Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Szabi84
#63275
Errõl eddig miért nem hallottam? O_O

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

#63274
SUPER 8

Amennyiben elõ tudod csalogatni magadból a benned lakozó 10-12 éves gyermeket, akkor ez a film egy csoda. Amúgy meg egy izgi rémfilm.
desigo
#63273
mostanában látott filmek

Tangled - vicces,jól kidolgozott szórakoztató mese 7/10
Gulliver's Travels - egyszer nézhetõ sok helyen erõltetett,szánalmas 4/10
Journey to the Center of the Earth - Az eleje tûrhetõ de a föld alatti rész nagyon gagyi 3/10
Fast Five - meglepõen gyorsan eltelt a 130 perc,fizikai butaságokat nem nézve nagyon jó lett 8/10
Four Lions - ezt még emészteni kell de mindenképp komikus volt 7/10
#63272
az egy jól megcsinált film, de azért egy idõ után unalmas. Meg én nem szeretem az ilyen nagy ívû filmeposzokat.
MrSpock
#63271
Ekkora hülyeségeken vitázni: Ben Hur volt a legjobb film és kész! Ennyi,lehet itt Trójázni meg Mennyeizni. 1X láttam minkettõ filmet..sõt a bõvitett újravágottat is elég volt. A Júdeait meg sokszor,nagyon sokszor,és ha tv-ben is megy,mindig ott ragadok mert egyszerûen egy igazán jó film!😊

Go Jeff Go!!!!

Tatyla
#63270

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#63269
max 7/10 A látványjeleneteknek semmi szerepük nem volt a cselekmény szempontjából, hanem csak öncélúan be voltak sorozva a filmkockák közé. És a sztori sem volt olyan nagyon elmés.
tommygear
#63268
<#idiota><#idiota>
#63267
Csak hagy ne én legyek a bilihajú kövér gyerek XD

tommygear
#63266
Tyler1
#63265
ok, pápá<#wave>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63264
Leállíthatnád magad,senki sem kíváncsi a hülyeségeidre. Bann pls..😄 Mennyél nézzél Alekosz showt, meg egy illemkurzus sem ártana 😊

Tyler1
#63263
jézusom. inkább ne erõlködj, mert így is elég mélyen vagy a baromságaiddal 😊
elég volt a sima verzió, köszönöm. de meséld el a barátaidnak, hogy te láttad a bõvítettet, és az egy tök más film volt, mint amit az emberek 90%-a látott. pá

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63262
Inception /Eredet/

A történet teljesen követhetõ volt,nem is értem miért hepáltak miatta sokan.Christopher Nolan már teljes bizalmat nyert nálam,akár látatlanban is.Dicaprio hatalmasat alakít benne,ahogy Joseph Gordon-Levitt és Tom Hardy is. Egy izgalmas,álom az egész film.Ha az ember kitud kapcsolni egy kis idõre értékelni fogja filmet kellõ mértékben. A zenéje pedig lenyûgözõ,olyan hatást képez hozni a filmhez,ami ledöbbent. Teljes mértékben mestermunka ez a film!

10/10

#63261
😄 vicces vagy. Nem az én véleményem hanem a rendezõé,hogy az egész film más. Nem az a pöcs aki nem látta,hanem aki nem látta, és hajtogatja hogy szar.😄 Csak magadat járatod le,akkora hülyeségeket beszélsz.

Tyler1
#63260
jó akkor nem láttam, örüljél, hogy te láttad az évszázad legmonumentálisabb történelmi filmjét bõvítve, mert aki nem azt nézte meg, az egy tudatlan pöcs<#taps>

és így van, ez az én véleményem, nem próbálok meggyõzni senkit, ellenben veled, aki böszmeséget hajtogatva próbálja elhitetni, hogy a bõvített verzió egy tök más film. inkább aludj egyet, mert szerintem megsütött a nap.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63259
Az egész film újravan vágva.Szóval nem is láttad a filmet és úgy mondasz róla véleményt.Veled van a baj,nem a filmmel :S Attól,hogy van egy véleményed, még nem biztos hogy úgy is van.45 perccel hosszabb nem 1-2jelenetet magyaráz meg..De tudatlan embernek lehet magyarázni...

Tyler1
#63258
tök mind1, mert ez a film már az alapoknál elbukik, ezt nem fogja újra alapozni a bõvített változat, max 1-2 részt megmagyaráz, és talán nem lesz totál szétszórt a film, de ez a jótól még bõvítve is messze állna nekem.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63257
A bõvítettet láttad? mert ha nem akkor nem is láttad a filmet...

Tyler1
#63256
Trója 8/10

messze komolyabb, izgalmasabb, és látványosabb, mint Scott Gladiátor 2-je.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63255
trója 10/5
#63254
Trója? 10/8, Wolfgang Petersen nagyszabású és élvezetes meséje
Mennyei Királyság 10/4, Ridley Scott egyik leggyengébb filmje, néhány erõs jelenettel.

nem egy kategória a kettõ 😉
#63253
X-Men: Az Elsõk / X-Men: First Class

Nagyon bejött! Végre egy olyan film, ami az ütõs trailert követõen nem csalódás, hanem roppant kellemes moziélmény.

A hidegháborús sztoritól picit féltem, de a történetet mégis nagyon jól összehozták, ügyelve a legtöbb dologra a késõbbi filmeket illetõen. A szereplõk jók, James McAvoy és Fassbender egyenesen telitalálat a két központi személyiségre - de a többiek alakítása is bõven túlmutat egy képregényfilmen.

A rendezés feszes, a tempó jó, a kiváló Stardust és a számomra csalódást keltõ Kick/Ass után Matthew Vaughn ismét a csúcson. A trükkök odavernek, ráadásul rengeteg apró ötlet dobja fel az egészet - aki ezt rajzfilmszerû vagy gyenge grafikának mondja, az keresse fel a szemészét.

Bár a rajongók és képregénnyel fekvõk és kelõk számára valószínûleg az érthetetlenül dicsért, és teljesen közepes elsõ rész, és a szimplán jó második rész az etalon, ez jobb azoknál.

10/8.5
#63252
A Mennyei Királyság bõvített verziója a legjobb történelmi film!Ne a mozisat nézzétek az béna.A bõvített vagy 3/4es órával hosszabb , és az egész újravan vágva!Amúgy ha nektek ez unalmas lesz,akkor mit mondtok a Trójára ami nálam már kicsapta a biztosítékot.

Trója 3/10
Mennyei Királyság bõvített 9/10

PetruZ
#63251
Akkor olvastam a regényt, amikor itthon is leadták, úgyhogy muszáj volt megnézni moziban is, beoltva pár havert (hajh, középsulis évek Debrecenben! 😊 ), de annyira nem tetszett. Valószínûleg túl friss volt az olvasott élmény, meg hogy mi mindent hagytak ki, vagy írtak át. De azért jó volt.
#63250
Az effektek miatt 6/10 is van, de az tényleg a max.
#63249
a varázslótanonc max 5/10 <#nemtudom>
#63248
Kissé fáradt vagyok, elõször megijedtem, hogy a Varázslótanonc hogyan lehet 10/10, aztán látom, hogy ez nem az, csak hirtelen arra asszociáltam. Meg fogom nézni.
Victor1103
#63247
A Mágus - The Illusionist

Ennek a filmnek kb annyi a háttérsztorija, hogy mielõtt elkezdtem nézni kb 1 órát kutakodtam a neten egy olyan film után amibe biztos voltam, hogy miután megnézem nem bánom meg.
Hát ennél jobb filmet keresve se találtam volna, hiszen egyszerûen fantasztikus volt. Edward Norton valami elképesztõt alakított benne és úgy az egész film maximális tökéletes, egy mestermû. Aki még nem látta mindenképp pótolja, tuti nem bánja meg.

10/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Tyler1
#63246
ezt a mennyei f*szomat is miatta néztem meg, mert tegnap a Tróját nézve a cool-on, kíváncsivá tett, hogy mit tudna egy olyan kalandfilmben, ahol õ a fõszereplõ.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tyler1
#63245
Orlandoval nincs baj, a királyságban sem vele volt a gond. rajongója nem vagyok, de általában azt nyújtja, amit el is várnak tõle.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63244
Outlander

Az Imbd 6.4/10 re adja, nekem nagyon tetszett, 8/10.
#63243
Jááááj mennyi filmet néztek manapság! Elkezdõdött a nyári szünet?😛😄D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#63242
ja meg a kikukázott orlando bloomra. Szegénynek még annyi karrierje sem volt, mint Robert Pattinsonnak meg Zak Afronnak. Pedig azért tûrhetõ figura
Blasta
#63241
Van tobb olyan jó filmje is ami sztem elég ismert, pl:
-Glory (elso oscar)
-Training Day (második oscar)
-Hurricane
-Man on fire
-Inside man
-American Gangster

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#63240
fos, 3/10 Nekem az a film olyan volt, mintha a Gyûrûk Ura után maradt ûrbe készült volna felvenni a Gyûrûk Ura rajongókat. És egy-két Gyûrûk Urás kikukázott jelenetre épült <#nemtudom>
#63239
bocsi <#lookaround>
Tyler1
#63238
Mennyei királyság

Unalmas, hosszú, az a kovácsos szál meg vmi elképesztõen C kategória. Látvány fasza volt, meg a csata a végén értékelhetõ, a többi rettentõ gyenge.
4/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63237
Pontosan 1995ben az HBO vetítette, erre kifejezetten emlékszem.
#63236
Emlékszem rá, én is gyerekként láttam még, így is megmaradt bennem, hogy jó kis fim volt.
wesker24
#63235
Nem !

Elején persze jó poén volt csak mikor már a 20-dik ember kérdezi meg ugyanazt és ezt direkt szívatásból csinálja akkor az már kezd nagyon unalmassá válni !
#63234
én nem láttam, viszont a zárójelet majdnem úgy olvastam, hogy jerzy.
Amúgy ha már a filmzenéknél tartunk, ugye nem sértõdtél meg azon, amit a legutóbb ebben a témában kérdeztem?
wesker24
#63233
Most néztem meg egy régi klasszikus filmet !

A Kedves Ellenségemet 1985-õs a film ! (Enemy Mine)

Amiben Dennis Quaid (Davis) és az öreg Drák van (Jerry) és persze a kis drák (Zammis)

Még kisgyerekként láttam a filmet akkor nagyon tetszett persze mai szemmel is nagyon jó film habár a trükkök zavartak egy kicsit az elején de késõbb már semmi gond nem volt vele !

ó színészi teljesítmények, Jarre kísérõzenéje is jó.

Simán 10/8

Amugy emléxik még valaki erre a filmre ? 😄
PetruZ
#63232
Szerintem mind a két Arn filmben nagyon is emberi lények voltak, még ha a romantikus-drámai szálat túl is erõltették. Nekem tetszett mindkettõ, középkorias / lovagos / romantikus stílusban nálam ott vannak a legjobbak között (ellentétben mondjuk a rettentõen túlspilázott Kingdom of Heaven-nel, bár még az is nézhetõ). Azt se feledjük, hogy ezek alapvetõen tévés adaptációk (bár európai szinten õrült összegbe, 30 millió dollárba kerültek), és északon, az eredeti könyvek hazájában nagyon jól mentek.
#63231
én csak 8-at adok rá, de jó volt <#smile> Én 9-et a Hold címûre adok, ami hangulatában meg a fogak szempontjából kicsit hasonlít
kaposi1
#63230
Kigyúrta magát rendesen.<#nevetes2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#63229
Most néztem újra a District 9 et, annyira új volt ez a film ebben a mûfajban, hogy egy jó 9/10 et megérdemel.
#63228
A giccsességben igazad van, de ez velejárója a történelmi filmeknek, talán egy szükséges rossz ez.
dartonita
#63227
Csengettyu ur 'magyar hangja'.
Csak ugy eszembe jutott a Philadelphia utan egy tomhenkszes filmnek is nekiallni.Elnezest a topiklakoktol hogy erre kulon nem tertem ki :/

Zoli007
#63226
Hát a benga néger! <#hehe>

Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.