Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tyler1
#61974
Az arc nélküli ember<#eljen>

kár, hogy ilyen elborult vadállat lett ebbõl az emberbõl is.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#61973
Az arc nélküli ember is jó, meg szerintem az Összeesküvés elméletben is😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Totti5
#61972
A rettenthetetlen
A hazafi
Katonák voltunk
Jelek

Halálos fegyverben és a Mad Maxban részeiben pedig zsneiális volt.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

III dOMINO III
#61971
"Talánha" = talán

III dOMINO III
#61970
-OFF-
Gibsonról a Halálos fegyver , és Mad Max szériákon kévül csak az a skótos filje ugrik be, amiben kifestett fejjel rohangál miniszoknyában<#hehe>.

Itt fontosnak tatom megjegyezni nem a mûfajal (akciós , kalandos , harcolós , csatározós filmekkel) hanem magával a színészel van bajom.

No és most ,hogy mégtöbben kiakadjanak:

Úgy gondolom Nicolas Cage is egy meglehetõs szar színész. (NO BOOM)

-OFF VÉGE-

Boszorkányvadászat
(Season of the Witch)




Telyesen korrekt B -kategóriás alkotás .

Helyenként látványos , néhol unalmas , itt-ott undorító , és még egyszer -kétszer viccesnek is mondható.Kell ennél több.

Talánha ha egy kicsivel többet fordítottak volna a CGI-re Cage parókája helyett többet hozott volna a kasszánál is.

A "boszorkánynak" szépek voltak a szemei, és Cage játéka sem volt olyan elviselhetetlenül rossz.

10/6

Totti5
#61969
The Fighter

Bale szerintem zseniális volt benne, de kezdek aggódni hogy ebbe fog beledögleni, mert ahogy lefogyott és ahogy kinézett... ez nem normális dolog. Viszont a rednek családdal elszúrták a dolgot, és voltak benne nagyon szarul kivitelezett box meccsek, bejátszások is.

5/10

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Szabi84
#61968
mozi

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Shep
#61967
Van valami normális verzió a Battle L.A-bõl, vagy mindenki moziban nézte?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

fifi
#61966
Battle: Los Angeles

nem igazán értem mi volt a cél a filmmel...
elpazarolt idõ volt, ez a kézi kamerás rohangálás meg külön egy idegesítõ köcsögség, ami egyre jobban teret nyer, csak nemtom miért...
nem csodálkozom, ha páran visszakérik a mozijegy árát...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

bexinho
#61965
Az igaz hogy nem láttam élõben amerikai tengerészgyalogost, de azt bizton állíthatom, hogy gyanús, mikor mexikói bevándorlókért hõsiesen visszamennek, akár az életük árán is. Oké hogy civilek, de az amerikaiakról nem éppen ez a legelterjedtebb híresztelés, hogy annyira imádnák a bevándorlókat. Ezért is tették bele a filmbe, hogy õk bárkiért, bármit... ez egy üzenet is a világnak, hogy õk... na mindegy.

A sírós jelenet nekem nagyon erõltetett volt, és kínos. Oké hogy kell dráma, na de amit a moziban átéltem, az rémes volt. Pedig imádom a drámát, sok filmet láttam már, és keresem is (nem a romantikusat, hanem akár a Di Caprio-s SZabadság Útjai-t), de ezeken nagyokat nyeltem.

Az a helyzet, hogy tömött mozi volt, és senki se hûzött kilépve a terembõl. Mindenki nagy csendben vonult, ami nem éppen jellemzõ egy vetítés után.

Igaz, hogy a rendezõ nyugodtan fog aludni, hisz óriási bevételük lesz/lett már eddig is a filmbõl, de hogy a nézõk nem fogják egy ideig szeretni, az is biztos.

Nem húznám le ennyire a filmet, HA nem érezném átvágva magamat a trailer után. A zene, az összevágások jó filmet ígértek, erre... 😞

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

#61964
Én nem szeretem a háborús filmeket... de pont azért jött be, mert valamiben más, mint a többi😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Gurren
#61963
biztos bennem van a hiba, de nekem nem jött be. a kiképzõs rész jó volt, de a harctéren kb. semmi nem történik. viszont a díszletek meg a kosztümök kurva jók.

#61962
Acéllövedék / Full Metal Jacket

Aztabetyárját! EZ FILM!!! Már nagyon rég óta meg akartam nézni, most végre sikerült. Minden percét élveztem, leginkább az elején a kiképzést... hatalmasak azok az oltások, amit a kiképzõ lezavar😄 Tökéletes film... erre nincs más szó.
10/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

NEXUS6
#61961
B:LA amennyibe került a film ahhoz képest tök jó volt. Olyan 7-8/10.

Szereplõk szerintem annyira nem voltak gázak, inkább naturalisztikusak, szokásos katona humorral.

Kevesebb pátosz, némi munka a vágással, még egy tök jó film is lehetett volna belõle, még a besiratós jelenet is bejöhetett volna.
Van egy olyan érzésem, hogy azoknak nem teccik inkább, akik csak a filmeken láttak katonákat.😊

A kamerarángatásról leszokhatnának. Ha látszana, hogy telófelvétel akkor oké, nade egy X ezermillió pixeles normál kameránál miért kell ilyen occsó baromkodással elbaxni a filmet.

Histeria est magistra vitae. Ez nem trollkodás, ez online graffiti! ;) https://suno.com/@nexus65ongs

CalebJoe
#61960
amit nem õ rendezett ha így értelmesebb
ROCKnROLLA
#61959
Már hogy ne rendezett volna...

CalebJoe
#61958
te hol voltál eddig van egy csomó jó filmje amiben szerepelt és nem rendezett ilyet írni hogy szar színész bah
bexinho
#61957
Ez tényleg nem a legjobb filmje, de régen olyan filmeket tett le az asztalra, amiket nagyon nehéz lesz felülmúlnia a jövõbeli színészeknek.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

bexinho
#61956
Battle Los Angeles 3/10

Na ma megnéztük apummal moziban. Fél éve vártam a filmet. Végre elkezdõdött. Elsõ 15 perc nem volt rossz, már fogalmaztam magamban a kritizálók elleni mondataimat. De!!!!

A következõ x percben szó szerint kényelmetlenül fickándoztam a székben. Igen, a moziszékeket sosem fogom megszokni, de a film szörnyû volt. A film maga unalmas semmitmondó volt, de a szinkron tetézte az idegesítõ sírásokkal, szörnyû, jellegtelen kiabálásokkal.

ÁÁááá... felesleges pazarolnom rá a mondandóm. Rég csalódtam ekkorát egy filmben. Ezekután a skyline izgalmasabb film.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

PetruZ
#61955
Battle - Los Angeles (2011): Fene tudja, egynek elment, de messze volt a jótól. A közeli kézikamera baromira idegesített, akármennyire is "ott vagyunk"-koncept, az ilyenekbe nem tudom beleélni magam (nagy moziban meg pláne rossz). Az alienek jók voltak, a mozgásuk is jól meg volt csinálva (persze humanoid alient a legkönnyebb összehozni, mert csak be kell öltöztetni pár tucat kaszkadõrt), a tech-jük és a taktikájuk volt kicsit béna. A sztori rettenet klisés és elõre kitalálható, de nem is vártam mást, a karakterek nullák, egy-két halovány kísérlettõl eltekintve... viszont az elejét, meg a közepét kivéve nincs üresjárat, mintha mondjuk egy Modern Warfare-végigjátszást nézne az ember. 😊 Tetszett az is, hogy a BHD-tól eltérõen alig akad hõsparádé, nincs amcsi zászló elõtt elmondott patetikus beszéd sem. Összességében 5/10, de úgy érzem, nem érte meg moziban a pénzét.
#61954
legnagyobb arc a ló volt 😄DDD
Maximus illetve pascal <#eljen>
alapjáraton az ilyen musical meséket nem csípem de ez jó volt
10/7.5
bency
#61953
Piranha 2010

Fos,komolyan...halál unalmas,csak a sok vérrel próbálják feldobni az egészet,semmi extra....sablonos is,a vége nem tetszett még ugyse.Aki szereti az értelmetlen gyilkolászást nagy mértékben,annak nézhetõ talán...

4/10

:) Semmi okosság :P

Totti5
#61952
"Szerintem Mel Gibson egy meglehetõsen szar színész"

Milyen filmeket láttál tõle ha megkérdezhetem? ez volt az elsõ?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bency
#61951
Az igazság fogságában 8/10


Kevin Bacon nagyon jó volt benne,igazán illet hozzá a szerep,Colin Firth se volt rossz persze😊 Egy délutáni filmnek,meg aki szereti a nyugodtabb,szépen lassan haladó krimiket annak lehet ajánlani!

:) Semmi okosság :P

III dOMINO III
#61950
Edge of Darkness

Szerintem Mel Gibson egy meglehetõsen szar színész , inkább csak maradjon a rendezésnél (az Apokalypto nagyon nagy film).

Ennek ellenére nem volt ez teljesen élvezhetetlen , csak néhol egy kissé klisés.

Thriller-nek van aposztrofálva , inkább nyomozós-politikai-kriminek nevezném , szóval aki szereti az ilyen tipusú filmeket nyugodtan megnézheti nem fog nagyot csalódni (de mongyuk nem is fog nagyon meglepõdni).

10/6

Tyler1
#61949
Aranyhaj és a nagy gubanc

Aranyos, szerethetõ, vicces, romantikus, és kiszámítható mjuzikeles animfilm, igazi Walt Disney sablonra építve. A karakterek óriásiak, nem tudom megmondani utoljára mikor nevettem ennyit egy animációson.
Vannak hibái is, de azok inkább a mûfaji sajátosságok, viszont utóbbi évek legjobbja sztem, fõleg ha azt nézem mekkora futószalagos, felhígult kategória lett ez.
9/10

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
végére elbaszták a csajt azzal a rövid hajjal :S

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

ROCKnROLLA
#61948
The Next Three Days

Az elején nem túl pörgõs, bár engem akkor is lekötött. Utána kezd beindulni az egész cselekmény, izgalmas, érdekes, lebilincselõ. RC ebben a filmjében is nagyot alakított szerintem, viszont pornósMirinek nem állt jól ez a szerep. Az csak nekem tûnt fel, hogy:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Liam Neeson és a 'good luck!' megjelent itt is? 😄 Mert amúgy sokban hasonlít szerintem a Takenre a film


9/10

Dynamic
#61947
Természetesen a Black Hawk Down-ra, gondoltam, bár kétségtelen, hogy a Dawn is értlemes szó 😊
#61946
Csak sajna lehet hogy mire kiérdemelné már nem lesz ország ahol élvezhetné. 😊
Sir Quno Jedi
#61945
Nem feltétlen pénzért csinálják. Pl. a nigériai doki az állampolgárságért. 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#61944
2közepén lévõ unalmas pofázós részt"

Ilyenkor amikor katonák hasonló filmekben emóznak mindig az jut eszembe amit anno mondott egy hasonló sajnos elfelejtett filmben a parancsnok hogy " aki ennyi pénzt kap azért hogy embereket öljön na pofázzon ha sz*r a munkája. 😊 "
Ha Nyikolaj közlegény és 12 társa lennének akiket 20-ra küld rohamra (ingyen) a komisszár elvtárs akkor talán megérteném õket de így bajosan.
Totti5
#61943
Sanctum

Egy feldezetlen barlangrendszer, ahol a barlangászok és mások esnek csapdába. Érezhetõ rajta Cameron keze nyoma, hisz "avatar" teknóval készült és mint co op producer játszott benne közre, fõleg 1-2 jelenetnél ami akár Avatarba is megállna a helyét. Nagyon látványos, átérezhetó az egész szenvedés amin átmennek a szereplõk és drámából is akad jó pár, persze azért kiszámítható a story nagyovonalakban könnyedén, de aki kedveli az ilyen katasztrófa túlélõ filmeket erõsen ajánlott, már csak az atmoszféra miatt is.

7/10

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Dynamic
#61942
Battle: Los Angeles

Nem ütött akkorát a film. A film néhány katona elkeseredett küzdelmét mutatja be kvázi real timeban,ahogy utcáról utcára próbálják átverekedni magukat az ellenség tengerén, ezért nekem egybõl a Black Hawk Dawn jutott az eszembe. Nem nagyon vannak látványos nagytotálok, inkább a dinamikus, dokumentumfilm jellegû, "seggünkbe a rángatózó kamera" jelenetek domináltak. Ettõl kétségtelenül pörgõs lett a film (leszámítva a közepén lévõ unalmas pofázós részt), de valahogy semmi extra. Aki a Függetlenség napjához hasonló gigantikus látványorgiát keresi, az csalódni fog, viszont akinek tetszett a Black Hawk Dawn, annak szerintem ez is fog.

5/10
PetruZ
#61941
Let Me In (2010): Remake-hez "méltatlanul" egész jól követi az eredeti filmet, bár kicsit véresebb - és persze "kötelezõen" hatásvadászabb is - annál, de egyszer meg lehet nézni. Az eredetinél (és a könyvnél) persze nem jobb. 6/10
#61940
127 Hours / 127 Óra

2010 egyik legjobb trailere, és Danny Boyle miatt nagyon vártam már a filmet. Valószínûleg ez a felfokozott várakozás okozta, hogy nem sikerült az általam elvárt lécet megugrania - annak ellenére, hogy a film egyébként jó. Viszont számomra csalódás, hogy a trailer által sugalltal szemben nem elég õrült, nem elég Danny Boyle-os, pedig az extrém hangulat itt aztán adott lett volna - és hiába van benne pár jó soundtrack, ha egyik sem hoz akkora hangulatot, mint Gettómilliomosban, a Trainspottingban vagy A Partban.

James Franco a pórul járt hegymászó szerepében óriásit alakít, az Oscar jelölés teljesen megérdemelt. A 'reggeli rádiómûsor / talkshow' rész egyenesen zseniális, a film legjobb pillanata a befejezés mellett.

A 127 Hours sajnos nálam csak 10/7-t kap, pedig a trailere 10/10-es volt - szerettem volna, ha a mozi is ennyire jó.
Szabi84
#61939
127 óra

Ez nagyon jó film volt, ma megint megnézem. Danny Boyle stílus megvan.
A zene szuper, képi világ gyönyörû, mondani való egyszerû: sose add fel legyél kurva tökös. Az ember miután megnézte egybõl kedve szottyan egy kis kiránduláshoz
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
még ha az egyik testrésze bánja is😄 haha

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

sadvagabond
#61938
Eredeti szinkron?

Police88
#61937
köszi a tippet tényleg jó volt <#eljen>

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

#61936
http://www.sg.hu/cikkek/80784/taken_2_bajok_a_produkcioval

örülnék ha Liam játszaná a 2.részben is a fõszerepet,különben annyira nem várnám!
Tükrök elsõ részét is Kiefer miatt néztem és a második részre még most se vettem rá magam,hogy megnézzem :/
Tyler1
#61935
The Tourist

Egyszernézõs sablonfilm, 95% üresjárattal. Néha Depp-en kicsit mosolyra állt a szám, Jolie meg tetszett mikor messzebbrõl vették, de közeli snitteknél látni, hogy már csak botox kering az arcába.
4/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#61934
A Starship Troopers anno magy kedvenc volt. A fojtatásai viszont már alúrol súrolták a ZS kategóriát de durván. A legújabb meg már mintha az Asliyum munkája lenne annyira tré...

+ az is elárul valamit hogy az 1998-as 1 rész (nekem csak az létezik) grafikában üti a 2008!-as 4-ik részt.
CSOCSO
#61933
semmi koze a starship trooperhez.... legutolso film ami eszembe jutott az LA Battleval kapcsolatban..
#61932
A tégla

Egynek jó volt/10

DiCaprio és Damon megint bebizonyították, hogy amilyen nyálgájok voltak régebben, annyira jó színészek voltak már akkor is és most még jobbak😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61931
Hát megoszlik róla a vélemény ok...
Barátnõmmel néztük még az egyik ilyen filmzabálók éjszakáján... õ halálra unta én betudtam 2009 legjobb filmjének😄
De könyörgöm... nézd végig és azután mondj véleményt😛

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61930
ja te már csak tudod,hogy 10 perc alapján 😄DDDDDDD
egyébként meg kinek a pap, kinek a papné!
Bocs,hogy nekem ez a stílus nem jön be -.-<#integet2>
Gurren
#61929
egy kurvajó scifit leszaroztál 10 perc alapján. sicc innét.

#61928
jaja mert mindent csak dícsérni lehet mi !? <#levele>

ProGabe.: tuti arra gondol! 😊
stargatelost
#61927
Én már automatikusan átugrom, ha õ is hsz-t...

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

ProGabe
#61926
Mclaren? nem Delorean? mert akkor a Vissza a jövõbe

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Szabi84
#61925
A Mindenható a srác meg Jim Carrey

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C