Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hello.
(Ha jól) Tudom, az új Majmok bolygója film elõzmény.
Ettõl függetlenül érdemes megnézni elõtte a régieket, vagy esetleg utána? Láttam már, nem is egyszer, de az már rég volt, közel sem tiszta minden. 😊
Köszi.
CHELSEA FOOTBALL CLUB
Eléggé tetszetõs film volt eredeti ötlettel!😊
Viszont két dolgot nem értettem:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
2, a végén mit értetlenkedett a csaj? Azt hitte már nem szedi a faszi a bogyót???
7/10
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
Holtak naplója
Holtak földje
Holtak hajnala
Holtak napja
Kaptár 1,2,3,4
Tébolyultak
28 nappal késõbb
28 héttel késõbb - ez, meg az elõzõ nagyon erõsen ajánlott, ezekkel kezdd!
Az ördög játszótere
Walking dead - sorozat, 1 évada van eddig
Dead snow - elég lassan indul, egy picit talán a kategória paródiája, de mindenképp érdemes megnézni
A horda
Így hirtelen ezek jutottak eszembe, lehet kiegészíteni! 😊
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
http://videodrome.freeblog.hu/
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Tyler: Kössz a választ, akkor BDripet töltök ezentúl.
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
vagy ha nem nálad lesz valami baj , mert egyáltalán nem sötét a film képe..
Én tegnap néztem meg , halálra untam magam rajta 😄 Remélem nem akarják még ezt is folytatni az egésznek ezt már láttuk 1-2-3 szor szaga van csak lekell húzni azt a rókabõrt míg van benne pénz.
BRrip: már egy lekonvertált, kisebb méretû release
elõbbinek szebb a képe, mert az csak 1x tömörített.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Jó volt. 9,5/10
(Stáblista után is van még egy 2 perces jelenet.)
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
http://videodrome.freeblog.hu/
nagyon tökéletesre sikeredett! Várom a folytatást 😊
Most nézem , hogy 2001ben is volt egy majmok bolgyója film... (én csak a '68as verziót ismertem)
Nagyon jó film lehetett volna de nem lett.Gyönyörû tájak,jó történet de valami botrányos színészek jellemzik az egészet.Az,hogy a búvárkodó,barlangász csapatban az emberek háromnegyede egy hisztérika az vicc.Hibát hibára halmoznak aminek meg is lesz az eredménye.
3/10
Sucker Punch
Nagy csalódás ez a film is.A lányok fantáziájukban játszódó részektõl a hideg rázott.Szamuráj gépágyúval meg hasonló butaságok wtf?
A látvány és a zenék viszont nagyon tetszettek.
Nem értem,hogy miért nem lehetett egy kerek,értelmes storyt írni.
4/10
Ritkán írok ilyen röviden, de ekkora nagy nulla történetet... 3/10
mov ah,4ch int 21h end
nem kedvenc kategória... biztos jó/10
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
Az eddigi legjobb rész a sorozatból. Látványelem tökéletes azonban az erõltetett szerelmi szálak fõleg vin és a rednõrpicsa között továbbá az abszolút képtelen jelenet miatt a végén nem tökéletes. Ettõl függetlenül 8.8/10 mert jól elszórakoztam rajta
Karib Tegner 4
Egyszerûen ez úgy ahogy van felesleges volt megcsinálni. Ha nem készült volna el szerintem senki nem bánta volna. Unalmas, erõltetett szvsz. Legyen 4/10
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,
http://videodrome.freeblog.hu/
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Élvezhetetlenül sötét kép/10
10/10 most nem fûzök hozzá semmi különöset, ilyennek kell lenni egy mai filmnek minden van benne ami csak kell 😄
Elég jó film volt.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Hiaba kerestem ra, ha jol latom meg senki nem irt rola.
Pedig szvsz jo kis film!
Nem akarok igazan szpojlerezni de a lenyeg, hogy egy bunozo menedeket keres egy hazban. A problema, hogy a haz ura eppen baratokat var mert bulit rendez. Vagy inkabb az, hogy a haz uranam nem minden 100as?😄
Van benne boven csavargatas... nekem tetszett. HD ben aludva egyet ra 8/10 😄
A szineszek nem varazsoltak el annyira. Nem volt igazan odab@szos WTF tekeres a sztorin - nem kell diploma, hogy megertsd a filmet.