Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
És már csak ezért is sok pontot fogok neki adni még ha nem is érdemli meg 😛
Tehát úgy ültem be hogy nem igazán voltak a sztorival szemben elvárásaim csak akciót meg lövöldözést robbantgatást akartam látni, és totálisan túl is teljesítette eme irányú elvárásaimat! 5 percnél hosszabb picsogás meg túldramatizált "Amerikaiak vagyunk vazze" jellegû jelenet nem volt, mondom 1 esetben akkor kicsit zavart de túl tettem magam rajta mert elég hosszú volt maga a film 😊
Ha tudod ignorálni ezt a nagyon amerikai beütést meg a picsogáson is simán túl teszed magad akkor nagyon élvezetes mozi 😊 Igazi hentelõs akció, tuti több golyót elszórtak mint a Rambo-kban összesen 😊
Amiért ellenben megérdemelne a rendezõ egy kiadós verést, az az hogy a háborút sajnos összességében igen pozitívan mutatja be :S Mintha olyan nagyon hõsies és könnyû dolog lenne meg milyen nagy tisztelet övezi a katonákat tényleg harcra sarkall az egész :S Tudom nyilván ezzel védekeznek az Afganisztáni háború miatt, meg hogy ne ítéljük el Õket emiatt, és a sok buta amcsi még be is veszi...
Látvány 10/10, zene 8/10, sztori 1/10 akció 10/10😄 összességében az élményfaktor nálam 9/10, mert sikerült felsorolt negatívumoktól elvonatkoztatni, nem is akartam benne semmi tanulságot levonni, meg semmik csak szórakozni egy pörgõs akción és ez sokkal jobban sikerült mint az expendables-en vagy a Rambo4-en összességében :S
hát ez meg mi a szar volt? történet 0 színészek 0 (tudom hogy egy sem volt benne)kritikában olvastam hogy vicces hát aki ezen nevet az is 0
senki ne nézze meg utobbi évek legszarabaja
A félelem az elme gyilkosa Szembenézek félelmemel Hagyom hogy áthaladjonrajtam
Na hát elõször is, ez nem így mûködik ám odaát, ahogy ezt bemutatják, nem akarok a focira nagyon kitérni, a lényeg, hogy ez egy matiné ahhoz képest, ahogy az ICF mûködik, Futballmaffiában azért jóval reálisabban mutatják be a huliganizmust(pedig annak töredéke szól csak arról).
Maga a film egyébként nem rossz(a fentebb írtakat leszámítva), az eleje tetszett, aztán a vége egyre inkább kiszámítható.
6/10 (mint film jó, de nem vmi hiteles)
és akkor íme a West Ham fanatikusok a valóságban, a Millwall ellen
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.
Online filmek Az lenne a kérdésem hogy ennek az oldalnak mi a trükkje hogy még nem tiltották/törölték agyon?? Hisz ingyen lehet filmeket nézni.
Next PC upgrade: 2022
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Alpha Dog (bandázós, igaz történet, J Timberlake, B Willis)
Huligánok (focidrukkeres, Elijah Wood)
és Végre péntek; Péntek esti gáz; Már megint péntek (füves, Ice Cube, Chris Tucker)
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Bár már szedem a lotr trilógiát, mert félek, hogy semmi egyéb nem lesz.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
A trailer után várós volt, de sajnos hiába. Történet mint olyan gyakorlatilag tényleg nincs, a forgatókönyv egy A/4-es oldal elférhetett. A shaky-cam nálam jobban kevés embert idegesít, ide is minek kellett? A szereplõket belengi a totális érdektelenség és közöny, semmit nem tudunk meg róluk, arctalan katona az összes: Aaron Eckhart nem is értem, mit keres itt. Egyedül a trükkökkel nincs komolyabb baj, csak éppen kevés a nagytotál, és a rángatózás miatt alig lehet látni vmit.
Ismét egy gyenge inváziós mozi, nagyon várnék már egy élvezetes, nagyköltségvetésû filmet. Mondjuk a D9 rendezõjétõl - õ legalább megmutatta, hogy ért is hozzá.
10/4
Tudnátok nekem betépve vagy futballmaffia szerû filmet mondani? HAverral este néznénk vmi ütõs filmet.. Fontos, hogy valami igaz történeten alapuljon
Tegnap esti termés, de még mindig nehezen tudom hova tenni. Az mindenesetre tuti, rég láttam ilyen kreatív Universal logót. 😊
A történet óriási bullshit, Scott Pilgrimnek, egy rockbanda lúzer gitárosának meg kell küzdenie az új csaja 7 vérszomjas exével - legtöbbször 8 bites, mortal kombat stílusban. Mindez érdekes egyveleg: sokszor unalmas és semmitmondó, de néha viszont kifejezetten szórakoztató, és tele van baromi látványos jelenetekkel - ha fél óra után még mindig nem kapcsoltuk ki a filmet, néha bizony elégedett mosoly is kiülhet az arcunkra. A punkos, torzított, kicsit õrült zenei aláfestés sokat dob a hangulaton, jól kiegészíti a látványt.
Bár a fõszereplõt kifejezetten nem kedvelem, ilyen érdekes, mindfuck film nem sok akad a nap alatt, ezért legyen egy 10/6.
amikor majdnem
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/
Tényleg csak ajánlani tudom. 2 órás film, fáradtan kezdtem el nézni este 11kor, és végig lekötött!
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
szerintem ennél jelenleg nincs jobb! a kmplayer eredeti programozója csinálja és mindent tud, még azt is, amit nem 😄
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Private Joker:
Gunnery Sergeant Hartman: You got a war face! AAAAAAAAHH! That's a war face, let me see your war face!
Private Joker: Ahhhh!
Gunnery Sergeant Hartman: Bullshit. You didn't convince me. let me see your REAL war face!
Private Joker:
Gunnery Sergeant Hartman: You don't scare me! Work on it!
Private Joker: Sir, yes sir!
Legnagyobb 😄
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Érdekes kémfilm, bár néha már kicsit 'sok', azaz sokat markol és keveset fog. A hidegháborús filmeket idézõ movie-t rendesen megcsavarták helyenként, de pont emiatt néha a filmesek magukat vágták át: a fõszereplõ sokszor érthetõ motiváció nélkül vág bele ebbe vagy abba, és a nézõ csak néz ki a fejébõl, hogy na ezt aztán miért?
Pár logikátlanság ellenére összességében kellemes akciófilm, a közepe-végére már egészen felpörög.
10/6
erre a nagylányom tegnap este elkezdi nézni a millió dolláros bébit.
negyed óra múlva aludt<#nevetes1>#nevetes1>
a filmben hamarosan feltûnt "klintísztvúd" mellett "morgenfrímen" is.
ekkor döntöttem el: mosvább mégiscsak végignézem<#dumcsi>#dumcsi>
leszögezném: a boxot továbbra sem xeretem<#vigyor>#vigyor>
de tanultam valamit. ez nem csak "szétverem az ellenfelem pofáját"..
a gyõzelemhez kell önfegyelem, tisztelet és szív is.
xámomra érdekes még az is, hogy vannak meccsek, amit nem csak a technikai gyõztes nyer meg mondjuk k.o.-val..
nem, nem. már látom hogy a box sokkal több ennél.
egy boxoló nem csak a gyõzelemért küzd.
életemben talán egyszer hatódtam meg egy filmen.
ez most fordult elõ másodjára.
ez a film vitathatatlanul egy 10-es nálam<#eljen>#eljen>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Annyira untam magam, hogy 5 percenként néztem mikor lesz már vége. Nem térek ki minden hibájára, összefoglalva szar volt a forgatókönyv és a rendezés. Kb. 3 hét és úgy elfelejtem, mint a sicc(de nem is baj).
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
IMG>
IMG>http://filmbuzi.hu/files/2011/Aries-Immortals-final.jpg[/img]
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
