Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Buried sokkal "hangulatosabb" (ha lehet egy típusú filmre ilyen mondani) volt. Jobban játszotta sztem Ryan Raynolds a szerepet.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
5/10
am al pacino magyar hangja tökéletes sztem
ez olyan messze van az eredeti szinkrontól, h szavakban ki sem lehet fejezni
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Amúgy linkelheted a maffiózós jelenetet 3 szinkronnal, szeretem az ilyesmit.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
érdekes film, részemrõl 1x nézõs jó film kategória. Vége meg kicsit túlzás sztem...
6,5/10
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mindamellett, hogy a szokásos fasz amcsi kliséket koveti (kulonos/megmagyarázhatatlan korulmenyek kozé kerult emberek kozott CSAK EGYETLEN EGY VAN aki elkezd gyanakodni, a tobbinek teljesen természetes a szitu) és elég sokáig húzzák annak bemutatását amire a nézo már jóval korábban rajon (idohurok) egy egész turheto film, csak vártam volna kicsit tobbet belole. Értem, hogy hurokba kerul, de olyan esetekben az eseményeknek kellene iranyítani a dolgokat, nem pedig ugy, hogy a szereplo ujra és ujra meghozza ugyan azokat a rossz dontéseket. Gondolok itt saját maga megolésére, a balesetre, a hajóra torténo felszállásra, stb. Egyszeruen a hurok egyetlen apró dontéssel megváltoztatható lenne, de mégsem teszi ezt. Ez pedig inkább idegesített mint tetszett ill. drámaivá tette az egész befejezést. Ráadásul jó lett volna ha a hajóról is kiderul vmi, hogy miért nem volt rajta senki, hogy mi tortént a kifutása után.
1x nézheto, de a fent leírtak miatt 5 pontnál nem adnék rá tobbet, mert amúgy érdekes volt a sztori, de semmi tobb.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Errõl kár bármit is írni, mert minden tökéletesen a helyén volt, ez egy mestermû.
10/10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Hát ez meglepõen jó volt. Sõt, azt kell mondjam, hogy nagyon jó volt.
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Kedvelem a post-apoc filmeket, még a sokak által szidott, Stallone féle Dredd bíró is bejön. A Priest-tõl is hasonlót vártam, mivel az elõzetes is olyasmit sejtetett. Sajnos viszont eléggé elnagyolt lett a film: a világból alig látunk valamit, a karakterek jönnek-mennek, a fõszereplõket is távolságtartással szemléli a nézõ. Valamiért a drámainak szánt jelenetek is súlytalanok, egyszerûen nem áll össze a film. Ha kifejtették, részletesen bemutatták volna a belsõ civilizált és a külsõ perem világát, amivel mondjuk egy órával hosszabb lett volna a film, akár kellemes produktum lehetett volna. Ennek hiányában, félinformációkkal, elnagyolt-elsietett képekkel viszont sajnos teljes a középszer. Kár érte!
10/5
Basszus ez marha jó film volt. Idegesítõen kezdõdött, de aztán beindult... Érdekes film a bandákról, a testvériségrõl, bosszúról...
9/10
egy ideig kedvencem lesz hosszúsága ellenére
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Megnéztem mert kíváncsi votam rá. Összességében bejött nem azt mondom hogy nem tetszett csak nekem volt benne egy két logikai bukfenc.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hiányoltam sok olyan információt a filmbõl amikor valamennyire rávilágítottak volna a miértekre. OK hogy scifi miszikus film az egész, de engem akkoris érdekelne mitõl lett a hírtelen vihar, mi okozza az idõhurkot, honnan jött a hajó, hova lett a legénysége és stb.
Egynek elment a film, de szerintem a kelleténél jobban túlspirázták és ez visszaütött.
6.5/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Mindenesetre egynek elment,tetszett.
Glory, Glory Man. United!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
kb abból is gondoltam , hogy mikor az ajtó felé kellett "hátrálni" akkor alig tudott a faszi beszélni meg mozogni de ahogy kiléptek az ajtón meg egybõl helyrejött a hangja és a mozgása is 😄
De egyetértek a te verzióddal! a lényeg fura befejezést kaptunk ami jó
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
We Are What We Are
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
1-1,5év után másodszor megnézve. Teljesen korrekt "idõhurkos" film, nagyon okosan megrendezve, megvalósítva. Egyedül az utolsó 2perc az, ami WTF.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Na most, a balesetnél a földön fekvõ csaj, az a "fejbevert-betáskázott" anya. Ez meg ott áll az autó mellett sértetlenül, mint egy szemtanú. WTF?
8/10
Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!
Amit az elsõ értékelõmben írtam még mindig tartom, számomra bravúrosan zseniális volt a film 😊 Amit kiemeltem ugye azok a 10-15 perces vágás nélküli jelenetek, ez annyira különleges és egyedi tud lenni, hogy engem kilóra megvettek 😄
Azon a felvezetõn meg szerintem ne agyalj ennyit 😄
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
A 13-as rendõrõrs ostromában egy kisebb városnyi sötét arc próbál meg elpusztítani egy rendõrõrsöt, amit ráadásul másnap reggel zárnának be végleg. De hogy miért?
A kis csaj meg lehet,h hiteles ,de szerintem nagyon sok volt...
Azért 40 percig azt hallgatni, hogy hogyan zokog,sír,nyög,meg fuldoklik, kicsit sok volt,15 perc után már hangot is nagyon lejjebb vettem,még azt hiszik hogy én itt 5.1ben pornót nézek 😄
Azt vártam már,hogy valamelyik egy serpenyõvel mikor vágja vagy kétszer állcsúcson 😄D
Már idegesítõ volt,legjobb rész a filmben,mikor betömik a száját pár percre,még én is megkönnyebbültem.<#idiota>#idiota>
Bár remélem más is megnézi,már kíváncsi vagyok. Többet vártam, fõleg egy olyan felvezetõ után,amit írtál.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Glory, Glory Man. United!
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Befejezés miért idióta? Szerintem ilyen pazar befejezést ritkán látni, durva, nyers, brutális, sokkoló.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az, hogy mit akartak meg miért, szerintem lényegtelen a film szempontjából. Elég az, hogy pénzt.
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
A lényeg spolierbe lesz,de ha nincs kettõ között összefüggés,akkor max 4/10 az egész film...Jóindulattal. Ha van,akk is max. 5-ös 😊
Bár,hogy a kiscsaj sivítását kell az utolsó 40 percbe hallgatni végig, akkor még 1-et se adnák érte :\\
Én max. azért bámultam percekig a stáblistát,mert nem hittem el,h ilyen idióta befejezése van,még stáblista végét is megvártam,hátha van 1 outro bejátszás mint némelyik filmnél, ahol történik vmi s kiderül valami,de semmi 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Glory, Glory Man. United!
Én nem igazán értettem, hogy mivan a nõvel.. privibe vagy spoilerbe leírnád?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)