Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dragon11
#61924
tudom hogy kicsi off, de muszáj megkérdeznem a szakiktól..

elõre is <#worship><#worship>

Melyik az a film, amiben 1 srác ül a kocsiba hogy "indulj be, indulj be" és Mclarenbe ül ..😄

köszi.😊

tomsolo
#61923
Én úgy örülök, hogy megtaláltad ezt a topikot.

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

#61922
Battle Los Angeles

Nekem tetszett fõleg hogy nem tököltek sokat és viszonylag hamar beindult az akció. Az a max 10 perc kellett hogy legalább legyen némi fogalmunk az esetrõl. Bár olyan egyformák voltak katonák hogy a 3-4 fõbb arcon kívül gõzöm sem volt hogy kit és mikor lõnek le viszont legalább kihagyták a "meghal a katona 5 percen át és közben hõsies dolgokat mond" részeket. Ha valakit lelõttek az elesett és ment tovább a harc.

Az elején fejben összeállítottam egy "ki fog meghalni listát" ami közel 90%-os pontossággal mûködött is. Azt hiszem ennyibõl látszik is hogy sûrûn forgatták a "Nagy amerikai klisékönyvet" a készítõk. De komolyabb háttérsztorit nem is igazan kellett összehozni a történethez.
Külön jó pont hogy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Szegény amerikai szinesbõrû civil nem tartott nagy meghalós dumát hanem szépen csendben eltávozott...



A történeti kissé leült ( 5-10 percre ) közepe táján amikor nem lõttek hanem hõsies és meghatónak képzelt dumákat próbáltak mondani de szerencsére utána ismét lõni kezdtek ami tagadhatatlanul jobban ment nekik. 😊

A karakterekre mint mondtam nem is érdemes szót vesztegetni. Csupa elpazarolt sztorikezdemény pl a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
lelkileg labilis katona akinek utánna harc közben kb fál percet láttunk a lelki labilitásából aztán nem is igen volt baj vele de akkor meg minek lengették be ezt a pszichológusos dolgot?
meg persze többiek.


A harc és az effektek tetszettek valamint kelõen pörgõs volt a film ahhoz hogy 1-2-szer (de többször nem) meg lehessen nézni.

Aki nem a Niechei történetre bukik valamint kielégíti a Call of Duty Modern Warfare 2 + Ufók + ID4 - történet annak tetszeni fog.

Aki meg megváltást+újszerûséget vár tõle az csalódni fog de rendesen.

7/10 -et adok rá mert én jól szórakoztam rajta.


Gurren
#61921
Pineapple Express

#61920
Sziasztok!
Lehet nem jó helyre írom a kérdést. De tudnátok ajánlani pár nagyszerû vígjátékot? Nem nagyon vagyok otthon a mûfajban és eléggé mellényúlok ha nekem kell választani. Például sikerült megnézni a Másnaposok címû szörnyûséget 😊

Tyler1
#61919
baszki nézzed! film lesz az, de ne 5 perc után írogass hülyeséget, mikor még el sem kezdõdött a sztori 😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Gurren
#61918
ógyász

#61917
district 9 -et dícséri mindenki de most elkezdtem nézni és mintha egy dokumentumfilmet látnék 😄 azt hittem vmi film lesz ez :S
tökre szar,nekem nem jön be de mind1 folytatom majd...
ROCKnROLLA
#61916
Nagy betegségemben megnéztem a Végszükséget megint, és még mindig brutál módon jó!

9/10

#61915
Nekem is nagyon tetszett az is, de ez jobban😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61914
imádom, hogy az SG-n mindenki félreért mindent, mert el sem olvassa normálisan a mondatatot 😊

"a 2004-es Finding Nemo óta nem láttam tõlük egy igazán jó animációt" = a PIXAR-tól

UP / Fel: Az elsõ 10 perc 10/10, utána: 10/4 végig
Gru: 10/4: a kis sárga lények a külsejüket leszámítva konkrétan a Raving Rabbids koppintásai, középszerû sablontörténet
How To Train Your Dragon: sok a hiba (7 éves szereplõnek 30 éves adja a hangját!? valamint ennyire rossz ajakszinkront is régen láttam), de ennek ellenére kellemes szórakozás, és a film felétõl a látvány is rendben van, 10/7
Tangled: 10/6, kellemes Disney mese, jó szórakozás, de semmi magával ragadó

9: az utóbbi évek legjobb animációs filmje



Atisz
#61913
Ez alapján egy Starship Troopers klónnak tûnik, vagyis a látvány + akció profi, minden más 0.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#61912
Az jó, mivel a Star Wars sci-fi és nem fantasy 😊

Tudod: az egyikben robotok és ûrhajók vannak, a másikban pedig varázslók és szárnyas g*cik.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Gurren
#61911
jó film a Toy Story 3, de az Oscar-jelölését legjobb film kategóriában túlzásnak tartom. nekem a How To Train Your Dragon sokkal jobban tetszett tavalyról.

#61910
A Fel! szerintem zseniális... nah és a Toy Story 3-ról ne is beszéljünk.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61909
A Gru inkább csak jól indult, utána átment tipikus családi estimesébe.

Megtörhetetlen
#61908
Mostanában szerintem meg pont, hogy tök jó animációkat látni, például Gru, Tangled, Megaagy, Rango, ott volt a 9, 9 dollar 99 cent, ez mind mind új és elképesztõen jók, volt a sárkányvadász, így neveld a sárkányodat szintén kiválóak, és nem csak gyerekeknek hanem minden korosztálynak egyaránt, sõõõt, sok rengeteg olyan poén volt bennük amit egy kisgyerek fel sem fog még, hisz akik ezeket írják készítik is felnõttek...
Például a Rangot nem is nagyon mutatnám meg 13 év alatt mert itt ott azért elég kemény, az elején is az utalás a félelem és rettegés las vegasban-ra, hatalmas respect 😊
A fantasztikus Rókaúr meg szintén nagyon jó lett arra meg aztán végképp nem mondhatjuk, hogy elsõsorban gyerekeknek készült, nagyon tanulságos és eredeti kreatív animáció... Pont hogy azt mondanám, hogy mostanában jók jönnek ki...

fry day fry day sálálálláláá

Tikal
#61907
fantastic mr fox zseniális szerintem 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

tomsolo
#61906
"a modern bábfilmek között nálam továbbra is a Csibefutam az etalon."

Majd ne feledd el megnézni a MAry & Max-et...

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

desigo
#61905
Úgy értettem,hogy mi volt a gondod vele,hogy "csak" 6 pont
a 6 nálam egy erõs közepes
#61904
szidom õket, ugyanis a 2004-es Finding Nemo óta nem láttam tõlük egy igazán jó animációt. Talán egyedül a Wall-E kivétel. L'ecsó? Vicc, a film után 5 perccel elfelejted, mit néztél. A Fel-t inkább nem is minõsítem, mert sztem igen gyenge az elsõ 10 perc kivételével - annak ellenére, hogy tudom, sokan imádják.

Hol vannak a Szörny Rt-hez hasonló sziporkák? Animációban is lekörözte õket már több stúdió - a baglyos mese nyomába sem ér egy Pixar film sem az animáció minõségében. Nálam a Pixar lecsúszott a trónról, sokkal jobban bejöttek más stúdiók kreatívabb meséi - de nincs is ezzel baj, egy film véleményezése mindig szubjektív.

A Fantastic Mr. Fox-t hol láttad hogy szidom? Nem 10/4 és alatti pontot adtam neki..
CSOCSO
#61903
volt volt 😄 na mindegy...
CSOCSO
#61902
szerintem a BATTLE LAa fuggetlegnseg napjara es a gears of war keverekere hasonlitott.

Jo volt a film de csalodas volt. 9/10 tol olyan messze van mint a Skyline.
Klise zsak az egesz.
mrzed001
#61901
Azért az aprítás az eléggé reálisra sikeredett. Az ott eléggé Black Howk Down feeling volt.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Látod, éppen ez volt a lényeg.
Tudod egy jó scifi nem szájbarágós, hanem meghagyja az embernek a gondolkodás és találgatás lehetõségét.
Sõt, éppen ez volt benne a nagy, hogy lényegében totál semmit nem tudtak a támadókról, tehát egy ismeretlen fegyverzetû, túlélõ képességû és számú ellenféllel kellett megküzdeniük.

A repülõk csak drónok voltak ... mi van ha a földi egységek is csak cyborgok ? Õk voltak egyáltalán a támadó ellenség, vagy csak a félrobi kitenyésztett katonáik ?
Ha elég végtelen határokat néztél, felmerülnek benned is ezek a kérdések 😄



A további infómorzsák remélhetõleg a folytatásban lesznek.

Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.

Police88
#61900
Pont azokról a nyálas üresjáratokról beszéltem. Engem az se zavart volna,hogy ha szünet nélkül aprítják egymást csak ha kicsit nagyobb betekintést nyújtottak volna a miértekbe pl. elhangzott egy ilyen mondat, hogy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"Ezekre mintha rámûtötték volna a fegyverüket, ezek nem fogják eldobni"
és a robotgépek is azt sejtetették bennem, hogy ezek az ûrlények rá vannak kényszerítve a harcra nem önszántukból nyírják a föld népét (akár egy másik földönkívüli faj csicskásai vagy fanatista katonái) stb...


akármilyen infómorzsa feldobta volna a hangulatot ehelyett az általad oly' dicsõített "mészlõsz" forgatókönyv szerint folytak az események.

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

mrzed001
#61899
Hát igen, a mai fiatalság nem tud értékelni egy igazán durva akciófilmet.
Hiányzik nekik belõle a romantika, a goth lányok, a nyálas (buzi?) vámpírfiúk meg hasonlók ...

Mi még Stallonén nõttünk fel, meg Swarcin. Az (elsõ és) utolsó akcióhõsökön.
Nekünk a Commando volt életünk elsõ akciófilmje (etalon), meg a Rambo.
Nem rinyáltak, nem nyafogtak, csak öltek és tették a dolgukat.
Már a BatteLA-ben egy kicsit túl sok volt nekem az ilyen "lelkizés" ... bár gondolom a nézettség miatt kellett, hogy a "tinik" is megnézzék.
Felesleges volt nyálasítani ezen a kemény filmen.

Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.

bexinho
#61898
Carlito's way 10/10

Hogy ezt a filmet eddig miért nem láttam...??? Al Pacino nem tud rosszat alakítani. Scarface, Keresztapa, most meg ez .... de csak is eredeti szinkronnal szabad Al Pacino-s gengszteres filmet nézni! Óriási! Az utolsó 1 óra pedig... 😊

Észre se vettem, milyen hamar lement ez a 2,5-óra.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

Kaplan
#61897
Ebbõl a témából kiváló dolgokat lehetne kihozni ha a kibaszott lusta amerikai rendezõk egy kicsit is agyalnának. Nem muszáj attól még elhanyagolni az akció faktort.. csak egy kis gondolkodást kell belefektetni.

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Totti5
#61896
Most õszintén, a trélerek alapján ki várta úgy mint egy story központú filmet?? egy látvány akciófilm, annak is kell venni.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Kaplan
#61895
Osztom, sajnos így volt. Pedig kurvára vártam a filmet, de csalódnom kellett. Mint akciófilm, voltak jó pillanatai, látványos volt de sztori szinten tényleg kliséhalmaz.

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Police88
#61894
9/10? xD
A forgatókönyvét sztem egy hosszabb reggeli szarás során préselték ki magukból 😄 Megint szinte semmit nem tudtunk meg h kikezek, mikezek miért jöttek (azonkívül h szomjasak 😄) District 9 simán lekörözi... Igen látványos volt meg nézegettek bele mindig a sniper távcsövébe de olyan klisékkel volt tele és 5-10 perces üresjáratokkal, hogy csak ásitoztam nem érte meg a mozijegy árát...

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

#61893
ezt is hamarosan megnézem ->

Páratlan (Unrivaled) 2010
színes magyar feliratos amerikai/kanadai dráma,110 perc

Tartalom:
Ki a legjobb harcos a világon? Duran az argentin kick-boxos,akinek minden szenvedélye a full-contact küzdelem,benevez az Extreme Cage Fighting nevû viadalra,ami a legjobb harcos személyét hivatott eldönteni...
Parádés kick-box film,néhány igen durva jelenettel,csak 18 éven felülieknek!
#61892
Gladiátor
10/9.5

egyszerûen zseniális már 100adjára nézve is 😄
~1 éve láttam de a spartacus sorozatok után muszáj volt levezetésnek valami filmet keresnem!
3-4 alkalommal a hideg is kirázott fõleg mikor levette a sapkáját RC 😄
most néztem elsõre eredeti hanngal de a szinkron vmi bruál jó lett 😮
persze eredetivel az efeketek meg a háttér hangok is hangosabbak
szó mi szó fantasztikus volt és tuti újranézõs lesz

most kedvet kaptam a Robin Hoodhoz is
#61891
Battle: Los Angeles

Én ma néztem meg moziban. Háááát...nem úgy jöttem ki, hogy überkirály, nagyonzsír a film. Valami hiányzott a filmbõl. 0 sztori, de tényleg.
Olyan Skyline típus. Volt egy pár idegesítõ rész benne, de a látvány viszont lenyûgözõ. Azt nagyon elkapták.
#61890
eddig is vártam , ezekután mégjobban várom <#eljen>
mrzed001
#61889
Battle: Los Angeles

A film olyan, mintha ötvözték volna a Függetlenség Napját, a Black Hawk Down-al meg a District 9-el (na nem ebben a sorrendben).

Szívproblémákkal küzdõknek, pacemakereseknek NEM AJÁNLOM. Akció a köbön. Folyamatos.
Megkockáztatnám, hogy minden idõk legdurvább, legpörgõsebb akciófilmje!

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


A tartalomról:
A talpas senki katona szemszögébõl mutatja be az inváziót.
Nincs elnök, meg gyõzelmi szivar meg hasonló marhaságok.
Vannak a kiskatonák, akiket kivezényeltek, semmi információ sem az ellenségrõl, sem hogy milyen fegyvereik vannak, gépek vagy szervesek, semmi.
Õk a fronton a legtöbb infó tudói ... mert összeszedték maguknak

A legtöbb scifi-ben óriási logikai buktatók szoktak lenni. Na ebben ilyen nem igazán volt. Az alap küldetésük volt egy kissé talán nem megfontolt, ennyi.



9/10 (erõsen scifi-akciófilm kedvelõ vagyok)

Aki szereti a jobb fps-eket, azoknak igen bejövõs lesz a film (snipernézet).

Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.

desigo
#61888
Nem muszáj azért szidni minden egyes mese megnézése után a Pixart.
24 Oscar,7 Golden Globe és 3 Grammyt kaptak mindezt úgy,hogy csak 11 darab filmet készítettek összesen 25 év alatt.

Fantastic Mr. Fox-al mi volt a problémád?
Ötletes,egyedi,sokszor vicces és Clooney hangja még dob rajta egy nagyot.
#61887
Fantastic Mr. Fox / Fantasztikus Róka úr

Érdekes, néha kissé bizarr, de ötletekkel telezsúfolt bábfilm, George Clooney, Meryl Streep, Bill Murray, Willem Dafoe hangjaival.

Bár személy szerint tetszett sok ötlet, amit beleraktak, és valami bizarr báj lengi körül az egész filmet (köszönhetõ ez fõként a groteszk figuráknak), a modern bábfilmek között nálam továbbra is a Csibefutam az etalon.

Aki vevõ az érdekességekre, és unja a kockafejû, egyenpixar-egyendisney meséket, mindenképp tegyen vele egy próbát.

10/6
ProGabe
#61886
http://www.traileraddict.com/trailer/tron-3/teaser-trailer

címével ellentétben ez egy rövidfilm, ami a két részt köti össze. a Flynn lives viral-marketing kampány része ez is. elvileg a 3-ik részig folytatják majd ezt az egészet

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#61885
no mindenki pontozta a spartacus sorozatot, akkor én is megteszem!

vér és homok
10/9

Az aréna istenei
10/8

nem gondoltam,hogy ennyire tetszeni fog a sorozat és nem alig bírom ki a következõ részig (így röpke 1 hét alatt végeztem mindkét évaddal) 😄
szuper volt csak kár ,hogy ~1 évet kell várni a következõ részig...
#61884
A Tront még mindig nem néztem meg, de a 10/10 értékelésed elég meggyõzõ volt 😄

Utoljára a Closert néztem meg. Igazából fogalmam sincs, hogy miért nem láttam idáig ezt a filmet, hisz Jude Law és Julia Roberts nekem ilyen kedvencek kategóriába tartoznak. Mindegy, most bepótoltam.
Nagyon tetszett maga a sztori, a színészeket meg alapból szeretem. Elég könnyen a kedvenceim közé avanzsált.

Meg amit az elmúlt két hétben többször néztem meg, az a Fantastic Mr. Fox. Még nyáron láttam elõször, de már akkor levett a lábamról. Most meg elõszedtem és újra és újra megnéztem, pedig kevés filmet szoktam újranézni. Nálam kategóriájában egyértelmûen az etalon! Észbontó a rókák kinézete és a tulajdonságaik dettó. 10/10
Megtörhetetlen
#61883
NOs megnéztem a Tront 😊 Mármint nem a régit hanem az újat, és nekem speciel nagyon bejött 😊
Eleve tetszett az elsõben is hogy nagyon elrugasztkodott a valóságtól tehát annyira hihetetlen annyira fikció az egész, hogy egyszerûen szinte semmilyen ponton sem tudod a valósághoz kötni.. pont ez benne a jó arról nem is beszélve, hogy brutálisan jól megcsinálták az effekteket, mármint persze jelen esetben szintén nagy könnyebbség, hogy nem volt mihez viszonyítani, hisz annyira fikció az egész... A film dinamikája amit a zene valami elképesztõ mód nyomott elõre az külön nagyon jó pont 😊
És ami hatalmas pozitív csalódás volt és nem gondoltam volna a prince of persia után, hogy a Disney effektus azaz a folyassa a sok hülye a nyálát és nyomjuk el az eredeti tartalmat mindenféle romantikus õrülettel... tehát számomra úgy ahogy van nagyon egyben volt és minden tiszteletemn a készítõknek!

10/10 mert elfogult vagyok és mert sokkal kevesebbre számítottam!

fry day fry day sálálálláláá

stargatelost
#61882
Én a HP-ra értettem ezt 😊 Biztos igaz a Gyûrûk urára is, azonban azt én sem olvastam 😊

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#61881
RED

Visszavonult ügynökökrõl szóló akcióvígjáték, a Willis / Malkovich / Morgan Freeman / Helen Mirren vonalon. Sajnos a nyugdíjas poénok nem ütnek, az akciórészek laposak, teljesen közepes a film. Az eltérõ karakterekben rejlõ lehetõségeket sajnos meg sem próbálja kihasználni a film - John Malkovich pl annyira háttérben van, hogy észre sem venni. Középszer minden tekintetben, ami ilyen szereplõgárdával csalódás.

10/4
#61880
Igenis, uram, értettem, uram! 😊
CSOCSO
#61879
amugy :

Khaki: barna

a foszold meg olive drap

Zephyr Retiring
#61878
guliver utazásai.
jack black nagy kedvencem
(rocksuli, nagyonnagyõ etc..)
de ez a filmje kissé csalódás xámomra 😞 10/2 (ha nem jb játszaná, 10/1-et adtam volna)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#61877
aranyhaj.
kellemes mese, sok humorral.
a ló karaktere, ahogyan kutyának képzeli magát, az zseniális 😊
kár kihagyni. nálam: 10/9

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

bexinho
#61876
(: Nyilván nem tudja visszaadni egy film azt a több száz oldalnyi történetet teljes mértékben, de mint filmszeretõ ember, el kell ismernem, hogy kiválóan helyt állt szinte minden fronton a film. Nem is véletlen az a számtalan Oscar jelölés és díj.

Engem lekötött teljesen.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

#61875
Season of the witch

Jó, sõt kiemelkedõ film lehetett volna, ha komolyabban veszik a témát. A végén a harc ritka szánalmas volt, emellett a CGI is elég mû volt.

6/10