Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
minden tekintetben kilóg a szériából, unalmas és szimplán rossz lett
Azta! Ez jó volt! A címbõl valami szerelmes katyvaszra számítottam, de aztán a trailer alapján kíváncsi voltam rá... nem csalódtam!😊 Nagyon aranyos és kellemes film volt!😊
9/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
van egy hangulata, amitõl nincs gagyiszaga.
bár eddig csak az 1. és 2. részt láttam, ezt + a tokiot nem mertem még megnézni... de a fast five elõtt bekell pótolni. szóval:
bármikor elõlehet venni az egész sorozatot, egész jókis frencséjsszá nõtte ki magát. kicsit darkos a film hangulata (az elveszett évek, jó/rossz kontraszt összemosódik, stb.)
de azért vannak benne klisék szép számmal. de nem az a fejfogós film. könnyed, élvezhetõ.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Nagymenõk ugyanez. Ha nem eredeti hanggal nézi az ember, akkor legalább normális szinkronnal nézze, mert van 1-2 katasztrofális. gondolok itt erre pl: nagymenõk Joe Pesci hangja kb olyan, mint egy harmadéves biomérnök szakos hallgató aki éppen valami új kutatást magyaráz..Ray Liotta hangja is hasonló. Nagyon rossz.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Egyszerûen nem tudok belekötni a filmbe nem hiába ilyen az imdb-s értékelése. <#eljen>#eljen> Azt se értem, hogy eddig miért nem láttam még de most nagyot ütött legalább.
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
és végre egy igazán eredeti ördögûzõs történet, van sztori nem csak a gyilkolászás meg rettegés hanem egy rendes végig feszült történet. Egy minimális romantikával, igazából sejthetõ a végkifejlet, de nagyon jól megcsinálták egy pillanatig még el is bizonytalanodtam 😊 Antony Hopkins pedig még mindig nagyot alakított, és attól függetlenül, hogy nem vagyok vallásos és nem is hiszek az ilyesmiben, még a film után sem, szerintem igen jól ábrázolja a vallásosság szerepét!
9/10 (jelzem KATEGÓRIÁJÁBAN, egyébként csak 7/10)
Casino
Picit olyan Nagymenõk érzést keltett bennem (nem, nem Pesci pszichopata szerepe miatt😄), hosszú volt és mégis tömör... ez is tipikusan olyan film, amit az embernek többször meg kell néznie, hogy minden mozzanatot elkapjon és értsen😊
De tetszett! Nagy színészek! Nagyon jó story!😊
8/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Az utóbbi idõk legszebb példája az 'ezt minek kellett folytatni' sémára. Ugyanis míg az elõzõ két részben voltak ötletek, jobb-rosszabb poénok, a harmadik résznél hollywood a pofánkba tolta A Humormentes Vígjátékot. Sikerült nekik!
Egyszerûen hihetetlen, mennyire vérszegény az egész, mennyire hiányzik belõle sokminden. Ha nem lennének benne a híresebb színészek, délután 4-tõl kerülne sugárzásra vmi film+ kaliberû csatornán.
Sajnos az elõzõ részek kedves bája a múlté, a helyét átvette a totális érdektelenség.
10/3, mindenki kerülje. fõleg aki még jól szórakozott az elõzõ részeken.
Apámmal néztem... gyerekkori kedvence volt😄 Picit féltem, hogy milyen is lesz... hogy esetleg az emlékezete megszépítette😄
De nem! Ez egy iszonyat jó II. Világháborús kémes film 65-bõl! Mindenkinek csak ajánlani tudom!😊
8/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Ezt megtalalni ugy hogy a googleon rakeresel arra, hogy Japanese robot fight scene nehezebb mint nevtelenul megtalalni egy porno szineszt 😄
Sucker Punch trailere nagyon bejon mert ugy nez ki mint egy megfilmesitett anime, de feles a sok negativ kritikatol....
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Hollywood megtámadta aprajafalvát :/
Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.
Nagyon összetett és sûrû volt. Ezt nem elég egyszer megnézni, hogy megértse az ember.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
SPOILER
szar neki a diliházban alázzák, ezt úgy éli meg, hogy kupiszerüségnek fantáziálja át az egészet, de amikor történik "valami" akkor nem elég a fantáziavilág még jobban le kell mennie fantáziavilág 2-be és ott meg annyira le megy fantáziavilág 2-be, hogy el kell lopni a szakácstól a kést az = hatástalanítani egy bombát egy robotokkal teli vonaton?! WTF? Szóval a lényeg, hogy ide Snyder beírhatott volna akármit, mondjuk itt lesz a szamurájos rész és elsõ a vonatos, úgyanúgy mûködne ez a celluloidhulladék sztem.
Akkor ez egy koherens film? Nem inkább összefüggéstelen jelenetek összedobálása valami kamusztorival inkább?!
Egy nagyon szép film ami egy nagyon tragikus történetet mesél el. Nekem nagyon tetszett fõleg a purgatóriumban bemutatott világok voltak gyönyörûek. Peter Jackson most sem okozott csalódást.
9/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
csináljon remakeket, adaptációkat és bérmunkát (Superman), ne írjon! jobb lesz úgy mindenkinek! 😊
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Talán az lett volna a legjobb ha kidobják ez egész elmegyogyós drámát az ablakon a fenébe és az egészet ebben a stempunk/scifi/fantasy világba helyezik. Kitalálnak mellé valami alapsztorit ( Pl. Küldetés a Gyémánttökû Harci Bagoly Megszerzéséért ) és ugyanolyan élvezetes lenne a dolog a nagy drámázás meg álmodozás helyett. Ugyanúgy nem érdekelne senkit sem és akkor még várni sem kellene míg beindul a sztori... mert van egy sanda gyanúm hogy a nézõk 90% úgyis azt várta hogy induljon végre a zúzás szóval akármilyen eredetsztori megfelelt volna és akkor nem lenne az keserû szájíz a nézése közben hogy "ez az egész meg sem történik"
Már a tököm ki van azzal hogy mindig meg kell magyarázni hogy valaki belekerül egy ilyen világba ( így vagy úgy . Legyen ez a világ a természetes, szülessen bele a fõhõs és ezzel egy csomó izzadságszagú magyarázást meg lehetne spórolni.
ez nem úgy mûködik, hogy ez jó alapból nem lehet szar filmet csinálni, hát hogy a picsába ne lehetne, számtalan adaptációt basztak el tehetségtelen rendezõk.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
mások mindig valami olyat akartak csinálni, amiben csak a szereplõket használták fel. õ, meg Rodriguez megmutatták hogyan is kell ezt csinálni: szó szerint sorról sorra, és ami még fontosabb, képrõl képre kell másolni
nem mellesleg a Daredevilnek köze nincs egy Watchmenhez, vagy Sin Cityhez
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
a srác 1-1-ben másolt badass képregényeket, kb. semmi dolga nem volt velük. valami majom kikiáltotta nagy vizionáriusnak (van ilyen szó? 😄), miközben saját kútfõbõl eddig semmit sem csinált
na most megtette, és én látatlanul nem fikázok, de ennyi rossz kritika nem lehet véletlen...
félreértés ne essék, bírom én a filmjeit, de azok nem Snyder miatt jók. pl. a Watchmenben is hozzányúlt(ak) dolgokhoz, a polip kihagyása még érthetõ, de Manhattan leegyszerûsítését már "nem vette be a gyomrom". ugyanilyen átírás/hozzáírás volt a 300-nál is: jó nagy szarkupacok azok a részek
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Én már csak azt nem értem, miért nem kért meg egy profi (képregény)írót (többet is ismer ugyebár 😄), hogy kikerekítse a sztorit olyanra, ahogy megálmodta. Lehetett volna ennyi erõvel az évszázad egyik legjobb filmje (akár jóval olcsóbban is), de így azért nyilván messze van tõle. Na talán legközelebb.
Kicsit amúgy az American McGee's Alice-ra hajazz az egész, persze inkább hangulatban.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Amugy igazán odabiggyeszhetnék, hogy "Drama", biztos hülyék.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Attól persze az indoklásod azon része még nem lesz objektív igazság, amirõl szemlátomást fogalmad sincs, még elméletben sem. 😄
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Szerinted a "dráma" attól dráma, hogy nem tudod elõre PONTOSAN a végét?!?!?
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Campona, cipõvásárlás, pár kettyós haver, mozi - anyázás, amiért bementem velük. Jó nap volt..
Hátõ. Az bizony tény, hogy durva picsák vannak a filmben, az is tény, hogy tele van jó jelenetekkel, na de hogy végig kelljen néznem egy történetet úgy, hogy semmit nem látok belõle, csak tudok róla, az gáz. A filmben ugyanis történik minden, de semmit nem látunk. Mintha két, hassonló történetû film között kapcsolgatnánk, teljesen más világban.
Az elsõ húsz perc után, (mikor még úgy van az ember, hogy OMGLOL EZ KURVA BETEG CUCC LESZ) a pofánkbacsapni egy ilyen marhaságot... Nem élveztem, nem érdekel, hogy egy olyan kitalált karakter hogyan éli meg a dolgokat, aki sosem létezett.. Fõleg ha azt ilyen idióta formában teszi.
Szivesebben néztem volna azt, ami valójában történik. Ha az ember nem olvas róla semmit, akkor szerintem ez egy rohadt nagy csalódás.
Dráma? ugyan már, az elejétõl kezdve sejteni lehet, mikor már "beszélnek róla"... Shatter Island, na az film volt. (mert bizony nekem folyton az jutott eszembe)