Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Van Damme sört reklámoz:
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
WOW! Ütött. Érdekes, egyedi, drámai és szomorú történet. Sajnos a 2 órás terjedelem kevés volt neki így egyes részek össze lettek csapva ( nem nem a CGIs hent, tán még olykor hosszúra is nyújtották õket, fõleg vonatosnál éreztem hogy már sok a jóból... ), így a végére már nem maradt sok idõ.
Idei év eddigi legjobb filmje számomra, többször nézõs.
Zene, látvány 10/10, összességében 9/10.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Nah mind1... tudom... könyv alapján készült és valszeg nem is az én korosztályomnak😄
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
1.rész:2/10
2.rész:4/10
3.rész:5/10
Hát... már régóta terveztem, hogy megnézem mind3 részt... az elsõt sikerült is... ezután meg is gondoltam magam...
5/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Akárcsak A Mágus ez se az a mûfaj amit nagyon csipázok mégis akárcsak A Mágus ez is nagyon jól elkészített film.Egy újabb felejthetetlen Clint Eastwood-tól.
9/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Ez tök jó nézzétek meg.
russel crowe is szerepet kap a superman rebootban
mellesleg elvileg õ lesz az új superman :/

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
lawl volt, 12 1 tucat, viszont mocskosul jó jelenetek voltak benne sztem
négyes, az is a fasza ugrabugra elhajlások meg dianna gyönyörû arca miatt
Jönnek a genyó alienek, de benézték, mert az itt a londoni GETTO!!!
Matthew McConaughey mar a Time to kill-ben is megmutatta, hogy kepes megoldani az ugyvedes szerepeket a maga nyers lezser texasi stilusaban. Jo kis film volt. A megoldasa pedig vicces😊
ujranezos baratnovel😊
7,5/10
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
He has gone to bring us back our heart’s desire. What is our heart’s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.
The Brest Fortress (2010): 1941 júniusában a szovjeteknél nagyon kevesen aggódtak amiatt, hogy a németek megtámadják õket, hiszen szerzõdés garantálta ezt, a támadás így mindenkit váratlanul ért és elsöprõ erejû volt. Azért akadtak kis ellenálló erõk, gócpontok, mint például a határmenti Breszt városát védõ, vizesárokkal körülvett ódivatú erõd. A németek 12 órát szántak a terület elfoglalására és biztosítására, de a mintegy 3500 védõ nyolc napig (illetve elszigetelt pontokon egészen augusztusig (!)) tartotta magát a hatszoros túlerõ ellen, várva a felmentõ sereget - ami sosem érkezett meg, hiszen a német gõzhenger akkor már Minszk felé robogott.
Az erõdben történt eseményeket és a védõk sorsát egy oknyomozó újságíró derítette ki, de Sztálin haláláig nem lehetett kiadni, sem beszélni a történtekrõl. A vár ekkor kapta a "Hero Fortress" címet (egyedüliként a szovjet/orosz történelemben), és a védõk parancsnokait is mind a Szovjetunió Hõse és más érdemjelekkel jutalmazták (sokukat persze csak poszthumusz).
A film jó két órás, szerencsére mentes a szovjet propagandától, és elég drámai, heroikus, és nem full darálás az egész ahhoz, hogy egyhuzamban simán végignézhetõ legyen. Jók az effektek is (oké, mondjuk a repülõknél picit kilóg a CGI-lólab, de simán nézhetõ) és a maszkmesterek is jó munkát végeztek a sok-sok csúnya sérülés és hulla kikészítésén. 😊 7/10
Szerintem nem volt rossz,csak a vége nagyon semmilyen lett.A közepe kissé unalmas volt,de az alap story nem volt rossz.Sokkal jobbat is kilehetett volna hozni belõle. Keanu Reeves csodálkozom elvállal ilyen filmeket,gondolom kénytelen...
6/10
Jóféle múvi. Csak az volt a gondom, hogy picit gyors volt a tempó, ami általában fordítva szokott lenni ilyen "nulladik" részes superhero filmeknél. Pl a Pókember 1. -ben is sokat tököl Peter Parker, lemegy a film kb 2/3 -ada. Ezzel szemben itt órák leforgása alatt lesz az átlag kölykökbõl jelmezes szuperhõs 😊
Ezen kívül vagy ezzel együtt is jó a film, Kevin Bacon is jól hozta a gonoszt szerintem 😊
8/10
Bazinga!
Hát ez szerintem nagyon gyenge volt.Michael Bay hogy adhatta hozzá a nevét??! Unalmas,érdektelen,kidolgozatlan karakterek,gyenge forgatókönyv,a megvalósítás is béna volt.Izgalmas sem volt :S
3/10
http://videodrome.freeblog.hu/
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
http://www.imdb.com/title
/tt0093773/
Ragadozó 1987
10/10 ebben a mûfajban.
Jó volt! Nagyon is!Russell Crowe mostanában tudja mit vállaljon el.Jól állt neki ez a családszeretõ,apa szerep.Õ az új Michael Scofield.😊Engem teljesen lekötött,jó szórakozás volt.Egy percét sem untam.
7/10
Feast 3/10
Trick 'r Treat 5/10
Dagon 5/10
a Feastet aki nem látta az ne is erõltesse. a másik 2 nézhetõ
V9ykn8_TZL0
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA