Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tikal
#62775
a top gearben igencsak jól nézett ki, engem meggyõzõtt 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

ProGabe
#62774
a fõszereplõ csaj volt a Top Gearben. igazi õstehetségnek tûnik. minden bizonnyal színészlegenda válik majd belõle, pl. káromkodni kitûnõen tud

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Hegi90
#62773
😄DDDDDDDDDS_AD_DS

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

tommygear
#62772
Drive Angry

10/
#62771
Ezekbõl vki látta már vmelyik filmet?
http://www.youtube.com/watch?v=oZQ7IvIG_tI&NR=1

daver88
#62770
Hát igen...jól elcseszték, szinte mindent megmutatnak benne

Jim Morrison
#62769
ahogy elneztem igen<#wilting>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Totti5
#62768
Jah, nem volt rossz az.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Sir Quno Jedi
#62767
REd

Egész szórakoztató volt, néha már mosolyogtam is rajta. Mondjuk nekem az ilyen kivénhedt keményfiúk/lányok utoljára megmutatják sztorik bejönnek... 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Totti5
#62766
Tucker and Dale vs Evil

Túlvagyok rajta én is. Tetszett hogy a kliséhegyes n+1 tuactiflm forgatóköbyvét állították fejre és egy nagyon szórakoztató filmet hoztak össze. A két fõszereplõ nagyon adta😊 a lényeges poénok is marha jók voltak.

8/10

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Hegi90
#62765
jól sejtem, hogy a trailer tele van spoilerekkel? <#wilting>

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

daver88
#62764
jah igen..amin nagyon nagyot mosolyogtam még az elején: +18

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
-Álmodtatok arról, hogy fa**zt sz**tok, pedig nem vagytok buzik?
-Igen
-Igen
-Igen


Hát én még szerencsére nem 😄 😄

daver88
#62763
Tucker and Dale vs Evil

Többek magas pontszámának köszönhetõen én is belevágtam. Nem bántam meg, vége kicsit érdekesre sikerült, de az elsõ 70 perc kárpótolt érte. 7/10

kastil
#62762
3.8as imdb értékeléssel azért kihagynám, még ha nem is nagyon szoktam figyelembe venni. mindenesetre köszi 😊

#62761
A folytatása hasonló 😊 S. Darko

PetruZ
#62760
Season of the Witch (2011): Még éppen súrolja az élvezhetõség határát, legalább is az elsõ fele még nézhetõ, vannak jobb pillanatai, de a második fele, és még inkább a harc a kolostorban... hát az nagyon rosszul néz ki. Maga a sztori is csak annyi, amennyi látszik, igazából sok értelme nincs, a szokásos Nagy Csavar nagyon picit pukkan (semmi meglepõ nincs benne), és jó pár illogikus dolog is bennemaradt.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Pl. a démon miért nem gyújtja fel a könyvet, ahogy a többit is? Vagy csak simán felgyújthatta volna az egész épületet, ahogy pl. a rácsokat leolvasztotta. De már jóval korábban is megléphetett volna, miután megtudta, hová mennek. Vagy késõbb a farkasokkal az egész csapatot elintézhette volna. Satöbbi...

Mondjuk 4/10 pár jó beszólásért, Ron Perlman-ért, és a maszkmesterek munkájáért, ritka ocsmányra tudták kihozni a járvány tüneteit.
kastil
#62759
Hali!
Tudnátok nekem a Donnie Darkohoz hasonló filme(ke)t mondani?

[HUN]Crassus
#62758
igen! az,hogy ide linkeled a faszságot!

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#62757
Élõ adásban cickó villantás SP-nek.. van még lejebb?
http://tv2.hu/anagyduett/video/kinos-meztelen-rajongo-akarta-leteperni-sp-t
toysoldier
#62756
a 2. évad elvileg 2012 január körül jön

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

jointo
#62755
Nem szoktam bízni a folytatásokban, fõleg, ha már ennyire sokadik, de ez tényleg rácáfolt minden félelmemre. Így kell új részt csinálni, anélkül, hogy az ember azt gondolja, hogy csak a "franchise"-ról akarnak újabb bõrt lehúzni, gondolva, hogy a cím eladja magát úgyis.

Szóval tényleg remek lett. <#vigyor><#taps> A credites poénok meg nagyon ütnek mindig, a nép már megy kifele, aztán hoppá, menet közben jön még egy meglepetés <#mf1> Nem mai darab, de nekem talán legjobban ezekbõl a megoldásokból az tetszett, mikor a Holtak hajnalában belerakták a stáblistába a sztori végét, akkor is nézhettek nagyokat a hazafelé indulók <#eplus2>

Jó egy-egy olyan film, ami felér a régi klasszikusok szintjére, és emlékezetes marad hosszú távon - manapság már kevés mondhatja el ezt magáról.

PetruZ
#62754
71 Into The Fire (2010)
Újabb dél-koreai háborús dráma, a koreai háború egy számunkra ismeretlen epizódjáról. 1950 nyár végére az északiak már majdnem a tengerbe hajították a délieket és a szövetségeseket, és az egyik döntõ csatára a Nakdong folyó mellett került sor. A front egy félreesõ része egy Pohang nevû kisváros elhagyatott, külvidéki lányiskolája volt, ahol 71 fõiskolai, egyetemi önkéntes teljesített szolgálatot. A déliek a döntõ csatát a folyónál várták, az északiak is oda összpontosították az erõiket, de egy speciális rohamegység Pohang elfoglalását kapta feladatul. A 71 fiatalember (közülük csak hárman vettek részt ütközetben korábban) puskákkal és házi készítésû robbanóeszközökkel 11 órán át tartotta fel a többszörös túlerõben lévõ, tankokkal támogatott északiakat, míg megérkezett az erõsítés.
Nem volt rossz, a csatajelenetek szokásos módon ultrarealisztikusak (és persze kicsit túlheroizáltak), a köztes drámai rész viszont kevésbé érdekes, a nõvérrel kapcsolatos dolgok, vagy a börtönbõl önkéntesnek jelentkezõ trió és a frissiben kapitánnyá kinevezett srác konfliktusa elég gyengécske, meg úgy általában se sok érdekes történik, de az elején a 10-15 perc, meg a végén az a kb. fél óra mindenért kárpótol. 7/10
Tikal
#62753
Már végig is néztem, jo volt ez az évad is, sok minden világosabb így... mikor jön a 3. évad? 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

SötétBarom
#62752
Tucker and Dale vs Evil

Fasza. Egyszer kétszer még hangosan is nevettem. 😄

8/10

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#62751
igen de ha bármi kérdésed van ajánlom a topicjat 😊
#62750
Fast Five

Hát tényleg igaz, amit mondtatok... ez tényleg nagyon ott volt!😊 Amikor láttam a 4. részt, azt gondoltam az a legjobb, de ez még ezt is túlszárnyalta😄
Végig pörgött, végig tele volt a szokásos adrenalinnal... ahogy ennek lennie kell😊 A Diesel - Johnson páros egy filmben pedig EPIC😄
A szinkron se lett volna rossz... viszont gyûlölöm, amikor magyar vonatkoztatású poénokat próbálnak elsütni egy amerikai film szinkronjában... (itt a Pataky Atis "poén")
Ahogy pedig valamelyikõtök már említette... a credits poénját tényleg nem várta meg szinte senki, pedig megérte kivárni😄

Ez a sorozat tényleg kezd felnõni és várom a következõ részt😊
8/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#62749
Most néztem meg én is, nagyon komoly. Van egy-két sírva-röhögõs rész benne. 😄
9/10

Hegi90
#62748
Szerintem tényleg kurva jó film lenn ha ezen a két dolgon még javítottak volna. Simán lehetne egy 9-es is. Ilyen akciójeleneteket nem láttam a Tripla X óta... Ha valaki el tud tekinteni ezektõl a dolgoktól, akkor csak ajánlani tudom!

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

#62747
Én is valami ilyesmi véleményen voltam csak mondjuk
6/10 re értékelném
Aztán le lettem hurrogva , hogy agyilag vagyok kevés a filmhez😄

PetruZ
#62746
Apróságok, fõleg vágások után nem stimmelõ helyzetek, kevés pisztolylövés után szaporodó lyukak, az elején a csónakra felkapaszkodós jelenet, a végefelé a kikötõi öreg túl nyilvánvaló eltüntetése (és a srác hogyan jutott el a házba), a "takarítsd le a felsõ polcot" nagyon erõltetett megoldása (és egy késõbbi jelenetben ugyanúgy ott vannak még a dobozok), a végén a benzinkutas jelenet, stb.
PetruZ
#62745
Robin Hood (2010): A történet tetszett, a megvalósítás már kevésbé. A realisztikusabb, valósághûbb feldolgozás mindenképpen dobott rajta, sokkal jobban tetszenek az ilyenek, mint az x+1. egykaptafa legenda-remake-ek, viszont sosem voltam Ridley Scott munkásságának híve és ebben a filmjében sem kellett "csalódnom" - sõt, ez még mintha a szokásosnál is unalmasabbra sikerült volna. Pár jelenetet kivéve (elsõsorban a két fõszereplõ csipkelõdései) mindent láttunk már "valahol", a "gyerekes"-vonalat abszolút feleslegesnek éreztem, és a csaták is túl bénák lettek, nem éreztem semmi erõt bennük, túl sok apró hibácska szúrta a szemem. Mindezekkel együtt 6/10.
Hegi90
#62744
Halálos Iramban: Ötödik sebesség


A trailer meg a hype alapján azért ennél többre számítottam. A párbeszédeken dolgozhattak volna még, az összes kimerült kb annyiban, hogy valaki szólt valamit Dieselnek vagy Rock-nak, az pedig megpróbált valami nagyon keményet visszaszólni, de annyira erõltetett volt az egész, hogy önkéntelenül is elhangzott a terembõl 1-2 halk nevetés. Kicsit a régi Dallas paródiát idézte fel bennem. A széfes jelenetnél
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
pedig egyenesen kényelmetlenül éreztem magam. Az a többszáz tonna úgy gurult mint egy bevásárlókocsi.
És ne gyertek azzal, hogy ha nem tetszik, akkor nézzek Discovery-t, mert ez baromság. Expendables-nél, Bourne trilógiánál és még sok más akciófilmnél érdekes módon nem ráncoltam a homlokom. Egyszerûen jobbat is kitalálhattak volna, ez minden.
Ettõl függetlenül tényleg nagyon pörgõs, látványos filmet kap az ember. Lehetett volna benne több tuningverda meg nõ is.

7/10

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

fifi
#62743
mik a logikai bakik?

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

Tatyla
#62742
benne van a kampókezet alakító színész is már ez sokat dob rajta...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

PetruZ
#62741
The Mechanic (2011): Egész tûrhetõ darab, bár a nagy nevek ellenére is színtelen, szagtalan. Az akciójelenetek jók, a logikai bakikat meg jóindulatúan elnézzük... 6/10

Kill The Irishman (2011): Valós eseményeken alapuló sztori egy clevelandi ír fickóról, aki a '70-es években egyszerû munkásból lesz befolyásos szakszervezeti fõnök és a szicíliai maffia verõembere, majd ellensége, akit többször is megpróbálnak megölni, de minden merényletet túlél - a legutolsót kivéve, persze. 😊 Inkább beszélgetõs, drámai jellegû életút követõs film, mint gengszter-akció, sok archív bejátszással. Nem volt rossz ez sem. Inkább a gond az, hogy elég rohanós, másfél órában ledarál több évet, és kihagy, vagy nagyon összesûrít fontosabb magyarázatokat a karakterek kapcsolatairól, ezért a nézõ senkiért sem tud igazán drukkolni és nincs kit nagyon utálni sem. A legtöbb karakter emiatt elég sablonos is. Azért 6/10-re jó volt.
#62740
Exorcismus The Possession Of Emma Evans

Egész jó ördögûzõs film, legalábbis a történet jó, a kivitelezés is néha pofás. A fõszereplõ csajszi viszont csúnya és vacak színész, néztem volna valami Megan Fox kaliberû csajszit(bár nem értem miért nem a fõszereplõ csaj barátnõje lett a fõszereplõ, de mindegy). A papot alakító színész viszont jól játszik. Egyszer érdemes megnézni. 6 pont

The Hit List

Ez is jó kis film de inkább D akció kategória, viszont a történet itt is jópofa. Na meg van benne Cole Hauser. 7 pont
Hegi90
#62739
jaja, ha tetszett a BaS, akkor mindenképpen nézdd meg.

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Tikal
#62738
Spartacus: Blood and Sand

pont ott lett vége mikor már kezdtem élvezni 😊

8/10 ( A róma nekem egy picit jobban tetszett )


A gods of the arena az egy ilyen elõzmények évad??

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Megtörhetetlen
#62737
Tucker and Dale vs Evil

Rég szórakoztam ilyen jól egy vígjátékon, ráadásul mind a 2 fõszereplõhöz van kötõdésem, ugyanis a Firefly-t is eszméletlenül szerettem illetve a Reapert is 😊
Ez meg ááhhh nagyon-nagyon csak ajánlani tudom, az elején mondjuk elég lassan bontakozik ki a vége meg talán kicsit túl van erõltetve de kb a közepén én sírtam, amikor beleugrott a faaprítóba az ááhhh 😄😄 Mindenkinek csak ajánlani tudom!!
10/10

fry day fry day sálálálláláá

daver88
#62736
Red

Nem tudom, vagy nagyon jó volt, vagy nagyon rossz...Akciójeleneteknék a hangok, látványvilág nem volt rossz, de a történet nem teljesen bontakozott ki elõttem sem...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha jól értelmeztem, akkor arról szólt, hogy 1981-ben a mostani alelnök keze benne volt egy guatemalai falu kiírtásában, amirõl azok az emberek tudtak, akik rajta voltak a listán. Ezért õket akarta levadászni, hogy nem maradjon tanú...(valami ilyesmi nem??)

5/10

#62735
Nah még két nap!😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#62734
Sanctum

Ígéretesen kezdõdõ, az elején különösen gyönyörûen fényképezett, de a felétõl középszerbe fulladó film. James Cameron kampánya ide vagy oda, és a helyenként jó ötletek ellenére nem fogott meg, mivel sajnos a legtöbbször sablonos, ráadásul a fõszereplõ srácot már az elején likvidáltam volna.

Richard Roxburgh volt egyedül, aki miatt végül kitartottam a hajnalig, a film végéig - ha õ nem lett volna, a film utolsó fél óráját mára halasztom, annyira érdektelenné vált a többiek sorsa.

10/5
wesker24
#62733
Hát az lehet hogy a story-t nem irták meg jól de engem nem is érdekelt inkább jól szórakoztam rajta már már tiszta Jackass stilusba ment át !
Tyler1
#62732
öcséééééééééééém Fast Five credit!!!!!!!!!<#merges2> júúúúúú mi lesz veled Toretto?😄

(magyar kibaszott mozik meg elmehetnek a jófaszba, hogy nem lehet ezeket megvárni)

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

wesker24
#62731
izlések és Pofonok amugy nem tudom mit vártál a második résztõl amikor az 1-nek ugy volt vége hogy Statham lezuhan a földre aztán Finito !

Valahogy kellett lennie 2 résznek ki kellett találni valamit hogy újra visszahozzák !
zaki
#62730
golyózápor is nagyon tetszett, machete még úgy ahogy elment, de a crank 2 nálam kiverte a biztosítékot.

wesker24
#62729
Ez igaz hogy a Crank 1 fényévekkel jobb volt de azért a Crank 2 se lett olyan rossz habár az 1-et nem közeliti meg de nem is lett olyan pocsék se !
zaki
#62728
elvonatkoztam a valóságtól, az elsõ rész nagyon jó volt, de a 2. rész mintha az elsõ rész paródiája lett volna, borzalmas volt.

tommygear
#62727
crank 1 fényévekkel jobb volt állapodjatok meg ebben
wesker24
#62726
A Crank 2 mint szar film te nem vagy eszednél 10/8-as film !

Ugy kell nézni a filmet hogy az illetõ el tudjon vonatkoztatni a valóságtól nem kell benne a realitást keresni !

Ilyen volt a Shoot EM Up is (Golyózápor) azt se kellett komolyan venni és mégis milyen jó film lett !

Vagy vegyük a Machete-t ! Azt is eleve ugy kell nézni hogy nem nézzük benne a realitást és már egybõl milyen jó film !