Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Annak ellenére viszont nagyon is szerethetõ! 10/8
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
SPOILER
Elég sok negatív véleményt olvastam róla, pedig vártam de csak csak nem vitt rá a lélek, hogy megnézzem moziban. Nem vagyok egy fanatikus Tron geek, de nagy bajom nincs az elsõ résszel, simán végigülöm. Szóval elkezdtem nézni és csak néztem ki a fejembõl, hogy miért húzták le ezt a filmet kb. az elsõ fél óra kurva jó lett, sõt hurráztam, hogy nagyon de nagyon rég láttam ilyen jó kezdést blockbustertõl. Teljesen behúzott, minden részlet pöpec lett, ahogy Bridges beszél az elején és a vonalokból kialakul a város, a szöveg amit mondd, utána a kis házikós rész a Kevin Flynnel és fiával a beállítások a régi Tron cuccokkal és ahogy megy a párbeszéd közöttük, utána lopós rész és Sam lakásán az öreg Alannel folytatott párbeszéd, mind mind nagyon jó lett. Bekerül a Rácsba, fantasztikus a dizájn, az akciók, az alapszitu->CLU
Külön bekezdést érdemel a zene, Daft Punk nagyot alkotott, fantasztikus!!!
Szóval rendesen eksztázisba estem, kur*a jó ku*va jó, mondom!!!
Erre az aréna szöktetés után, olyan meredeken zuhant a film, hogy csak lestem, szar párbeszédek, a sztori tök nevetséges nem is az bajom, hogy egyszerû hanem, hogy túl sokat markolt de keveset fogott, nagy katyvasz az egész. ISO-k ki a ge*it érdekelnek. A kocsmás rész, Castor tök felesleges, kb. jó 15 perc a semmire! A repülõs rész semmi extra, mint akció unalmas! CLU kiakar jutni a valóvilágba a hadseregével?! Nagy dolog csak jöjjön!!! Olyan marhaságokkal volt tele, hogy csak lestem! Pl az említett kijutás, miért nem lehetett volna csak annyi, hogy CLU kiakar jutni és átakarja venni a Kevin Flynn helyét a cég felett. Ok, nem olyan EPIC mint egy hadsereg elõtt beszélni, de legalább nem olyan banális.
És ez a baj a film 2. felével, mert EPIC akart lenni (amivel már a fas*om ki van, hogy minden blockbuster epic akar lenni), ISO-tól, népírtóstól, Quorra IS(é)Ojától kezdve, Tronig és Useresésig. Egy nagy SZAR lett a film vége!!
SPOILER vége
kb. 2/10 lett volna, ha nincs az eleje a filmnek ami egy 10/10 blockbuster filmet vetített elém + a remek -remek, fantasztikus, tényleg csak magasságokban lehet beszélni róla DP filmzenéje. Így kb. egy jóindulatú 5/10
DE kur*a ideges vagyok még most is :-)
Azért nem mentem el moziba megnézni mert elég sok negatív kritikát olvastam róla meg akik megnézték azoknak is elég vegyes volt az élményük. Hát lehet, hogy a szinkron rossz volt nem tudom viszont eredeti nyelven nekem ez egy nagyon jó film volt. Úgy ültem le elé, hogy nem az évtized legjobb filmét fogom látni, de mégis nagyon kellemesen csalódtam.
9.5/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
http://videodrome.freeblog.hu/
góólhoz vagy a futbalfaktorhoz viszonyítva mennyivel jobb? 😄
2\10
Rém unalmas,semmi nem történik benne,ez a film egy vicc!
Ez aztán vérszegény volt... Több helyen olvastam már, hogy igen gyengére sikerült ez a bosszúfilm, fõleg a Taken / Elrabolva után. Sajnos csak megerõsíteni tudom ezt: a forgatókönyv gyenge, a szereplõk gyengék, a drámainak szánt cselekmény ellenére tömény érdektelenség lengi be az egészet.
Mel Gibson-on sajnos nagyon látszik az idõ, ideje más típusú szerepek után néznie - vagy nyomás vissza rendezni, annak a mai napig kiváló.
10/4
Nagyon jó film, tetszett!
9/10
CGI-val max. a robot vs robot csatákat tudnák esetleg finomítani, de nagyon kilógna a lóláb.
Színészek meg fantasztikusak, meg az egész atmoszféra. Tökéletes klasszikus profi cucc.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Szebbre??? Nem volt eleg pink, vagy mi?
A robocop nem szepsegversenyre keszul b+
Annak a fem vaznak minden reszlete a vegletekig ki van dolgozva, marhajol nez ku es raadasul LETEZIK, mert valoban megcsinalták!!
Ha abban az allapotaban nem tetszett a robocop akkor az esetleges reboot se fog (esetleg ha 3D-s lesz, gondolom arra gerjedsz).
Az erveid egy ovodas szintjen vannak, igy ha megbocsajtasz nem vitazom tovabb ezen, vicc az egesz.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Fene sem tudja hányszor néztem már meg, 11/10 a film. Szinkronosan szerintem jobb is bár ez megszokás.
Viszont egyik nap meglestem a Szigorúan piszkos ügyek elsõ részét, aminek a feldolgozása ugye a tégla(ezt elég sokáig nem tudtam). Rengetegen írták hogy sokkal jobb mint az amerikai változat. Sajnos én magyarul néztem meg a szinkron elég béna volt.
Nem tetszett. Nehezebben érthetõ fõleg elsõre, (nagyon össze lett sûrítve) tisztelet a kivételnek. Mindig belezavarodtam ki kicsoda olyan egyformák ezek a ferde szemûek. Az egész film nem olyan durva, brutális mint a tégla. A karakterek pedig egyáltalán nem tetszettek, az amerikai változatban sokkal jobban játszották a szerepüket, itt olyan lötyögésnek tûnt az egész film.
Ha ezt láttam volna korábban lehet más véleményen lennék de így az utóbbi jobban tetszik. a zenéje viszont zseniális.
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
8/10
Outcast
8/10
lehet 10 is, csak valahogy a környezet hiányzik,olyan mint egy színdarab.
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
De azért Oldman csak nem vállal el szart😊
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Red Riding Hood
gondolom twilight nyomdokaiban fogja feldolgozni a történetet (csak vámpír helyett vérfarkassal)<#wow3>#wow3>
Na végre jutott rá idõm. M. Douglas nagyon ott volt (mint az elsõ részben), C.Sheen hozta a Két pasi meg egy kicsi -illetve az életszerepét (két nõvel karöltve) 😄 .... jó volt! ...és sajnos igaz is ...
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Go Jeff Go!!!!
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Mi nem jó rajta?
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
a helyszín a szereplõk , mind1 sztem õrá ráférne egy rebott! vagyis jobban ráférne õrá mint pl. az 1-2 éves filmekre 😄
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Mutasd meg (ird le) kerlek melyek azok a reszek a robocopban, amiket a mostani technikaval ANNYIRA HUDEKURVAJO lenne az eredetihez kepest!
De johet az is, hogy szted mi masra fer meg ra a hulye reboot es miert!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
van amire ráfér a reboot és van amire nem , független attól,hogy milyen régi a sorozat 😊
AZTAQRVA!!!!!
Nagyon nagyot ütött! Iszonyat jó film, talán az egyik legjobb ilyen (kegyetlen) bosszúállós film😄 Nekem is az utolsó ház balra jutott róla eszembe... fõleg amikor a folyóparton erõszakolták a csajt, de ez sokkal ütõsebb!!!
Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti az ilyen (kissé durvább) bosszúálló filmeket... vagy csak szimplán szeretne látni jópofa kis kínzásokat😄
9/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Ki lobbyzik legjobban vagy kik a legnagyobb nevek a jeloltek kozul.
LAsd mostanit is. Film nulla, sokkal jobb filmek vannak. Bale mint oscar dijas a harcos mellekszereplojeert ? Ugye ez sem valami vicc ? 😄
Es akkor sorolhatnank, azokat az alkotasokat vagy szineszi jatekot, amik nem erdemeltek meg a dijat, meg akkor sem, ha tudjuk, hogy az ilyen dijazas teljesen szubjektiv.
a B&S 4-5. része körül már szerteágaznak, kibontakoznak a cselekményszálak, addig csak cicázik a nézõvel, beetetés, szoktat az atmoszférára.
Mondjuk csak az elsõ 2 résszel végeztem, szóval lehet, hogy nem mérvadó a véleményem, de 5 percenként vmi lobogó csöcs utána meg loccsanó vérhullámok felváltva dühös tekintek tüzében.
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
nem vetted észre hogy a "freeze" közben a vér bugyog? mintha valami felturbózott képregény lenne
A király beszéde
Aranyos kis film, semmi extra. Szinkronizálni lehetetlen normálisan.
7/10
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
Legjobb mûvészeti rendezés
Alice Csodaországban (Robert Stromberg és Karen O'Hara)
Legjobb fényképezés
Eredet (Wally Pfister)
Legjobb nõi mellékszereplõ
Melissa Leo (A harcos)
Legjobb animációs rövidfilm
The Lost Thing (Shaun Tan és Andrew Ruhemann)
Legjobb animációs film
Toy Story 3 (Lee Unkrich)
Legjobb adaptált forgatókönyv
A közösségi háló (Aaron Sorkin)
Legjobb eredeti forgatókönyv
A király beszéde (David Seidler)
Legjobb idegen nyelvû film
Egy jobb világ (Dánia, Susanne Bier)
Legjobb férfi mellékszereplõ
Christian Bale (A harcos)
Legjobb filmzene
A közösségi háló (Trent Reznor és Atticus Ross)
Legjobb hangkeverés
Eredet (Lora Hirschberg, Gary A. Rizzo és Ed Novick)
Legjobb hangvágás
Eredet (Richard King)
Legjobb smink
Farkasember (Rick Baker és Dave Elsey)
Legjobb jelmez
Alice Csodaországban (Colleen Atwood)
Legjobb rövid dokumentumfilm
Strangers No More (Karen Goodman és Kirk Simon)
Legjobb rövidfilm
God of Love (Luke Matheny)
Legjobb dokumentumfilm
Inside Job (Charles Ferguson és Audrey Marrs)
Legjobb vizuális effektek
Eredet (Paul Franklin, Chris Corbould, Andrew Lockley és Peter Bebb)
Legjobb vágás
A közösségi háló (Angus Wall és Kirk Baxter)
Legjobb betétdal
We Belong Together (Toy Story 3 - Randy Newman)
Legjobb rendezõ
Tom Hooper (A király beszéde)
Legjobb színésznõ
Natalie Portman (Fekete hattyú)
Legjobb színész
Colin Firth (A király beszéde)
Legjobb film
A király beszéde (Iain Canning, Emile Sherman és Gareth Unwin)
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
(\__/) ( X.x) ( } . { )
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Másrészt: The Next 3 days
Jó kis film Crowe bácsi nagyot alakított de sajnos õ vitte a hétén az egészet. Így sajnos ez csak 7/10.
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF