Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

morleone
#62275
Nos tegnap megnéztem a Battle For LA-t nagyon sok szenvedés után sokszor lemondott mozilátogatás után sikerült!!!

És már csak ezért is sok pontot fogok neki adni még ha nem is érdemli meg 😛
Tehát úgy ültem be hogy nem igazán voltak a sztorival szemben elvárásaim csak akciót meg lövöldözést robbantgatást akartam látni, és totálisan túl is teljesítette eme irányú elvárásaimat! 5 percnél hosszabb picsogás meg túldramatizált "Amerikaiak vagyunk vazze" jellegû jelenet nem volt, mondom 1 esetben akkor kicsit zavart de túl tettem magam rajta mert elég hosszú volt maga a film 😊
Ha tudod ignorálni ezt a nagyon amerikai beütést meg a picsogáson is simán túl teszed magad akkor nagyon élvezetes mozi 😊 Igazi hentelõs akció, tuti több golyót elszórtak mint a Rambo-kban összesen 😊
Amiért ellenben megérdemelne a rendezõ egy kiadós verést, az az hogy a háborút sajnos összességében igen pozitívan mutatja be :S Mintha olyan nagyon hõsies és könnyû dolog lenne meg milyen nagy tisztelet övezi a katonákat tényleg harcra sarkall az egész :S Tudom nyilván ezzel védekeznek az Afganisztáni háború miatt, meg hogy ne ítéljük el Õket emiatt, és a sok buta amcsi még be is veszi...
Látvány 10/10, zene 8/10, sztori 1/10 akció 10/10😄 összességében az élményfaktor nálam 9/10, mert sikerült felsorolt negatívumoktól elvonatkoztatni, nem is akartam benne semmi tanulságot levonni, meg semmik csak szórakozni egy pörgõs akción és ez sokkal jobban sikerült mint az expendables-en vagy a Rambo4-en összességében :S

Mr Csé
#62274
crank 2 0/10

hát ez meg mi a szar volt? történet 0 színészek 0 (tudom hogy egy sem volt benne)kritikában olvastam hogy vicces hát aki ezen nevet az is 0
senki ne nézze meg utobbi évek legszarabaja

A félelem az elme gyilkosa Szembenézek félelmemel Hagyom hogy áthaladjonrajtam

Tyler1
#62273
Huligánok

Na hát elõször is, ez nem így mûködik ám odaát, ahogy ezt bemutatják, nem akarok a focira nagyon kitérni, a lényeg, hogy ez egy matiné ahhoz képest, ahogy az ICF mûködik, Futballmaffiában azért jóval reálisabban mutatják be a huliganizmust(pedig annak töredéke szól csak arról).
Maga a film egyébként nem rossz(a fentebb írtakat leszámítva), az eleje tetszett, aztán a vége egyre inkább kiszámítható.
6/10 (mint film jó, de nem vmi hiteles)

és akkor íme a West Ham fanatikusok a valóságban, a Millwall ellen

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#62272
Nekünk azt még Célnyelvi civilizáció órán nyelették be... és... utána még megnéztem 2x! Nagyon jó film!😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

ROCKnROLLA
#62271
nem nem, még annál is ótvarabb!

vegicsek
#62270
ótvar reklám 😊

Az egyéniség kultuszának századát az a veszély fenyegeti, hogy nem lesznek többé igazi egyéniségei.

ROCKnROLLA
#62269
Azt hittem már minden földi halandó látta a Huligánokat! Egyik kedvenc filmem! GSE! GSE!

grebber
#62268
Bocsi hogy itt kérdezem,de most küldtek egy filmes oldal linket nekem!

Online filmek Az lenne a kérdésem hogy ennek az oldalnak mi a trükkje hogy még nem tiltották/törölték agyon?? Hisz ingyen lehet filmeket nézni.

Next PC upgrade: 2022

PetruZ
#62267
Na, ez viszont jó film volt, nagyon tetszett nekem is.
PetruZ
#62266
A Swordfish ritka béna, szokásos hollywoodi hackeres f*szság csomó hülyeséggel (Travolta csak az egyik fõszereplõ, Berry meg csak a teste mutogatása miatt van benne a filmben). Egyetlen egy jó jelenete van: a "csapágygolyós". (Aki látta, tudja, aki nem, annak meg nem spoiler. 😊 )
kastil
#62265
Köszi!

Le is szedtem õket, huligánokkal kezdünk 😄

Tyler1
#62264
hopp ez a Huligánok, trailer meg imdb alapján elég sokat ígérõ, töltöm 😛

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

ROCKnROLLA
#62263
Casino (gengszteres, igaz történet, R DeNiro, J Pesci)
Alpha Dog (bandázós, igaz történet, J Timberlake, B Willis)
Huligánok (focidrukkeres, Elijah Wood)
és Végre péntek; Péntek esti gáz; Már megint péntek (füves, Ice Cube, Chris Tucker)

kastil
#62262
Már csak azért kérdezem, mert John Travolta miatt nézném, viszont Halle Berryt nem szivesen látom filmekben.. Fõleg, hogy tegnap rávettem magam ennek a macskanõnek a megnézésére. Hát majdnem Sírtam a végére, na nem a meghatódottságtól..

kastil
#62261
Lehet az lesz, bár én már láttam. viszont most nézek trailert errõl a kardhalról. Szerintetek megéri megnézni? Persze mellé kellene még valami

SötétBarom
#62260
Végül is a Közösségi Háló is hasonló film..

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Gurren
#62259
gyûrûk ura

kastil
#62258
Háh igen, sajna pár hete néztük meg 😞 Igazából ez a 3, fegyvernepper, betépve, futballmaffia, amiket a közelmúltban néztünk, ezen kívül szinte bármi jöhetne. Azért köszi

Bár már szedem a lotr trilógiát, mert félek, hogy semmi egyéb nem lesz.

kastil
#62257
Miért, hol kellene legyen? Eddig egyetlen olyan filmjét láttam, amire azt mondom, oké, bár sok köze ahoz sem volt szerintem.

SötétBarom
#62256
Fegyvernepper?

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

#62255
Battle: LA / Csata: Los Angeles

A trailer után várós volt, de sajnos hiába. Történet mint olyan gyakorlatilag tényleg nincs, a forgatókönyv egy A/4-es oldal elférhetett. A shaky-cam nálam jobban kevés embert idegesít, ide is minek kellett? A szereplõket belengi a totális érdektelenség és közöny, semmit nem tudunk meg róluk, arctalan katona az összes: Aaron Eckhart nem is értem, mit keres itt. Egyedül a trükkökkel nincs komolyabb baj, csak éppen kevés a nagytotál, és a rángatózás miatt alig lehet látni vmit.

Ismét egy gyenge inváziós mozi, nagyon várnék már egy élvezetes, nagyköltségvetésû filmet. Mondjuk a D9 rendezõjétõl - õ legalább megmutatta, hogy ért is hozzá.

10/4
kastil
#62254
Hi!

Tudnátok nekem betépve vagy futballmaffia szerû filmet mondani? HAverral este néznénk vmi ütõs filmet.. Fontos, hogy valami igaz történeten alapuljon

LoSA
#62253
Sorsügynökség

3/10

Szörnyû film volt!!! <#falbav>

#62252
Scott Pilgrim vs The World

Tegnap esti termés, de még mindig nehezen tudom hova tenni. Az mindenesetre tuti, rég láttam ilyen kreatív Universal logót. 😊

A történet óriási bullshit, Scott Pilgrimnek, egy rockbanda lúzer gitárosának meg kell küzdenie az új csaja 7 vérszomjas exével - legtöbbször 8 bites, mortal kombat stílusban. Mindez érdekes egyveleg: sokszor unalmas és semmitmondó, de néha viszont kifejezetten szórakoztató, és tele van baromi látványos jelenetekkel - ha fél óra után még mindig nem kapcsoltuk ki a filmet, néha bizony elégedett mosoly is kiülhet az arcunkra. A punkos, torzított, kicsit õrült zenei aláfestés sokat dob a hangulaton, jól kiegészíti a látványt.

Bár a fõszereplõt kifejezetten nem kedvelem, ilyen érdekes, mindfuck film nem sok akad a nap alatt, ezért legyen egy 10/6.
Montanosz
#62251
Body 19

amikor majdnem
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
majdnem bekapta a csecsemõ embriót,
kifordult a kanál a kezembõl, és fordult egyet a gyomrom de amugy nem volt rosz

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

ProGabe
#62250
áá, az még semmi! van EZ a gyönyörû aloldala 😄

elvileg ITT mindig a legfrissebb stabil verzió van fenn

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Gurren
#62249
te jó isten, az a weboldal 2011-ben D: lehet, hogy baromi jó lejátszó, de ha meglátok egy ilyen oldalt, ikszelem is ki egybõl, annyira gagyi.

bexinho
#62248
A király beszéde 9/10

Tényleg csak ajánlani tudom. 2 órás film, fáradtan kezdtem el nézni este 11kor, és végig lekötött!

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

szucsy89
#62247
thx!
ProGabe
#62246
potplayer

szerintem ennél jelenleg nincs jobb! a kmplayer eredeti programozója csinálja és mindent tud, még azt is, amit nem 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#62245
kmplayer?

Gurren
#62244
"a media playeren jó, de nem lehet beletekerni"

wat?

szucsy89
#62243
OFF: tudtok valami olyan lejátszót, ami a HD filmeket normálisan játsza? (a media playeren jó, de nem lehet beletekerni, a VLC playerben lehet tekerni, de szaggat a kép <#idiota>)
Police88
#62242
Gunnery Sergeant Hartman: Then let me see your war face!
Private Joker: Sir?
Gunnery Sergeant Hartman: You got a war face! AAAAAAAAHH! That's a war face, let me see your war face!
Private Joker: Ahhhh!
Gunnery Sergeant Hartman: Bullshit. You didn't convince me. let me see your REAL war face!
Private Joker: AHHHHHHHHHHH!
Gunnery Sergeant Hartman: You don't scare me! Work on it!
Private Joker: Sir, yes sir!

Legnagyobb 😄

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

Tyler1
#62241
láttam 😊 ég és föld a kettõ.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#62240
esetleg nézd meg a District9-et

LoSA
#62239
Van errõl trailer?

#62238
nah jó film?😊

Victor1103
#62237
Huh én ma este megnézem de már elõre rettegek tõle😄

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

#62236
Salt / Salt Ügynök (2010)

Érdekes kémfilm, bár néha már kicsit 'sok', azaz sokat markol és keveset fog. A hidegháborús filmeket idézõ movie-t rendesen megcsavarták helyenként, de pont emiatt néha a filmesek magukat vágták át: a fõszereplõ sokszor érthetõ motiváció nélkül vág bele ebbe vagy abba, és a nézõ csak néz ki a fejébõl, hogy na ezt aztán miért?

Pár logikátlanság ellenére összességében kellemes akciófilm, a közepe-végére már egészen felpörög.

10/6
Zephyr Retiring
#62235
ki nem állhatom a boxot. azért ezt elmondanám.
erre a nagylányom tegnap este elkezdi nézni a millió dolláros bébit.
negyed óra múlva aludt<#nevetes1>
a filmben hamarosan feltûnt "klintísztvúd" mellett "morgenfrímen" is.
ekkor döntöttem el: mosvább mégiscsak végignézem<#dumcsi>
leszögezném: a boxot továbbra sem xeretem<#vigyor>
de tanultam valamit. ez nem csak "szétverem az ellenfelem pofáját"..
a gyõzelemhez kell önfegyelem, tisztelet és szív is.
xámomra érdekes még az is, hogy vannak meccsek, amit nem csak a technikai gyõztes nyer meg mondjuk k.o.-val..
nem, nem. már látom hogy a box sokkal több ennél.
egy boxoló nem csak a gyõzelemért küzd.
életemben talán egyszer hatódtam meg egy filmen.
ez most fordult elõ másodjára.
ez a film vitathatatlanul egy 10-es nálam<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Tyler1
#62234
Battle: LA

Annyira untam magam, hogy 5 percenként néztem mikor lesz már vége. Nem térek ki minden hibájára, összefoglalva szar volt a forgatókönyv és a rendezés. Kb. 3 hét és úgy elfelejtem, mint a sicc(de nem is baj).

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

kastil
#62233
Vigyázz mert most is megtehetik 😊

#62232
Ha jól tudom azokat is csak németül olvashattuk, amiket ráadásul itthon nyomtattak😄😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

III dOMINO III
#62231
<#ejnye1>Ezt kikérem magamnak, az én helyesírási hábáimra mindíg rácuppannak mint a gumicsontra.

[HUN]Crassus
#62230
Theseus a seregével lenyomja a titánokat. Novemberben nézhetjük gigavárós!

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#62229

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#62228

IMG>

IMG>http://filmbuzi.hu/files/2011/Aries-Immortals-final.jpg[/img]

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

kastil
#62227
Aztapicsa nálam ez mocskosul várós...

Victor1103
#62226
😄

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2