Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#64330
Phobos (2010)
Érdekes orosz túlélõ horror film ami egy atombunkerbe épített zenei klubban indul. Aztán az õsrégi biztonsági rendszer lezárja az egészet, ezért elkezdenek kiutat keresni az ott lévõk ... lefelé. Persze közben kijön mindenkinek az igazi énje, megy a para, és fura balesetek sorozata kezdõdik.

Az IMDB-n 4.4
Én adok rá 4/10-et.
Ha a rengeteg ötletet nem puskázzák el, nem szúrják el a végét és nem lett volna idióta a vágása, akkor simán kapna 6/10-et.

#64329
Ha már a "ki látja elõbb" a téma. Anno kértem valakitõl egy programot, adott egy CD-t, hogy ez az.
Nem az volt. Legnagyobb meglepetésemre a Dungeons & Dragons volt rajta, amit akkor még nem vetítettek moziban. Kínai SVCD volt eredeti hanggal, vágószobából lopott(!) digitális kópiából csinálva, a film elején Csing Tao sörreklámmal!
Az érdekes az, hogy a mozi verzióban két kulcs jelenet és a vége is teljesen más volt. Ráadásul tök véletlenül került hozzám.

Rash87
#64328
Hétvégén volt idõm,s bepótoltam pár filmet 😊

Swat-Tûzveszély
Egyszer mindenképp meg lehetett nézni, igaz története elég lapos, s még a végét is eléggé elrontották...
5/10

Száguldó bomba
Kifejezetten tetszett, bár tipikus olyan film,hogy tudod mi lesz a vége.
6/10

Robin Hood (2010)
Ahhoz képest,h több mint 2 órás, gyorsan elmegy.
Igaz kevés a csatajelenet,de az utolsót jól megcsinálták.
7/10

Belsõ kör
Tipikus francia film...Jean Reno legszarabb alakítása szerintem, végigszenvedtem.
1,5 óra alatt egy értelmes jelenet nem volt benne,hihetetlen unalmas.
De már láttam rosszabbat is.
3/10


Glory, Glory Man. United!

tigeroo
#64327
jah, meg egyébként is a kurva anyjukat hogy nem ment át valami alien idegen-tech szabadkõmûves-oroszmaffia leleplezõ epic john woo mészárszékbe az egész...


limperatore
#64326
abból a pénzbõl, 5%-os kamatra végtelen generáció elél

egyébként jó film

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco

#64325
És ezena fórumon mgé editelni sme lehet a postot így 2x írtam le valamit amit 1x kellett volna. óemgé.
#64324
Akkor most jelentkezzen az aki 7-et vagy az fölöttit adott a Limitless címû filmre.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Szerintem egy jó alap ötlettel kezdtek, amit egyre jobban és jobban elrontottak, olyan elõre nagyon könnyen látható, piti kis szar dolgokkal, mint hogy levette a zakóját és eltûnt belõle a cucc. Egyszerûen szánalmas volt. A végérõl meg ne is beszéljünk. És most komolyan az lett volna a film csúcspontjsa, hogy a 3 gorillával "harcol" abban a lakásban? A végérõl meg ne is beszéljünk, ott kellett volna lennie valami megdöbbentõ, elgondolkodtató dolognak. Szerintem legalább 10-15 helyen rontották el nagyon a filmet.Arról meg ne is beszéljünk, hogy végén berakják azt a tá-dá-tá-dá-tá zenét, leglaább valami lassabb nehezebb zenét raktak volna oda.
6/10 és mennyenek utcát söpörni. Annyi pénzbõl amennyibõl ezt a filmet megcsinálták vígan elél egy átlag család ki tudja hány generációja...
Tatyla
#64323
a film értéke tényleg nem attól függ hogy dvd vagy bluray-en van e sõt inkább jobban fontos nekem a történet mintsem a látvány és igen én is imádom a régi filmeket is,sõt,de igen megvetem azokat akik ezeket a homályos kamerás verziókat leszedik csakhogy minél hamarabb dicsekedhessenek hogy õk már látták és ezáltal fikázhassák xy filmet,és itt a vita lényege cam vs egyéb verziójú filmek miatt robbant ki nem pedig godfather vs transformers...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#64322
Én azt nem értem, ha annyira oda van a minõségért, azoknak a mi véleménye a régi filmekrõl? Nem egy fekete-fehérrõl vagy 50, 60, 70-es években készült alkotásról? Amin szaladgálnak a hangyák, meg a fehér csíkok tömkelege van a piros meg bíbor szín egykutya stb. stb.
Ok vannak felújított, digitalizált cuccok, DE aki mondjuk 15 éve látta a 7 szamurájt az gagyi mert nem 1080-ban volt?

Én inkább nézném gagyi kamerásban az összes filmet ,hangalámondásosan csak csinálnának olyan remekmûveket mint pl. 20 éve és akkor finom is voltam nem is mentem annyira vissza, amikor tényleg a remekmûvek születtek.

Szégyellem magam amikor ilyen szutyok TF3-ra repkednek a 10/10, meg 9-ek. Mert IMAX, meg 3D, látvány meg istenfas*a.

Aki jó filmet, popcornfilmet akar látni az sznob? Akinek meg a dvdrip se elég az meg igényes? Na menjenek a pic*ába! Nevetséges ez a külsõségesség. Teljesen igaz amit Tyler dumál a Harcosok klubjában.
#64321
teljesen igaz, szutyok az avatarod
Totti5
#64320
Egy film esetében ami 100 óra sorozatot, tonna képergényt "dolgoz fel" nem az a feladata hogy azt ûberelje, mert azt nem lehet belenyomni egy másfél órás filmbe... ráadásul azokat is ki kell szolgálni akik azt se tudják hogy ez már létezik. Én nem ismerem, azt tudtam hogy van egy Avatar mese, de nem esett le hogy ez annak a filmje, addig amíg nem olvastam egy szokványos minden szar fikakritikában.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Mike
#64319
Avatar the last Airbender
élõszereplõs

hogy is mondjam, a sorozathoz képest vmi iszonyat fosadék
nem adta vissza azt a hangulatot, azt a humort, mellékszálakat emeltek ki, a történetnek köze nem volt a sorozathoz, max abban volt egyezés, hogy ki kicsoda, teli nyomtak mindent pátosszal, inkább szomorú volt mint vicces
a témát tekintve a rajzfilm is lehetett volna ilyen, de szerencsére nem lett az
néhol rettenetesen untam

csak azért nem 2 mert van szarabb film is

3/10

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Kontrakcio
#64318
Cpt. America

pff, hát, 1x nézõs felejtõs. Nem is a többi marvel-hez hasonlítanám, inkább gi joe-hoz áll közelebb.

4,5/10

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

#64317
<#eljen>

kaposi1
#64316
Cam verziót valóban nem kellene értékelni.
De aki egy DVDrip-re is már azt írja hogy szar, az nézzen már kicsit magába.
Hihetetlenül irritál amikor valaki az értékelésébe beleírja hogy 1080p-be nézte.Ki a sz..t érdekel.
Nézheti tõlem akár 3D-be is ha a film egy értékelhetetlen alkotás.
A legtöbb HD-re verõ itt a topikban nem is azt érzékelteti hogy mennyivel nagyobb élménybe volt része , hanem inkább azt szeretné közölni hogy neki is tellett végre egy HD televízióra.<#nyes>
Na ez az igazi szánalom inkább.<#szomoru1>
A film az számomra még mindig a színészek játékáról szól.
Ha választanom kellene hogy melyiket tarthatom meg Halálsoron DVD, vagy Avatar bluray, gondolkodás nélkül az elõzõ mellett döntenék.
Mert abban van színészet, a másik meg látványorgia.
Elõzõ nálam még mindig fontosabb egy filmnél.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tatyla
#64315
ez így ebben a formában nem biztos hogy igaz....

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Bucser
#64314
Es tobbet fogyaszt😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#64313
miért ne hurrognának? kurvára unalmas már ebben az országban, hogy mindig a más portáján néznek szét, mással foglalkoznak, meg tudnak szólni, közben az illetõ ugyanolyan szutyok csak másban
és ez különösen igaz magyaroszágra
precision
#64312
kamerás filmet nézni olyan mint ha 32kbps -re "lebutított" recsegõs mp3 -at hallgatnál... hallod a zenét úgy is, de élvezhetetlen

és szerintem mindegy milyen témájú a film, nem csak a sztori a lényeg, azért mozgóKÉP, és nem könyv, mert a szemünknek is szól

de végül is tökmind1. csak a kamerás emberek ne hurrogjanak ha le vannak szólva 😊 nem véletlen.

Bazinga!

CSOCSO
#64311
marmint ferrari se jobb a ladanal 😄
CSOCSO
#64310
nezz meg egy nasa filmet sima moziban majd nezd meg a NASA imax experiancet. lefosod a bokad! avatart lattam sima moziban es imaxban is. IMAX>sima mozi

nem 7 vagy 10 pont kulonbseg de van kulonbseg. ennyi erobol egy lada se jobb a ferrarinal. vegulis mindketto megy meg dudal. csak az eggyik gyorsabb meg szebb. iga?
CSOCSO
#64309
ha jol tudom magyarorszagon forgattak a filmet. amugy kellemes meglepi volt mikor hallottam mindenkit magyarul karattyolni 😊
#64308
Scream 4 / Sikoly 4

Az elsõ részt a mai napig imádom, alap slasher kedvenc, régen sokszor láttam. A folytatásai sajnos kevésbé jöttek be, erõsen lejtett a színvonal. A negyediket épp ezért eléggé vártam, mivel összeállt a régi gárda, és a fogadkozások is megvoltak, hogy lesz itt jóság. És lett is! Az utóbbi idõk egyik legjobb slasherfilmjét hozták össze, ami bár nem lesz kult, mint az elsõ, de sokkal élvezhetõbb mint a 2-3.

Szerencsére nem látszik túlzottan a görcsösség a készítõk részérõl, ellenben tele van öniróniával, filmes gegekkel. Némileg brutálisabb és pörgõsebb, mint az eddigi részek, de ez jót tesz a filmnek, nem hagyja lanyhulni az érdeklõdést.

Jóféle restart!

10/7
#64307
<#eljen> teljesen igazad van, látványfilmnél CAM az szutyok, de azért egy akármilyen filmet nehogy már ne nézzek meg úgy (ez másnak ment)
pl. most néztem meg tegnap a Fertelmes fönököket és nem röhögtem kevesebbet ,mert nem HD-ban néztem
Kaplan
#64306
5 Days Of August

A kétezer-nyolcas grúz-orosz konfliktust dolgozza fel megtörtént események alapján. A film majd két órás, engem végig lekötött, valahogy sosem tudok elmenni az ilyen dolgok mellett mintha mi sem történt volna. Számomra minden egyes alkalommal megrázó, hogy ezek a dolgok megtörténnek és emberek halnak meg akár ok nélkül is. Hallgatjuk a híradóban mindig, hogy itt és ott háború van, itt és ott meghalt valaki autóbalesetben de amíg nem a szaros kis életünkben történik ez meg fel sem fogjuk, hogy mirõl van szó.

A végén két három percben grúz családok mutatják be szeretteiket akik elhunytak az öt napos háború alatt. Kissé hatásvadász de a film így teljes.

Egyenes, elgondolkodtató és valóság...

8/10

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Totti5
#64305
Az utolsó léghajlító

Korrekt 1szer nézõs film, bár egy kicsit sûrû volt a story és az egész, mert sok mindent a háttérrõl nem tudtunk meg, csak max 1 mondatban el lett intézve. A téma elbírt volna még plusz fél-1 órát. Remélem lesz folytatása.

Shyamalan filmben még nem csalódtam, szóval hajrá, bár nem lenne rossz ha olyan klasszikust csinálna mint a Jelek, amit 5ször is újra lehet nézni.

7/10

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Sir Quno Jedi
#64304
Ironclad

Nem volt ez olyan rossz, sõt nekem még tetszett is. Kicsit elkapkodták a harci jeleneteknél a kamerát, így néha szart sem lehet látni. A dánok magyarul makognak. DE amúgy korrekt kis film volt.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

szucsy89
#64303
Iron Doors

Én imádom az ilyen stílusú filmeket, de ez most valahogy nem jött át. Elég lassú is volt, meg a vége... nagyon nem tetszett. Talán mert sok kérdés nyitva maradt. A nagyon sok miért miatt csak 5/10

szerk.: Buried oda-vissza veri 😊
setuh
#64302
+1
Soha nem nezek CAM-os filmet(mar,regebben meg neztem mikor meg hd se volt talan),mert tenyleg eg es fold...Anno megneztem az Avatart cam-os verzioban es azt mondtam h ez egy rakas fos,aztan azota megneztem vagy 2x meg hd-ban,persze mas velemennyel.
Megis azt mondom,hogy ezen vitazni,meg eljutni odaig,hogy minositsunk vkit,azert mert megnezett cam-osan egy filmet,baromsag.Max. annyit lehet megtudni az emberrol,hogy turelmetlen,es nem igenytelennek kell nevezni a nepet,hanem siman csak turelmetlennek.Kulfoldi torrent oldalakon is dominalnak a cam-os verziok...

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Tyler1
#64301
nem nagyobb hülyeség, mint amikor vki 7 pontot ad a mozis filmre, amihez odaírja, h imaxben 10 pont lenne...

tisztánlátás végett, én nem nézek szutyok minõséget, de ez a vita megint nevetséges.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

szucsy89
#64300
<#eljen>
CSOCSO
#64299
Az, hogy megneztek egy There is Something about Mary-t vagy valami mas komediat/dramat/szerelmes filmet ahol valoban szinte semmit nem szamit a kepminoseg az egy dolog. Na de Avatart, The Rise of the Apes meg Star Wars filmeket lesni, ahol a negyede arrol szol, hogy dezsirul nez ki...

7/10 esre pontozod tokmindegy, hogy 4 gigas 720p minoseg vagy 400megas iphone minoseg??? Szep is lenne. Gondolom akkor is tetszene ha egy osszezsirozott szemuvegen keresztul nezned aminek meg a dioptriaja is tokre mas mint ami neked kene.
CSOCSO
#64298
"en meg a toltott csirket ettem felkeszen... pont eleg volt, hogy tudjam, nem kell tovabbi idot eltoltenem mikor valoban kesz van."
CSOCSO
#64297
sajna ez nem csak a magyarokrol szol. Szerinted amerikaban mashogy megy? sok idiota maszkal korbe es adogatjak a filmeket a csomagtartobol meg es persze halal buszkek ra, hogy megvan mar nekik az a film ami csak most jott ki moziban..... DE persze EGYIKSE mondja, hogy cameraz verzio es ocsmany! Mikor megkerdezem, hogy az emberek mit szolnak ahhoz, hogy kameras szar verziot adsz el, akkor csak butan nez, hogy mit ertek kameras verzio alatt???????

OMG idiota allat, DIE!
fifi
#64296
pl én megnéztem a drive angry-t CAmban, és pontosan elég volt, hogy tudjam, nem kell további idõt eltöltenem a következõ verziókkal, megvenni meg pláne nem...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

CSOCSO
#64295
tehat felveszik HD kamerval majd atkonvertaljak szar minosegu divx be............... ennek akkor most mi ertelme van?
Beleneztem a sample fileba, valoban egesz ertelmes minosege van egy kameras verziohoz, de ez akkoris ocsmany!!! messze van egy ertelmesebb minosegu dvd riptol es eg es fold kulonbseg egy BRriphez kepest!
Jim Morrison
#64294
tenyleg, tegnap meg is neztem a hogy neveld a sarkanyod 3d-t.
Rendes rajzfilm volt, igaz ilyen befejezést mesefilmben még nem láttam 😄
9/10

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#64293
ez igaz, tegnapelõtt lett meg a bd lejátszó. nagyon zsiir iigy minden<#eljen>(igaz, eddig a hd filmeket merevlemezrol neztem, de igy mar rendes 3d s filmet is tudok nezni + a dvd ket felkonvertalja jobb minosegure)

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Tatyla
#64292
mondjuk amióta van egy normális tv-m meg Oplayem hozzá azóta már én se nézek még dvd-t se,kizárólag HD-ben mindent 😊 <#hawaii>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

ProGabe
#64289
én már nagyon sokszor lefutottam ezt a kört, amirõl itt írtok

én voltam a
- hülye
- f*sz, mert azt mondtam a cam-nézõkre, hogy "igénytelen" (amúgy az! persze nem mindenben, de ebben biztosan)
- "mit érdekel, hogy én mit nézek, köcsög" 😄

ennek soha nem lesz vége. ez tényleg olyan, mint a maunika, a gyõzike, a blikk, az sp/fluor stbstb

amíg a malacok megeszik a moslékot, addig lesz, aki nekik adja

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Totti5
#64288
Ha HDban lennének ezek a filmek kristálytiszta képminõségben, de ezzel a szutyok mozis audióval, akkor se nézném meg... az nem élvezet. A hang, zene pedig igencsak fontos, ugyan annyira mint a képminõség.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#64287
igénytelen nép az magyar látom én is, a szutyok Cam-os verziókat több ezren szedik, és nézik sokkal többen mint az igényes verziókat. Meg is lepõdtem ezen, azt amikor szóvá tettem egybõl jött hogy azt néz amit akar. Persze mindenki azt néz amit akar (a Barátok közt-et is sokan nézik) csak ne feledjük el hogy a választásuk egyben minõsít is...
#64286
ja egynek elment, de végét elcseszték a ZS trükkökel
tigeroo
#64285
boszorkányvadászat

a CGI de undorító volt...
amúgy egynek elment, átlagos film
Victor1103
#64282
"de nézze ha akarja csak ne ossza meg itt velült mert a véleménye egyenlõ a nullával..."
Gondolom ezt nekem szántad burkoltan. Azért az ereidet fel ne vágd már amiatt mert képes voltam leszedni egy kamerás filmet és ide mertem baszni egy 7,5/10-et. Nem szidtam a filmet, nem kezdtem el ecsetelni a hibáit, nem spoilereztem orrba-szájba szóval hanem írtam egy pontszámot(amit megjegyzek hogy akkor is 7,5/10 lett volna a 1080p-s fullHD-ba nézem) szerintem néhányan kicsit túllihegik a dolgot

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Guren
#64281
a dvdscreener minõség is egy rakás fos. sõt, már a dvdrip is annak számít. legalábbis nálam.

SASboy
#64280
Kidnapped

Nem tetszett a film. A szereplõk nagyon idegesítõek, sztorit már láttuk.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
azt hittem, hogy az elején levõ jelenetnek lesz valami összefüggése a filmmel, erre semmi.

Ez nagyon lerontotta az összhatást. Nem is pontoznám.

Iron doors

Ez viszont egész korrekt volt. 1-2 kérdés nyitott marad, de ettõl függetlenül nálam simán hozza a Buried szintjét. 7/10

nice legs. what time to open?

szucsy89
#64279
akkor se... pont egy ilyen filmet... az igénytelenségnek is van határa, de nézze ha akarja csak ne ossza meg itt velült mert a véleménye egyenlõ a nullával... ilyen nehéz ezt megérteni? 😄
davidka003
#64278
De annyira nem CAM csak kicsit. 😄
Nem olyan szutyok mint a régi CAM filmek hanem egész nézhetõ.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

precision
#64277
nézzed ahogyan akarod... csak ne pontozz CAM verziós filmet, ahogyan a banner is írja...

😊

Bazinga!