Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ez ilyen paróódia egyébként?
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
Ez szar film, mert régi
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Faszom...
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
<#wilting>#wilting><#wilting>#wilting><#wilting>#wilting>
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Miért????????? Mert van 5 év a ketto kozott?
Kezét eltorném aki rebootolja a robocopot.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Egyébként a kritika egy kicsit erõs szó,inkább nevezzük véleménynek , és ezt itt mindenkinek jogában áll kinyilatkoztatni ,akármrnnyire is szar a helyesírása.Right?
Ja és Chrome-ot használok <#eplus2>#eplus2>
pótolni fogom...
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
Húú baz+. Elõször láttam, de sztem utoljára is 😊
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Spartacus soriról az infokat meg köszi szépen!
It was a total bullshit/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
<#wilting>#wilting>
Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!
röviden: beteg<#vomit>#vomit><#taps>#taps>
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!
"Hobby: Rajz Digital Art , Film , Zene, F-1 , Phszihológia"
sry bro <#szomoru1>#szomoru1>
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Nemfogjátok elhinni, de a magyar ütötte a HollyWood-it.
The Town - Tolvajok városa
Tulajdonképen 4 felvonásban néztem végig( mivel 3 szor bealudtam , ez nem feltétlenül azért volt mert a film unalmas lenne, inkább mert fáradt voltam ), de végülis nemadtam fel , volt azért valami borus hangulata ami megragadott és rávett hogy negyedszerre is neki üljek.
Nem tartom túl kiemelkedõ alkotásnak ,de ahoz képest hogy egy színész rendezte nem is volt olyan rossz.
Az akció jelenetek nagyon reálisnak hatottak , addig lövöldöztek hogy a végén csak eltaláltak egy párat a "hûseink" közül is.
Nemvolt ez olyan rossz csak seki se úgy üljön neki hogy most egy Rambó féle tesztoszteronbombára ül be.
Értékelés: 10/6
------------------------------------------------------
Halálkeringõ
Elõjáróban annyit : Én nem tudom láttam-e valaha ilyen profi és ennyire minõségi magyar filmet.
Az elelyén egy kissé nehezen vettem fel a film ritmusát , talán az a zsigeri elõítélet miatt ami az elmúlt években produkált magyar alkotások miatt alakult ki bennem : No nézzük de úgysem lesz jó, megint egy úlyabb szánalmas próbálkozás az élvezhetõ filmélmény megteremtésére.
Úgy a 20. perc körül tûnt el az ellenálás, és olyan szinten belemerültem a történetbe hogy egy pillanatig sem tudtam unatkozni , vagy a hibákat kutatni.
Ugyanez volt a helyzet a szereplõkkel kapcsolatban is, Katától nemvártam semmit hisz eddigi alakításai telyesen értékelhetetlenek voltak, Kernrõl pedig aszt gondoltam hogy egy unalmas ,kiégett színész , aki nemtud már semmit sem olyan igazi átéléssel elõadni.
Szintén a 20. perc körül felejtettem el a színészekkel kapcsolatos elõítéleteimet , mivel mindketten bebizonyították jóval több van bennük mint gondolnánk.
A díszlet is nagyon rendben volt , nemlehet rá egy rossz szavunk sem , ahogy a filmezésre sem (itt azért megjegyzem hogy volt egy pár idegesítõ kamera mozgás, de ez minimális hiba százalék).
Nekem a törénetvezetés is tetszett , volt egy csomó váratlan fordulat amire nem számítottam.Persze sokak szerint már az elelyén rálehet jönni a "poénra" , de csak az alap tényre, miszerint valaki meghalt( hisz tele van a lakás vérrel), de az hogy valyon mi történt és hogyan egészen az utolsó jelenetekig rejtve marad.
HollyWood-i látványvilág , egyedi és zord hangulatú kelet-európai történettel.
Le a kalappal , csak így tovább, ez a járható út nem az Üvegtigris 125
Értékelés: 10/8
Még a poszter is eszméletlen jól sikerült.
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
0. évad - Gods of the Arena
1. évad - Blood and Sand
A tévében viszont fordítva jöttek ki (nem szándékosan), és lehet, hogy érdemesebb elõbb a B&S-t megnézni, majd a GotA-t, mert sokkal érdekesebben jön / jöhet ki, mi történt korábban a GotA-ban azokkal a karakterekkel, akiket a B&S-ben megismersz.
Beszt evör.Nehez lesz kivarni a kovetkezo evadot.
The next three days:
Nem rossz,nem rossz de valami hianyzott belole nekem vegig.Ket het mulva nem sokat fogok tudni felidezni belole.
6/10
The king's speech:
Na ez igen!Kicsit felve vagtam bele,mert nem tartozik a kedvenceim koze ez a korszak es stilus,de rendkivul nagy pozitiv csalodas.Szineszek,jatek,megjelenites kozelit ahhoz amit elvarok egy filmtol.Mostanaban a legjobb amit lattam.
8.5/10
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
valamiért nagyon alacsonyt pontot adtál és én nem értem,bár leírod az indookot de nekem ez durva.. 10/9 simán
egy percig sem unatkoztam rajta..
1.évad - Blood and Sand
2.évad - Gods of the Arena
???
Sokan írták, h utóbbi évek legnagyobb alakítását követte el ebben Nico Cage. Hát ami filmjeit én láttam, azok közül ez a legszarabb, legunalmasabb, legvontatottabb, és legérthetetlenebb.
2/10
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
A Gods of the Arena pedig a Blood and Sand elõzménye.
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.
Kliséhegyek... nagyon nem tetszett... az elsõ háromnegyed óra után el is aludtam-_-
nemnéztemvégig/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
