Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[HUN]Crassus
#62375
Vörös Sonja,Conan,HArc az Endor bolygón,Willow

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#62374
Star wars nem érdekel????!!! FAIL😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

kastil
#62373
Egyébként nem tudjátok, hogy miért nem egy rendes negyedik részt kapunk a karib tengerhez? Miért nem fejezik be a sorozatot?

kastil
#62372
Köszi már szedem!

Az arany iránytû és a Tintaszívrõl mi a véleményetek?

Seth
#62371
Szigorúan csakis az elsõ rész!

PSN ID.: Beegabor

tigeroo
#62370
végtelen történet (komolyan)
kastil
#62369
Am mondhatnátok nekem fantasy filmeket, pár napja megnéztem lotr részeket, tegnap az Avatar bõvítettet, ma megnéztem a Karib-tenger kalózai trilógiát. Szal valami ilyesmi kellene 😊 Star Wars/Matrix nem érdekel 😊 Pottert se pls 😄

kastil
#62368
Nem a filmbõl hiányzik valami, hanem az életembõl/múltamból 😊
A film tökéletes

dartonita
#62367
A Mumia trilogiahoz volt kedvem az elmult napokban,ez meg mindig bejovos bar sajnaltam hogy Racheil Weiszt lecsereltek az utolsora.Es nagyot rohogtem Batiatuson(John Hannah) ahogy eljatsza itt a debil testvert 😊
Fraser sosem volt egy nagy szinesz,de ezekben a filmekben oke,a latvany es az "Indy" utoerzes pedig karpotol a kisebb bakikert.
7.5/10 siman

SötétBarom
#62366
Blade Runner - The Final Cut

Nem értékelném. Kicsit olyan érzésem van, mint a No Country for Old Men után.. Kicsit uncsi, kicsit nem áll össze eléggé, kicsit régi is.. Majd még megnézem egyszer, aztán utána mondok valami okosat..

Mondjuk a látvány meg a hangulat az az egész filmben csillagos ötös, illetve van benne egy két nagyon emlékezetes jelenet..

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Megtörhetetlen
#62365
The Sunset Limited


Nagyon bejött, végre egy igazán elgondolkodtató film. mert ugyebár én alapból nem vagyok
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
vallásos
ellenben érdekelnek a miértek, pont ezért, és ez a film hihetetlenül jól körbejárja a témát, elképesztõ éles és elgondolkodtató párbeszédekkel. A történetrõl spoiler menetsen elég annyit tudni, hogy egy szoba 2 ember (Tommy Lee Jones és Samuel L. Jackson) másfél óra beszélgetés... Nagyon lebilincselõ, és sajnos eléggé behúzós a film hangulata, nagyon negatív ellenben megéri megnézni!!

fry day fry day sálálálláláá

#62364
Ugye-ugye?😊
Amúgy mindenki ezt írja, hogy hiányérzete van... a barátnõm is... pedig szerintem pont így volt jó az egész, ahogy volt😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

ROCKnROLLA
#62363
Jaj, jó is hogy mondod! Nemrég belefutottam a tv-ben, de sajnos nem sokat láttam belõle, de az szenzációs volt! 😄

#62362
Megamamut -100000/10

Nem tudom Aylium remek e de úgy érzem igen. Egy földre zuhanó ufó összeolvad egy kiállított mamuttal és vérengzeni kezd.

Még ha vígjáték lenne de véresen komolyan veszik.

Gandalf örökbecsû szavait tudom csak mondani. Fussatok bolondok!
kaposi1
#62361
Szerelmünk lapjai fényévekkel jobb a felsoroltaknál!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tyler1
#62360
mert a Titanicnál rászoptak, mikor a hajóskapitányok visszakövetelték a jegy árát 😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

kastil
#62359
Hát ez a Flipped tényleg nagyon jó volt! Csak ajánlani tudom 😄
Egyetlen rossz dolog, (vagyis inkább jó, mert hatás) hogy hiányérzetem van 😄

Annyira nyomjátok ezt az 500 days of summert most megnézem ezt is 😊

#62358
Amúgy nem értem ezeket a magyar fordításokat... miért kell minden szerelmes filmnek a nevébe belerakni a SZERELEM szót?😄😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#62357
😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Blacksheep333
#62356
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
500 Days of Summer tényleg nagyon jó film, de barátnõvel nem nézném meg. 😊
A Mielõtt lemegy a nap is tetszett, fõleg a hogy real-time-ban ment, és a kevés vágás miatt.

A Változó szerelem-et és a Szerelmünk lapjai-t megpróbálom beszerezni.
Kösz szépen mégegyszer.

Az operációs rendszeren is túl...

daver88
#62355
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amikor 3.-4. alkalommal bemegy hozzá a férje, akkor bizonytalanodtam el...ugyanis akkor mondja neki a nõ, hogy soha nem kérdezte meg tõle, hogy õ tett-e, vagy nem. Ahogy egymásra néztek, és a nõ kirohant, ott éreztem az elbizonytalanodást. 😊

Montanosz
#62354
Harjunpää ja pahan pappi
-- jó kis finn film))
8/10

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

kastil
#62353
Annó simán besírtam rajta 😄

kaposi1
#62352
+1<#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

tigeroo
#62351
szerelmünk lapjai az téleg jó
#62350
Szerelmünk lapjai
Változó szerelem (hihetetlen jó😄)
Mielõtt felkel a nap és Mielõtt lemegy a nap

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

kastil
#62349
Ja ez #62342-re ment, bocs

kastil
#62348
Szerintem akkor már inkább Szerelem és más drogok, bár ezek mindegyike romantikus-vígjáték. (500 days of summert nem láttam)

Esetleg nézd meg a Túl a barátságont <#banplz>

ROCKnROLLA
#62347
Bocs a 3x posztért, csak most látom, hogy: "ha pároddal nézed, akkor csak szexre kellesz" 😄😄😄 Nem fogja azt hinni a film után ne félj.

ROCKnROLLA
#62346
Vagy a Felkoppintva! 😄 Végülis romantikus, meg röhögõs is! 😄

ROCKnROLLA
#62345
Pároddal akarod nézni?
Ha igen: Csak szexre kellesz
Ha nem: 500 days of Summer (KÖTELEZÕ!!!4négy), Hétmérföldes szerelem

#62344
Én is pont tegnap este néztem meg😊
Egy percet sem unatkoztam rajta, végig lekötött.

Nálam 8/10.

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

tigeroo
#62343
scarface.


az alvilágnak igenis van romantikája 😄DDDdd
Blacksheep333
#62342
Tudtok ajánlani valami jó romantikus filmet? 😄

Az operációs rendszeren is túl...

kastil
#62341
Köszönjük!

#62340
The Chronicles Of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader / Narnia Krónikái: A Hajnalvándor Útja

Az elsõ két rész nálam közepes volt, az a sem hideg, sem meleg fajta. Gyerek fantasy filmnek jók, 10 évesen biztosan élvezetes. A harmadik rész sajnos ugyanígy járt: gondoltam, hogy végre készítenek egy élvezhetõbb részt, de ugyanolyanra, sõt talán gyengébbre sikerült, mint az elõzõ kettõ. A történet vérszegény, az eddigi fõszereplõk száma lefelezõdött, ráadásul pont a gyengébb karaktereket vették elõ.

Bár vannak benne kifejezetten élvezetes részek, fõleg a fényképezés sikerült helyenként gyönyörûre, a film összességében nem nagy durranás.

Érdekes kettõsség a mesebeli sárkány, ami annyira gagyi lett, hogy a 94'-es Sárkányszív szelíd sárkánya is megenné reggelire, és film végi víziszörny - utóbbi már-már durvább monsztafilmeket idéz, nem biztos hogy 8 éves gyerekekkel ilyet nézetnék.

10/5
Totti5
#62339
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ugye nem lépte át a "szabadság" határát, azért mert õ nem tud szabadon élni, annyira hozzászokott az elõzõ börtön életéhez, így inkább lesz fogoly és csinálja azt ami eddig, mint szabad ember aki nem tudja mitévõ legyen.


Van hozzá magyar felirat.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

kastil
#62338
jó akkor megnézem este angollal. végülis elvagyok vele, csak magyar az mégis magyar.. most a limitlessnek esek neki, trailer mocskosul kiváncsivá tett

Szabi84
#62337
huhh nemtudom nem is kerestem, direkt így akartam megnézni... ragadjon valami, de annyira nem bonyolult a történetvezetés

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

kastil
#62336
És magyar még nincs? Elõbb cserkkoltam miattatok trailert. Szedném már csak nem találok magyar felriatot 😞

Szabi84
#62335
tegnap néztem meg<#eljen>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Angol felirattal néztem. Colin Farrel miért lépett le?

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Totti5
#62334
The Way Back

Mindenkinek látnia kell(ene).

10/10

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

kaposi1
#62333
The Next Three Days 7/10

Köszi az ajánlást tetszett nekem is.
Persze a szokásos túlzásokat eltekintve.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Mármár szinte elhittem, hogy tényleg a fõhõsnõnk volt a gyilkos, de a végén csattanós választ kapunk."
Szerintem az elejétõl nyilvánvaló volt hogy igazat mond , és nem õ a gyilkos.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

PetruZ
#62332
Manapság minden remake, vagy Philip K. Dick-adaptáció, vagy Dick-adaptáció remake-je. <#buck>
Montanosz
#62331
jja igen?
csak hogy ott is hasonlo ürgék szaladgálnak))

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

PetruZ
#62330
Onnan biztosan nem lophatták, mivelhogy az eredeti alapötletet még 1954-ben írta Dick. 😊
Montanosz
#62329
Sorsügynökség
nem volt rossz)) mintha a fringe-bõl lopták volna a ötletet))
7/10

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

ROCKnROLLA
#62328
Elnézést a kellemetlenségekért Maci Laci!

#62327
maci laci
10/8
picit gyengén indult sztem de aztán eléggé jó volt...
#62326
ha érdemben nem tudsz hozzászólni akkor máshogy ne tedd , thx