Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Remek szereplõgárda, nagyon jól összerakott film, elejétõl a végéig lekötött. Idén talán az eddigi legjobb film, amit láttam.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Talán az volt kicsit túlzás, hogy hogyan lesz egy fõiskolai tanárból szabaduló/szabadítómûvész, bár 3 év alatt azért rendesen bele lehet ásni magát az embernek a dolgokba.
Nálam erõsen 8/10-es.
u.i.: A barna jobban áll Elizabeth Banks-nek, mint a szõke 😊
miért pikenik kosár és nem piknik kosarat mondanak a szinkronban? 😄
we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!
maci laci-t ma nézem meg xD
WOW😮 Mostanság egész jó ilyen animációs filmek készülnek😄 Érdekes, hogy az ember fanyalogva ül le egy ilyen "lerágott csont elég"... amilyen a hercegnõ és a béka is volt... és mind a 2 csúcsszuper😄
9/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
hát ritkán mondok ilyet magyar filmre, de ezt kíváncsian várom<#hawaii>#hawaii>
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
The Fighter (2010): Jó, jó, de... ennyi az egész? Családi drámának túl redneck, sportfilmnek túl kevés, dokumentalista feldolgozásnak olyan semmilyen. Bale viszont mindent vitt, rettenetesen tetszett a játéka, emiatt 7/10.
Tron - Legacy (2010): Mondjuk úgy, hogy kipipálva, de semmilyen értelemben nem fogott meg, teljesen mûködésképtelennek tartom az egész alapötletet is, talán ezért nem is jött be. Ugyanebben a témában a 13th Floor klasszisokkal jobb és összeszedettebb. Jó, itt is volt egy "13", ugye, aki néha eléggé eltûnt itt-ott, meg pár kellemes bige (fõleg a szõke, a Gem nevû), de semmi több, a zenétõl sem voltam elájulva, a látványtól pláne nem. Nálam ez csak 4/10.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
mekkora filmet találtam!😊
Lucky number Slevin-Alvilági játékok 7/10
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
Felénél kinyomtam, 45 perc alatt a 0 gyöke nem történt, csak egy nevetséges fantasy világban, hurcol egy babát a szamuráj.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
egesz jo volt. Kicsit lassan indult de utanna teljesen zsir volt.
Nem vettek sotetre, szurrealisra a dolgokat, eleg szimpla - nem elgondolkoztato de ettol meg jo volt.
A vegen semmi csavar amitol az ember leborulhatna a szekrol 😞
eros 7.5/10
zenek nem maradtak meg bennem es a sztorira meg a csavarokra kellett volna ragyurni.
Marisa Tomei még mindig iszonyat dögös😄
Ezt az Emma Stone-t, meg nem véletlenül néztem ki magamnak a Zombielandben😄
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
jó volt, de még jobbra számítottam. nem éreztem benne azt a bájat, amit reméltem, hogy megtalálok benne. tehát ilyen szinten ez csalódás, keserû szájízt hagyott bennem a film. ráadásul gyáva is: szépen végiglépkedtek azokon a lépcsõkön, amik Oscarhoz vezetnek. csak valami mégis kimaradt
ez meg egy nagyon-nagyon erõs hoppá-t váltott ki belõlem:
végre egy igazi komédia? mondjuk ha fentebb gyávának neveztem annak a filmnek a készítõit, akkor remélem ezek sem indulnak bátorságpróbán. sablonokat dobálnak egymásra, de legalább igazi, normális színészeket láthatunk!
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Szereposztás is nagyszerû,és azért van benne izgalom is,és persze Jézust is beleszõtték,de ez nem negatívum.
Go Jeff Go!!!!
én közvetlenül egymás után néztem a 2 részt, rohadt nagy flash volt 😊
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
CBC 2 részes mini sorozatáról van szó, aminek kb. semmi értelme nem volt, mert kb. az 59-es filmváltozat is hasonló terjedelmû, de mind1.
A filmet még nem láttam, úgyhogy nincs mihez hasonlítanom, az biztos, hogy nem egy spartacus-i izgalombomba(bár sztem az egész Ben Hur-sztori mellõzi az izgalmat), de abszolút vállalható. Igényes helyszíneken forgatták, fasza díszlettel, kábelcsatornás költségvetéssel. Állítólag a film csöpög a kereszténység, és Jézus seggnyalásától, na hát itt ez mellõzve van. Délutáni unalomûzõnek jó volt.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Ez a film arról szól, ha "Ellátogatsz Tahófalvára, Tahófalva is ellátogat hozzád".
Egy olyan országban, ahol lehet fegyvert tartani és az ország határai nem 300-400km-re vannak egymástól, elég buta dolog kanhormonnal átitatott területen jajjmerrekellmennem-et játszani. Sztem. Már, ha el akarom hinni a történteket.
Csak az elõvigyázatlanság okán egy megtörtént eset - aminek nem is lett semmiféle vége:
Egy népszerû aukciós oldalon vettem valamit. Felhívom az illetõt, mondom neki, h tudunk találkozni és h szívesen elmegyek a cumóért. Õ mondja a címet én felírom. Megörülök, mondom neki, h óóó, ez a szomszéd település, átugrom érte ekkor és akkor. Mondja õ, h nem, az nem jó, mert aznap nem lesznek otthon, de másnap találkozhatunk.
Ígyhát adott volt egy cím, ahol a kutya sem lesz egy éjszakán keresztül és vannak finom cumókák, amik az eladó termékeit megnézve nyami-hami, kellemes falatok is lehettek volna. Valakinek.
Hát ennyire felelõtlenek vagyunk mi, emberek...!
*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!
Nekem majdnem tetszett, csak én naív azt hittem, hogy már nem trendi ez az epilepsziás kamerarángatás... 😞
Néha azért jó dolog ha egy filmet annyira a földig fikáznak mások, hogy már én is olyan szkepticizmusokkal fogadom mint pl "na ez biztos ótvar szar lesz" mert így már annyira nem számítok semmi jóra, hogy a végén még pozitívan is csalódok. Na azért nem az év filmje, de a Skyline-nál százszor jobb.
Az egyik kritika tökéletesen összefoglalja mirõl is van szó: A filmipar találkozik a Call of Duty-val. Mennek elõre ezek a katonák és közbe mindig lõnek meg valami felrobban.Ilyen téren valóban látványos a film.
Sztori kb 0. A túlélõk tök feleslegesek a katonák túl sokan vannak és abszolút semmi személyiségük nincs. Az idegenek érdekesek, de mégse tudjuk meg honnan jönnek, mi a fõ céljuk és hasonló dolgok.
Egyszer mindenképp megéri megnézni, de hogy többet.
Legyen 6.5/10. Ja és RIP Komlós Juci😞
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
http://videodrome.freeblog.hu/
Annyi lehúzós kritikát olvastam, hogy csak a látványra megy az egész és hogy nyomába sem ér a klasszikusnak.
Ez a "csak a látvány" kb beleégett a retinámba 😄 nem bírtam levenni a tv-rõl a szememet. Sajnálom, hogy hallgattam az önjelölt fikagépekre és nem néztem meg 3D-ben moziban. Az Avatar képi/színvilága hatott még így rám. A film megtekintését minimum 720p-ben ajánlom. A zenék is nagyon hangulatosak voltak és a sztorin is nagyot flasheltem (mivel én is programozok így elgondolkodtató volt), bár nagy meglepetések nem értek kicsit kiszámítható volt de ennek ellenére is élvezhetõ.
Pluszpont még, hogy a Houseból ismert 13as Olivia Wilde istennõ elég komoly szerepett kapott benne és James Frain (The Cape: Chess) is kapott egy mellékszerepet.
Bevallom az elsõ részt nem láttam de hamarosan pótolni fogom.
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
Egyébként tõmondatban a film kb. annyi, hogy egy hobó (Hauer) egy noname városkába érkezik, ahol a bûnözés az úr, élén egy rohadékkal és két fiacskájával, a rendõrség nagy része korrupt, és a hobót ilyen-olyan apróságokkal annyira felk*rják, hogy a használt cikkek boltjában nem az áhított fûnyírógépet veszi meg, amivel új életet kezdhetne, hanem egy shotgunt, és nekiáll kipucolni az utcákat, miközben egy fiatal utcalány életét is próbálja megváltoztatni. 😊
Összeségében mondjuk legyen 6/10. A Macheténél jobban tetszett. Akinek az bejött, annak ez nem biztos, hogy be fog, de akit már fárasztott az ottani sok marhaság és öncélú erõszakpornó, az nyugodtan tegyen egy próbát a Hobóval.
<#rinya>#rinya>
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
Szomszédokban kedvencem volt, mindig nagy igazságokat fogalmazott meg a sarki ábécé tejsorában 😄
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Nekem nincsenek nagy elvárásaim a filmekkel,de érezzem azt,hogy ezért nem kellett sajnálnom azt a másfél-két órát. Hiszen "B"filmeket naponta lehet nézni a tv-ben is😊
Go Jeff Go!!!!
Minap leszedtem a Black Swant, hát egy tényleg kurva beteg, és szerintem kurva jó film volt, simán 9 pont nálam, viszont nem mindenkinek jön ez be, valaki szarnak tartja. Nincs táblázat, szabály, ami alapján pontozunk, ezért szerintem mindenki a saját igényei szerint teszi azt..
Inkább attól hányok, hogy magon 3 hetente 3 oldalon keresztül Segal filmek vannak és hogy 2011ben még mindig be kell érnünk az Expendableses díszpintyekkel..
Na majd mindjárt jön Jedi és jól pofánbasz amiért hülyeségeket beszélek
Go Jeff Go!!!!
Sajnos vígjátékokba még mindig nem találom a helyem, nekem se a Hangover, sem pedig az elhajlási engedély nem nyújtott agyeldobós egész estés röhögést. ( Anno a Halálos Temetésnek, az Ace Ventúrának, a Nagy durranás szériának ez mért ment és miért nincsenek mostanában ilyen filmek, vagy ha vannak értékelhetetlenek mint pl a szuperhõs film vagy mi).
Valamint pótoltam egy kötelezõnek mondott filmet, Ütközések 9/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
De ez is szubjektív dolog,és én örülök,ha téged szórakoztatott,hisz ezért készítik a filmeket.
Go Jeff Go!!!!