Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Totti5
#63776
<#eljen> nekem is bejött, simán jó volt, hozta a mesék hangulatát.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Sir Quno Jedi
#63775
Yogi Bear (2010)

Nagyon kellemes, könnyed hétvégi családi mozi. Lenyûgözõ felvételek, jó poénok, jó színészek. Engem nagyon meglepett, mert tényleg jó lett. Akár többször is nézhetõ. Eddig mindenkinek tetszett.

Kíváncsi vagyok a második részre.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#63774
yamakasi
javascript:document.newmessage.submit();
nemtudom eddig miért nem néztem meg, kurva jó film
10/9
Tyler1
#63773
new Dredd

Karl Urban???? kámóóón...<#shakehead>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Sir Quno Jedi
#63772
The Covenant (2006)

Egyszer nézõs, ipswichi boszorkány-fiúbandás tiniizé. Gyjó volt, de még egyszer nem nézném meg. Aki lazán kibír egy Bûbájos boszorkák részt, annak ajánlott, aki nem, az kerülje. Szerencsére Laura Remsey nem öltözik túl, szal. egy jó pont. Nõvel érdemes megnézi, hamár (gondolom én), mert sok benne a "jóképû" hülyegyerek, így õ sem uantkozik 😄.

Egyetlen értékelhetõ beszólás: "Harry Potter can kiss my ass."

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#63771
A varázslótanonc

néha picit unalmas de aztán felpörögnek rendesen a végkifejlet meg nekem nagyon bejött 😄 mikor a gyürü
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nélkül is tudott varázsolni akkor pl. a hideg kirázottt

Legnagyobb hiba szerintem az
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
üldözõs rész volt! Ugye varázsolunk , akkor elég lett volna fellökni az autót és kész,
szóval ezt nagy hibának éreztem viszont egyszer nézõs filmnek elment.
10/8
Totti5
#63770
X-Men: Az elsõk

Jó volt, igazából nem bánom hogy ez volt a 2. X film ( Farkas az 1. ) amit láttam, mert ez hozta meg a kedvet a többi filmhez. Jó látni hogy is kezdõdött. Végig hangulatos és izgalmas, és persze látványos. Mivel ez egy mese realitást keresni felesleges, hogy miért hangal repül... valaki ezen volt kiakadva, viszont akkor azon is kilehet hogy hogyan köpköd tüzes golyókat a csaj😊 lényegtelen...

8/10

Nekiesek a többi résznek.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#63769
<#fejvakaras>

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

I.C.ram
#63768
Sapce Battleship Yamato: hát ez valami hihetetlen gagyi szar volt. Nem tudtam, hirtelen, hogy valami low-budget sorozatot nézek, vagy esetleg valami Ûrgammák reloaded-et... de volt benne kis power rangerös utánérzésem is. Gagyi volt nagyon.

3/10
fifi
#63767
fos

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

Tyler1
#63766
5 ponttal így is túlértékelted. ez még vmi amatõr iskolai pályázatfilmnek is kurva gyenge lenne.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#63765
Zimmer Feri 2
Már az elsõ rész sem volt csúcs, de itt nem volt forgatókönyv???
5/10

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

stargatelost
#63764
The Arrival

http://www.imdb.com/title/tt0115571/

Hogy errõl én miért nem hallottam? Ez egy fasza idegen inváziós sci-fi volt Charlie Sheennel még 1996-ból. A film második felére felpörögnek a dolgok, alieneket is látunk, baromi jó volt, mint egy jobb x-akták epizód/film. (imdb képekkel ellentétben nem fekete-fehér a film)

8/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#63763
Ezzel egyetértek annyi kikötéssel hogy nekem az összes tetszett viszont az elõzõ résztõl ez sokkal jobb volt! Egy percét sem untam , még a nem akció jelenetek is faszák voltak. Farkas feltûnése meglepett, viszont jó érzés volt látni 😄 Jól döntöttek , hogy azt a részt beszúrták


#63689: érdekes 😄 másnaposok szerintem kurva jó film, most a 2.rész elõtt újra néztem az elsõt is! Másodszorra is fasza volt
trópusi vihart megnéztem de semmi maradandót nem nyujtott , kb egyszer nézhetõ és elég is belõle 😄

#63683: szerintem annyira nem volt jó a film , én például alig nevettem pár részen, néha unalmassá is vált szóval 10/6 nagyon jó indulattal.
Ezek után megnéztem a távkapcsot és az sokkal jobbnak tûnt így ha az elõzõ 6 pontot kapott akkor a TÁVKAPCS 10/8


Az amerikai
azt hittem picit pörgösebb filmet kapok erre csalódnom kellett! Ha elõtte nem látom a szintén nem pörgõs London filmet akkor lehet megkapta volna a 8 pontot is de így nem...
10/7.5

London Boulevard
10/8
a vége ütött , nem számítottam erre a kifejletre
Ez se volt valami pörgõs de jó film volt

Az utazó
10/9
A végén a hajós jelenetnél jöttem rá a csavarra!

Fast five
10/9
Kurva jó volt , Diesel-t meglátni öröm volt ahogy a többieket is!
Rock meg egy állat !!!

A negyedik
10/9
Sok emberkének nem tetszett, nekem nagyon is bejött! A srác kutyájára eleinte azt hittem ,hogy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
az is egy olyan lény ami majd megakarja õlni, sõt még a kocsiban való átváltozáskor is azt hittem de aztán csodák csodájára nem így történt


Zöld darázs.:
ez ilyen egyszer nézõs "érdekes" kategóriájú filmeccske 😄 Néha nevettem a hülyeségen a lehetetlenségeken de egynek elmegy
10/8 - csak mert nem volt unalmas és folyamatos volt a cselekmény

Sir Quno Jedi
#63762
Firebreather (2010)

Kellemes animációs film, némi sf/fantasy beütéssel. Amúgy a szokásos tinisztori a sráccal aki más/több, mint a többiek. De legalább többemeletes óriásmonszták püfölik egymást, szal. jópofa, fõleg a faterja.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Shep
#63761
Az a széria számomra meghalt a farkasemberes résszel azóta csak csúsznak lefelé a lejtõn. Ettõl persze lehet jó az utolsó rész de bõven elég lesz az dvd-n is.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#63760
Miért jutott eszembe az elsõ itteni Tranformers 3 kritika?

#63759
A leghatalmasabb film, amit valaha láttál?
Akkor bizony van mit bepótolnod.
Ingyen jeggyel néztem meg, annyit végülis megért, egész jól szórakoztam, de 6/10-nél többet nem ér.
kaposi1
#63758
.."kurvára nem ember aki ezt nem a moziban nézi.."
Azért ez egy kicsit erõs.<#wow1>
Bár nekem is megvan az össze része de még csak a 4-es epizódnál járok , mert egyszerûen nem köt le.
És majd a befejezõt is itthon fogom nézni majd egyszer, de azért még embernek érzem magam.<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#63757
" a harry potter a legjobb mese a világon."

Ha eszembe jutnak a mesék / fantasyk, amiket láttam, akkor 90%-át többre tartom, mint a HP-t 😊

Elhiszem, hogy egy rajongónak megagigadurranás, de az egyszeri filmnézõnek, aki esetleg még a könyveket sem olvasta, csak langyos próbálkozás.

Én kb 5-öt láttam a filmek közül, ebbõl kettõt moziban - mindegyik elé kíváncsian ültem le, de mindig csalódnom kellett.

Ha pedig egy Stardust / Csillagpor kaliberû filmmel vetem össze, aminek minden perce sziporkázás, kb. nulla az egész.
#63756
Harry Potter and the Deathly Hallows part 2, na meg az egész sorozat (könyv és film) összefoglalása... 😄

Vége van. Hét könyv, és nyolc film után Harry Potter története a végéhez ért. ( A mai trendeket elnézve egészen a feldolgozásokig, illetve a televíziós élõ,-vagy animáció sorozatig. De azért remélem, hogy ez nem így lesz.) A Harry Potter-t sokféleképpen meg lehet ítélni, lehet unalmas varázslókölykös baromságnak, összelopkodott, folklórból erõsen merítkezõ, minden eredetiséget nélkülözõ könyvfolyamnak, és minden bizonnyal több más negatív jelzõvel is. Azonban én úgy vélem, hogy mindazok, akik így gondolkodnak, tévednek. ( De persze a tévedés jogát fenntartom a magam számára is...smile.gif A Harry Potter nem indult ilyen nagy formátumú alkotásnak, mint ami végül lett belõle, mindössze egy remekül mesélõ, nehéz körülmények között éldegélõ egyedülálló anyukának volt egy ötlete, amit papírra vetett... És volt egy kiadó, ami látott benne fantáziát. Igen, vannak benne kölcsönvett elemek. Igen, sok teljesen nyilvánvaló. De mindez kit érdekel? Mindenki lop, mindenki kölcsönöz (csak az a nem mindegy, hogy miként!!!), Rowling könyvfolyama pedig nem csináltak mást, mint lenyûgözõ köntösbe, egy újszerû világba helyezte a régi, jól bevált elemeket, az írónõ kreált egy olyan modern mesét, ami magával ragadta az embereket. Épp ez a legszebb az egészben, amit nem lehet megfogni, csak átérezni lehet: soha senki nem fogja megmondani, mi is ez pontosan, de, hogy stílusos (és gondolom elcsépelt) legyek, csak annyit mondok, hogy a Harry Potter a fél világot elvarázsolta, akiket meg nem... na, hát õk a Halálfalók. ( Ne vegyetek komolyan😊

Ahogy nõtt a hírnév, és jöttek a filmek, úgy szaporodtak meg az olyan vélemények, hogy a Harry Potter a sikerét csak (ez a szó lényeges!) a reklámnak és a mesterséges hype-nak köszönheti, ami ugye mondanom sem kell, mekkora baromság. Egy másik dologgal azonban egyetértek: a könyvek színvonala a negyedik rész után némileg csökkent, a befejezõ kötet pedig némileg elhamarkodott volt, több hibája is volt, és mégis... Én ugyanolyan lelkesedéssel olvastam az utolsó kötetet is, mint az elsõt, gyermeki rácsodálkozással, hiszen végül is ezen nõttem fel. Pár éve egyszer már elbúcsúztam Harryéktõl, most megint meg kellett tennem, hiszen a filmsorozat is a végéhez ért. Az a széria, amely az egyik (ha nem a) legsikeresebbnek mondható a mozitörténelemben, amelynek részeit sokan kritizálták, lehordták, és azt mondták, hogy nem méltó a könyvekhez. Én a modern kor gyermeke vagyok, az lehet, de a mozgóképes kultúrát nem sorolom a könyvek mögé, még akkor sem, ha a filmek többsége irodalmi adaptáció. És így, bár egyetértek azzal, hogy a filmek nem érnek fel a könyvsorozattal, összességében abszolút méltónak találom arra, hogy ne csak és kizárólag az írott forma miatt emlékezzünk a Potter-kalandokra. Muszáj egy gyors áttekintést írnom: az elsõ két rész a könyvek szolgai adaptációja volt, Columbus két aranyos gyerekfilmet csinált, és rápillantva azokra a történetekre, ezt pontosan így is kellett csinálnia. Talán a gyerekkori szép emlékek teszik, de mint a két alkotást jónak tartom. Az ezek után következõ Azkabani fogoly elrugaszkodott a könyvtõl, Cuarón belecsempészte a maga sajátos látásmódját a sztoriba, ezzel a legjobb Harry Potter filmmel ajándékozva meg a világot. (Jellemzõ, hogy ez hozta a legkevesebb pénzt...) A Sirius Black epizód azért is fontos a sorozat történelmében, mert itt voltak az elsõ komolyabb eltérések a könyvekhez képest, hogy aztán a további részekben már ne csak kivonjanak bizonyos elemeket, de új jeleneteket is hozzáadjanak a Potter mítoszhoz. Bár a váz maradt, sok volt az eltérés a késõbbiekben, hol indokoltan, hol nem, a lényeg az, hogy összességében a filmek önmagukban is megállják a helyüket, így ha valaki nem olvasta a könyveket, kerek sztorit kap a pénzéért cserébe. A Tûz serlege gyengébb színvonala után David Yates kezébe került a karmesteri pálca, mint mostanra már kiderült, egészen a végsõ csatáig. Emberünk véleményem szerint biztos kezû iparos, aki mind a négy általa rendezett filmet kifejezetten jóra alkotta meg, mindegyikben hozott egy bizonyos színvonalat, tévedni szerintem nem nagyon tévedett, de jelenlétét nem nagyon lehet érezni a végeredményen. Legalábbis nem úgy, mint régen Cuarónét. Filmjeinek legfõbb ismérve, hogy forgatókönyvileg némileg kiegyensúlyozatlanok, egy-két cinkes momentummal és mindig szerencsétlen lezárásokkal találkozhatunk bennük. Minden más abszolút korrekt, vagy kifejezetten jó, de sohasem zseniális, ha csak nem egyes színészek (Rickman, Ralph Fiennes, Maggie Smith, Helena Bonham Carter stb) játékára mondjuk ezt.

Az abszolút lelkes kritikák ellenére éppen ezért nem vártam olyan nagy katarzisélményt az utolsó, befejezõ résztõl, csak egy JÓ, élvezetes, korrekt filmet, és ezt megkaptam. A két óra elszállt, a néhány cinkes momentum ( amelyek nagy része szerintem most a szinkronból fakad!) és egy két forgatókönyvi baki ( az epilógus ugyanolyan felesleges és béna /ráadásul vicc, hogy egy normális maszkmester nem maradt a végére...ezt majd meglátjátok/, mint a könyvben , egy-két mondat meg suta, azt meg már nem is említem, hogy a könyvnek átírt, kivonatolt, de egyébként teljességgel mûködõ változatát vitte vászonra Yates, a saját maga néhol rideg, néhol érzelmes, néhol poénos (ezek nagyon jól vegyültek most) stílusában. Megint minden mûködik (az elõbb említett hibákat kivéve), de igazán kiemelkedõ részlet csak kevés akad. Csalódni csak akkor lehet a filmben, ha a könyvhöz hasonlítjuk, egyébként szerintem Potter fanok teljességgel meg lesznek elégedve vele, méltó búcsúfelvonása volt egy olyan szériának, ami véleményem szerint egy abszolút csúcspontot ( Azkabani fogoly) és egy mélypontot ( Tûz serlege) kivéve végig egyenletes minõségben, jól volt vászonra adaptálva. Gyors összegzésben:

HP és a bölcsek köve: 8/10
HP és a titkok kamrája: 8/10
Hp és az azkabani fogoly: 10/10
Hp és a tûz serlege: 6/10
Yates által rendezett többi szintén 8/10, bár ez utolsónál fenntartom a jogot, hogy eredeti hanggal feljebb csússzon egyet a pontszám. Tovább nem, mert az epilógus... nem jó. Egy-két részlet mûködött csak benne ( rendes maszkkal/CGI-vel esetleg...smile.gif.

Itt említeném meg még egyszer, hogy két dolog volt mindig kiváló a sorozatban: a zene, és a színészek felnõtt osztálya, bár így a végére Grint, Emma Watson (szerelmem... wub.gif xD, csak növessze meg megint a haját laugh.gif )és Radcliffe is kifejezetten jó színésszé vált, legalábbis ezeknek a karaktereknek a bõrében.

Túl sokat beszélek, de ki kellett írnom magamból ezeket ( sokszor segít😄). Részemrõl nagy élmény volt könyvben és mozgóképen egyaránt a Harry Potter széria. Csak éppen szar a búcsú... De hát ez a legtöbbször így van. Újranézni/olvasni még mindig el lehet az egész szériát. happy.gif Szóval, viszlát Potter, és kösz mindent.

Szentimentális mód kikapcsolva.

( Bocs a bennmaradt smileys kódokért, másik fórumból másoltam ezt ide és nem volt kedvem kigyomlálni...)

http://videodrome.freeblog.hu/

#63755
HP7

kurvára nem ember aki ezt nem a moziban nézi mert ez a leghatalmasabb film amit valaha moziban láttam. kiszáradt szájjal néztem végig. a harry potter a legjobb mese a világon. hihetetlen befejezés, hû a könyvhöz is. a harcok brutálisak, a látvány brutális, majdnem sírtam rajta annyira megható film. Ebben a filmben majdnem minden tökéletes, most foglaljatok jegyet mert ezt azt hiszem mindenkinek látnia kell, aki kihagyja, az kihagyja élete egyik legnagyobb filmes élményét. leszartam hogy sötét a kép, megnézem még legalább 2x moziban.

Intel Core 2 Extreme QX9775, ASUS Maximus Extreme, Kingston 8GB DDR3, Ati Radeon HD 5870, 8TB WD HDD, Sound Blaster X-Fi Elite Pro, Chieftec 1200W, Samsung 63\" Full HD Plazma

Tyler1
#63754
X-Men: Az elsõk

Sosem voltam rajongója az ikszeknek, az elsõ még jó volt, aztán utána igazán a sokak által szidott Wolverine tetszett legjobban. Ez sem volt rossz, de képtelenség ilyen filmet komolyan venni, annyiszor fogtam a fejem kuncogva, hogy már megfájdult(csávó tényleg sikítással repült?). Sztori kicsit baromság, oké ezzel semmi gond, de annyira erõltetve próbálták megmagyarázni a késõbbieket, hogy fúúú. A fõbb szereplõk faszák lettek, de könyörgöm Kevin Bacon??????? Az a faszi annyira szarul játszik negatív karaktereket, hogy szánalom.

szódásos/10 - Wolverine-t nem verte nálam, sõt itt is Jackman jelenete volt a film legértékelhetõbb poénja.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Tatyla
#63753
nagyon sok anime és manga utalás volt benne a humorral és a színészi játékkal de aki azokat se szereti ez annál jobban utálni fogja.
szerintem simán megér egy 7/10-et

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

ZilogR
#63752
Pl. a pulzárágyú jelenetben - igaz, valszeg steady-cam, de akkor is elég gyatrán kezelte az operatõr. Valszeg kevés is volt a hely neki, nameg éreztetni akarta az izgalmakat, de nekem nagyon "egyszerûnek" tûnt a megvalósítás.
Elõtte az "orvos-vizsgálja-a-nyirokcsomókat-a-macskával" c. vicces jelenet volt az, amikor úgy döntöttem, h nem akarom érteni ezeknek a humorát.
Nem is szólom le, de nem az én mûfajom, pedig szeretem a sci-fi-t.

*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!

Tatyla
#63751
kézikamera?mikor?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

ZilogR
#63750
Space Battleship Yamato - nekem nem sikerült megnéznem, félbehagytam. Nagyon irritált ez a baromi hangsúlyos "mondogatás" (pedig megszoktam már, hogy a japán nyelv milyen) de itt még sokatmondóan fel is ugráltak, ha valami akció volt. Olyan Pirx kapitányos volt inkább, némi CGI-vel..., nameg a kézikamera! Nem is értékelem inkább... 😞

*Zsebszámológépet keresek!* Ha van eladó CASIO, Hewlett-Packard, Texas Instruments számológéped, küldj privát üzenetet! Programozható típusok el?nyben! Ócskaságok, hibásak is érdekelnek!

Tikal
#63749
ha már millio dollár akkor nézd meg a million dollar hotel-t is, zseniális 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

setuh
#63748
Kellek feleseg

Fantasztikus h meg most is eszik ezeket az Adam Sandler-es sema filmeket,regebben meg tudtam rajtuk rohogni de ebbe mar annyi volt az eroltetett poen,hogy ugy ereztem meg a szineszek mosolya is falcs.

3/10

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

daver88
#63747
It's Kind of a Funny Story (Nyomás alatt)

A sztori egy kórház "zártosztályán" játszódik, ahova a fõszereplõ srác saját maga jelentkezik, mert öngyilkos akar lenni. Aztán persze összehaverkodik a bentlévõkkel, elkezdi megismerni önmagát, mihez is kellene kezdenie az életben, és a szerelem is megérkezik.

Nagyvonalakban ennyi, talán spoilermentesen. Amúgy nem értem a vígjáték jelzõt leírásokban, 1-2 poénosabb dolog jön elõ, de ez kõkeményen dráma.
Zach Galifianakis is inkább a drámaibb, mereven elõrebámulós arcát mutatja. (de a jellegzetes járása itt sem marad el...vajon az való életben is szokott járni?? 😄 )

Na lényeg a lényeg egyszernézõs kategória volt nálam, semmi extra...5/10

#63746
Millió dolláros bébi

Eastwood egy zseni! Neki nincs rossz filmje! Profi rendezõ és színész egyaránt... kár, hogy már visszavonult így 100 évesen😊)
A film nagyon szuper volt!
9/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#63745
Space Battleship Yamato

Sok helyen láttam már hogy ajánlották, ezért úgy döntöttem megnézem, úgy is kevés manapság a sci-fi.

Az eredeti sorozatot nem ismerem, így adaptációként nem tudtam értékelni, de elolvastam, hogy kb. mirõl szól. Maga az alapötlet nem rossz, és még a történetet is sikerült nézhetõen belesûríteni egy filmbe. Viszont valahogy lapos az egész, nem akart összeállni a film. Volt sok dolog ahol fogtam a fejem. A párbeszédek is furcsák voltak, de lehet, hogy az én feliratom volt rosszul fogalmazva. A színészi játékban pozitívan csalódtam, az ázsiaiak pocsék színészek, de itt korrektül adták elõ a szerepüket, még sikerült is 1-2 pillanatot jól elkapniuk. A cgi-t és a díszleteket nagyon eltalálták, bármelyik film megirígyelhetné. Látszik, hogy a BSG-re és az új Star Trek filmre hajaztak, de ez nem baj. A harcok rendben voltak, de valami hiányzott belõlük. Jól voltak kivitelezve, látványra is jók voltak, viszont nem tudtam egyikre sem azt mondani, hogy wow. Ellenben sikerült eltalálniuk az egyensúlyt a harc és a történet között, ráadásul a film is végig pörgõs maradt. A zenék és a hangok rendben voltak. Semmi kiemelkedõ, de megfelelõ aláfestésül szolgáltak a filmhez.

Összességében ez egy jól összerakott B film. Könnyed délutáni szórakozásnak megfelelõ. Aki szereti a sci-fiket az feltétlenül nézze meg.

7/10
#63744
Az "eredeti" sorozat valami 1972 +/- 1 év, még az "eredeti" BSG-nél is régebbi.

#63743
Space Battleship Yamato

Eléggé BSG-s volt, és talán pont ezért tetszett.

8/10

TaRka0107
#63742
Üdv!
Valami jó vígjátékot tudnátok mondani?😊

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#63741
Abban nagyon jó ötletek voltak, nekem az is tetszett! Van még ilyesmi a Gacy House(http://www.imdb.com/title/tt1667418/), The Tunnel(http://www.imdb.com/title/tt1735485/), meg még valami aminek nem jut eszembe a címe. Egész jók.
#63740
tommygear
#63739
zaki
#63738
asylum...

TaRka0107
#63737
HÁt hozzád képest igen.😊
Köszi, megnézem majd este.😊

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

stargatelost
#63736
van ilyen film, bár nemtom mi köze a paranormalhoz

http://www.imdb.com/title/tt1754334/

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Blasta
#63735
Paranoid 😄DD

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#63734
Paranoid Activity 2

Szokásos kézi kamerás dokumentumszerû szellemes film. Nem volt rossz, értelme semmi. Ha figyelembe vesszük, hogy teljesen amatõrök készítették, színészek is amatõrök, akkor teljesen korrekt kis esti szórakozás.
#63733
Filmkritikák filmkritikákk
Kontrakcio
#63732
sorsügynükség 6,5/10 nem volt rossz, de nem szeretem a romantikus filmeket, ebben meg vegyitették kicsit

disturbia - 6,5/10 nem volt rossz, csak ment a nyáladzás végig, de a story nem volt rossz

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

#63731
Jó horror, akkor The Thing. Látom még fiatal vagy, talán nem láttad még 😊

#63730
Tétova lelkek, mûvészfilmféleség, de nagyon jó, black metál fanoknak meg külön ajánlott (a soundtrack miatt, de amúgy nincs sok köze a zenei stílushoz)
davidka003
#63729
Magasfeszültség (horror)

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

TaRka0107
#63728
Azért köszi.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

TaRka0107
#63727
Ezt is láttam már, de ez nem valami nagy szám😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94