Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tyler1
#62225
igen, a barlangot Magyarországnak hívják.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Victor1103
#62224
Kb 20 éve még itt kommunizmus volt szóval ne lepõdj meg ha anno nem hallottál róluk😄

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

CSOCSO
#62223
en eltem barlangban van 10-20 eve nalunk csak kb batman, superman, pokerman, TMNT letezett anno???

kijafaxom az a green lantern? kijaza daredevil???????? spawn.. etc etc etc... ok lattam a filmeket de ezekrol meg a tobbi dc univers, marvel szuperhosokrol en sosem hallottam gyerek koromban.
Victor1103
#62222
Szerintem ez kurva jó film lesz. Amúgy meg szuperhõsös filmek elsõ része. Batman Kezdödik, Vas ember azok mindenek voltak csak szarok nem

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Dynamic
#62221
Szerintem meg mindenki érti mirõl van szó. Az azért érdekes, hogy tele vannak a kommentek primitívebb (helyesírási) hibákkal, azokon meg nem akad fenn senki. Bár akkor is ilyen bõszen javítgatnátok.
#62220
Hát ez jó nagy szar lesz

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Shep
#62219
Attól félek ez is olyan lesz, mint a többi szuperhõsös fim elsõ rész, hogy az elsõ 1 órában semmi nem történik aztán az utolsó 30 percbe próbálnak egy kis akciót belegyömöszölni.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Tikal
#62218
ha nincs facebook-on és alig megy emberek közé akkor meguszhatja 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#62217
Végülis csak a közeli ismerõsei tudják,hogy ki õ,szóval a többi ember számára nem felismerhetõ mert azt se tudják ki õ.

Tikal
#62216
sose értettem hogy egy lószar maszktól miért gondolják hogy nem ismereik majd fel õket 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Montanosz
#62215
Wake wood
8/10

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

#62214
Nem film de elõzetes és eléggé le voltam döbbenve amikor megnéztem!

#62213

shenmuedc
#62212
Szerintem is híg fos volt. Se történet, se semmi csak az akció. Szomorú idõk jönnek a sci-fi rajongók számára. Mondom sci-fi nem ez a videojátékos szemét ami mostanában megy.
Hegi90
#62211
Mert ettõl függetlenül élvezhetõek.

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Szabi84
#62210
akkor miért 7 pont mindegyik?

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Hegi90
#62209
Halálfutam 2

Jó kis film, kár hogy a kamera és a vágóasztal mögé Michael J. Fox-ot ültették. Néhány jelent után azt hittem, epilepsziás rohamot kapok.
7/10


Harry Potter és a Halál erekléyi I
Aki a forgatókönyvet írta, annak eltörném a kezét legszívesebben. Így elbaszni egy fasza történetet... Olvastam a könyvet, de így is egy zagyvaság az egész.

7/10

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Kontrakcio
#62208
Hali! Én a sorrendet elbaltáztam, aki csak a filmet nézi meg az halomnyi kérdésre meg se fogja kapni a választ, elõször a könyvet kell elolvasni és utána a filmet, könyvben mindenre megkapjátok a választ, nagyon sok fontos mozzanatot, párbeszédet kihagytak a filmbõl. Én 1 hete veséztem ki a sorozatot és rádöbbentem h a film elég gyengére sikerált a könyvhöz képest. Csak ajánlani tudom.

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Shep
#62207
Battle L.A.

Hát lehet köpködni, de nekem bejött az akció, az persze igaz, hogy nem igazán volt benne komoly feszültség meg hiányzott még belõle pár apróság de én jól szórakoztam a majd 2 óra alatt. (pontozni nem merem 😊)

Potter új részét is néztem nemrég csak tudnám minek, bár az elõzõ résztõl valamivel érdekesebb volt és ezt nem untam annyira. Azt még mindig nem értem, hogy miért nem lövik le simán a másikat mit bohóckodnak itt apró fadarabokkal 😊 Szerintem a farkasemberes rész volt az utolsó normális, izgalmas epizódja a szériának azóta csak lefelé csúsznak a lejtõn. Persze én vagyok a hülye, minek néztem meg.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#62206
Acéllövedék

Még mindig FÁKIN HÁRDKÓÓÓR
10/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

CSOCSO
#62205
de ezt csak te meseled be magadnak.....

precision
#62204
10/3 = 10-bõl 3 pont
3/10 = 3 pont a 10 -bõl

nem értem miért kell mindig fennakadni ezen 😊

Bazinga!

CSOCSO
#62203
a 10 pont a 3 bol nem ugyan az mint 3 pont a 10 bol...
tigeroo
#62202
ha 10/3-al írod akkor nem pont azt jelenti


*megnéztem megint a fast & furioust, ááá eszméletlenül ráhangolódtam*

Police88
#62201
Sorsügynökség

Ezt a filmet nem is tudom mióta vártam szerintem képesek voltak és õsztõl nyomták a trailerjét a mozikban, most végre megnézhettem és nem csalódtam benne megérte a jegy árát, így barátnõmmel nézve fõleg (romantikázós részek is átjöttek). Kicsit lassan indul be de aztán nagyon. Nem egy Eredet de azért ütõs.

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

precision
#62200
tehát 10 pontBÓL 3...
nincs is olyan hét amikor ne jönne fel ez a dolog 😊
mindkét írásmód helyes

Bazinga!

bexinho
#62199
Mesrine: L'instinct de mort - Halálos Közellenség 7/10

Szórakoztató volt, Vincent Cassel-t pedig kifejezetten kedvelem, mint színészt.

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

ProGabe
#62198
Harry Potter

mélységesen egyetértek! én bírom a HP filmeket, bár eddig is sokban olyan kavarodás volt a nulla magyarázat miatt, hogy az már-már vicces. gondoltam most máshogy lesz a kettévágott rész miatt. hát a lóf*szt!

a másik meg a dögunalom: az egy dolog, hogy a lassú vágással, nagy semmibenézésekkel el lehet érni egy bizonyos melankolikus hangulatot, de itt a fentiek miatt az ember agya folyamatosan jár és azt várja, hogy magyarázzanak már meg valamit. de csak nem jön a magyarázat, cserébe nem is történik semmi. még azt sem lehet elmondani, hogy nagyobb a dráma, mert ehhez szintén gyenge a rendezõ-forgatókönyvíró páros

van egy csomó kérdésem, szerintem nem kapok rájuk választ a befejezõ részben. csak kettõ fontos, az elsõ valószínû amiatt vetõdött fel bennem, mert lehetett 1-2 mikroalvásom a nagy izgalom miatt 😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a nyakláncot mégis hogyan találták meg? mármint hogyan jöttek rá, hogy azt kell keresni?
az a mocsok kard hogy a rákba került egy befagyott tó mélyére, meg szarvas WTF???


megint azt csinálták, hogy bedobtak 10-20 😄 nevet, meg arcot, akiknek semmi múltjuk, de nagyon fontosak. gondolom a könyvekben kifejtette Rowling kik azok, ill. már régebben is megemlítette õket

értem én, hogy a koherencia miatt egy ember kell hogy írja mind a 7+1 filmet, de nem lehet igaz, hogy nem jöttek rá: ki kellett volna rúgni az ipsét a második rész után

el kéne olvasnom a könyveket :\

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Police88
#62197
Abban sajnos csalódni fogsz szerintem, mert az a leggyengébb a trilógiából. Így fõleg, hogy a 3. rész jó magasra tette a lécet.

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

MrSpock
#62196
Battle: Los Angeles
Ez mi a szar volt!!? 2011-ben ilyen filmmel kijönni? Komolyan visszasírom a régi idõket amikor egy Armegeddonon csak figyeltünk ki a fejünkbõl,mekkora mûvi,vagy egy Függetlenség napján.😊 Ugye ezek is kis egyszerûsített amcsipropi filmek,de basszus moziba valók voltak. És ha ma is látom mondjuk tv-ben,ottragadok.
De ez valami borzasztó volt,Skyline sokkal jobban lekötött pedig az sem volt valami világrengetõ alkotás. Többet nem ér mint, 2/10 ezt is csak néhány jobb kép,de a kamerarángás az egész "B" feeling de nagyon!
Harry Potter és a halál ereklyéi:
Másik gyöngyszem amit láttam.Eddig megnéztem mindegyik részt,de itt komolyan,hülye nagyon nem vagyok,de volt hogy elvesztettem a fonalat,hogy most mi van már? Kegyetlen vontatott volt,bár az is igaz,hogy elég késõn néztem,de ennél sötétebb filmet nemigen tudnának csinálni. Attól valami nyomasztóbb,hogy mindig éjjel van? Mondjuk így ellehet csalni az effekteket😄 Persze megnézem az uccsó rész is,mi lesz ebbõl. Könyveket nem olvastam egyiket sem,szóval abszolúte csak filmbõl tájékozódom. Ellentétben anno a GYU-val,ami visszaadtaa könyvet elég jól,és az nagyon jóra sikerült,pár képkocka kivételével.
Nálam ez is kb,az összest látva eddig,úgy 4/10. Untam rajta magam😞

Go Jeff Go!!!!

Totti5
#62195
Üvegtigris 3

Végre egy korrekt magyar film, amit végig is lehetett nézni, röhögni és még érdekes is volt. Kiváncsi vagyok a 2. részre ezeke után.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

kastil
#62194
ennyire azért neked se tetszett ám

mflex
#62193
Gagyi Mami 3

Köszönõ viszonyban sincs se az elsõvel, de még a második résszel sem!

Hihetetlen GAGYI/10

What about the forests?

fifi
#62192
tehát 10 pontos a 3 pontos skálán... 😊

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

#62191
I Spit On Your Grave / Köpök a Sírodra (2010)

Többen dicsérték, ráadásul sokan az általam nagyon kedvelt Eden Lake-hez, vagy a szintén nem rossz Az Utolsó Ház Balra remake-hez hasonlították, így megnéztem. Nem kellett volna - a film egyszerûen rossz. Nem elég, hogy belengi az egészet vmi zsékategória, a rossz színészek és a gyenge rendezés miatt, de teljesen rosszak az arányok is: 15 perc felvezetés után jó fél óra öncélú erõszak és alázás, amit ismét egy 20 perces üresjárat követ, hogy a végén egy trashfilmekbe illõ, ismét csak teljesen öncélú és felesleges trancsír legyen.

A fentebb említett filmekbõl ismert drámai, gyomorszorító érzés sehol, ellenben vicces, hogy az erdõben egy hónapokra eltünt 48 kilós, a film elején kedves-rendes csajszi brutálisabbbál brutálisabb módszerekkel vegyen revansot 5 fickón.

10/3
Tyler1
#62190
sztem semmi köze egymáshoz a 2 filmek, nem igen lehet párhuzamot vonni. a FC tök más szemléletben beteg, mint a Black Swan. persze van akibõl a FC is olyan érzéseket váltott ki, mint belõlem a BS, de attól én még nem látok kapcsolatot köztük 😊

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#62189
A nevedbõl, és abból kiindulva, hogy ez egy filmes fórum, arra következtetek, hogy szereted a Fight Club-ot. (ha rossz a következtetésem, akkor innentõl felesleges is tovább olvasni😊 Az meg simán (bár máshogy) van olyan beteg, mint a Black Swan. Szóval hogy is van ez?😊 / én mindkét filmet imádom/

http://videodrome.freeblog.hu/

Tyler1
#62188
hát a mondanivalóra én nem tudtam figyelni a totális döbbenet, és fej fogás közben. lehet, hogy a balettben jártasoknál van értelme a filmnek, de nálam csak egy psychofuck volt, és ebben nem a balettnak volt nagy szerepe, hanem a fõkarakter beteges õrületének.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Sir Quno Jedi
#62187
És idéznék magamtól:

"Akinek pl. a helikopterrel van baja, annak felhívnám a szíves figyelmét, hogy a film az 1950-60-as erában játszódik.

Rövid történelmi emlékeztetõ:
1950-53 koreai háború, a helikopterek immár harcászati célokra is alkalmasak, beindul a tömegtermelés USA-ban.
1955 második indokínai háború kitörése, 1960 helikopterháború és pl. UH–1 Iroquois hadrendbe állítása, 1965 az USA közvetlenül is belép a háborúba stb. Bebizonyosodik, hogy a helikopterek nélkülözhetetlenek efféle dzsungelharcokban és járhatatlan terepen.

DE persze abszolúte mind1, hogy helikopterrel mennek, vagy biciklivel, nem ez a lényeg."

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Dynamic
#62186
Szerintem meg elég röhejes, hogy totál ugyanaz az alapszituáció, az eltûnéstõl kezdve a groteszk másnap reggelig. Még akkor is, ha tisztában vagyok vele, hogy a Másnaposok 2-nek már csak a címe miatt is nagyjából az elsõ rész alapjait kell követnie.
#62185
Itt a Másnaposok 2 legújabb trailere,ez alapján nagyon jónak tünik!
Másnaposok 2 trailer

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Sir Quno Jedi
#62184
Egy kis érdekesség, a filmben szereplõ fegyók összefoglalása (fõleg amit a fõszereplõk használtak). A mech, a bombázó, a helikopter, a WW1-es katonák fegyói, meg az ork/lovag fegyók stb. azok nincsenek benne (nem mind legalábbis).

Sucker Punch Weapons (wikia)

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

bexinho
#62183
Szerintem nagyon sok mondanivalója van a filmnek, és közel sem mutatott sokat abból a világból, amit egy hasonló mûvésznek meg kell tennie a sikerért. Húgom balettos, és bár fõiskola miatt nem ment a gyõri balettiskolába (bár tanár lett, és voltak vb 2-ak LA-ben), de számos barátnõje ûzi komolyabban továbbra is ezt a mûvészi ágazatot, és sokszor megdöbbenve hallottam, hogy kishazánkban mik történnek ... :|

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

Tyler1
#62182
Black Swan

Elvont, beteg, aberrált film. Nem normális aki ilyeneket csinál. A köv. 100 évben nem vagyok rá kíváncsi, egyetlen +pont Portman alakítása.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Sir Quno Jedi
#62181
Én végigaludtam volna, de túl hangos volt...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#62180
Harry Potter and the Deadly Hallows.
10/4
5 emberrel kezdtem nézni a végére ketten maradtunk, egy potter fun meg én. Azért másfél óra után csináltunk 1 szünetet hogy akkor most mi a tök történt 90 percen át, de egyikünk sem tudta megválaszolni.
Végig egy sötét erdõben játszódik a film ahol nem történik semmi az ég világon. A legnagyobb lehúzás ez a film amit valaha láttam, zéró történet, zéró díszletek, zéró jelmezek, zéró színészek. Mindezt 2 részben drága mozijegyért sok-sok embernek. Így kell pénzt csinálni, és így kell lehúzni a buta népet. 10/10 a pénzembereknek.
Victor1103
#62179
Harry Potter and the Deadly Hallows.

Tuti a második részben fogják ellõni a sok látványelemet azonban ez, hogy ketté lett vágva szerintem elég bölcs döntés volt. Nem olvastam a könyvet mégis érzetem, hogy részletesebben van megalkotva a cselekmény, több mindent említenek a könyvbõl és ennek köszönhetõen hosszú idõ után végre azt mondhatom láttam egy jó Harry Potter részt. Szerintem az uccsó rész megér majd egy moziba nézést.

9/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

zaki
#62178
😄
én mondjuk csak az elsõ szinkronnal láttam, zseniális. 2. szinkronos változatba belenéztem, szöveg ugyanaz, csak a hangok mások, na ennek mi értelme van 😄

#62177
Pontypool | Pontypool - A Zombik Városa (2008)

Nagyon érdekes, szinte teljesen zombimentes zombifilm. Nem is tudom igazán hova tenni a filmet, mert horrornak nem horror, inkább egyfajta Orson Welles - Világok Harca stílusú rádiójátékszerû félelemkeltés. Ami viszont helyeként nagyon hatásos. Úgy kerül komoly feszültség a filmbe, hogy gyakorlatilag nem is látunk semmit!
A film közepe emiatt nagyon erõs, viszont sokat levon az élvezeti értékbõl, hogy nagyon nehezen indul be a cselekmény, és az utolsó 20-30 perc, 'a magyarázat' szinte mindent lerombol.

Ha az elejét és a végét rendesen megcsinálják, akár kult is lehetett volna, így szimplán érdekes.

10/5
Tyler1
#62176
kronológiailag az az utolsó, szóval az se gond, ha nem nézed meg elõre. viszont F&F-hez semmi köze, tipikus amcsi középsulis sablon az egész, csak Japánban.
mondjuk nekem nincs vele bajom, ha nem hasonlítom egyik F&F részhez sem.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.