Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szeretem a cicákat
pfff/10
A legjobbak a szánalmasnak se nevezhetõ trancsírhangok voltak😄
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Halogattam a megnézését, ezúttal nem hiába, mert már az elsõ percek nyilvánvalóvá tették, hogy nem az én filmem:
1, rettentõen utálom a balettet,
2, Natalie Portmant is.
Pedig Aronofsky elõzõjét, a Pankrátort kiváló filmnek tartom, bár ott robbantott volna inkább az Oscarral, mint ezzel a szeméttel..
Nem is értem a Black Swan hypeját: hasonló, becsavarodott témakörben, elvont filmek között sokkal jobbb és hangulatosabb alkotások születtek már. Igaz, balettes még nem - pfejj.
Nem is értékelem, mert amit áttekerek, azzal nem lenne fair - de számomra közelebb van a nullához, mint a max pontszámhoz..
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
fry day fry day sálálálláláá
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
<#szomoru1>#szomoru1>
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
nem hazudott, visszatér<#worship>#worship><#nezze>#nezze>
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
KegyetlenXD Akinek tetszett az 1, annak ez is tutira fog😊 Viszont most jöttem rá, hogy mennyi Kevin Smith film van és én alig láttam közülük párat😄
7/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
FSZ: Liam Neeson
qva jó film volt, a végén van egy nagy csavar benne, aki szeretné az nézze meg tudom ajánlani😊
Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
elég várós!
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Sokkal jobbra számítottam. Szeretem a megtörtént eseményeken alapuló filmeket, de ez nem adott semmi pluszt. Egy jól megrendezett, ámde semmi "fúde nagy fordulat"-ot nem tartalmazó film. Jobban vártam...
FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/
Más vonalon indultak el a folytatással, nem lett akkora feszültségbomba, mint az elsõ rész, de jóval keményebb témához nyúltak. Ezzel a résszel sikerült odaszúrnia Padilna-nak, ahol a legjobban fáj, amit még az elõzõben nem mertek meglépni, azt most keményen kijátsszák a pakliból.
A pontozást kihagyom, akit a téma érdekel, az megfogja nézni.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Jól indult, ismerõs fõcímzene ( Danny Elfman ), végre háboru van és nem menekülés, egy két aproságot leszámítva még élveztem is, de a végét nagyon elrontották... a támadás a skynet bázisa ellen nagyon erõtlen lett, nem éreztem hogy na itt most aztán aprítás van, néha mutattak egy black hawk-ot, de a többi géprõl semmi, a gépek se apritják a népet végig connor küzdelmén volt a hangsúly a géppel, amiben azért tetszettek az utalások, a helyszin választás stb, de én az egész utolso félorát átírtam volna komolyabbra... ja és az Arnie CGI nagyon gyenge lett 😞
Ha jól emlékszel anno lehuzobban irtam rola, de lehet elfogult lettem, így hogy végig néztem az egész sorozatot a héten, nosztalgia? 😊
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Ördögûzõs. Vannak benne kiszámítható hangeffektek, amiktõl mindig megijedek, vannak benne megszállt arcok, meg vannak benne papok. Kb amire számítani lehet egy ilyen filmnél. Egyszer mondjuk érdemes megnézni, mert rossznak egyáltalán nem rossz, pusztán semmi extra, ill. vótmá.
7/10
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Simán az év eddigi legjobb filmje, mondjuk talán még a Moon-nál is befordultabb.
Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
A T2 -papíron 10 éves- John Connorjához képest egy nulla (akárcsak Nick Stahl aki John-t játssza).
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Az utóbbi 2-3 év Pixar termése miatt már-már feladtam a reményt, hogy a studió valaha is visszatalál arra az útra, amikor arról voltak híresek a filmjeik, hogy sziporkázóan ötletesek, lendületesek, amik mellé érdekes történetek párosulnak - egyszóval kiváló szórakozást nyújtanak. De végre!
Az új Toy Story hozza mindazt, ami a trilógia elsõ részétõl egészen a Finding Nemo-ig megvolt. Mindezt úgy, hogy a folytatásos sztereótípiákat megcáfolva a Toy Story sorozat legjobbjává emelik a filmet.
Jó a történet, mozgalmas a cselekmény, ügyes az animáció, a plasztik környezetet maximálisan kihasználják az alkotók - bravó! Nincsenek irritáló, stilizált kockafej karakterábrázolások, idegesítõ motívumok, gyenge poénok, kiszámítható fordulatok - csak felhõtlen, korosztályfüggetlen szórakozás. Csillagos ötös.
10/9
Elit halálosztók 2 : 10/8
Sniper: Realoded 10/7
1x nézõs B kategóriás akciófilm ,nem volt rossz, könnyed esti kikapcsolódásnak
\"Erről van szó!\"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
meg ne nézzétek/10
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/