Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
kijafaxom az a green lantern? kijaza daredevil???????? spawn.. etc etc etc... ok lattam a filmeket de ezekrol meg a tobbi dc univers, marvel szuperhosokrol en sosem hallottam gyerek koromban.
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Jó kis film, kár hogy a kamera és a vágóasztal mögé Michael J. Fox-ot ültették. Néhány jelent után azt hittem, epilepsziás rohamot kapok.
7/10
Harry Potter és a Halál erekléyi I
Aki a forgatókönyvet írta, annak eltörném a kezét legszívesebben. Így elbaszni egy fasza történetet... Olvastam a könyvet, de így is egy zagyvaság az egész.
7/10
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
Hát lehet köpködni, de nekem bejött az akció, az persze igaz, hogy nem igazán volt benne komoly feszültség meg hiányzott még belõle pár apróság de én jól szórakoztam a majd 2 óra alatt. (pontozni nem merem 😊)
Potter új részét is néztem nemrég csak tudnám minek, bár az elõzõ résztõl valamivel érdekesebb volt és ezt nem untam annyira. Azt még mindig nem értem, hogy miért nem lövik le simán a másikat mit bohóckodnak itt apró fadarabokkal 😊 Szerintem a farkasemberes rész volt az utolsó normális, izgalmas epizódja a szériának azóta csak lefelé csúsznak a lejtõn. Persze én vagyok a hülye, minek néztem meg.
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Még mindig FÁKIN HÁRDKÓÓÓR
10/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
3/10 = 3 pont a 10 -bõl
nem értem miért kell mindig fennakadni ezen 😊
Bazinga!
*megnéztem megint a fast & furioust, ááá eszméletlenül ráhangolódtam*
Ezt a filmet nem is tudom mióta vártam szerintem képesek voltak és õsztõl nyomták a trailerjét a mozikban, most végre megnézhettem és nem csalódtam benne megérte a jegy árát, így barátnõmmel nézve fõleg (romantikázós részek is átjöttek). Kicsit lassan indul be de aztán nagyon. Nem egy Eredet de azért ütõs.
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
nincs is olyan hét amikor ne jönne fel ez a dolog 😊
mindkét írásmód helyes
Bazinga!
Szórakoztató volt, Vincent Cassel-t pedig kifejezetten kedvelem, mint színészt.
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
mélységesen egyetértek! én bírom a HP filmeket, bár eddig is sokban olyan kavarodás volt a nulla magyarázat miatt, hogy az már-már vicces. gondoltam most máshogy lesz a kettévágott rész miatt. hát a lóf*szt!
a másik meg a dögunalom: az egy dolog, hogy a lassú vágással, nagy semmibenézésekkel el lehet érni egy bizonyos melankolikus hangulatot, de itt a fentiek miatt az ember agya folyamatosan jár és azt várja, hogy magyarázzanak már meg valamit. de csak nem jön a magyarázat, cserébe nem is történik semmi. még azt sem lehet elmondani, hogy nagyobb a dráma, mert ehhez szintén gyenge a rendezõ-forgatókönyvíró páros
van egy csomó kérdésem, szerintem nem kapok rájuk választ a befejezõ részben. csak kettõ fontos, az elsõ valószínû amiatt vetõdött fel bennem, mert lehetett 1-2 mikroalvásom a nagy izgalom miatt 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
az a mocsok kard hogy a rákba került egy befagyott tó mélyére, meg szarvas WTF???
megint azt csinálták, hogy bedobtak 10-20 😄 nevet, meg arcot, akiknek semmi múltjuk, de nagyon fontosak. gondolom a könyvekben kifejtette Rowling kik azok, ill. már régebben is megemlítette õket
értem én, hogy a koherencia miatt egy ember kell hogy írja mind a 7+1 filmet, de nem lehet igaz, hogy nem jöttek rá: ki kellett volna rúgni az ipsét a második rész után
el kéne olvasnom a könyveket :\
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
Ez mi a szar volt!!? 2011-ben ilyen filmmel kijönni? Komolyan visszasírom a régi idõket amikor egy Armegeddonon csak figyeltünk ki a fejünkbõl,mekkora mûvi,vagy egy Függetlenség napján.😊 Ugye ezek is kis egyszerûsített amcsipropi filmek,de basszus moziba valók voltak. És ha ma is látom mondjuk tv-ben,ottragadok.
De ez valami borzasztó volt,Skyline sokkal jobban lekötött pedig az sem volt valami világrengetõ alkotás. Többet nem ér mint, 2/10 ezt is csak néhány jobb kép,de a kamerarángás az egész "B" feeling de nagyon!
Harry Potter és a halál ereklyéi:
Másik gyöngyszem amit láttam.Eddig megnéztem mindegyik részt,de itt komolyan,hülye nagyon nem vagyok,de volt hogy elvesztettem a fonalat,hogy most mi van már? Kegyetlen vontatott volt,bár az is igaz,hogy elég késõn néztem,de ennél sötétebb filmet nemigen tudnának csinálni. Attól valami nyomasztóbb,hogy mindig éjjel van? Mondjuk így ellehet csalni az effekteket😄 Persze megnézem az uccsó rész is,mi lesz ebbõl. Könyveket nem olvastam egyiket sem,szóval abszolúte csak filmbõl tájékozódom. Ellentétben anno a GYU-val,ami visszaadtaa könyvet elég jól,és az nagyon jóra sikerült,pár képkocka kivételével.
Nálam ez is kb,az összest látva eddig,úgy 4/10. Untam rajta magam😞
Go Jeff Go!!!!
Végre egy korrekt magyar film, amit végig is lehetett nézni, röhögni és még érdekes is volt. Kiváncsi vagyok a 2. részre ezeke után.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Köszönõ viszonyban sincs se az elsõvel, de még a második résszel sem!
Hihetetlen GAGYI/10
What about the forests?
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
Többen dicsérték, ráadásul sokan az általam nagyon kedvelt Eden Lake-hez, vagy a szintén nem rossz Az Utolsó Ház Balra remake-hez hasonlították, így megnéztem. Nem kellett volna - a film egyszerûen rossz. Nem elég, hogy belengi az egészet vmi zsékategória, a rossz színészek és a gyenge rendezés miatt, de teljesen rosszak az arányok is: 15 perc felvezetés után jó fél óra öncélú erõszak és alázás, amit ismét egy 20 perces üresjárat követ, hogy a végén egy trashfilmekbe illõ, ismét csak teljesen öncélú és felesleges trancsír legyen.
A fentebb említett filmekbõl ismert drámai, gyomorszorító érzés sehol, ellenben vicces, hogy az erdõben egy hónapokra eltünt 48 kilós, a film elején kedves-rendes csajszi brutálisabbbál brutálisabb módszerekkel vegyen revansot 5 fickón.
10/3
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
http://videodrome.freeblog.hu/
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
"Akinek pl. a helikopterrel van baja, annak felhívnám a szíves figyelmét, hogy a film az 1950-60-as erában játszódik.
Rövid történelmi emlékeztetõ:
1950-53 koreai háború, a helikopterek immár harcászati célokra is alkalmasak, beindul a tömegtermelés USA-ban.
1955 második indokínai háború kitörése, 1960 helikopterháború és pl. UH–1 Iroquois hadrendbe állítása, 1965 az USA közvetlenül is belép a háborúba stb. Bebizonyosodik, hogy a helikopterek nélkülözhetetlenek efféle dzsungelharcokban és járhatatlan terepen.
DE persze abszolúte mind1, hogy helikopterrel mennek, vagy biciklivel, nem ez a lényeg."
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Másnaposok 2 trailer
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
Sucker Punch Weapons (wikia)
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Elvont, beteg, aberrált film. Nem normális aki ilyeneket csinál. A köv. 100 évben nem vagyok rá kíváncsi, egyetlen +pont Portman alakítása.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
10/4
5 emberrel kezdtem nézni a végére ketten maradtunk, egy potter fun meg én. Azért másfél óra után csináltunk 1 szünetet hogy akkor most mi a tök történt 90 percen át, de egyikünk sem tudta megválaszolni.
Végig egy sötét erdõben játszódik a film ahol nem történik semmi az ég világon. A legnagyobb lehúzás ez a film amit valaha láttam, zéró történet, zéró díszletek, zéró jelmezek, zéró színészek. Mindezt 2 részben drága mozijegyért sok-sok embernek. Így kell pénzt csinálni, és így kell lehúzni a buta népet. 10/10 a pénzembereknek.
Tuti a második részben fogják ellõni a sok látványelemet azonban ez, hogy ketté lett vágva szerintem elég bölcs döntés volt. Nem olvastam a könyvet mégis érzetem, hogy részletesebben van megalkotva a cselekmény, több mindent említenek a könyvbõl és ennek köszönhetõen hosszú idõ után végre azt mondhatom láttam egy jó Harry Potter részt. Szerintem az uccsó rész megér majd egy moziba nézést.
9/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
én mondjuk csak az elsõ szinkronnal láttam, zseniális. 2. szinkronos változatba belenéztem, szöveg ugyanaz, csak a hangok mások, na ennek mi értelme van 😄
Nagyon érdekes, szinte teljesen zombimentes zombifilm. Nem is tudom igazán hova tenni a filmet, mert horrornak nem horror, inkább egyfajta Orson Welles - Világok Harca stílusú rádiójátékszerû félelemkeltés. Ami viszont helyeként nagyon hatásos. Úgy kerül komoly feszültség a filmbe, hogy gyakorlatilag nem is látunk semmit!
A film közepe emiatt nagyon erõs, viszont sokat levon az élvezeti értékbõl, hogy nagyon nehezen indul be a cselekmény, és az utolsó 20-30 perc, 'a magyarázat' szinte mindent lerombol.
Ha az elejét és a végét rendesen megcsinálják, akár kult is lehetett volna, így szimplán érdekes.
10/5