Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Glory, Glory Man. United!
Egyébként Nekem is 2. évadig tetszett, de azért megnéztem a többit is,bár számomra nagy csalódás volt.
Glory, Glory Man. United!
#64117: érdekes volt eleinte de aztán ilyen összevisszaság lett, késõbb mikor ment tv ben igy bele-belenéztem és az alap szereplõket már nem is láttam.. jó, lehet nekiállok megint bár nem jósolok neki sokat.
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
Jóbarátok, Lost, Prison break, Heroes, most meg ez, hova tûnnek a legendák?
De persze jóban rosszban, barátok közt tötyög 1000el.
Benézted nem nagy Ügy, legközelebb jobban figyelsz, de aki ilyenre így reagál azt szánom.
ez legyen a legnagyobb gondja a világon, jézus isten.
24 elsõ 2 évad
9/10
Ez eddig hoyg maradt ki az életembõl?
rejtély.
Vki nem tudja leálltak a sorozattal, nem forog többé a kámera?
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Ne vedd a szívedre, kiveri és megnyugszik.
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
JÁÁÁJDESZARVOLT😄DDD
Ilyenkor bánom, hogy nem gyerekként néztem meg😄
Jah és többet nem hiszek senkinek innen, mert valaki itt mondta, hogy milyen jó film volt és amiatt (is) néztük meg bnõmmel😄
4/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Nekem tetszett. A cím mindent elárul, ez csak fantázia.
A végét nem tudom hova rakni.
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
Ennek a Kidnapped (2010)-nek hol van leírása és trailere?
Köszi!
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
Én is megnéztem. Elején én is azt hittem, hogy az a kis bevezetõ majd kapcsolódni fog a történethez. De ahogy ment elõrébb a történet, már el is felejtettem, most hogy olvastam itt fórumon az értékeléseket, akkor jutott eszembe. Amúgy a film nekem is tetszett, meg hogy vágás nélkül folyt le 10 v 15 perc. Beleéltem magam én is. A kiscsaj szerintem is hiteles volt, de engem is idegesített már a nyögdölõzése, bõgése, meg mittudomén😄 Habár ilyen helyzetben lehet én is ezt csináltam volna. Én is vártam azt, hogy mikor üti már le, de a végén csak sikerült, meg azt sem hittem volna h mindenki meg fog halni. Érdekes befejezés.
9/10
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Egyszerû mint egy pont. Egynek elment.
5/10
Drive Angry
Mostanában egyre jobban irritálnak a rossz filmek. Korábban soha nem fordult olyan elõ, hogy kikapcsoljak egy filmet. A múltkor a Sucker Punch- ot nyomtam ki fél óra után. Most a Drive Angry is hasonló sorsra jutott. Úgyhogy pontszámot nem adnék.
Az amerikai forgatókönyv íróknak meg üzenném, hogy erõltessék már meg a csoffadt agyukat egy icipicit legalább.
Bazinga!
Csak ajánlani tudom mindenkinek, annak is aki ellene van a dokumentum filmeknek,ezt nagyon jól összerakták. Jah és fõként ajánlom a Japán szeretõ emberkéknek is..
fry day fry day sálálálláláá
annyira nem szar, mint amire számítottam a kritikák alapján. f*szos-dugós poénok, csöcsök, ökörködés, faék sztori (parodizál, ide nem kell több), szóval semmi extra, egynek elment
6 pont
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
