogy ezért dolgozni is kell, nem elég csak szopni az ujjat?

Piszkáld te is az SG.hu-t, hogy teremtsenek lehet?séget egyes felhasználók tiltására!

tomsolo
#61179

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

maximil
#61178
Épp tegnap láttam egy filmet, ami szerintem illik a "lelkileg kicsit megmozgat, de a dráma mellett azért könnyed és vicces is" kategóriába:
Szeress, ha mersz - a címe alapján nem néztem volna meg - és éppen ezért nem láttam ezidáig, csak most. Amondó vagyok, hogy egy találóbb magyar címmel csalogatóbb lett volna.
Az Amelie csodálatos élete rendezõi készítették. Hasonló szín és képvilág uralja a filmet. Akinek az Amelie tetszett, szerintem ez is fog.
Szintén aranyos történet és elképesztõ klassz alakítások.
Nekem ez lett az egyik új kedvenc filmem : )

Malakai
#61177
The World's Fastest Indian ugrott be elsõre...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

sadvagabond
#61176
Köszi, de az ilyen fantáziavilágos dolgok nem igazán jönnek be. (Mint a Big Fish, meg hasonlók.)

Valami igazán hangulatos, földön, valóságban, emberekkel játszódó film kellene. 😊

daver88
#61175
I spit on your grave

Sztem is elrontották az arányokat...az erõszakra és a bosszúra gondolok...nekem annyira nem jött be, ezért csak 5/10

Megtörhetetlen
#61174
Ez gondolom az Új változat???
Azaz én az újat láttam és az igen... elég jól összefoglaltad, a lényeget, sajna kicsit lassan indul be, tehát úgy kb. a feléig nem történik semmi azután ellenben nagyon durva brutális meredek kínzások sora :/

A csaj pedig gyönyörû ♥ Már érte is megéri )

fry day fry day sálálálláláá

Sir Quno Jedi
#61173
Mondjuk egy nap kell megnézni ezeket: Death Wish, Taken, The Brave One, Gran Torino és meg lesz a jó napod, az garantált! 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#61172
the brave one ending a gúgliban és találsz jutyúbon filmrészletet rá 😄

A kritikusok pont ezért húzták csak le, de szvsz. ez egy nagyon korrekt vég és nyilván nem erre számítottunk a buta amcsiktól. Mégis reális.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

tomsolo
#61171
Tideland 😊

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

sadvagabond
#61170
Sziasztok, ajánlást szeretnék kérni.

Olyan tipusú filmet szeretnénk nézni, ami lelkileg kicsit megmozgat, de a dráma mellett azért könnyed is, vicces is.
Ilyenekre gondolok, mint a Bakancslista, Little Miss Sunshine, Stranger than Fiction.
Jöhet sok, mert ezekbõl sosem elég.
Köszönöm szépen elõre is!

#61169
I spit on your grave

Nem gyenge a csaj,és a kinzások,meg a gyilkolások amiket csinál...

8/10

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit