Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
elõre is <#worship>#worship><#worship>#worship>
Melyik az a film, amiben 1 srác ül a kocsiba hogy "indulj be, indulj be" és Mclarenbe ül ..😄
köszi.😊
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
Nekem tetszett fõleg hogy nem tököltek sokat és viszonylag hamar beindult az akció. Az a max 10 perc kellett hogy legalább legyen némi fogalmunk az esetrõl. Bár olyan egyformák voltak katonák hogy a 3-4 fõbb arcon kívül gõzöm sem volt hogy kit és mikor lõnek le viszont legalább kihagyták a "meghal a katona 5 percen át és közben hõsies dolgokat mond" részeket. Ha valakit lelõttek az elesett és ment tovább a harc.
Az elején fejben összeállítottam egy "ki fog meghalni listát" ami közel 90%-os pontossággal mûködött is. Azt hiszem ennyibõl látszik is hogy sûrûn forgatták a "Nagy amerikai klisékönyvet" a készítõk. De komolyabb háttérsztorit nem is igazan kellett összehozni a történethez.
Külön jó pont hogy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A történeti kissé leült ( 5-10 percre ) közepe táján amikor nem lõttek hanem hõsies és meghatónak képzelt dumákat próbáltak mondani de szerencsére utána ismét lõni kezdtek ami tagadhatatlanul jobban ment nekik. 😊
A karakterekre mint mondtam nem is érdemes szót vesztegetni. Csupa elpazarolt sztorikezdemény pl a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A harc és az effektek tetszettek valamint kelõen pörgõs volt a film ahhoz hogy 1-2-szer (de többször nem) meg lehessen nézni.
Aki nem a Niechei történetre bukik valamint kielégíti a Call of Duty Modern Warfare 2 + Ufók + ID4 - történet annak tetszeni fog.
Aki meg megváltást+újszerûséget vár tõle az csalódni fog de rendesen.
7/10 -et adok rá mert én jól szórakoztam rajta.
Lehet nem jó helyre írom a kérdést. De tudnátok ajánlani pár nagyszerû vígjátékot? Nem nagyon vagyok otthon a mûfajban és eléggé mellényúlok ha nekem kell választani. Például sikerült megnézni a Másnaposok címû szörnyûséget 😊
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
tökre szar,nekem nem jön be de mind1 folytatom majd...
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
"a 2004-es Finding Nemo óta nem láttam tõlük egy igazán jó animációt" = a PIXAR-tól
UP / Fel: Az elsõ 10 perc 10/10, utána: 10/4 végig
Gru: 10/4: a kis sárga lények a külsejüket leszámítva konkrétan a Raving Rabbids koppintásai, középszerû sablontörténet
How To Train Your Dragon: sok a hiba (7 éves szereplõnek 30 éves adja a hangját!? valamint ennyire rossz ajakszinkront is régen láttam), de ennek ellenére kellemes szórakozás, és a film felétõl a látvány is rendben van, 10/7
Tangled: 10/6, kellemes Disney mese, jó szórakozás, de semmi magával ragadó
9: az utóbbi évek legjobb animációs filmje
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Tudod: az egyikben robotok és ûrhajók vannak, a másikban pedig varázslók és szárnyas g*cik.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Például a Rangot nem is nagyon mutatnám meg 13 év alatt mert itt ott azért elég kemény, az elején is az utalás a félelem és rettegés las vegasban-ra, hatalmas respect 😊
A fantasztikus Rókaúr meg szintén nagyon jó lett arra meg aztán végképp nem mondhatjuk, hogy elsõsorban gyerekeknek készült, nagyon tanulságos és eredeti kreatív animáció... Pont hogy azt mondanám, hogy mostanában jók jönnek ki...
fry day fry day sálálálláláá
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Majd ne feledd el megnézni a MAry & Max-et...
Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo
Hol vannak a Szörny Rt-hez hasonló sziporkák? Animációban is lekörözte õket már több stúdió - a baglyos mese nyomába sem ér egy Pixar film sem az animáció minõségében. Nálam a Pixar lecsúszott a trónról, sokkal jobban bejöttek más stúdiók kreatívabb meséi - de nincs is ezzel baj, egy film véleményezése mindig szubjektív.
A Fantastic Mr. Fox-t hol láttad hogy szidom? Nem 10/4 és alatti pontot adtam neki..
Jo volt a film de csalodas volt. 9/10 tol olyan messze van mint a Skyline.
Klise zsak az egesz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Látod, éppen ez volt a lényeg.
Tudod egy jó scifi nem szájbarágós, hanem meghagyja az embernek a gondolkodás és találgatás lehetõségét.
Sõt, éppen ez volt benne a nagy, hogy lényegében totál semmit nem tudtak a támadókról, tehát egy ismeretlen fegyverzetû, túlélõ képességû és számú ellenféllel kellett megküzdeniük.
A repülõk csak drónok voltak ... mi van ha a földi egységek is csak cyborgok ? Õk voltak egyáltalán a támadó ellenség, vagy csak a félrobi kitenyésztett katonáik ?
Ha elég végtelen határokat néztél, felmerülnek benned is ezek a kérdések 😄
A további infómorzsák remélhetõleg a folytatásban lesznek.
Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Ezekre mintha rámûtötték volna a fegyverüket, ezek nem fogják eldobni"
és a robotgépek is azt sejtetették bennem, hogy ezek az ûrlények rá vannak kényszerítve a harcra nem önszántukból nyírják a föld népét (akár egy másik földönkívüli faj csicskásai vagy fanatista katonái) stb...
akármilyen infómorzsa feldobta volna a hangulatot ehelyett az általad oly' dicsõített "mészlõsz" forgatókönyv szerint folytak az események.
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
Hiányzik nekik belõle a romantika, a goth lányok, a nyálas (buzi?) vámpírfiúk meg hasonlók ...
Mi még Stallonén nõttünk fel, meg Swarcin. Az (elsõ és) utolsó akcióhõsökön.
Nekünk a Commando volt életünk elsõ akciófilmje (etalon), meg a Rambo.
Nem rinyáltak, nem nyafogtak, csak öltek és tették a dolgukat.
Már a BatteLA-ben egy kicsit túl sok volt nekem az ilyen "lelkizés" ... bár gondolom a nézettség miatt kellett, hogy a "tinik" is megnézzék.
Felesleges volt nyálasítani ezen a kemény filmen.
Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.
Hogy ezt a filmet eddig miért nem láttam...??? Al Pacino nem tud rosszat alakítani. Scarface, Keresztapa, most meg ez .... de csak is eredeti szinkronnal szabad Al Pacino-s gengszteres filmet nézni! Óriási! Az utolsó 1 óra pedig... 😊
Észre se vettem, milyen hamar lement ez a 2,5-óra.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!
A forgatókönyvét sztem egy hosszabb reggeli szarás során préselték ki magukból 😄 Megint szinte semmit nem tudtunk meg h kikezek, mikezek miért jöttek (azonkívül h szomjasak 😄) District 9 simán lekörözi... Igen látványos volt meg nézegettek bele mindig a sniper távcsövébe de olyan klisékkel volt tele és 5-10 perces üresjáratokkal, hogy csak ásitoztam nem érte meg a mozijegy árát...
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
Páratlan (Unrivaled) 2010
színes magyar feliratos amerikai/kanadai dráma,110 perc
Tartalom:
Ki a legjobb harcos a világon? Duran az argentin kick-boxos,akinek minden szenvedélye a full-contact küzdelem,benevez az Extreme Cage Fighting nevû viadalra,ami a legjobb harcos személyét hivatott eldönteni...
Parádés kick-box film,néhány igen durva jelenettel,csak 18 éven felülieknek!
10/9.5
egyszerûen zseniális már 100adjára nézve is 😄
~1 éve láttam de a spartacus sorozatok után muszáj volt levezetésnek valami filmet keresnem!
3-4 alkalommal a hideg is kirázott fõleg mikor levette a sapkáját RC 😄
most néztem elsõre eredeti hanngal de a szinkron vmi bruál jó lett 😮
persze eredetivel az efeketek meg a háttér hangok is hangosabbak
szó mi szó fantasztikus volt és tuti újranézõs lesz
most kedvet kaptam a Robin Hoodhoz is
Én ma néztem meg moziban. Háááát...nem úgy jöttem ki, hogy überkirály, nagyonzsír a film. Valami hiányzott a filmbõl. 0 sztori, de tényleg.
Olyan Skyline típus. Volt egy pár idegesítõ rész benne, de a látvány viszont lenyûgözõ. Azt nagyon elkapták.
A film olyan, mintha ötvözték volna a Függetlenség Napját, a Black Hawk Down-al meg a District 9-el (na nem ebben a sorrendben).
Szívproblémákkal küzdõknek, pacemakereseknek NEM AJÁNLOM. Akció a köbön. Folyamatos.
Megkockáztatnám, hogy minden idõk legdurvább, legpörgõsebb akciófilmje!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A tartalomról:
A talpas senki katona szemszögébõl mutatja be az inváziót.
Nincs elnök, meg gyõzelmi szivar meg hasonló marhaságok.
Vannak a kiskatonák, akiket kivezényeltek, semmi információ sem az ellenségrõl, sem hogy milyen fegyvereik vannak, gépek vagy szervesek, semmi.
Õk a fronton a legtöbb infó tudói ... mert összeszedték maguknak
A legtöbb scifi-ben óriási logikai buktatók szoktak lenni. Na ebben ilyen nem igazán volt. Az alap küldetésük volt egy kissé talán nem megfontolt, ennyi.
9/10 (erõsen scifi-akciófilm kedvelõ vagyok)
Aki szereti a jobb fps-eket, azoknak igen bejövõs lesz a film (snipernézet).
Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.
24 Oscar,7 Golden Globe és 3 Grammyt kaptak mindezt úgy,hogy csak 11 darab filmet készítettek összesen 25 év alatt.
Fantastic Mr. Fox-al mi volt a problémád?
Ötletes,egyedi,sokszor vicces és Clooney hangja még dob rajta egy nagyot.
Érdekes, néha kissé bizarr, de ötletekkel telezsúfolt bábfilm, George Clooney, Meryl Streep, Bill Murray, Willem Dafoe hangjaival.
Bár személy szerint tetszett sok ötlet, amit beleraktak, és valami bizarr báj lengi körül az egész filmet (köszönhetõ ez fõként a groteszk figuráknak), a modern bábfilmek között nálam továbbra is a Csibefutam az etalon.
Aki vevõ az érdekességekre, és unja a kockafejû, egyenpixar-egyendisney meséket, mindenképp tegyen vele egy próbát.
10/6
címével ellentétben ez egy rövidfilm, ami a két részt köti össze. a Flynn lives viral-marketing kampány része ez is. elvileg a 3-ik részig folytatják majd ezt az egészet
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
vér és homok
10/9
Az aréna istenei
10/8
nem gondoltam,hogy ennyire tetszeni fog a sorozat és nem alig bírom ki a következõ részig (így röpke 1 hét alatt végeztem mindkét évaddal) 😄
szuper volt csak kár ,hogy ~1 évet kell várni a következõ részig...
Utoljára a Closert néztem meg. Igazából fogalmam sincs, hogy miért nem láttam idáig ezt a filmet, hisz Jude Law és Julia Roberts nekem ilyen kedvencek kategóriába tartoznak. Mindegy, most bepótoltam.
Nagyon tetszett maga a sztori, a színészeket meg alapból szeretem. Elég könnyen a kedvenceim közé avanzsált.
Meg amit az elmúlt két hétben többször néztem meg, az a Fantastic Mr. Fox. Még nyáron láttam elõször, de már akkor levett a lábamról. Most meg elõszedtem és újra és újra megnéztem, pedig kevés filmet szoktam újranézni. Nálam kategóriájában egyértelmûen az etalon! Észbontó a rókák kinézete és a tulajdonságaik dettó. 10/10
Eleve tetszett az elsõben is hogy nagyon elrugasztkodott a valóságtól tehát annyira hihetetlen annyira fikció az egész, hogy egyszerûen szinte semmilyen ponton sem tudod a valósághoz kötni.. pont ez benne a jó arról nem is beszélve, hogy brutálisan jól megcsinálták az effekteket, mármint persze jelen esetben szintén nagy könnyebbség, hogy nem volt mihez viszonyítani, hisz annyira fikció az egész... A film dinamikája amit a zene valami elképesztõ mód nyomott elõre az külön nagyon jó pont 😊
És ami hatalmas pozitív csalódás volt és nem gondoltam volna a prince of persia után, hogy a Disney effektus azaz a folyassa a sok hülye a nyálát és nyomjuk el az eredeti tartalmat mindenféle romantikus õrülettel... tehát számomra úgy ahogy van nagyon egyben volt és minden tiszteletemn a készítõknek!
10/10 mert elfogult vagyok és mert sokkal kevesebbre számítottam!
fry day fry day sálálálláláá
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Visszavonult ügynökökrõl szóló akcióvígjáték, a Willis / Malkovich / Morgan Freeman / Helen Mirren vonalon. Sajnos a nyugdíjas poénok nem ütnek, az akciórészek laposak, teljesen közepes a film. Az eltérõ karakterekben rejlõ lehetõségeket sajnos meg sem próbálja kihasználni a film - John Malkovich pl annyira háttérben van, hogy észre sem venni. Középszer minden tekintetben, ami ilyen szereplõgárdával csalódás.
10/4
jack black nagy kedvencem
(rocksuli, nagyonnagyõ etc..)
de ez a filmje kissé csalódás xámomra 😞 10/2 (ha nem jb játszaná, 10/1-et adtam volna)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
kellemes mese, sok humorral.
a ló karaktere, ahogyan kutyának képzeli magát, az zseniális 😊
kár kihagyni. nálam: 10/9
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Engem lekötött teljesen.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Jó, sõt kiemelkedõ film lehetett volna, ha komolyabban veszik a témát. A végén a harc ritka szánalmas volt, emellett a CGI is elég mû volt.
6/10