Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
kár, hogy ilyen elborult vadállat lett ebbõl az emberbõl is.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
A hazafi
Katonák voltunk
Jelek
Halálos fegyverben és a Mad Maxban részeiben pedig zsneiális volt.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Gibsonról a Halálos fegyver , és Mad Max szériákon kévül csak az a skótos filje ugrik be, amiben kifestett fejjel rohangál miniszoknyában<#hehe>#hehe>.
Itt fontosnak tatom megjegyezni nem a mûfajal (akciós , kalandos , harcolós , csatározós filmekkel) hanem magával a színészel van bajom.
No és most ,hogy mégtöbben kiakadjanak:
Úgy gondolom Nicolas Cage is egy meglehetõs szar színész. (NO BOOM)
-OFF VÉGE-
Boszorkányvadászat
(Season of the Witch)
Telyesen korrekt B -kategóriás alkotás .
Helyenként látványos , néhol unalmas , itt-ott undorító , és még egyszer -kétszer viccesnek is mondható.Kell ennél több.
Talánha ha egy kicsivel többet fordítottak volna a CGI-re Cage parókája helyett többet hozott volna a kasszánál is.
A "boszorkánynak" szépek voltak a szemei, és Cage játéka sem volt olyan elviselhetetlenül rossz.
10/6
Bale szerintem zseniális volt benne, de kezdek aggódni hogy ebbe fog beledögleni, mert ahogy lefogyott és ahogy kinézett... ez nem normális dolog. Viszont a rednek családdal elszúrták a dolgot, és voltak benne nagyon szarul kivitelezett box meccsek, bejátszások is.
5/10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
nem igazán értem mi volt a cél a filmmel...
elpazarolt idõ volt, ez a kézi kamerás rohangálás meg külön egy idegesítõ köcsögség, ami egyre jobban teret nyer, csak nemtom miért...
nem csodálkozom, ha páran visszakérik a mozijegy árát...
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
A sírós jelenet nekem nagyon erõltetett volt, és kínos. Oké hogy kell dráma, na de amit a moziban átéltem, az rémes volt. Pedig imádom a drámát, sok filmet láttam már, és keresem is (nem a romantikusat, hanem akár a Di Caprio-s SZabadság Útjai-t), de ezeken nagyokat nyeltem.
Az a helyzet, hogy tömött mozi volt, és senki se hûzött kilépve a terembõl. Mindenki nagy csendben vonult, ami nem éppen jellemzõ egy vetítés után.
Igaz, hogy a rendezõ nyugodtan fog aludni, hisz óriási bevételük lesz/lett már eddig is a filmbõl, de hogy a nézõk nem fogják egy ideig szeretni, az is biztos.
Nem húznám le ennyire a filmet, HA nem érezném átvágva magamat a trailer után. A zene, az összevágások jó filmet ígértek, erre... 😞
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Aztabetyárját! EZ FILM!!! Már nagyon rég óta meg akartam nézni, most végre sikerült. Minden percét élveztem, leginkább az elején a kiképzést... hatalmasak azok az oltások, amit a kiképzõ lezavar😄 Tökéletes film... erre nincs más szó.
10/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Szereplõk szerintem annyira nem voltak gázak, inkább naturalisztikusak, szokásos katona humorral.
Kevesebb pátosz, némi munka a vágással, még egy tök jó film is lehetett volna belõle, még a besiratós jelenet is bejöhetett volna.
Van egy olyan érzésem, hogy azoknak nem teccik inkább, akik csak a filmeken láttak katonákat.😊
A kamerarángatásról leszokhatnának. Ha látszana, hogy telófelvétel akkor oké, nade egy X ezermillió pixeles normál kameránál miért kell ilyen occsó baromkodással elbaxni a filmet.
Histeria est magistra vitae. Ez nem trollkodás, ez online graffiti! ;) https://suno.com/@nexus65ongs
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Na ma megnéztük apummal moziban. Fél éve vártam a filmet. Végre elkezdõdött. Elsõ 15 perc nem volt rossz, már fogalmaztam magamban a kritizálók elleni mondataimat. De!!!!
A következõ x percben szó szerint kényelmetlenül fickándoztam a székben. Igen, a moziszékeket sosem fogom megszokni, de a film szörnyû volt. A film maga unalmas semmitmondó volt, de a szinkron tetézte az idegesítõ sírásokkal, szörnyû, jellegtelen kiabálásokkal.
ÁÁááá... felesleges pazarolnom rá a mondandóm. Rég csalódtam ekkorát egy filmben. Ezekután a skyline izgalmasabb film.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Maximus illetve pascal <#eljen>#eljen>
alapjáraton az ilyen musical meséket nem csípem de ez jó volt
10/7.5
Fos,komolyan...halál unalmas,csak a sok vérrel próbálják feldobni az egészet,semmi extra....sablonos is,a vége nem tetszett még ugyse.Aki szereti az értelmetlen gyilkolászást nagy mértékben,annak nézhetõ talán...
4/10
:) Semmi okosság :P
Milyen filmeket láttál tõle ha megkérdezhetem? ez volt az elsõ?
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Kevin Bacon nagyon jó volt benne,igazán illet hozzá a szerep,Colin Firth se volt rossz persze😊 Egy délutáni filmnek,meg aki szereti a nyugodtabb,szépen lassan haladó krimiket annak lehet ajánlani!
:) Semmi okosság :P
Szerintem Mel Gibson egy meglehetõsen szar színész , inkább csak maradjon a rendezésnél (az Apokalypto nagyon nagy film).
Ennek ellenére nem volt ez teljesen élvezhetetlen , csak néhol egy kissé klisés.
Thriller-nek van aposztrofálva , inkább nyomozós-politikai-kriminek nevezném , szóval aki szereti az ilyen tipusú filmeket nyugodtan megnézheti nem fog nagyot csalódni (de mongyuk nem is fog nagyon meglepõdni).
10/6
Aranyos, szerethetõ, vicces, romantikus, és kiszámítható mjuzikeles animfilm, igazi Walt Disney sablonra építve. A karakterek óriásiak, nem tudom megmondani utoljára mikor nevettem ennyit egy animációson.
Vannak hibái is, de azok inkább a mûfaji sajátosságok, viszont utóbbi évek legjobbja sztem, fõleg ha azt nézem mekkora futószalagos, felhígult kategória lett ez.
9/10
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Az elején nem túl pörgõs, bár engem akkor is lekötött. Utána kezd beindulni az egész cselekmény, izgalmas, érdekes, lebilincselõ. RC ebben a filmjében is nagyot alakított szerintem, viszont pornósMirinek nem állt jól ez a szerep. Az csak nekem tûnt fel, hogy:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
9/10
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Ilyenkor amikor katonák hasonló filmekben emóznak mindig az jut eszembe amit anno mondott egy hasonló sajnos elfelejtett filmben a parancsnok hogy " aki ennyi pénzt kap azért hogy embereket öljön na pofázzon ha sz*r a munkája. 😊 "
Ha Nyikolaj közlegény és 12 társa lennének akiket 20-ra küld rohamra (ingyen) a komisszár elvtárs akkor talán megérteném õket de így bajosan.
Egy feldezetlen barlangrendszer, ahol a barlangászok és mások esnek csapdába. Érezhetõ rajta Cameron keze nyoma, hisz "avatar" teknóval készült és mint co op producer játszott benne közre, fõleg 1-2 jelenetnél ami akár Avatarba is megállna a helyét. Nagyon látványos, átérezhetó az egész szenvedés amin átmennek a szereplõk és drámából is akad jó pár, persze azért kiszámítható a story nagyovonalakban könnyedén, de aki kedveli az ilyen katasztrófa túlélõ filmeket erõsen ajánlott, már csak az atmoszféra miatt is.
7/10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Nem ütött akkorát a film. A film néhány katona elkeseredett küzdelmét mutatja be kvázi real timeban,ahogy utcáról utcára próbálják átverekedni magukat az ellenség tengerén, ezért nekem egybõl a Black Hawk Dawn jutott az eszembe. Nem nagyon vannak látványos nagytotálok, inkább a dinamikus, dokumentumfilm jellegû, "seggünkbe a rángatózó kamera" jelenetek domináltak. Ettõl kétségtelenül pörgõs lett a film (leszámítva a közepén lévõ unalmas pofázós részt), de valahogy semmi extra. Aki a Függetlenség napjához hasonló gigantikus látványorgiát keresi, az csalódni fog, viszont akinek tetszett a Black Hawk Dawn, annak szerintem ez is fog.
5/10
2010 egyik legjobb trailere, és Danny Boyle miatt nagyon vártam már a filmet. Valószínûleg ez a felfokozott várakozás okozta, hogy nem sikerült az általam elvárt lécet megugrania - annak ellenére, hogy a film egyébként jó. Viszont számomra csalódás, hogy a trailer által sugalltal szemben nem elég õrült, nem elég Danny Boyle-os, pedig az extrém hangulat itt aztán adott lett volna - és hiába van benne pár jó soundtrack, ha egyik sem hoz akkora hangulatot, mint Gettómilliomosban, a Trainspottingban vagy A Partban.
James Franco a pórul járt hegymászó szerepében óriásit alakít, az Oscar jelölés teljesen megérdemelt. A 'reggeli rádiómûsor / talkshow' rész egyenesen zseniális, a film legjobb pillanata a befejezés mellett.
A 127 Hours sajnos nálam csak 10/7-t kap, pedig a trailere 10/10-es volt - szerettem volna, ha a mozi is ennyire jó.
Ez nagyon jó film volt, ma megint megnézem. Danny Boyle stílus megvan.
A zene szuper, képi világ gyönyörû, mondani való egyszerû: sose add fel legyél kurva tökös. Az ember miután megnézte egybõl kedve szottyan egy kis kiránduláshoz
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
örülnék ha Liam játszaná a 2.részben is a fõszerepet,különben annyira nem várnám!
Tükrök elsõ részét is Kiefer miatt néztem és a második részre még most se vettem rá magam,hogy megnézzem :/
Egyszernézõs sablonfilm, 95% üresjárattal. Néha Depp-en kicsit mosolyra állt a szám, Jolie meg tetszett mikor messzebbrõl vették, de közeli snitteknél látni, hogy már csak botox kering az arcába.
4/10
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
+ az is elárul valamit hogy az 1998-as 1 rész (nekem csak az létezik) grafikában üti a 2008!-as 4-ik részt.
Egynek jó volt/10
DiCaprio és Damon megint bebizonyították, hogy amilyen nyálgájok voltak régebben, annyira jó színészek voltak már akkor is és most még jobbak😊
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Barátnõmmel néztük még az egyik ilyen filmzabálók éjszakáján... õ halálra unta én betudtam 2009 legjobb filmjének😄
De könyörgöm... nézd végig és azután mondj véleményt😛
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
egyébként meg kinek a pap, kinek a papné!
Bocs,hogy nekem ez a stílus nem jön be -.-<#integet2>#integet2>
ProGabe.: tuti arra gondol! 😊
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.