Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#63325
Nem film,de ezen jót nevettem 😄
Van Damme sört reklámoz:

[HUN]Crassus
#63324
nekem is abszolute tetszett! no nem 9 vagy 10-es ,de egy erõs 7-est adok rá!

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#63323
Nálam 1/10 egy nézhetetlen katyfasz a Sucker Punch.Ezen nem volt mit megérteni...Borzalmas film.

#63322
kalap szar 2/10
Totti5
#63321
Biztos sokaknak nem tetszik. Olvastam róla eleget és sokan fel sem fogták mi ez a film, viszont hogy kalap szar lenne az nevetséges, már csak a belefektett munka miatt is ami döbbenetes. Bennem meg az Eredet nem hagyott semmi nyomot, más meg attól ájúldozik.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Victor1103
#63320
Én akármelyik oldalra néztem akárhány kommentet olvastam mindenki azt mondta hogy a film egy kalap szar. Most azonban kíváncsivá tettél bár nem várok tõle sokat.

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Totti5
#63319
Sucker Punch

WOW! Ütött. Érdekes, egyedi, drámai és szomorú történet. Sajnos a 2 órás terjedelem kevés volt neki így egyes részek össze lettek csapva ( nem nem a CGIs hent, tán még olykor hosszúra is nyújtották õket, fõleg vonatosnál éreztem hogy már sok a jóból... ), így a végére már nem maradt sok idõ.

Idei év eddigi legjobb filmje számomra, többször nézõs.

Zene, látvány 10/10, összességében 9/10.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#63318
Nekem már az elsõ is az volt... Iszonyat lapos volt... a legjobb jelenet az volt, amikor a gyerekek siratják az oroszlánt, akit kb 10 perce ismertek meg😄 Meg úgy tényleg az egész... több, mint 2 órás film, de csak pofázás-pofázás, majd a végén egy random csata állatokkal és olyan gyerekekkel, akik az elején hallani sem akartak háborúról. JAHDEHÁTAJÓSLAT!!!!
Nah mind1... tudom... könyv alapján készült és valszeg nem is az én korosztályomnak😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Tyler1
#63317
hát a folytatások már csak a lejtõn gurulnak, 2. rész még csak-csak, na de a harmadik bazzz....az univerzum kérdõjele az a film.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63316
Ha most ezzel rá akartál venni, hogy megnézzem õket, akkor rossz hírem van: Nem érted el a célod😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#63315
Szerintem a 3 nézhetõ volt. 😊 Számomra rettentõ bugyuták és gyerekesek.
1.rész:2/10
2.rész:4/10
3.rész:5/10

#63314
Narnia krónikái

Hát... már régóta terveztem, hogy megnézem mind3 részt... az elsõt sikerült is... ezután meg is gondoltam magam...
5/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#63313
Tényleg tök jó, de nem a trailer tartalma miatt 😄

Victor1103
#63312
Invictus

Akárcsak A Mágus ez se az a mûfaj amit nagyon csipázok mégis akárcsak A Mágus ez is nagyon jól elkészített film.Egy újabb felejthetetlen Clint Eastwood-tól.

9/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Tyler1
#63311
komoly csapatot szerveznek ennek szupermennek, Nolan a producer, Snyder rendezi...ebbõl vagy Sötét Lovag szint lesz, vagy hatalmas lekváros bukta(bár az már a visszatérõs okosságban megvolt).

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63310
Green Lanter 3D trailer
Ez tök jó nézzétek meg.

#63309
Már vagy 2 hónapja bejelentették,hogy õ lesz.

#63308
Bucser
#63307
Emellett a blokk mellett megyek el minden nap dolgozni😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

kastil
#63306
I am number four 😄

lawl volt, 12 1 tucat, viszont mocskosul jó jelenetek voltak benne sztem

négyes, az is a fasza ugrabugra elhajlások meg dianna gyönyörû arca miatt

Tyler1
#63305
inkább a Scooter 😊

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63304
Na még egyszer: Attack The Blocks trailer ...

#63303
Attack The Block - Britt Sci-fi/Horror/Vígjáték 😊
Jönnek a genyó alienek, de benézték, mert az itt a londoni GETTO!!!

Bucser
#63302
Lincoln Lawyer

Matthew McConaughey mar a Time to kill-ben is megmutatta, hogy kepes megoldani az ugyvedes szerepeket a maga nyers lezser texasi stilusaban. Jo kis film volt. A megoldasa pedig vicces😊

ujranezos baratnovel😊

7,5/10

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

toysoldier
#63301
most fejeztem be én is, nagyon bejött, 8-9 pont simán

He has gone to bring us back our heart’s desire. What is our heart’s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

kastil
#63300
Na megnéztem ezt a forráskódot, szerintem valami kurva jó volt, egy percét sem untam - viszont a vége szerintem egy kicsit el van baszva. ettõl függetlenül legalább 8 pont

PetruZ
#63299
Paul (2011): A Pegg - Frost duó újabb agymenése, bár nem olyan jó, mint a korábbiak. Most angol geek-ek, akik Amerikában vannak és a ComicCon-ról indulva be kívánják járni a jelentõsebb UFO-s és filmes helyeket, de közben összefutnak egy meglehetõsen szabadszájú és lezser kis szürke aliennel, akit aztán megpróbálnak hazajuttatni az õket üldözõ kormányügynökök és egyéb alakok elõl. Kicsit E.T., kicsit Fanboys, kicsit Race to Witch Mountain, de úgy igazából nem valami hasfalszaggató történet, bár néhol lehet rajta nevetni. Fõleg Paul, az alien vicces a szövegeivel, meg a viselkedésével, a geek filmes kikacsintások viszont többnyire nem sikerültek. Mondjuk 6/10. Lehetett volna 7, de ahhoz egyben kellett volna megnézni, az viszont nem sikerült, az elsõ fél óra elég uncsi, a többi meg nagyon kiszámítható... Hiányoltam a végérõl is valami visszatérõs poént.

The Brest Fortress (2010): 1941 júniusában a szovjeteknél nagyon kevesen aggódtak amiatt, hogy a németek megtámadják õket, hiszen szerzõdés garantálta ezt, a támadás így mindenkit váratlanul ért és elsöprõ erejû volt. Azért akadtak kis ellenálló erõk, gócpontok, mint például a határmenti Breszt városát védõ, vizesárokkal körülvett ódivatú erõd. A németek 12 órát szántak a terület elfoglalására és biztosítására, de a mintegy 3500 védõ nyolc napig (illetve elszigetelt pontokon egészen augusztusig (!)) tartotta magát a hatszoros túlerõ ellen, várva a felmentõ sereget - ami sosem érkezett meg, hiszen a német gõzhenger akkor már Minszk felé robogott.
Az erõdben történt eseményeket és a védõk sorsát egy oknyomozó újságíró derítette ki, de Sztálin haláláig nem lehetett kiadni, sem beszélni a történtekrõl. A vár ekkor kapta a "Hero Fortress" címet (egyedüliként a szovjet/orosz történelemben), és a védõk parancsnokait is mind a Szovjetunió Hõse és más érdemjelekkel jutalmazták (sokukat persze csak poszthumusz).
A film jó két órás, szerencsére mentes a szovjet propagandától, és elég drámai, heroikus, és nem full darálás az egész ahhoz, hogy egyhuzamban simán végignézhetõ legyen. Jók az effektek is (oké, mondjuk a repülõknél picit kilóg a CGI-lólab, de simán nézhetõ) és a maszkmesterek is jó munkát végeztek a sok-sok csúnya sérülés és hulla kikészítésén. 😊 7/10
#63298
A mátrixban is ilyen volt 😊

#63297
Szerintem csak unalomból vagy baráti szívességbõl vállal el ilyen szarokat, mert ilyen filmekért nem szakít le milliókat, az tuti. Én a nézése közben azon gondolkoztam, hogy a való életben is fogyatékos lenne Keanu, mert a filmben nekem úgy tûnt, hogy az. Mármint nem a karakter, hanem õ. Lehet csak beleképzeltem, de a színjátéka olyan mintha valami robot lenne. Ezt már az elõzetesbõl is lehet látni. <#nevetes1> Egyszer azért nézhetõ a film.
#63296
Henry's crime

Szerintem nem volt rossz,csak a vége nagyon semmilyen lett.A közepe kissé unalmas volt,de az alap story nem volt rossz.Sokkal jobbat is kilehetett volna hozni belõle. Keanu Reeves csodálkozom elvállal ilyen filmeket,gondolom kénytelen...

6/10

precision
#63295
X-Men: First Class

Jóféle múvi. Csak az volt a gondom, hogy picit gyors volt a tempó, ami általában fordítva szokott lenni ilyen "nulladik" részes superhero filmeknél. Pl a Pókember 1. -ben is sokat tököl Peter Parker, lemegy a film kb 2/3 -ada. Ezzel szemben itt órák leforgása alatt lesz az átlag kölykökbõl jelmezes szuperhõs 😊

Ezen kívül vagy ezzel együtt is jó a film, Kevin Bacon is jól hozta a gonoszt szerintem 😊

8/10

Bazinga!

#63294
A negyedik

Hát ez szerintem nagyon gyenge volt.Michael Bay hogy adhatta hozzá a nevét??! Unalmas,érdektelen,kidolgozatlan karakterek,gyenge forgatókönyv,a megvalósítás is béna volt.Izgalmas sem volt :S

3/10

#63293
A Trick'r Treat a Carpenter-féle Halloween óta a legjobb halloween tematikájú horror(vígjáték).

http://videodrome.freeblog.hu/

Rash87
#63292
Én még feliratosan láttam,hát nem tudtam végignézni 😊

Glory, Glory Man. United!

#63291
De az öreg tata kurva nagy arc.
zaki
#63290
nekem az utóbbi idõk egyik legrosszabb filmélménye volt. borzalmas film, nagyon nem jött be :S

#63289
<#eljen>
Tyler1
#63288
nem tudom, nekem Ben-Hur története soha nem jött be, a Heston-os változat pedig már kényelmetlenül valláscentrikus lett, ettõl függetlenül még bõ 50 év távlatából is rendkívül látványos film, sõt talán azóta sem sikerült látványosabb történelmi filmet készíteni.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63287
Kijöttek az elsõ Green lantern kritikák és nagyon lehúzóak:S Remélem jól fog hozni,nagyon akarnám szeretni 😊

wesker24
#63286
Predator 1 Örök klasszikus Schwarzival !
#63285
Most néztem meg sokadszorra az egyik kedvenc filmemet:
http://www.imdb.com/title
/tt0093773/


Ragadozó 1987

10/10 ebben a mûfajban.
#63284
Így van, személyfüggõ. A Mátrix szintén nem fogott meg, a Gyûrûk urát viszont szerettem.
#63283
Szerintem ez teljesen szubjektív.Nekem a kedvenc filmek közé került,engem nagyon megfogott. Kb olyan volt nekem mint a Mátrix,vagy a Gyûrûk Ura.

#63282
Sok helyen olvasom én is, hogy mestermû az Inception. Nekem abszolút nem jött be ez a film, a témaválasztás nem tetszett, annyira életszerûtlen és idegen volt számomra ez az álomvilágban játszódó történet, hogy kicsit nyûgnek éreztem a film végignézését. El kell ismerni igényes munka, de sokan nem vették az adást, nekem egyszerûen a témájával volt gondom. Kb olyan ez, mint egy balettfilmet se tudnék soha megnézni, attól még elismerem.
#63281
A Trick 'r Treat szerintem nem volt olyan rossz,tetszett a történet vezetés.

#63280
A következõ három nap

Jó volt! Nagyon is!Russell Crowe mostanában tudja mit vállaljon el.Jól állt neki ez a családszeretõ,apa szerep.Õ az új Michael Scofield.😊Engem teljesen lekötött,jó szórakozás volt.Egy percét sem untam.

7/10

wesker24
#63279
a Feast 1 nagyon is nézhetõ volt de a Feast 2 és 3 már egy hulladék volt !
Davidus
#63278
3 horror

Feast 3/10
Trick 'r Treat 5/10
Dagon 5/10

a Feastet aki nem látta az ne is erõltesse. a másik 2 nézhetõ

V9ykn8_TZL0

Tatyla
#63277
Val Kilmer szép nagyfejû majom lett 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#63276
valószínûleg azért, mert nem tudsz örményül