Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gurren
#61574
az. az évadzáró rész közben majdnem leestem a székrõl a nevetéstõl.

tomsolo
#61573
...hogy a segbeszúrás vasvellával = vércunamit már ne is linkeljem be.

Ez ilyen paróódia egyébként?

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

tomsolo
#61572
Azért ebben a Spartacus Blood and Sandben eszméletlen giccsesek az effektek: tarkónbaszás szekerce nyéllel = 4 liter vér. <#bohoc>





Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

#61571
Tesóm szokta mondani:
Ez szar film, mert régi

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Blasta
#61570
Mitöbb, rebootolhatnák a Nezeti dalt és újra festhetnék az Ásító inast is!
Faszom...

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#61569
Söt! Írják újra az Egri Csillagokat és az Ember tragédiáját is, mert kurvára eljárt felettuk az idö, technikailag mindkettö CIKI!
<#wilting><#wilting><#wilting>

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#61568
"A Robotzsaruból tényleg illene egy reboot."

Miért????????? Mert van 5 év a ketto kozott?

Kezét eltorném aki rebootolja a robocopot.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

III dOMINO III
#61567
Jaj, ne mán... van akinek ez nehéz, egy kicsit több empátiát.
Egyébként a kritika egy kicsit erõs szó,inkább nevezzük véleménynek , és ezt itt mindenkinek jogában áll kinyilatkoztatni ,akármrnnyire is szar a helyesírása.Right?
Ja és Chrome-ot használok <#eplus2>



#61566
na ezaz a film amit még nem láttam Cage-tõl 😄
pótolni fogom...
tommygear
#61565
<#eljen>
REALista
#61564
Erõsen vágott verzió volt.Amúgy simán nézhetõ...😊

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

Tyler1
#61563
Tolvajtempó

Húú baz+. Elõször láttam, de sztem utoljára is 😊

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Gurren
#61562
ráadásul a GoTA egy az egyben lelövi a BaS végét.

desigo
#61561
off

nevesítve a kép
#61560
<#worship><#worship><#worship>
Tyler1
#61559

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#61558
felirat van hozzá? mert én nem találtam 😄


Spartacus soriról az infokat meg köszi szépen!
Victor1103
#61557
Ninja Assassins

It was a total bullshit/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

BenedekFeco
#61556
Tegnap kezdtem neki,de csak 30percig bírtam...
<#wilting>

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

Tyler1
#61555
Jackass 3D

röviden: beteg<#vomit><#taps>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

artschi
#61554
Ezt a mûremeket elcsípte már valaki?

Alien vs. Ninja

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

tommygear
#61553
ajánlom kapcsold be a firefox helyesírás ellenõrzõt mielõtt kritikát írsz 😄
Tyler1
#61552
"úlyabb"

atyaég<#wow3>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

DeerHunter01
#61551
"valyon"

\"Erről van szó!\"

Hegi90
#61550
szerintem neki már mindegy...

"Hobby: Rajz Digital Art , Film , Zene, F-1 , Phszihológia"

sry bro <#szomoru1>

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Victor1103
#61549
"elején" pontos "j" !!! juj

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

III dOMINO III
#61548
A héten csak 2 filmet láttam : egy magyart meg egy amerikait.
Nemfogjátok elhinni, de a magyar ütötte a HollyWood-it.


The Town - Tolvajok városa

Tulajdonképen 4 felvonásban néztem végig( mivel 3 szor bealudtam , ez nem feltétlenül azért volt mert a film unalmas lenne, inkább mert fáradt voltam ), de végülis nemadtam fel , volt azért valami borus hangulata ami megragadott és rávett hogy negyedszerre is neki üljek.

Nem tartom túl kiemelkedõ alkotásnak ,de ahoz képest hogy egy színész rendezte nem is volt olyan rossz.

Az akció jelenetek nagyon reálisnak hatottak , addig lövöldöztek hogy a végén csak eltaláltak egy párat a "hûseink" közül is.

Nemvolt ez olyan rossz csak seki se úgy üljön neki hogy most egy Rambó féle tesztoszteronbombára ül be.

Értékelés: 10/6


------------------------------------------------------

Halálkeringõ

Elõjáróban annyit : Én nem tudom láttam-e valaha ilyen profi és ennyire minõségi magyar filmet.

Az elelyén egy kissé nehezen vettem fel a film ritmusát , talán az a zsigeri elõítélet miatt ami az elmúlt években produkált magyar alkotások miatt alakult ki bennem : No nézzük de úgysem lesz jó, megint egy úlyabb szánalmas próbálkozás az élvezhetõ filmélmény megteremtésére.
Úgy a 20. perc körül tûnt el az ellenálás, és olyan szinten belemerültem a történetbe hogy egy pillanatig sem tudtam unatkozni , vagy a hibákat kutatni.

Ugyanez volt a helyzet a szereplõkkel kapcsolatban is, Katától nemvártam semmit hisz eddigi alakításai telyesen értékelhetetlenek voltak, Kernrõl pedig aszt gondoltam hogy egy unalmas ,kiégett színész , aki nemtud már semmit sem olyan igazi átéléssel elõadni.
Szintén a 20. perc körül felejtettem el a színészekkel kapcsolatos elõítéleteimet , mivel mindketten bebizonyították jóval több van bennük mint gondolnánk.

A díszlet is nagyon rendben volt , nemlehet rá egy rossz szavunk sem , ahogy a filmezésre sem (itt azért megjegyzem hogy volt egy pár idegesítõ kamera mozgás, de ez minimális hiba százalék).

Nekem a törénetvezetés is tetszett , volt egy csomó váratlan fordulat amire nem számítottam.Persze sokak szerint már az elelyén rálehet jönni a "poénra" , de csak az alap tényre, miszerint valaki meghalt( hisz tele van a lakás vérrel), de az hogy valyon mi történt és hogyan egészen az utolsó jelenetekig rejtve marad.

HollyWood-i látványvilág , egyedi és zord hangulatú kelet-európai történettel.

Le a kalappal , csak így tovább, ez a járható út nem az Üvegtigris 125

Értékelés: 10/8

Még a poszter is eszméletlen jól sikerült.



#61547
értem,köszi,azzal kezdem 😊

Hegi90
#61546
MINDENKÉPPEN a Blood and Sanddel kezd. Mire annak a végére érsz, megszereted/megutálod a karaktereket, és sokkal élvezetesebb lesz a Gods of the Arena. Ezenkívül az írók is elrejtettek a GotA-ban bizonyos (néhol ironikus) jeleneteket különbözõ szereplõkkel, amiket nem értenél a Blood and Sand nélkül.

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#61545
Ok,köszi,akkor a Blood and Sand-el kezdem 😊

PetruZ
#61544
Ezt mondom én is. 😊
tigeroo
#61543
teljesen más megvilágításba kerül a blood & sand, ha utána nézi a gods of the arenát, úgymond 2x basz földhöz 😊
tigeroo
#61542
szerintem ne nézze úgy. elvesztené a varázsát az "elõzmény" fogalma...
PetruZ
#61541
Idõrendben igen. De sztem a fordított sorrenddel sincs baj.
#61540
Ha most kezdem el nézni,akkor érdemes a GotA-val kezdenem?És utánna a Blood and Sand-et?

PetruZ
#61539
Idõrendben fordítva, és inkább:
0. évad - Gods of the Arena
1. évad - Blood and Sand

A tévében viszont fordítva jöttek ki (nem szándékosan), és lehet, hogy érdemesebb elõbb a B&S-t megnézni, majd a GotA-t, mert sokkal érdekesebben jön / jöhet ki, mi történt korábban a GotA-ban azokkal a karakterekkel, akiket a B&S-ben megismersz.
dartonita
#61538
<#eljen>
Beszt evör.Nehez lesz kivarni a kovetkezo evadot.

The next three days:
Nem rossz,nem rossz de valami hianyzott belole nekem vegig.Ket het mulva nem sokat fogok tudni felidezni belole.
6/10

The king's speech:
Na ez igen!Kicsit felve vagtam bele,mert nem tartozik a kedvenceim koze ez a korszak es stilus,de rendkivul nagy pozitiv csalodas.Szineszek,jatek,megjelenites kozelit ahhoz amit elvarok egy filmtol.Mostanaban a legjobb amit lattam.
8.5/10

#61537
Még nincs 2. évad, majd csak jövõ hónapban kezdik forgatni. A GotA egy szimpla egy 6 részes elõzmény sorozat, ennyi.

Tyler1
#61536
így is csak 2 részletben tudtam végignézni, annyira untam😊 eleve Cage karaktere annyira irreális, h idegesített minden jelenete.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

szucsy89
#61535
Igen, de a második az elsõ elõzménye...
Hegi90
#61534
nem lehet õket így besorolni.

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#61533
nézd meg még1szer és sztem rájössz 😊
valamiért nagyon alacsonyt pontot adtál és én nem értem,bár leírod az indookot de nekem ez durva.. 10/9 simán
egy percig sem unatkoztam rajta..
#61532
sorban tehát
1.évad - Blood and Sand
2.évad - Gods of the Arena
???
Tyler1
#61531
Mocskos zsaru - New Orleans utcáin

Sokan írták, h utóbbi évek legnagyobb alakítását követte el ebben Nico Cage. Hát ami filmjeit én láttam, azok közül ez a legszarabb, legunalmasabb, legvontatottabb, és legérthetetlenebb.
2/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Hegi90
#61530
a sorozat alapcíme a Spartacus 😛
A Gods of the Arena pedig a Blood and Sand elõzménye.

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#61529
na most ez hogyvan? melyik a sorozat alapcíme és akkor ez a 2.évad vagy már a 3.? bocs h nem vagyok képbe de ha nekiállok majd akkor szeretném tudni hogyan van sorba
vegicsek
#61528
Hát én amikor tv-ben meg láttam a magyar elõzetest róla, akkor eldöntöttem hogy én ezt nem nézem meg : )

Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.

zaki
#61527
akkor az a 6 pont egy kicsit sok érte nem? 😊

tigeroo
#61526
pont most végeztem vele énis. hát: fú...
#61525
Az õrzõk legendája

Kliséhegyek... nagyon nem tetszett... az elsõ háromnegyed óra után el is aludtam-_-

nemnéztemvégig/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx