Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CSOCSO
#62575
ha egy film alapbol a CANES-i logoval kezdodik akkor mar felek tole...
#62574
mi a baj portmannel ?

Szeretem a cicákat

#62573
Fûrész 7

pfff/10

A legjobbak a szánalmasnak se nevezhetõ trancsírhangok voltak😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#62572
Tegnap elkezdtem a Black Swan-t, de az lett belõle hogy a végén már tekertem.

Halogattam a megnézését, ezúttal nem hiába, mert már az elsõ percek nyilvánvalóvá tették, hogy nem az én filmem:

1, rettentõen utálom a balettet,
2, Natalie Portmant is.

Pedig Aronofsky elõzõjét, a Pankrátort kiváló filmnek tartom, bár ott robbantott volna inkább az Oscarral, mint ezzel a szeméttel..

Nem is értem a Black Swan hypeját: hasonló, becsavarodott témakörben, elvont filmek között sokkal jobbb és hangulatosabb alkotások születtek már. Igaz, balettes még nem - pfejj.

Nem is értékelem, mert amit áttekerek, azzal nem lenne fair - de számomra közelebb van a nullához, mint a max pontszámhoz..
Sir Quno Jedi
#62571
Nemnagyon. Biztos van mozi ahol adják, de oda mégsenem kúsznánk el munkanapon. Mind1, én igyekszem, hogy soha többet ne kelljen 3D filmet néznem, mert ez így értékelhetetlen. Pedig a film jó.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Megtörhetetlen
#62570
Source Code, jó volt jó volt simán van 8/10 ellenben van jópár dolog ami felett nem tudok napirendre térni.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Elõször is, ha egy párhuzamos világot hoznak létre amibe belenyúl akkor az nem idõutazás azaz igen de azzal egy párhozamos valóságot hoz létre és csak az a pillanat létezik a jövõ meg bármi lehet, ergó ha belenyúl akkor azonnal változik a jövõ is, de csak az adott párhuzamos valóságban, ha meg nem párhuzamos valóság hanem simán a múltba ment akkor meg nem másnapra változott volna meg ez az egész hanem az pl. meg sem történt volna hogy megöli a srácot, tehát azt nem is kellett volna felvenniük és ha a múltba megy akkor nem lehetett volna más testében, több sebbõl is vérzik, amolyan áltudományos izé... De tetszett 😊

fry day fry day sálálálláláá

Dynamic
#62569
Hogy-hogy sajnos 3D? Nem volt már 2D-ben?
Sir Quno Jedi
#62568
Délután megyünk a Thor-ra, jegyek mán megvannak. Sajnos 3D és gondolom szinkronos. Rohaggyanak meg.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Hegi90
#62566

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Davidus
#62565
minek?

V9ykn8_TZL0

Dynamic
#62564
köszi
Guren
#62563
PetruZ
#62562
Itt még fent van. (origo.hu)
Tyler1
#62561
"Eddig csupán spekulációk voltak róla, hogy Arnold Schwarzenegger visszatér-e a Terminator franchise soron következõ részében – a mai naptól megerõsített tényként lehet kezelni, hogy igen."

nem hazudott, visszatér<#worship><#nezze>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#62560
Shop Stop 2

KegyetlenXD Akinek tetszett az 1, annak ez is tutira fog😊 Viszont most jöttem rá, hogy mennyi Kevin Smith film van és én alig láttam közülük párat😄
7/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

zoliii
#62559
[/url][/img]

zoliii
#62558
The Rocketeer - 1991 Benne van a Vasember film szerinti alkotója! 😄

Tikal
#62557
<#eljen>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Szabi84
#62556
ez frankó lesz

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Dynamic
#62555
Hát ezt gyorsan legyalulták.
[HUN]Crassus
#62554
OMFG!!

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Jim Morrison
#62553
szerintem kicsit b kategorias beutese van :/ remelem tevedek

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#62552
Itt az immortalsnak az elsõ elõzetese, ez alapján szerintem látványban verni fogja a 300-at. Immortals elõzetes

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

[HUN]Crassus
#62551
+fav

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#62550
Ismeretlen férfi

FSZ: Liam Neeson

qva jó film volt, a végén van egy nagy csavar benne, aki szeretné az nézze meg tudom ajánlani😊

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

Jim Morrison
#62549
azigen, tenyleg jo lehet !

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Tyler1
#62548

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tyler1
#62547
fuckyeah! ifjabbik Saddam dublõrének "hatalomra" jutásáról szól. money, power, coke, violence, women...mi kell még egy jó filmhez?
elég várós!

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

bexinho
#62546
jobban vártam=jobbat vártam

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

bexinho
#62545
Conviction (2010) 6/10

Sokkal jobbra számítottam. Szeretem a megtörtént eseményeken alapuló filmeket, de ez nem adott semmi pluszt. Egy jól megrendezett, ámde semmi "fúde nagy fordulat"-ot nem tartalmazó film. Jobban vártam...

FM karrierem: FTC, York City - http://fmhunftcyc.blogspot.hu/

Tyler1
#62544
Tropa de Elite 2

Más vonalon indultak el a folytatással, nem lett akkora feszültségbomba, mint az elsõ rész, de jóval keményebb témához nyúltak. Ezzel a résszel sikerült odaszúrnia Padilna-nak, ahol a legjobban fáj, amit még az elõzõben nem mertek meglépni, azt most keményen kijátsszák a pakliból.
A pontozást kihagyom, akit a téma érdekel, az megfogja nézni.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tikal
#62543
Terminator Salvation

Jól indult, ismerõs fõcímzene ( Danny Elfman ), végre háboru van és nem menekülés, egy két aproságot leszámítva még élveztem is, de a végét nagyon elrontották... a támadás a skynet bázisa ellen nagyon erõtlen lett, nem éreztem hogy na itt most aztán aprítás van, néha mutattak egy black hawk-ot, de a többi géprõl semmi, a gépek se apritják a népet végig connor küzdelmén volt a hangsúly a géppel, amiben azért tetszettek az utalások, a helyszin választás stb, de én az egész utolso félorát átírtam volna komolyabbra... ja és az Arnie CGI nagyon gyenge lett 😞

Ha jól emlékszel anno lehuzobban irtam rola, de lehet elfogult lettem, így hogy végig néztem az egész sorozatot a héten, nosztalgia? 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

SötétBarom
#62542
A Rítus

Ördögûzõs. Vannak benne kiszámítható hangeffektek, amiktõl mindig megijedek, vannak benne megszállt arcok, meg vannak benne papok. Kb amire számítani lehet egy ilyen filmnél. Egyszer mondjuk érdemes megnézni, mert rossznak egyáltalán nem rossz, pusztán semmi extra, ill. vótmá.

7/10

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#62541
Szentháromság RLZ.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Pretorian
#62540
Source Code 10/8
Simán az év eddigi legjobb filmje, mondjuk talán még a Moon-nál is befordultabb.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

Tyler1
#62539
számomra meg Kristanna "miss C kategória" Loken, és úgy ámblokk a nõi terminátor volt a legnagyobb szánalom az egész filmben. el nem tudom képzelni azt az embert akinek a fejébõl kipattant a nõi t-x koncepciója, meg azét sem, aki Lokent találta a legmegfelelõbbnek a szerepre.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Blasta
#62538
A "legjobb" a T3-ban a kiherélt, teljesen harmadhegedus szerepet játszó John "a jovo vezére" Connor, akit a filmben ketrecbe zár egy csaj, rohangál a T-X elol és egy kurva pisztolyt sem sut el értékelhetoen, nagyon elkúrták az írók a karaktert.
A T2 -papíron 10 éves- John Connorjához képest egy nulla (akárcsak Nick Stahl aki John-t játssza).

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Effe88
#62537
<#eljen>

#62536
Valójában "csak"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Jézus😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

böröczk
#62535
<#eljen>

Kumiho #2179

#62534
Toy Story 3

Az utóbbi 2-3 év Pixar termése miatt már-már feladtam a reményt, hogy a studió valaha is visszatalál arra az útra, amikor arról voltak híresek a filmjeik, hogy sziporkázóan ötletesek, lendületesek, amik mellé érdekes történetek párosulnak - egyszóval kiváló szórakozást nyújtanak. De végre!

Az új Toy Story hozza mindazt, ami a trilógia elsõ részétõl egészen a Finding Nemo-ig megvolt. Mindezt úgy, hogy a folytatásos sztereótípiákat megcáfolva a Toy Story sorozat legjobbjává emelik a filmet.

Jó a történet, mozgalmas a cselekmény, ügyes az animáció, a plasztik környezetet maximálisan kihasználják az alkotók - bravó! Nincsenek irritáló, stilizált kockafej karakterábrázolások, idegesítõ motívumok, gyenge poénok, kiszámítható fordulatok - csak felhõtlen, korosztályfüggetlen szórakozás. Csillagos ötös.

10/9
DeerHunter01
#62533
Elit halálosztók : 10/8
Elit halálosztók 2 : 10/8

Sniper: Realoded 10/7
1x nézõs B kategóriás akciófilm ,nem volt rossz, könnyed esti kikapcsolódásnak

\"Erről van szó!\"

#62532
köszönöm😊

Hamed
#62531
Man from Earth

\"Csak egy szimpla forma, aki nem szívja orrba\"

#62530
Hello,Mi is annak a filmnek a Címe amiben pár ember van összezárva egy szobában,beszélgetnek nagyokat majd az egyik 2lábúról kiderül hogy õ
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Isten

#62529
Adéle és a múmiák rejtélye

meg ne nézzétek/10
Jim Morrison
#62528
pedig trailer alapjan jonak tunik :/ mint minden mas... 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

tigeroo
#62527
gulliver:

ezmiagecivolt? xdddddddd


Zoli007
#62526
Source code - 5/10 - Uncsi, de legalább rövid.

Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.