Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#64076
Most nem lelem, valaki kigyûjtötte a Youtube-ról (vagy õ rakta ki?), a Kaszinó c. filmbõl van (ha nem tévedek) egy jelenetben Joe Pesci-t szinkronizálta Szerednyei, Reviczky és egy harmadik emberke által. Amikor is viccesen mesél egy sztorit, amit valaki viccesnek talál, ezért le akarja lõni.

#64075
ku*vára várós fõleg ilyen szereplõgárdával
pzoli00
#64074
Sucker Punch

WTF?

1/10

Tyler1
#64073

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

szucsy89
#64071
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
valaki privibe küldene torrent fájlt rá?
daver88
#64070
Iron Doors

Buried sokkal "hangulatosabb" (ha lehet egy típusú filmre ilyen mondani) volt. Jobban játszotta sztem Ryan Raynolds a szerepet.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem igazán értettem ezt a német vonalat. A csaj néhány mondatát németül feliratozták az angol realasen (nem mindet), az emberünk meg német dalt énekelt. valaki rájött már erre, hogy miért volt? Vége sem tetszett, sokkal jobb lett volna, ha kiderül, hogy miért voltak ott és kik rakták oda õket.

5/10

#64069
az eredetit tudnád linkelni?
am al pacino magyar hangja tökéletes sztem
Tyler1
#64068
Al Pacinot még élõ ember nem szinkronizálta le jól, Tony Montana kubai stílusa, és akcentusa meg egy ezred százalékban nem jön át a magyar hangból.

ez olyan messze van az eredeti szinkrontól, h szavakban ki sem lehet fejezni

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

davidka003
#64067
Én úgy tudom csak egy szinkron készült hozzá.
Amúgy linkelheted a maffiózós jelenetet 3 szinkronnal, szeretem az ilyesmit.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

#64066
Ez sajnos nem ilyen egyszerû, van olyan film aminek öt azaz 5 szinkronja van! A múltkor valamelyik régi kúlt maffiózós filmbõl megnéztem Youtubon egy jelenetet 3 szinkronnal, és hihetetlen difik voltak minõségében.

davidka003
#64065
Szerintem jó a szinkron. Végvári Tamás(RIP) jól csinálta.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

Kontrakcio
#64064
iron door

érdekes film, részemrõl 1x nézõs jó film kategória. Vége meg kicsit túlzás sztem...

6,5/10

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Tyler1
#64063
csak ne szinkronnal, mert az szánalom. múltkor volt tv-ben, hát nem tudtam, h beszarjak a röhögéstõl, vagy sírjak.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tommygear
#64062
ez egy kiváló film, nemsokára megjelenik hd-ban és újranézem énis
Blasta
#64061
Na én is megnéztem a Triangle-t.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Mindamellett, hogy a szokásos fasz amcsi kliséket koveti (kulonos/megmagyarázhatatlan korulmenyek kozé kerult emberek kozott CSAK EGYETLEN EGY VAN aki elkezd gyanakodni, a tobbinek teljesen természetes a szitu) és elég sokáig húzzák annak bemutatását amire a nézo már jóval korábban rajon (idohurok) egy egész turheto film, csak vártam volna kicsit tobbet belole. Értem, hogy hurokba kerul, de olyan esetekben az eseményeknek kellene iranyítani a dolgokat, nem pedig ugy, hogy a szereplo ujra és ujra meghozza ugyan azokat a rossz dontéseket. Gondolok itt saját maga megolésére, a balesetre, a hajóra torténo felszállásra, stb. Egyszeruen a hurok egyetlen apró dontéssel megváltoztatható lenne, de mégsem teszi ezt. Ez pedig inkább idegesített mint tetszett ill. drámaivá tette az egész befejezést. Ráadásul jó lett volna ha a hajóról is kiderul vmi, hogy miért nem volt rajta senki, hogy mi tortént a kifutása után.


1x nézheto, de a fent leírtak miatt 5 pontnál nem adnék rá tobbet, mert amúgy érdekes volt a sztori, de semmi tobb.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

limperatore
#64060
fõleg ha egy jó cigit elszívsz mellé nagyon adja úgy 😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco

szucsy89
#64059
az ínes jelenetnél azért húztam a szám 😄 de szerintem is 10/10
Totti5
#64058
127 óra

Errõl kár bármit is írni, mert minden tökéletesen a helyén volt, ez egy mestermû.

10/10

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

tigeroo
#64057
kedvenc filmem.
TaRka0107
#64056
Scarface-t kezdtük el haverokkal. Én másodjára látom. Szerintem kurvajó film. Mind a 2óra 45percét élvezni fogom szerintem, csak a sok hülye elhülyéskedte. Ti véleményetek a filmrõl? (érdekelne hogy szerintetek milyen ez a film.)

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#64055
Armored (Antal Nimród)

Hát ez meglepõen jó volt. Sõt, azt kell mondjam, hogy nagyon jó volt.

limperatore
#64054
<#eljen><#wink>

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

#64053
Priest / A Pap

Kedvelem a post-apoc filmeket, még a sokak által szidott, Stallone féle Dredd bíró is bejön. A Priest-tõl is hasonlót vártam, mivel az elõzetes is olyasmit sejtetett. Sajnos viszont eléggé elnagyolt lett a film: a világból alig látunk valamit, a karakterek jönnek-mennek, a fõszereplõket is távolságtartással szemléli a nézõ. Valamiért a drámainak szánt jelenetek is súlytalanok, egyszerûen nem áll össze a film. Ha kifejtették, részletesen bemutatták volna a belsõ civilizált és a külsõ perem világát, amivel mondjuk egy órával hosszabb lett volna a film, akár kellemes produktum lehetett volna. Ennek hiányában, félinformációkkal, elnagyolt-elsietett képekkel viszont sajnos teljes a középszer. Kár érte!

10/5
fifi
#64052
A vér kötelez

Basszus ez marha jó film volt. Idegesítõen kezdõdött, de aztán beindult... Érdekes film a bandákról, a testvériségrõl, bosszúról...

9/10

egy ideig kedvencem lesz hosszúsága ellenére

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

dragon11
#64051
akk már 3an vagyunk, akik nem értik az egészet..:S

Victor1103
#64050
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ja és persze a végén nekem is a taxis jelenet. Felborulnak és többször meg is pördülnek a kocsival és az anya meg lazán kimászik belõle? Erre jön a taxis hogy elvigye-e valahová? Ez mi a pöcs? Azt hittem hogy az anya megmurdelt és a taxis elviszi a másvilágra, de erre kiviszi a kikötõbe...:/

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Victor1103
#64049
Triangle

Megnéztem mert kíváncsi votam rá. Összességében bejött nem azt mondom hogy nem tetszett csak nekem volt benne egy két logikai bukfenc.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nekem is a vége totál érthetetlen. Elõször is hogy van az hogy a hajón csak onnantól indul újra az esemény hogy felborul a vitorlás, amikor pedig kimosta a partra a víz az anyát akkor meg jóval korábbi események is újrakezdõdnek.
Hiányoltam sok olyan információt a filmbõl amikor valamennyire rávilágítottak volna a miértekre. OK hogy scifi miszikus film az egész, de engem akkoris érdekelne mitõl lett a hírtelen vihar, mi okozza az idõhurkot, honnan jött a hajó, hova lett a legénysége és stb.


Egynek elment a film, de szerintem a kelleténél jobban túlspirázták és ez visszaütött.

6.5/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Rash87
#64048
Érdekes befejezése volt, de én is arra gondoltam,amire Te 😊
Mindenesetre egynek elment,tetszett.

Glory, Glory Man. United!

#64047
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

kb abból is gondoltam , hogy mikor az ajtó felé kellett "hátrálni" akkor alig tudott a faszi beszélni meg mozogni de ahogy kiléptek az ajtón meg egybõl helyrejött a hangja és a mozgása is 😄
De egyetértek a te verzióddal! a lényeg fura befejezést kaptunk ami jó

stargatelost
#64046
micsoda? Iron Doors spoiler:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem tudom te mit értelmeztél, de szerintem egyértelmû volt, hogy egy másik bolygón vannak. Ugye amikor kiléptek, az égen egy vagy talán két bolygó is volt. Ezt meg onnan lehet kb. biztosra venni, hogy a hapi a film második felétõl elég sokszor megemlíti a földönkívülieket, persze csak poénkodik vele, hogy õk rabolták el õket, de így a film utolsó percével már valószínûleg így is volt. Talán valami Ádám és Éva 2.0 kísérlet lehetett az idegenk részérõl, vagy ki tudja, ezért mondtam hogy aki magyarázatot igényel, az kerülje 😊

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#64045
megnéztem és a vége tényleg durva , azt hittem hogy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
megint egy újabb kamrába fognak kikötni! De gondolom mikor betakarta a nõt akkor már rég meghalltak és úgymond ez már a túlvilág vagy csak siman halucinált a férfi és azért hitte h sikerült kiszabadulni
#64044
Vki ezt látta már?
We Are What We Are

#64043
Liam Neeson 😊
Willenbrock
#64042
Szeretem az ilyen sci-fi féléket,ez nagyon jó kis usós filmnek ígérkezik.

tommygear
#64041
megnéztem, max 4-5 pont
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hasonló beteg befejezést utóljára az eden lake-ben láttam
dragon11
#64040
Engem is érdekelne, de úgy az egész..😄 me nem igazán értettem :S

valaki ?😛

BenedekFeco
#64039
Triangle

1-1,5év után másodszor megnézve. Teljesen korrekt "idõhurkos" film, nagyon okosan megrendezve, megvalósítva. Egyedül az utolsó 2perc az, ami WTF.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ugye van egy "anya-fia" páros, aki a film elején elhagyja a várost. Majd az "anya" megjelenik a kikötõben és elkezdõdik a története, amiben 2-3körön keresztül hadakozik magával+megöl mindenkit. Ezek után visszatér a házukba, ahol padlóra küldi a film elején látható anyát, majd "becsomagtartózza" és a fiúval elhajtanak, hogy balesetet szenvedjenek.
Na most, a balesetnél a földön fekvõ csaj, az a "fejbevert-betáskázott" anya. Ez meg ott áll az autó mellett sértetlenül, mint egy szemtanú. WTF?


8/10

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

stargatelost
#64038
<#hehe>
Amit az elsõ értékelõmben írtam még mindig tartom, számomra bravúrosan zseniális volt a film 😊 Amit kiemeltem ugye azok a 10-15 perces vágás nélküli jelenetek, ez annyira különleges és egyedi tud lenni, hogy engem kilóra megvettek 😄
Azon a felvezetõn meg szerintem ne agyalj ennyit 😄

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#64037
Nem kell mindent érteni vagy tudni. 😊
A 13-as rendõrõrs ostromában egy kisebb városnyi sötét arc próbál meg elpusztítani egy rendõrõrsöt, amit ráadásul másnap reggel zárnának be végleg. De hogy miért?

Rash87
#64036
DE egyébként elgondolkodtatott,h néhány jelenetben h cselekedtem volna,de biztos h nem így... Fõleg a vége nekem irreális.

A kis csaj meg lehet,h hiteles ,de szerintem nagyon sok volt...
Azért 40 percig azt hallgatni, hogy hogyan zokog,sír,nyög,meg fuldoklik, kicsit sok volt,15 perc után már hangot is nagyon lejjebb vettem,még azt hiszik hogy én itt 5.1ben pornót nézek 😄

Azt vártam már,hogy valamelyik egy serpenyõvel mikor vágja vagy kétszer állcsúcson 😄D
Már idegesítõ volt,legjobb rész a filmben,mikor betömik a száját pár percre,még én is megkönnyebbültem.<#idiota>

Bár remélem más is megnézi,már kíváncsi vagyok. Többet vártam, fõleg egy olyan felvezetõ után,amit írtál.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Akk felesleges volt a felvezetõ,szerintem... ott se derültek ki a dolgok miértjei,meg film közbe se 😞 De ha kicsit belegondolok,ha korábbi eset lett volna,akkor azokkal mi történt? Csávó feleségét megölték a telefon beszélgetés alapján,s semmi se derült ki? Szóval nekem ez a történet kicsit labilis, én is gondolkoztam most,h mi köze van a kettõnek egymáshoz,de nem jöttem rá,így meg nem sok értelmét láttam. Majdnem olyan,film,mint a Hostel...csak finomabb verzió+más téma. Ott másfél óra alatt gyilkolnak le mindenkit,itt meg 1 perc alatt 😄


Glory, Glory Man. United!

stargatelost
#64035
Én láttam, nem veri a Buried-et, annál lassabb is, de mindenképp megtekintésre érdemes, fõleg a vége miatt, ami nagyon durva 😊 De egyébként is elég jó egyszemélyes-egyhelységes film. Akik igénylik a magyarázatokat a mit/miértre, azok viszont kerüljék 😄

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

stargatelost
#64034
Whaaat? Nemár 😊 Kiscsaj pont így volt hiteles, durva alakítás azért egy ilyen sokkban lévõ lányt eljátszani vágás nélkül perceken át.
Befejezés miért idióta? Szerintem ilyen pazar befejezést ritkán látni, durva, nyers, brutális, sokkoló.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Egyébként a felvezetõn én is agyaltam közben, de aztán rájöttem, hogy az csak egy korábbi eset volt. Mondjuk ráhangolódásnak a filmre, amivel megadták az alaphangot 😊
Az, hogy mit akartak meg miért, szerintem lényegtelen a film szempontjából. Elég az, hogy pénzt.

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Tyler1
#64033
imdb 4,3? akkor ez vmit nagyon elrontott<#miaz>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Guren
#64032
3D D:

Tyler1
#64031
azt a kurva, trailer alapján Buried-et elverte nálam! várós<#eljen>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#64030
Ha esetleg valaki szereti az egy helységben játszodó filmeket (burried,exam..) akkor annak ez is kötelezõ darab! Nem láttam a filmet csak az elõzetest de kíváncsi vagyok mit tudnak kihozni ebbõl
Rash87
#64029
Megnéztem... sikerült elpazarolnom rá 1,5 órát.

A lényeg spolierbe lesz,de ha nincs kettõ között összefüggés,akkor max 4/10 az egész film...Jóindulattal. Ha van,akk is max. 5-ös 😊
Bár,hogy a kiscsaj sivítását kell az utolsó 40 percbe hallgatni végig, akkor még 1-et se adnák érte :\\

Én max. azért bámultam percekig a stáblistát,mert nem hittem el,h ilyen idióta befejezése van,még stáblista végét is megvártam,hátha van 1 outro bejátszás mint némelyik filmnél, ahol történik vmi s kiderül valami,de semmi 😄


Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Elején van ugye a felvezetõ,kis rész...ennek mi értelme volt? ez hogy függ össze az egész történettel? arra vártam,h legyen valami csavar,h a kettõ momentum összeforrjon a végén,s kiderüljön mit,miért stb...erre semmi se történt,utolsó 1 percben kinyírnak mindenkit,s vége,fasza. Vagy nem is kapcsolódnak egymáshoz? egyáltalán miért õket akarták kirabolni,s mit akartak?

Glory, Glory Man. United!

dragon11
#64028
Köszi szépen a felvilágosítást.<#eljen>


Én nem igazán értettem, hogy mivan a nõvel.. privibe vagy spoilerbe leírnád?

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mert újrakezdõdik mindig az egész:S:S 1x csak a hajóbaleset utána meg legelõrõl..

Rash87
#64027
Engem is kíváncsivá tettél,már szedem is,s még ma megnézem 😊)

Glory, Glory Man. United!