Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Érdekes orosz túlélõ horror film ami egy atombunkerbe épített zenei klubban indul. Aztán az õsrégi biztonsági rendszer lezárja az egészet, ezért elkezdenek kiutat keresni az ott lévõk ... lefelé. Persze közben kijön mindenkinek az igazi énje, megy a para, és fura balesetek sorozata kezdõdik.
Az IMDB-n 4.4
Én adok rá 4/10-et.
Ha a rengeteg ötletet nem puskázzák el, nem szúrják el a végét és nem lett volna idióta a vágása, akkor simán kapna 6/10-et.
Nem az volt. Legnagyobb meglepetésemre a Dungeons & Dragons volt rajta, amit akkor még nem vetítettek moziban. Kínai SVCD volt eredeti hanggal, vágószobából lopott(!) digitális kópiából csinálva, a film elején Csing Tao sörreklámmal!
Az érdekes az, hogy a mozi verzióban két kulcs jelenet és a vége is teljesen más volt. Ráadásul tök véletlenül került hozzám.
Swat-Tûzveszély
Egyszer mindenképp meg lehetett nézni, igaz története elég lapos, s még a végét is eléggé elrontották...
5/10
Száguldó bomba
Kifejezetten tetszett, bár tipikus olyan film,hogy tudod mi lesz a vége.
6/10
Robin Hood (2010)
Ahhoz képest,h több mint 2 órás, gyorsan elmegy.
Igaz kevés a csatajelenet,de az utolsót jól megcsinálták.
7/10
Belsõ kör
Tipikus francia film...Jean Reno legszarabb alakítása szerintem, végigszenvedtem.
1,5 óra alatt egy értelmes jelenet nem volt benne,hihetetlen unalmas.
De már láttam rosszabbat is.
3/10
Glory, Glory Man. United!
egyébként jó film
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Ok vannak felújított, digitalizált cuccok, DE aki mondjuk 15 éve látta a 7 szamurájt az gagyi mert nem 1080-ban volt?
Én inkább nézném gagyi kamerásban az összes filmet ,hangalámondásosan csak csinálnának olyan remekmûveket mint pl. 20 éve és akkor finom is voltam nem is mentem annyira vissza, amikor tényleg a remekmûvek születtek.
Szégyellem magam amikor ilyen szutyok TF3-ra repkednek a 10/10, meg 9-ek. Mert IMAX, meg 3D, látvány meg istenfas*a.
Aki jó filmet, popcornfilmet akar látni az sznob? Akinek meg a dvdrip se elég az meg igényes? Na menjenek a pic*ába! Nevetséges ez a külsõségesség. Teljesen igaz amit Tyler dumál a Harcosok klubjában.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
élõszereplõs
hogy is mondjam, a sorozathoz képest vmi iszonyat fosadék
nem adta vissza azt a hangulatot, azt a humort, mellékszálakat emeltek ki, a történetnek köze nem volt a sorozathoz, max abban volt egyezés, hogy ki kicsoda, teli nyomtak mindent pátosszal, inkább szomorú volt mint vicces
a témát tekintve a rajzfilm is lehetett volna ilyen, de szerencsére nem lett az
néhol rettenetesen untam
csak azért nem 2 mert van szarabb film is
3/10
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
pff, hát, 1x nézõs felejtõs. Nem is a többi marvel-hez hasonlítanám, inkább gi joe-hoz áll közelebb.
4,5/10
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
De aki egy DVDrip-re is már azt írja hogy szar, az nézzen már kicsit magába.
Hihetetlenül irritál amikor valaki az értékelésébe beleírja hogy 1080p-be nézte.Ki a sz..t érdekel.
Nézheti tõlem akár 3D-be is ha a film egy értékelhetetlen alkotás.
A legtöbb HD-re verõ itt a topikban nem is azt érzékelteti hogy mennyivel nagyobb élménybe volt része , hanem inkább azt szeretné közölni hogy neki is tellett végre egy HD televízióra.<#nyes>#nyes>
Na ez az igazi szánalom inkább.<#szomoru1>#szomoru1>
A film az számomra még mindig a színészek játékáról szól.
Ha választanom kellene hogy melyiket tarthatom meg Halálsoron DVD, vagy Avatar bluray, gondolkodás nélkül az elõzõ mellett döntenék.
Mert abban van színészet, a másik meg látványorgia.
Elõzõ nálam még mindig fontosabb egy filmnél.<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
és ez különösen igaz magyaroszágra
és szerintem mindegy milyen témájú a film, nem csak a sztori a lényeg, azért mozgóKÉP, és nem könyv, mert a szemünknek is szól
de végül is tökmind1. csak a kamerás emberek ne hurrogjanak ha le vannak szólva 😊 nem véletlen.
Bazinga!
nem 7 vagy 10 pont kulonbseg de van kulonbseg. ennyi erobol egy lada se jobb a ferrarinal. vegulis mindketto megy meg dudal. csak az eggyik gyorsabb meg szebb. iga?
Az elsõ részt a mai napig imádom, alap slasher kedvenc, régen sokszor láttam. A folytatásai sajnos kevésbé jöttek be, erõsen lejtett a színvonal. A negyediket épp ezért eléggé vártam, mivel összeállt a régi gárda, és a fogadkozások is megvoltak, hogy lesz itt jóság. És lett is! Az utóbbi idõk egyik legjobb slasherfilmjét hozták össze, ami bár nem lesz kult, mint az elsõ, de sokkal élvezhetõbb mint a 2-3.
Szerencsére nem látszik túlzottan a görcsösség a készítõk részérõl, ellenben tele van öniróniával, filmes gegekkel. Némileg brutálisabb és pörgõsebb, mint az eddigi részek, de ez jót tesz a filmnek, nem hagyja lanyhulni az érdeklõdést.
Jóféle restart!
10/7
pl. most néztem meg tegnap a Fertelmes fönököket és nem röhögtem kevesebbet ,mert nem HD-ban néztem
A kétezer-nyolcas grúz-orosz konfliktust dolgozza fel megtörtént események alapján. A film majd két órás, engem végig lekötött, valahogy sosem tudok elmenni az ilyen dolgok mellett mintha mi sem történt volna. Számomra minden egyes alkalommal megrázó, hogy ezek a dolgok megtörténnek és emberek halnak meg akár ok nélkül is. Hallgatjuk a híradóban mindig, hogy itt és ott háború van, itt és ott meghalt valaki autóbalesetben de amíg nem a szaros kis életünkben történik ez meg fel sem fogjuk, hogy mirõl van szó.
A végén két három percben grúz családok mutatják be szeretteiket akik elhunytak az öt napos háború alatt. Kissé hatásvadász de a film így teljes.
Egyenes, elgondolkodtató és valóság...
8/10
we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!
Korrekt 1szer nézõs film, bár egy kicsit sûrû volt a story és az egész, mert sok mindent a háttérrõl nem tudtunk meg, csak max 1 mondatban el lett intézve. A téma elbírt volna még plusz fél-1 órát. Remélem lesz folytatása.
Shyamalan filmben még nem csalódtam, szóval hajrá, bár nem lenne rossz ha olyan klasszikust csinálna mint a Jelek, amit 5ször is újra lehet nézni.
7/10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Nem volt ez olyan rossz, sõt nekem még tetszett is. Kicsit elkapkodták a harci jeleneteknél a kamerát, így néha szart sem lehet látni. A dánok magyarul makognak. DE amúgy korrekt kis film volt.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Én imádom az ilyen stílusú filmeket, de ez most valahogy nem jött át. Elég lassú is volt, meg a vége... nagyon nem tetszett. Talán mert sok kérdés nyitva maradt. A nagyon sok miért miatt csak 5/10
szerk.: Buried oda-vissza veri 😊
Soha nem nezek CAM-os filmet(mar,regebben meg neztem mikor meg hd se volt talan),mert tenyleg eg es fold...Anno megneztem az Avatart cam-os verzioban es azt mondtam h ez egy rakas fos,aztan azota megneztem vagy 2x meg hd-ban,persze mas velemennyel.
Megis azt mondom,hogy ezen vitazni,meg eljutni odaig,hogy minositsunk vkit,azert mert megnezett cam-osan egy filmet,baromsag.Max. annyit lehet megtudni az emberrol,hogy turelmetlen,es nem igenytelennek kell nevezni a nepet,hanem siman csak turelmetlennek.Kulfoldi torrent oldalakon is dominalnak a cam-os verziok...
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
tisztánlátás végett, én nem nézek szutyok minõséget, de ez a vita megint nevetséges.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
7/10 esre pontozod tokmindegy, hogy 4 gigas 720p minoseg vagy 400megas iphone minoseg??? Szep is lenne. Gondolom akkor is tetszene ha egy osszezsirozott szemuvegen keresztul nezned aminek meg a dioptriaja is tokre mas mint ami neked kene.
OMG idiota allat, DIE!
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
Beleneztem a sample fileba, valoban egesz ertelmes minosege van egy kameras verziohoz, de ez akkoris ocsmany!!! messze van egy ertelmesebb minosegu dvd riptol es eg es fold kulonbseg egy BRriphez kepest!
Rendes rajzfilm volt, igaz ilyen befejezést mesefilmben még nem láttam 😄
9/10
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
én voltam a
- hülye
- f*sz, mert azt mondtam a cam-nézõkre, hogy "igénytelen" (amúgy az! persze nem mindenben, de ebben biztosan)
- "mit érdekel, hogy én mit nézek, köcsög" 😄
ennek soha nem lesz vége. ez tényleg olyan, mint a maunika, a gyõzike, a blikk, az sp/fluor stbstb
amíg a malacok megeszik a moslékot, addig lesz, aki nekik adja
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Gondolom ezt nekem szántad burkoltan. Azért az ereidet fel ne vágd már amiatt mert képes voltam leszedni egy kamerás filmet és ide mertem baszni egy 7,5/10-et. Nem szidtam a filmet, nem kezdtem el ecsetelni a hibáit, nem spoilereztem orrba-szájba szóval hanem írtam egy pontszámot(amit megjegyzek hogy akkor is 7,5/10 lett volna a 1080p-s fullHD-ba nézem) szerintem néhányan kicsit túllihegik a dolgot
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Nem tetszett a film. A szereplõk nagyon idegesítõek, sztorit már láttuk.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez nagyon lerontotta az összhatást. Nem is pontoznám.
Iron doors
Ez viszont egész korrekt volt. 1-2 kérdés nyitott marad, de ettõl függetlenül nálam simán hozza a Buried szintjét. 7/10
nice legs. what time to open?
Nem olyan szutyok mint a régi CAM filmek hanem egész nézhetõ.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑