Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Amennyiben elõ tudod csalogatni magadból a benned lakozó 10-12 éves gyermeket, akkor ez a film egy csoda. Amúgy meg egy izgi rémfilm.
Tangled - vicces,jól kidolgozott szórakoztató mese 7/10
Gulliver's Travels - egyszer nézhetõ sok helyen erõltetett,szánalmas 4/10
Journey to the Center of the Earth - Az eleje tûrhetõ de a föld alatti rész nagyon gagyi 3/10
Fast Five - meglepõen gyorsan eltelt a 130 perc,fizikai butaságokat nem nézve nagyon jó lett 8/10
Four Lions - ezt még emészteni kell de mindenképp komikus volt 7/10
Go Jeff Go!!!!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
elég volt a sima verzió, köszönöm. de meséld el a barátaidnak, hogy te láttad a bõvítettet, és az egy tök más film volt, mint amit az emberek 90%-a látott. pá
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
A történet teljesen követhetõ volt,nem is értem miért hepáltak miatta sokan.Christopher Nolan már teljes bizalmat nyert nálam,akár látatlanban is.Dicaprio hatalmasat alakít benne,ahogy Joseph Gordon-Levitt és Tom Hardy is. Egy izgalmas,álom az egész film.Ha az ember kitud kapcsolni egy kis idõre értékelni fogja filmet kellõ mértékben. A zenéje pedig lenyûgözõ,olyan hatást képez hozni a filmhez,ami ledöbbent. Teljes mértékben mestermunka ez a film!
10/10
és így van, ez az én véleményem, nem próbálok meggyõzni senkit, ellenben veled, aki böszmeséget hajtogatva próbálja elhitetni, hogy a bõvített verzió egy tök más film. inkább aludj egyet, mert szerintem megsütött a nap.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
messze komolyabb, izgalmasabb, és látványosabb, mint Scott Gladiátor 2-je.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Mennyei Királyság 10/4, Ridley Scott egyik leggyengébb filmje, néhány erõs jelenettel.
nem egy kategória a kettõ 😉
Nagyon bejött! Végre egy olyan film, ami az ütõs trailert követõen nem csalódás, hanem roppant kellemes moziélmény.
A hidegháborús sztoritól picit féltem, de a történetet mégis nagyon jól összehozták, ügyelve a legtöbb dologra a késõbbi filmeket illetõen. A szereplõk jók, James McAvoy és Fassbender egyenesen telitalálat a két központi személyiségre - de a többiek alakítása is bõven túlmutat egy képregényfilmen.
A rendezés feszes, a tempó jó, a kiváló Stardust és a számomra csalódást keltõ Kick/Ass után Matthew Vaughn ismét a csúcson. A trükkök odavernek, ráadásul rengeteg apró ötlet dobja fel az egészet - aki ezt rajzfilmszerû vagy gyenge grafikának mondja, az keresse fel a szemészét.
Bár a rajongók és képregénnyel fekvõk és kelõk számára valószínûleg az érthetetlenül dicsért, és teljesen közepes elsõ rész, és a szimplán jó második rész az etalon, ez jobb azoknál.
10/8.5
Trója 3/10
Mennyei Királyság bõvített 9/10
Ennek a filmnek kb annyi a háttérsztorija, hogy mielõtt elkezdtem nézni kb 1 órát kutakodtam a neten egy olyan film után amibe biztos voltam, hogy miután megnézem nem bánom meg.
Hát ennél jobb filmet keresve se találtam volna, hiszen egyszerûen fantasztikus volt. Edward Norton valami elképesztõt alakított benne és úgy az egész film maximális tökéletes, egy mestermû. Aki még nem látta mindenképp pótolja, tuti nem bánja meg.
10/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
-Glory (elso oscar)
-Training Day (második oscar)
-Hurricane
-Man on fire
-Inside man
-American Gangster
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Unalmas, hosszú, az a kovácsos szál meg vmi elképesztõen C kategória. Látvány fasza volt, meg a csata a végén értékelhetõ, a többi rettentõ gyenge.
4/10
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Elején persze jó poén volt csak mikor már a 20-dik ember kérdezi meg ugyanazt és ezt direkt szívatásból csinálja akkor az már kezd nagyon unalmassá válni !
Amúgy ha már a filmzenéknél tartunk, ugye nem sértõdtél meg azon, amit a legutóbb ebben a témában kérdeztem?
A Kedves Ellenségemet 1985-õs a film ! (Enemy Mine)
Amiben Dennis Quaid (Davis) és az öreg Drák van (Jerry) és persze a kis drák (Zammis)
Még kisgyerekként láttam a filmet akkor nagyon tetszett persze mai szemmel is nagyon jó film habár a trükkök zavartak egy kicsit az elején de késõbb már semmi gond nem volt vele !
ó színészi teljesítmények, Jarre kísérõzenéje is jó.
Simán 10/8
Amugy emléxik még valaki erre a filmre ? 😄
Csak ugy eszembe jutott a Philadelphia utan egy tomhenkszes filmnek is nekiallni.Elnezest a topiklakoktol hogy erre kulon nem tertem ki :/
