Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tommygear
#64126
<#eljen>
Jim Morrison
#64125
igy par ev utan visszaemlekezve, ugy hogy egy ket reszt kihagytam 😄 lehet ha most neznem egyszeru lenne, bar hogy pontosan mit gondoltam rola mar nem tudom.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#64124


Tyler1
#64123
Lost nekem is 2. évadnál lett kasza, utána már kurva nagy hülyeség lett szvsz.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Rash87
#64122
Sok mindenre igen, de nagyon sokra nem 😊 Tavaly mikor megnéztem nyáron az összeset,hát utolsó rész befejeztével nem egy kérdés maradt számomra rejtély...

Glory, Glory Man. United!

Rash87
#64121
2. évadot csavarták? Akk jó h abba hagytad,mert agybajt kaptál volna 😄
Egyébként Nekem is 2. évadig tetszett, de azért megnéztem a többit is,bár számomra nagy csalódás volt.

Glory, Glory Man. United!

tommygear
#64120
elég sokmindre lesz magyarázat a többi évadban, érdemes folytatni
Guren
#64119
én meg olyan szar befejezést nem láttam még.

Jim Morrison
#64118
24 et vágom, arról nem is panaszkodtam, bár abból se láttam 20részt. Prison Break elsõ évada jó is volt, de aztán ha jól emlékszem 3 évad volt nem? szerencse hogy nem folytatták.
#64117: érdekes volt eleinte de aztán ilyen összevisszaság lett, késõbb mikor ment tv ben igy bele-belenéztem és az alap szereplõket már nem is láttam.. jó, lehet nekiállok megint bár nem jósolok neki sokat.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

tommygear
#64117
lostot folytasd, annál jobb sorozatot nem nagyon láttam még
stargatelost
#64116
A Lost sorozattörténelmet írt, szóval nevezhetõ annak. 24 is. PB elsõ évad is durvulás.

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Jim Morrison
#64115
lostot második évadnál abbahagytam már nagyon csavarták, Prison Break jó volt, de mit akarsz hány börtönbõl szökjenek még meg? Heroest csak elkezdtem nézni pár részt láttam... ezek a legendák? :o

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#64114
Igen ezaz, köszi.<#worship>

#64113
Persnons Unknown. Sorozat de csak 1 évadot élt meg.

#64112
Valaki tudna segíteni, mi ez a film, vagy sorozat? Úgy kezdõdik, hogy egy csapat ember, akik nem ismerik egymást, egy üres hotel 1-1 szobájában térnek magukhoz. Kijönnek a hotelbõl, és egy üres városban vannak. Van egy fura portás a hotelben, meg asszem egy kínai kajálda, ahol emberek vannak. És a városból nem tudnak kijönni, mert valami cucc mindig megrázza õket. Meg asszem kamerák is figyelik õket. Csak ennyire emlékszem. Elég kevés, de ha esetleg valaki ráismerne...

tommygear
#64111
még lesz egy mozifilm elvileg és végleg vége
Dynamic
#64110
Épp meg akartam nézni, de már tulajdonképpen hálás vagyok, hogy nem vesztegettem el másfél órát ilyen haszontalan dologgal. Úgyhogy ne haragudj! És most a rengeteg felszabadult idõmmel megpróbálom a világ épülését elõsegíteni. Megyek virágot ültetni, vagy mit tudom én.
#64109
Az nemjó,
Jóbarátok, Lost, Prison break, Heroes, most meg ez, hova tûnnek a legendák?

De persze jóban rosszban, barátok közt tötyög 1000el.

stargatelost
#64108
Igen.

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Seth
#64107
8.évaddal véget ért

PSN ID.: Beegabor

#64106
Mittudom én, Azt sem tudom ki az.
Benézted nem nagy Ügy, legközelebb jobban figyelsz, de aki ilyenre így reagál azt szánom.
ez legyen a legnagyobb gondja a világon, jézus isten.

24 elsõ 2 évad
9/10
Ez eddig hoyg maradt ki az életembõl?
rejtély.
Vki nem tudja leálltak a sorozattal, nem forog többé a kámera?

kaposi1
#64105
Kidnapped (2010)
4/10 Egyszer nézõs.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

TaRka0107
#64104
Dynamic ilyen indulatos? Tudom hogy hülye voltam, de azért nem vadbarom😄DD

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#64103
😄
Ne vedd a szívedre, kiveri és megnyugszik.

TaRka0107
#64102

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

TaRka0107
#64101
Azért ez túlzás.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

TaRka0107
#64100
Bocs srácok, teljesen az én hibám, amikor lefeküdtem, akkor gondolkoztam el, hogy remélem nem spoilereztem. Bocs srácok, nincs még megszokva ez nekem. Ez az én hibám, bevallom. Ne haragudjatok.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Jim Morrison
#64099
törlést kérek !

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rash87
#64098
Nem vagy semmi...<#levele>

Glory, Glory Man. United!

#64097
Maci Laci

JÁÁÁJDESZARVOLT😄DDD
Ilyenkor bánom, hogy nem gyerekként néztem meg😄
Jah és többet nem hiszek senkinek innen, mert valaki itt mondta, hogy milyen jó film volt és amiatt (is) néztük meg bnõmmel😄

4/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Dynamic
#64096
vadbarom<#kocsog>
Seth
#64095
Dejó hogy leírtad mi lesz a végén ...

PSN ID.: Beegabor

pomogacs2
#64094
Álomháború

Nekem tetszett. A cím mindent elárul, ez csak fantázia.
A végét nem tudom hova rakni.

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

pomogacs2
#64093
Szia!

Ennek a Kidnapped (2010)-nek hol van leírása és trailere?
Köszi!

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

TaRka0107
#64092
Kidnapped (2010)

Én is megnéztem. Elején én is azt hittem, hogy az a kis bevezetõ majd kapcsolódni fog a történethez. De ahogy ment elõrébb a történet, már el is felejtettem, most hogy olvastam itt fórumon az értékeléseket, akkor jutott eszembe. Amúgy a film nekem is tetszett, meg hogy vágás nélkül folyt le 10 v 15 perc. Beleéltem magam én is. A kiscsaj szerintem is hiteles volt, de engem is idegesített már a nyögdölõzése, bõgése, meg mittudomén😄 Habár ilyen helyzetben lehet én is ezt csináltam volna. Én is vártam azt, hogy mikor üti már le, de a végén csak sikerült, meg azt sem hittem volna h mindenki meg fog halni. Érdekes befejezés.
9/10

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

tommygear
#64091
és? veri a mai filmek 90%át az tuti
dragon11
#64090
hát az nem ma volt 😮

TaRka0107
#64089
84-es.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

dragon11
#64088
az nem egy nagyon régi film ?Oo

#64087
lehet hogy tud valamit a comic Bane, de ott 2m bengaállat, itt meg betmen nagyobb nála
precision
#64086
Faster

Egyszerû mint egy pont. Egynek elment.

5/10

Drive Angry

Mostanában egyre jobban irritálnak a rossz filmek. Korábban soha nem fordult olyan elõ, hogy kikapcsoljak egy filmet. A múltkor a Sucker Punch- ot nyomtam ki fél óra után. Most a Drive Angry is hasonló sorsra jutott. Úgyhogy pontszámot nem adnék.

Az amerikai forgatókönyv íróknak meg üzenném, hogy erõltessék már meg a csoffadt agyukat egy icipicit legalább.

Bazinga!

#64085
A képregényekben elvileg eltöri batman gerincét , csak tud valamit 😊

#64084
Taken most másodjára is 10/10! HATALMAS
Megtörhetetlen
#64083
Katt a cc-re a minõség választó gomb mellett és bejön a felirat 😉

fry day fry day sálálálláláá

Megtörhetetlen
#64082


Csak ajánlani tudom mindenkinek, annak is aki ellene van a dokumentum filmeknek,ezt nagyon jól összerakták. Jah és fõként ajánlom a Japán szeretõ emberkéknek is..

fry day fry day sálálálláláá

#64081
hát izé, kis töplincs ez a Bane én is elverném nemhogy egy betmen :-)
tommygear
#64080
<#boxer>
ProGabe
#64079
Your Highness /unrated/

annyira nem szar, mint amire számítottam a kritikák alapján. f*szos-dugós poénok, csöcsök, ökörködés, faék sztori (parodizál, ide nem kell több), szóval semmi extra, egynek elment

6 pont

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Victor1103
#64078
Hát akármekkora nevek voltak a Feláldozhatok 1-be a film szerintem akkor is egy nagy piece of shit volt. Szal engem ez a szereplõgárda már nem igazán hat meg

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

davidka003
#64077
Volt egyszer egy vadnyugat

Most láttam elõször, nem rajongok a western filmekért de nem volt olyan rossz. 8/10

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;