Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#62175
Hmm... akkor én a 3. szinkronnal néztem😄 De így is jó volt azért😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

zaki
#62173
#62172
sose bánd, a tokyo a leggyengébb.. :[

minden tekintetben kilóg a szériából, unalmas és szimplán rossz lett
#62171
Változó szerelem

Azta! Ez jó volt! A címbõl valami szerelmes katyvaszra számítottam, de aztán a trailer alapján kíváncsi voltam rá... nem csalódtam!😊 Nagyon aranyos és kellemes film volt!😊
9/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Totti5
#62170
Tokio lett a legjobb szvsz. Remek zenék, brutál autók és versenyek, fõleg drift persze, s japó csajok😊 igaz nem nyomozós rendõrös a történet, ezért más a hangulata.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

tigeroo
#62169
the fast & furious (2009)


van egy hangulata, amitõl nincs gagyiszaga.
bár eddig csak az 1. és 2. részt láttam, ezt + a tokiot nem mertem még megnézni... de a fast five elõtt bekell pótolni. szóval:
bármikor elõlehet venni az egész sorozatot, egész jókis frencséjsszá nõtte ki magát. kicsit darkos a film hangulata (az elveszett évek, jó/rossz kontraszt összemosódik, stb.)
de azért vannak benne klisék szép számmal. de nem az a fejfogós film. könnyed, élvezhetõ.
#62168
És a normális Casino szinkronnál Pesci hangja a Józsa Imre?😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#62167
casinonál: Csináltak még 2 szinkront, bocs 😄
#62166
A Casinonál lényeges dolog, hogy az ember az eredeti szinkronnal nézze (már ha magyarul nézi), mert az egyszerûen zseniális. De Niro-nak Szakácsi hangja..meg minden, nagyon passzol. Csináltam még 2 szinkront, meg sem közelíti.

Nagymenõk ugyanez. Ha nem eredeti hanggal nézi az ember, akkor legalább normális szinkronnal nézze, mert van 1-2 katasztrofális. gondolok itt erre pl: nagymenõk Joe Pesci hangja kb olyan, mint egy harmadéves biomérnök szakos hallgató aki éppen valami új kutatást magyaráz..Ray Liotta hangja is hasonló. Nagyon rossz.
#62165
Kate Hudson<#szeret>

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#62164
<#eljen><#eljen><#eljen>

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Police88
#62163
Majdnem híres / Almost Famous

Egyszerûen nem tudok belekötni a filmbe nem hiába ilyen az imdb-s értékelése. <#eljen> Azt se értem, hogy eddig miért nem láttam még de most nagyot ütött legalább.

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

morleone
#62162
Tegnap néztem meg a Th Rite címû filmet (A Rítus).

és végre egy igazán eredeti ördögûzõs történet, van sztori nem csak a gyilkolászás meg rettegés hanem egy rendes végig feszült történet. Egy minimális romantikával, igazából sejthetõ a végkifejlet, de nagyon jól megcsinálták egy pillanatig még el is bizonytalanodtam 😊 Antony Hopkins pedig még mindig nagyot alakított, és attól függetlenül, hogy nem vagyok vallásos és nem is hiszek az ilyesmiben, még a film után sem, szerintem igen jól ábrázolja a vallásosság szerepét!

9/10 (jelzem KATEGÓRIÁJÁBAN, egyébként csak 7/10)

#62161
nagy film!!! Scorsese csinálhatna még pár olasz gengszteres filmet
ROCKnROLLA
#62160
Már láttam korábban is, de pont tegnap kezdtem el nézni megint. Isten film! 9/10

#62159
Azért ne túlozzunk ennyire... de tény, hogy gyengébb😊

Casino

Picit olyan Nagymenõk érzést keltett bennem (nem, nem Pesci pszichopata szerepe miatt😄), hosszú volt és mégis tömör... ez is tipikusan olyan film, amit az embernek többször meg kell néznie, hogy minden mozzanatot elkapjon és értsen😊
De tetszett! Nagy színészek! Nagyon jó story!😊
8/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Police88
#62158
<#eljen> mekkora trip volt az egész, elgondolkodtató...

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

#62157
sztem hagyjuk ennek a falrahányt filmnek az elemzését, mert tök hülyeség az egész :-) sztem ha Snyderrel beszélgetnél, lehet még õ is belekavarodna, hogy mit miért :-)
Tatyla
#62156
na nekem meg pont ez a Casshern volt nagy csalódás olyan dögunalmas hosszú film hogy komolyan szenvedtem a végignézésével...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

kastil
#62155
ez nekem is feltûnt, de a szúrt seb akkor? meg a csaj miért nem állt ki mellette?

#62154
Utódomra Ütök / Little Fockers

Az utóbbi idõk legszebb példája az 'ezt minek kellett folytatni' sémára. Ugyanis míg az elõzõ két részben voltak ötletek, jobb-rosszabb poénok, a harmadik résznél hollywood a pofánkba tolta A Humormentes Vígjátékot. Sikerült nekik!

Egyszerûen hihetetlen, mennyire vérszegény az egész, mennyire hiányzik belõle sokminden. Ha nem lennének benne a híresebb színészek, délután 4-tõl kerülne sugárzásra vmi film+ kaliberû csatornán.

Sajnos az elõzõ részek kedves bája a múlté, a helyét átvette a totális érdektelenség.

10/3, mindenki kerülje. fõleg aki még jól szórakozott az elõzõ részeken.
#62153
Crossbow-akció

Apámmal néztem... gyerekkori kedvence volt😄 Picit féltem, hogy milyen is lesz... hogy esetleg az emlékezete megszépítette😄
De nem! Ez egy iszonyat jó II. Világháborús kémes film 65-bõl! Mindenkinek csak ajánlani tudom!😊
8/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#62152
hát sztem meg nézd meg mégegyszer a filmet, ha kibírod :-) vagy az ápolónak levehetõ-felrakható bajusza van?!
LoSA
#62151
Social Network

10/9!

Nekem nagyon tetszett!

kastil
#62150
Hát szerintem a "kupi" az nagyon is valóság volt.

CSOCSO
#62149
Vegre megtalaltam a filmet amire emlekeztet a Sucker Punch.... amiota lattam a trailert ezt a filmet kerestem, de nem emlekeztem a nevere.
Ezt megtalalni ugy hogy a googleon rakeresel arra, hogy Japanese robot fight scene nehezebb mint nevtelenul megtalalni egy porno szineszt 😄

Sucker Punch trailere nagyon bejon mert ugy nez ki mint egy megfilmesitett anime, de feles a sok negativ kritikatol....
Victor1103
#62148
Õk pedig visszavágtak New York betámadásával😄 A nézõk meg vesztesen kerültek ki a csatából XD

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

vegicsek
#62147
The Smurfs Theatrical Trailer 3D 2011
Hollywood megtámadta aprajafalvát :/

Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.

bexinho
#62146
Inside job - Bennfentesek

Nagyon összetett és sûrû volt. Ezt nem elég egyszer megnézni, hogy megértse az ember.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

#62145
Hát sztem is tök egyértelmû, hogy mi történik vele csak azt nem értem, hogy hogy jön össze a 2 (3) dolog, aki megmagyarázza nekem kap egy pirospontot,
SPOILER
szar neki a diliházban alázzák, ezt úgy éli meg, hogy kupiszerüségnek fantáziálja át az egészet, de amikor történik "valami" akkor nem elég a fantáziavilág még jobban le kell mennie fantáziavilág 2-be és ott meg annyira le megy fantáziavilág 2-be, hogy el kell lopni a szakácstól a kést az = hatástalanítani egy bombát egy robotokkal teli vonaton?! WTF? Szóval a lényeg, hogy ide Snyder beírhatott volna akármit, mondjuk itt lesz a szamurájos rész és elsõ a vonatos, úgyanúgy mûködne ez a celluloidhulladék sztem.
Akkor ez egy koherens film? Nem inkább összefüggéstelen jelenetek összedobálása valami kamusztorival inkább?!
Victor1103
#62144
Komfortos mennyország- The lovely bones

Egy nagyon szép film ami egy nagyon tragikus történetet mesél el. Nekem nagyon tetszett fõleg a purgatóriumban bemutatott világok voltak gyönyörûek. Peter Jackson most sem okozott csalódást.

9/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

ProGabe
#62143
persze hogy kell egy jó rendezõ, nem mondtam, hogy Snyder nem az! azt írtam, hogy saját anyagból képtelen dolgozni

csináljon remakeket, adaptációkat és bérmunkát (Superman), ne írjon! jobb lesz úgy mindenkinek! 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#62142
Sucker Punch

Talán az lett volna a legjobb ha kidobják ez egész elmegyogyós drámát az ablakon a fenébe és az egészet ebben a stempunk/scifi/fantasy világba helyezik. Kitalálnak mellé valami alapsztorit ( Pl. Küldetés a Gyémánttökû Harci Bagoly Megszerzéséért ) és ugyanolyan élvezetes lenne a dolog a nagy drámázás meg álmodozás helyett. Ugyanúgy nem érdekelne senkit sem és akkor még várni sem kellene míg beindul a sztori... mert van egy sanda gyanúm hogy a nézõk 90% úgyis azt várta hogy induljon végre a zúzás szóval akármilyen eredetsztori megfelelt volna és akkor nem lenne az keserû szájíz a nézése közben hogy "ez az egész meg sem történik"

Már a tököm ki van azzal hogy mindig meg kell magyarázni hogy valaki belekerül egy ilyen világba ( így vagy úgy . Legyen ez a világ a természetes, szülessen bele a fõhõs és ezzel egy csomó izzadságszagú magyarázást meg lehetne spórolni.
Tyler1
#62141
#62139 a lényeg. bizony a rendezõn múlik, h hogy nyúl hozzá az alapanyaghoz, és hogy viszi vászonra az adaptációt. és ez ki is üti azt az állításod, hogy nem Snyderen múlt a sikerük.
ez nem úgy mûködik, hogy ez jó alapból nem lehet szar filmet csinálni, hát hogy a picsába ne lehetne, számtalan adaptációt basztak el tehetségtelen rendezõk.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

ProGabe
#62140
wut?

mások mindig valami olyat akartak csinálni, amiben csak a szereplõket használták fel. õ, meg Rodriguez megmutatták hogyan is kell ezt csinálni: szó szerint sorról sorra, és ami még fontosabb, képrõl képre kell másolni

nem mellesleg a Daredevilnek köze nincs egy Watchmenhez, vagy Sin Cityhez

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Gurren
#62139
más rendezõknek is volt lehetõségük 1-1-ben másolni badass képregénybõl, mégis sok esetben hulladék lett a végeredmény (pl. daredevil)

ProGabe
#62138
"és pont egy Snyder film..."

a srác 1-1-ben másolt badass képregényeket, kb. semmi dolga nem volt velük. valami majom kikiáltotta nagy vizionáriusnak (van ilyen szó? 😄), miközben saját kútfõbõl eddig semmit sem csinált

na most megtette, és én látatlanul nem fikázok, de ennyi rossz kritika nem lehet véletlen...

félreértés ne essék, bírom én a filmjeit, de azok nem Snyder miatt jók. pl. a Watchmenben is hozzányúlt(ak) dolgokhoz, a polip kihagyása még érthetõ, de Manhattan leegyszerûsítését már "nem vette be a gyomrom". ugyanilyen átírás/hozzáírás volt a 300-nál is: jó nagy szarkupacok azok a részek

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Sir Quno Jedi
#62137
"Szivesebben néztem volna azt, ami valójában történik." ezzel részben egyetértek. Jó lett volna többet látni a többi "valóságból" is, sok volt kicsit a fantasy-bõl (pl. robotos rész már halál felesleges volt). Kicsit hosszabb lett volna a film és többet töltenek a reménytelen sötétségben, jobban ütött volna. Elvileg ez folytatásért kiállt, majd meglátjuk mennyire jön be snájdig bácsinak.

Én már csak azt nem értem, miért nem kért meg egy profi (képregény)írót (többet is ismer ugyebár 😄), hogy kikerekítse a sztorit olyanra, ahogy megálmodta. Lehetett volna ennyi erõvel az évszázad egyik legjobb filmje (akár jóval olcsóbban is), de így azért nyilván messze van tõle. Na talán legközelebb.

Kicsit amúgy az American McGee's Alice-ra hajazz az egész, persze inkább hangulatban.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#62136
Nana, az alapmû szintúgy. Igaz a végét nem kellett vón megbirizgálni (vagy legalább egy alternatív endinget is kiadhattak volna, ami a valódi, eredeti ending lett volna 😄), de azért a csillagos ötös kijár. Igaz elsõsorban az írónak szól, de a megvalósítás is 10/10.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#62135
Miért védtem volna?! Érvelésed enyhén flawed volt, csupán erre szerettem volna rávilágítani.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#62134
Nézzél pl. imdb review-kat és értelmesebbje ezzel kezdi, hogy ez nem akciófilm, hanem dráma... de mondom, kár errõl vitatkozni, semmi gond.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Shep
#62133
Igazad van, nem is szabad az egy dögunalom volt. 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

kastil
#62132
Mellesleg ez lenne a topik lényege. Leírtam, hogy szerintem egy szar, és szerintem nem két szóban tettem, de miért nem lep meg, hogy te foggal körömmel véded?

kastil
#62131
És most akkor mit csináljak? Watchment imádtam, az nagyon tetszett. Na de egy mondatban említeni ezzel...

Amugy igazán odabiggyeszhetnék, hogy "Drama", biztos hülyék.

Sir Quno Jedi
#62130
A Sucker Punch éppúgy erõsen megosztó film lett, mint a Watchmen. Van aki meg sem bírja nézni, van aki isteníti, középutak nem nagyon vannak, valakinek vagy nagyon bejön, vagy gyûlöli. Ez így van jól. Azonban tiszteljük annyira a mások véleményét, hogy nem rontunk feldúltan a topic-ba és "fos"ozzuk le csípõbõl, ami nekik kiváló élményt nyújtott. Mivel a "fos" erõsen szubjektív jelzõ szokott lenni... 😄DD

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#62129
Semmi probléma, neked nem teszett. Van az úgy. Nem vagyuk egyformák. A "neked nem tetszett", az egy szubjektív vélemény. Az mindenkinek lehet.

Attól persze az indoklásod azon része még nem lesz objektív igazság, amirõl szemlátomást fogalmad sincs, még elméletben sem. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

kastil
#62128
Ok, elemezd, szarok rá. Az utolsó 3 percen kívül semmi drámai nem volt benne. Fos és kész.

Sir Quno Jedi
#62127
Fogalmi hibákban szenvedsz... de vegyük a leg1xûbbet:

Szerinted a "dráma" attól dráma, hogy nem tudod elõre PONTOSAN a végét?!?!?

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

kastil
#62126
Ráadásul a dráma rész kb minden 3. filmben legalább ilyen "jó"

kastil
#62125
Sucker Punch

Campona, cipõvásárlás, pár kettyós haver, mozi - anyázás, amiért bementem velük. Jó nap volt..

Hátõ. Az bizony tény, hogy durva picsák vannak a filmben, az is tény, hogy tele van jó jelenetekkel, na de hogy végig kelljen néznem egy történetet úgy, hogy semmit nem látok belõle, csak tudok róla, az gáz. A filmben ugyanis történik minden, de semmit nem látunk. Mintha két, hassonló történetû film között kapcsolgatnánk, teljesen más világban.

Az elsõ húsz perc után, (mikor még úgy van az ember, hogy OMGLOL EZ KURVA BETEG CUCC LESZ) a pofánkbacsapni egy ilyen marhaságot... Nem élveztem, nem érdekel, hogy egy olyan kitalált karakter hogyan éli meg a dolgokat, aki sosem létezett.. Fõleg ha azt ilyen idióta formában teszi.

Szivesebben néztem volna azt, ami valójában történik. Ha az ember nem olvas róla semmit, akkor szerintem ez egy rohadt nagy csalódás.

Dráma? ugyan már, az elejétõl kezdve sejteni lehet, mikor már "beszélnek róla"... Shatter Island, na az film volt. (mert bizony nekem folyton az jutott eszembe)