Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Guren
#63726
The Illusionist

TaRka0107
#63725
Üdv!

Mondanátok valami jó bûvésztrükkös filmet? (Tökéletes trükk-ön kívül)
Jó horror is jöhet (nem muszáj, hogy új legyen.)

Köszi elõre is.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Totti5
#63724
Naja, füvezõ, laza, káromkodó... végül is ez tudatos volt hiszen itt élt és csak magára vette azokat az emberi tulajdonságokat amiket látott😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

stargatelost
#63723
Pont hogy kellett ez a mennyiségû káromkodás, ettõl lett a film még jobb, még egyedibb. Egy káromkodó földönkívüli, mekkora már? 😄

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#63722
talált süllyedt <#eljen>

a Zack és Miri jött még be 😊
#63721
" így megvan a második film"

az elsõ pedig a Zack és miri.
?
tuti hogy nem az AnanászE.

#63720
Paul (2011)

Az utóbbi idõk legjobb vígjátéka, nagyon bejött. 😊 A zseniális elõzetes szerencsére nem lõtt le minden poént, viszont miatta sajnos sokszor tudni lehetett, mi következik.
Óriási szerencse, hogy a két angol fõszereplõ inkább csak statiszta az ûrlény Paul mellett, és nem követték el azt a hibát, mint mondjuk a Transformersben - ahol Baynek a harmadik részig sokkal fontosabb volt az emberi történetszál és az usa fegyverzetének bemutatása, mint maguk a robotok.

A poénok ütnek, a történet egyszerû, mégis élvezetes road movie, egyedül a káromkodásból vehettek volna vissza - az állandó cifraságok majdnem túlhaladták az ingerküszöböt. A stáblistán meglepetten vettem észre, hogy Paul hangja Seth Rogen - így megvan a második film, ami tetszett ettõl a túlsztárolt, mocskos szájú göndör 'színésztõl'. Paul for prezident!

10/8
#63719
Az ember gyermeke
District 9
Hold
Totti5
#63718
Egy jó scifi

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#63717
Ja tényleg az. A Szikraváros. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#63716
na megnézem a Dark Cityt

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

#63715
Amúgy ilyen Sci-Fis menekülös a Pitch Black. De létezik olyan, aki még azt nem látta? 😄

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#63714
City of Ember nem?

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

#63713
Dark City. Vagy volt az a film (nem jut eszembe a címe) amiben a föld alatt épült egy város és abban kevernek. Hangulatilag arra emlékeztet engem.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#63712
Esetleg nem tudtok olyasmi filmet mint az A.I. mesterséges értelem vagy a Gattaca?

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

#63711
igen de azt láttam 😄

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

#63710
Jaj ne má. Az nem is Sci-fi, és talán nem kéne azzal a filmel büntetni senkit. Ne haragudjál ennyire szegény iowa19-re. 😄

Ellenben a Pandorum az pont kifejezetten jó ötlet.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#63709
az alábbiak közül csak ezt a Space Battleship Yamato-t nem láttam. Nem is halottam még róla 😄 Mi is ez? 😊

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

davidka003
#63708
Space Battleship Yamato
Source code

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

tomsolo
#63707
Martyrs

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

Guren
#63706
Pandorum

#63705
Valaki tud mondani estére valami hatásos thrillert, vagy valami "menekülõs" horrort, esetleg valami fasza kis sci-fit? 😊

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

Shep
#63704
Na de Hank McCoy egy zseni és õ építette tehát nem értem a problémádat.

X-Men Az elsõk

Szerintem ez az eddigi legjobb X-men film, jól összerakott, kellõen pörgõs az akciók közötti részek sem unalmasak. Számomra kellemes csalódás volt a film.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Dynamic
#63703
Szerintem sokkal hitelesebb lett volna, ha nincsenek benne lézertlövõ/teleportáló csudálatos lények, csak karatézó szuper kommandósok.
És akkor még "kerekesszék"...ehh...
Panzermeyer
#63702
Az egy kétszemélyes gép 1964-bõl. Kubai rakétaválság 1962, és ott egy sokszemélyes repülõgépet látunk. De a kerekesszék akkor is... 😊

mov ah,4ch int 21h end

CSOCSO
#63701
akkor meseld mar el mi szamit jo vigjateknak az utobbi 1-2 evrol? mert szerintem is a legjobb vigjatek volt iden. mondjuk ha neked dumb es dunmber 2 fele kakit kenek a falra tipusu vigjatekok jonnek be.....
#63700
melyik hiper-szuper repülõ?

Az SR71 Blackbird? 64-ben már repült a valóságban... 😉
Panzermeyer
#63699
Bizonyos szögbõl nézve többet látsz a képbõl, mint egyébként. Nem estem tõle hanyatt, de érdekesnek érdekes.

mov ah,4ch int 21h end

Guren
#63698
ószom

fifi
#63697
?

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

Hegi90
#63696
ZSENIÁLIS
(hajtsd hátra a képernyõd, vagy ahogy szoktad)

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Panzermeyer
#63695
X-men: Az elsõk

Nem volt sokkal rosszabb, mint bármelyik X-men film. Számomra inkább az olyan dolgok rontották el az élményt, mint a Prof hiper-szuper kerekesszéke, ahhoz képest, hogy csak a '60-as években jártunk. Meg a hiper-szuper repülõ. Ez egy kicsit sok volt. Nem azt mondom, hogy ne legyen valamelyest a korát meghaladó, de hogy ennyire? Szerintem sokkal hitelesebb lett volna, ha a Profot csak egy sima tolókocsiba ültetik.

mov ah,4ch int 21h end

Jakuza001
#63694
Nem veletlenul ajanlottam mar kozel egy eve a masik forumban. 😄

davidka003
#63693
Én is most néztem meg.
8/10

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Effe88
#63692
na ebben egyetértünk

DeerHunter01
#63691
<#eljen><#eljen><#eljen>

\"Erről van szó!\"

Totti5
#63690
Space Battleship Yamato

Korrekt 2 órás japó scifi ( idegenek leigázzák a földet és terraformálják, s az utolsó földi csatahajó a Yamato a galaxis egy másik szegletébe indul hogy megtalálja a kiutat ) , jól össze rakva, igényes CGIvel, tipikus japós beütésekkel és hangyányi BSG utóérzéssel.

7/10

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Shep
#63689
Hát én meg az agyonsztárolt Trópusi Viharral és a Másnaposokkal vagyok így. Emberiség elleni bûntett volt mindkét film 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Sir Quno Jedi
#63688
game of thrones maraton 10/10

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

kastil
#63687
adom, wolverine után nekem csak jobbat mutathattak

[HUN]Crassus
#63686
Dylan DOg Dead of Night!
WOW 7/10 Vámpírok,vérfarkasok,zombik kellemes meglepetés a mûfaj szerelmeseinek csak ajánlani tudom!😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Victor1103
#63685
x men: elsõk

nekem nagyon tetszett. szerintem az eddigi legjobb x-men volt. egyedül a prof lebénulásának körülménye sántított de amúgy ok.

8,5/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

#63684
Hát nemtudom, ennél stimuláltabb, ingerszegényebb, száraz, erõtlen Sandler Filmet még nem láttam, ennél még az esti mesék is jobb volt, pedig ott is le kellett szedálnod magad mielõtt elindítottad a filmet,.

ez a Film Unalmas volt, de nagyon.

stargatelost
#63683
Just Go With It (Kellékfeleség)

Rég nevettem ennyit Adam Sandlerön. Jenifer Anistonnal pedig egyszerûen remek párost alkottak. Szerintem baromi jó volt.

7.5/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

böröczk
#63682
DE engem nem zavarnak a "lopások", ha jó filmtõl lopnak, sose baj: D

Kumiho #2179

#63681
Ha nem tudod elfogadni más véleményét akkor inkább maradj csöndben,az értelemrõl meg te inkább ne is beszélj...jó film,mert a kritikusok meg a barátod elismerték,gratulálok...

#63680
"Pár lopott ötlet ebbõl-abból (többek között Leon, Kill-Bill)"
Nikita vajon mi? 😉

Effe88
#63679
csupasz pisztoly összes
nagy durranások
sziki szökevény

#63678
"There is Something About Mary" - örök klasszikus
böröczk
#63677
Jajj, és ha már, mondjatok nekem kérlek jó vígjátékokat.

Dumb és dumbertõl az Apádra ütök-ig típusúakat. : D

Kumiho #2179