Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

daver88
#62325
A következõ három nap (The Next Three Days)

Remek szereplõgárda, nagyon jól összerakott film, elejétõl a végéig lekötött. Idén talán az eddigi legjobb film, amit láttam.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mármár szinte elhittem, hogy tényleg a fõhõsnõnk volt a gyilkos, de a végén csattanós választ kapunk.
Talán az volt kicsit túlzás, hogy hogyan lesz egy fõiskolai tanárból szabaduló/szabadítómûvész, bár 3 év alatt azért rendesen bele lehet ásni magát az embernek a dolgokba.


Nálam erõsen 8/10-es.

u.i.: A barna jobban áll Elizabeth Banks-nek, mint a szõke 😊

ROCKnROLLA
#62324
Azért, mert Call of Duty.

#62323
thx

miért pikenik kosár és nem piknik kosarat mondanak a szinkronban? 😄
ROCKnROLLA
#62322
Jogos.

Kaplan
#62321
Neki? Kizárt. <#idiota>

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

ROCKnROLLA
#62320
Ezen még gondolkodj kicsit. Hátha átér a poén.

#62319
milyen COD:LOS ANGELES ????? BATTLE: LA az te 😄

maci laci-t ma nézem meg xD
#62318
Aranyhaj és a nagy gubanc

WOW😮 Mostanság egész jó ilyen animációs filmek készülnek😄 Érdekes, hogy az ember fanyalogva ül le egy ilyen "lerágott csont elég"... amilyen a hercegnõ és a béka is volt... és mind a 2 csúcsszuper😄
9/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#62317

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Tyler1
#62316
Koltai Robibának jön idén egy filmje, amiben elég "nagy" nevek is szerepet kaptak: Vinnie Jones, Michael Madsen, Tamer Hassan, Adrien Paul, Jamelia




hát ritkán mondok ilyet magyar filmre, de ezt kíváncsian várom<#hawaii>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

PetruZ
#62315
Up In The Air (2009): A film második felére totál mást vártam, emiatt nem is tetszett a vége, ezért csak 6/10.

The Fighter (2010): Jó, jó, de... ennyi az egész? Családi drámának túl redneck, sportfilmnek túl kevés, dokumentalista feldolgozásnak olyan semmilyen. Bale viszont mindent vitt, rettenetesen tetszett a játéka, emiatt 7/10.

Tron - Legacy (2010): Mondjuk úgy, hogy kipipálva, de semmilyen értelemben nem fogott meg, teljesen mûködésképtelennek tartom az egész alapötletet is, talán ezért nem is jött be. Ugyanebben a témában a 13th Floor klasszisokkal jobb és összeszedettebb. Jó, itt is volt egy "13", ugye, aki néha eléggé eltûnt itt-ott, meg pár kellemes bige (fõleg a szõke, a Gem nevû), de semmi több, a zenétõl sem voltam elájulva, a látványtól pláne nem. Nálam ez csak 4/10.
ROCKnROLLA
#62314
Elég szomorú, ha csak most találkoztál vele! 😄 Alapmû!

Tatyla
#62313
rég nem kuncogtam filmen ennyit mint ezen az új piránnya filmen 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

[HUN]Crassus
#62312
"nem elõször történik,hogy egy haverod helyett megkell ölnöd egy rivális banda fõnökének a fiát,mert oda lett a melód termeszes lett a lakásod és a csajod lefeküdt egy másik pasival!?"

mekkora filmet találtam!😊

Lucky number Slevin-Alvilági játékok 7/10

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Hegi90
#62311
mennyire hiánypótló film lesz már ez???

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

tigeroo
#62310
pompás lehet 3D-ben....😄SA😄,

Tyler1
#62309
The Warrior's Way

Felénél kinyomtam, 45 perc alatt a 0 gyöke nem történt, csak egy nevetséges fantasy világban, hurcol egy babát a szamuráj.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

CSOCSO
#62308
Adjustment Bureau


egesz jo volt. Kicsit lassan indult de utanna teljesen zsir volt.
Nem vettek sotetre, szurrealisra a dolgokat, eleg szimpla - nem elgondolkoztato de ettol meg jo volt.

A vegen semmi csavar amitol az ember leborulhatna a szekrol 😞
eros 7.5/10

zenek nem maradtak meg bennem es a sztorira meg a csavarokra kellett volna ragyurni.
#62307
Ez tényleg jónak ígérkezik!
Marisa Tomei még mindig iszonyat dögös😄
Ezt az Emma Stone-t, meg nem véletlenül néztem ki magamnak a Zombielandben😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

ProGabe
#62306
[/b]The King's Speech[/b]

jó volt, de még jobbra számítottam. nem éreztem benne azt a bájat, amit reméltem, hogy megtalálok benne. tehát ilyen szinten ez csalódás, keserû szájízt hagyott bennem a film. ráadásul gyáva is: szépen végiglépkedtek azokon a lépcsõkön, amik Oscarhoz vezetnek. csak valami mégis kimaradt

ez meg egy nagyon-nagyon erõs hoppá-t váltott ki belõlem:



végre egy igazi komédia? mondjuk ha fentebb gyávának neveztem annak a filmnek a készítõit, akkor remélem ezek sem indulnak bátorságpróbán. sablonokat dobálnak egymásra, de legalább igazi, normális színészeket láthatunk!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

PetruZ
#62305
The Warrior's Way (2010): Nagyon penge látvány és akciók, de rettenet középszerû és unalomig ismert sztori a "rejtõzködõ szuper-ninja-assassin a Vadnyugaton, de rátalálnak" kliséhalmaz újabb gyûjteményes kiadásából. Nem is írnék róla más egyebet, ennyi bõven elég is. 5/10
MrSpock
#62304
Akkor pótold be,bár szerintem nem tetszene,mivel nem mai technikával készült. De szerintem amai napig az egyik legjobb,sõt a legjobb e témájú film amit készítettek.
Szereposztás is nagyszerû,és azért van benne izgalom is,és persze Jézust is beleszõtték,de ez nem negatívum.

Go Jeff Go!!!!

Davidus
#62303
Call of Duty: Los Angeles
fos

Harry Potter 7
szar

Eden Lake
6.5/10

From Hell
5/10

V9ykn8_TZL0

#62302
Annó én is elkezdtem, de kb 15 perc után nem bírtam tovább és lekapcsoltam.

ProGabe
#62301
<#eljen><#eljen><#eljen>

én közvetlenül egymás után néztem a 2 részt, rohadt nagy flash volt 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Tyler1
#62300
Ben Hur(2010)

CBC 2 részes mini sorozatáról van szó, aminek kb. semmi értelme nem volt, mert kb. az 59-es filmváltozat is hasonló terjedelmû, de mind1.
A filmet még nem láttam, úgyhogy nincs mihez hasonlítanom, az biztos, hogy nem egy spartacus-i izgalombomba(bár sztem az egész Ben Hur-sztori mellõzi az izgalmat), de abszolút vállalható. Igényes helyszíneken forgatták, fasza díszlettel, kábelcsatornás költségvetéssel. Állítólag a film csöpög a kereszténység, és Jézus seggnyalásától, na hát itt ez mellõzve van. Délutáni unalomûzõnek jó volt.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

kastil
#62299
Á nincs felriat, és magon nem free 😄

ZilogR
#62298
Egyetértek, elég silányka (a lányka is). Talán meglesz a 3/10.

Ez a film arról szól, ha "Ellátogatsz Tahófalvára, Tahófalva is ellátogat hozzád".
Egy olyan országban, ahol lehet fegyvert tartani és az ország határai nem 300-400km-re vannak egymástól, elég buta dolog kanhormonnal átitatott területen jajjmerrekellmennem-et játszani. Sztem. Már, ha el akarom hinni a történteket.

Csak az elõvigyázatlanság okán egy megtörtént eset - aminek nem is lett semmiféle vége:
Egy népszerû aukciós oldalon vettem valamit. Felhívom az illetõt, mondom neki, h tudunk találkozni és h szívesen elmegyek a cumóért. Õ mondja a címet én felírom. Megörülök, mondom neki, h óóó, ez a szomszéd település, átugrom érte ekkor és akkor. Mondja õ, h nem, az nem jó, mert aznap nem lesznek otthon, de másnap találkozhatunk.
Ígyhát adott volt egy cím, ahol a kutya sem lesz egy éjszakán keresztül és vannak finom cumókák, amik az eladó termékeit megnézve nyami-hami, kellemes falatok is lehettek volna. Valakinek.

Hát ennyire felelõtlenek vagyunk mi, emberek...!

*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!

#62297
Battle: LA

Nekem majdnem tetszett, csak én naív azt hittem, hogy már nem trendi ez az epilepsziás kamerarángatás... 😞

precision
#62296
Gran Torino

Remek kis múvi, Eastwood nagyot alakít!

8/10

Bazinga!

Dynamic
#62295
Az IMAX jó volt. A sima 3D-t meg úgy általában minden filmnél el kell felejteni.
Victor1103
#62294
Battle Los Angeles

Néha azért jó dolog ha egy filmet annyira a földig fikáznak mások, hogy már én is olyan szkepticizmusokkal fogadom mint pl "na ez biztos ótvar szar lesz" mert így már annyira nem számítok semmi jóra, hogy a végén még pozitívan is csalódok. Na azért nem az év filmje, de a Skyline-nál százszor jobb.

Az egyik kritika tökéletesen összefoglalja mirõl is van szó: A filmipar találkozik a Call of Duty-val. Mennek elõre ezek a katonák és közbe mindig lõnek meg valami felrobban.Ilyen téren valóban látványos a film.

Sztori kb 0. A túlélõk tök feleslegesek a katonák túl sokan vannak és abszolút semmi személyiségük nincs. Az idegenek érdekesek, de mégse tudjuk meg honnan jönnek, mi a fõ céljuk és hasonló dolgok.

Egyszer mindenképp megéri megnézni, de hogy többet.

Legyen 6.5/10. Ja és RIP Komlós Juci😞

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

#62293
Ha ez egy kicsit megnyugtat: nagyon ótvar 3D volt a Tron-é. /Ettõl függetlenül is jól nézett ki azért 😊 /

http://videodrome.freeblog.hu/

Police88
#62292
Tron: Örökség / Tron Legacy

Annyi lehúzós kritikát olvastam, hogy csak a látványra megy az egész és hogy nyomába sem ér a klasszikusnak.
Ez a "csak a látvány" kb beleégett a retinámba 😄 nem bírtam levenni a tv-rõl a szememet. Sajnálom, hogy hallgattam az önjelölt fikagépekre és nem néztem meg 3D-ben moziban. Az Avatar képi/színvilága hatott még így rám. A film megtekintését minimum 720p-ben ajánlom. A zenék is nagyon hangulatosak voltak és a sztorin is nagyot flasheltem (mivel én is programozok így elgondolkodtató volt), bár nagy meglepetések nem értek kicsit kiszámítható volt de ennek ellenére is élvezhetõ.
Pluszpont még, hogy a Houseból ismert 13as Olivia Wilde istennõ elég komoly szerepett kapott benne és James Frain (The Cape: Chess) is kapott egy mellékszerepet.
Bevallom az elsõ részt nem láttam de hamarosan pótolni fogom.

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

Dynamic
#62291
tölthetõ
kastil
#62290
Hol nézted?

#62289
Isten nyugosztalja!
PetruZ
#62288
Hobo With A Shotgun (2011): Szintén egy kamu elõzetesbõl lett film, mint a Machete, és szintén hasonló B-film f*sadék, de azért simán nézhetõ. Hangulatban sztem sokkal jobban hozza a '80-as évek filmjeit, mint már említett Machete, a vége meg mindenképpen sokkal jobb, mint az a szörnyû baromkodás a másikban. Amúgy viszont nem annyira összeszedett cucc, a sztori lötyögõs, néhol nagyon amatõrök a színészek, de a trükkök legalább jók, nem nagyon lógnak ki sehol. És van pár jó beszólás és monológ, amelyek sztem idézhetõk lesznek a késõbbiekben is, ha egy kicsit elterjed a film (bár erre kevés esélyt látok). Rutger Hauer persze mindent visz, félelmetesen uralja a filmet, Trejo-nak csak kb. az arca lenne meg ehhez a szerephez, tehetsége soha. 😊
Egyébként tõmondatban a film kb. annyi, hogy egy hobó (Hauer) egy noname városkába érkezik, ahol a bûnözés az úr, élén egy rohadékkal és két fiacskájával, a rendõrség nagy része korrupt, és a hobót ilyen-olyan apróságokkal annyira felk*rják, hogy a használt cikkek boltjában nem az áhított fûnyírógépet veszi meg, amivel új életet kezdhetne, hanem egy shotgunt, és nekiáll kipucolni az utcákat, miközben egy fiatal utcalány életét is próbálja megváltoztatni. 😊
Összeségében mondjuk legyen 6/10. A Macheténél jobban tetszett. Akinek az bejött, annak ez nem biztos, hogy be fog, de akit már fárasztott az ottani sok marhaság és öncélú erõszakpornó, az nyugodtan tegyen egy próbát a Hobóval.
Totti5
#62287
Szép kort megélt.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

fifi
#62286
RIP

<#rinya>

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

Tyler1
#62285
RIP Komlós Jucinak 😞

Szomszédokban kedvencem volt, mindig nagy igazságokat fogalmazott meg a sarki ábécé tejsorában 😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

MrSpock
#62284
Én nem belekötni akarok,meg leírtam ha tetszett én örülök,meg mindenkinek szubjektív mi jön be. Épp itt máris leírtad hogy pl a Black Swan mennyire jó volt,de miért is? Mert tényleg leköti az embert,már ha vevõ az efféle stílusra,és nem csalódik. Battle:LA pedig nekem még látványra sem jött be,a többit te is leírtad😄 Inkább megnézem alegutóbbi Star Treket vagy valami hasonlót,ami elég jól sikerült e téren is. Ha õszinték leszünk,akkor talán látványban ellehet érni a hatást,lásd Avatar,de történet,és mondanivaló szempontjából,fõleg egy igazi akcióorientált filmtõl azért többet várnék. Még ha valamin mosolyog is az ember. Pl Transformers,ami kivitelezésben jó,de voltak kínos,blõd pillanatok bõven.😊
Nekem nincsenek nagy elvárásaim a filmekkel,de érezzem azt,hogy ezért nem kellett sajnálnom azt a másfél-két órát. Hiszen "B"filmeket naponta lehet nézni a tv-ben is😊

Go Jeff Go!!!!

kastil
#62283
Ilyen alapon meg évi 1 film kivételével szinte mindenbe bele lehet kötni. Battle: LA látványra teljesen jó volt, nem új, de kifejezetten jó. Én megnéztem, mert már vagy fél éve vártam, szar volt, mint történet, színészi alakítás, viszont látvány miatt nem bántam meg. Én sem vártam látványon kívül semmit tõle, hisz a trailerek sem kecsegtettek semmi extrával. Szerintem messze áll a szartól, elvárások lesznek egyre nagyobbak, de mi a francot tegyenek még le az asztalra? Nem hiszem, hogy olyan egyszerû lenne kitalálni/megalkotni egy igazán ütõs dolgot, ami mindenkinek megfelel, ezért is van olyan kevés, ettõl függetlenül pedig kell a mozi. Szóval ez van, ezt kell szerezni..

Minap leszedtem a Black Swant, hát egy tényleg kurva beteg, és szerintem kurva jó film volt, simán 9 pont nálam, viszont nem mindenkinek jön ez be, valaki szarnak tartja. Nincs táblázat, szabály, ami alapján pontozunk, ezért szerintem mindenki a saját igényei szerint teszi azt..

Inkább attól hányok, hogy magon 3 hetente 3 oldalon keresztül Segal filmek vannak és hogy 2011ben még mindig be kell érnünk az Expendableses díszpintyekkel..

Na majd mindjárt jön Jedi és jól pofánbasz amiért hülyeségeket beszélek

#62282
Most láttam az Eden Laket, nagyon kemény film. Basszus...
MrSpock
#62281
Ez szép és jó,de akkor mondjuk mi motivál hogy megnézz egy filmet. Hisz vagy a történet,vagy esetlegesen szereplõk,vagy még a látvány ami adja magát. Még egy zs-filmhez is úgy ülök le,tudom mit várhatok,és biztosan valami miatt megnézem,vagy elkezdem,nem csak hogy azt sem tudom akkor mi ez de nézzük. Fõleg nem egy efféle nagybeharangozású filmhez. Én azért szeretek ott lenni afilmen-ben-nél,vagy hogy is írjam úgy agyilag is stb. Hisz ha kiengedõs mozi is,akkor is le kell hogy kössön😊 Mert enyni erõvel nézhetek egy akváriumot is halakkal,még az is jobb,hisz történések vannak,és még élõ is😄

Go Jeff Go!!!!

morleone
#62280
De ha úgy állsz neki egy filmnek, hogy nem a történet és nem a szereplõk miatt nézed, mint én ezt, de persze tudom olyan mint bármit is értelem nélkül nézni, de most ehhez volt kedv tiszta agyat kiengedõs lövöldözõs hentelõs akciómozira és azt megkaptam bõven... Persze minden háttér információ tudatában a filmbe és a szereplõk helyzetébe nem beleélve magam, mert az nem is ment volna... 😄

#62279
Ez nálam is tetszett hogy vártam a hõsies dumát és közepén jött is de sikerült 10 percbe beszûkíteni utánna meg már újra lõttek szóval nem volt vele nagy baj. 😊
#62278
Ébredj velünk: Csajal nézõs filmek közül pozitív élményt nyújtott nálam 6/10 elsõsorban Ford bunkó alakítása miatt, de a csaj sem volt irritáló 😊

Sajnos vígjátékokba még mindig nem találom a helyem, nekem se a Hangover, sem pedig az elhajlási engedély nem nyújtott agyeldobós egész estés röhögést. ( Anno a Halálos Temetésnek, az Ace Ventúrának, a Nagy durranás szériának ez mért ment és miért nincsenek mostanában ilyen filmek, vagy ha vannak értékelhetetlenek mint pl a szuperhõs film vagy mi).

Valamint pótoltam egy kötelezõnek mondott filmet, Ütközések 9/10
#62277
Jó hát igen... de a film nem is annyira erre van kiélezve... szóval a cím valamilyen szinten átveri a nézõt... nah meg persze közrejátszik egy jó nagy adag hálivúd is😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

MrSpock
#62276
Ezért szép avilág,mert akkor mi nem egy filmet néztünk😄 De ez is egyfajta vélemény,és semmi gond vele.😊 Nekem sem voltak elvárásaim,de nem is nyújtott semmit.Csak annyit hogy az általad amlített két akciómozi nekem sokkal többet adott,talán koromnál fogva is,holott ott sem volt egetmegváltó történet,de mégis mikor feltûnnek a szereplõk már az potitívabb ,mint ez a remek megszállós alkotás.
De ez is szubjektív dolog,és én örülök,ha téged szórakoztatott,hisz ezért készítik a filmeket.

Go Jeff Go!!!!