Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#64580
mi az a crys?
CSOCSO
#64579
mert leszedted a szar CRYS verziot.. ez nem a film hibaja
Japep
#64578

Hello.
(Ha jól) Tudom, az új Majmok bolygója film elõzmény.
Ettõl függetlenül érdemes megnézni elõtte a régieket, vagy esetleg utána? Láttam már, nem is egyszer, de az már rég volt, közel sem tiszta minden. 😊

Köszi.

CHELSEA FOOTBALL CLUB

#64577
Limitless

Eléggé tetszetõs film volt eredeti ötlettel!😊
Viszont két dolgot nem értettem:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
1, Az a faszi, aki a szõke csajt üldözte az ki volt? Õ is valami függõ? Mert nem tûnt azért annak és nem is volt rosszul látszatra
2, a végén mit értetlenkedett a csaj? Azt hitte már nem szedi a faszi a bogyót???


7/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#64576
köszi, mondtál pár újat, de ezek közül láttam már sokat!

Effe88
#64575
A majmok bolygója - Lázadás

jó lett
8/10

stargatelost
#64574
Trailer Park of Terror

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

ROCKnROLLA
#64573
Dead set - minisorozat
Holtak naplója
Holtak földje
Holtak hajnala
Holtak napja
Kaptár 1,2,3,4
Tébolyultak
28 nappal késõbb
28 héttel késõbb - ez, meg az elõzõ nagyon erõsen ajánlott, ezekkel kezdd!
Az ördög játszótere
, 2
Walking dead - sorozat, 1 évada van eddig
Dead snow - elég lassan indul, egy picit talán a kategória paródiája, de mindenképp érdemes megnézni
A horda

Így hirtelen ezek jutottak eszembe, lehet kiegészíteni! 😊

#64572
From Paris With Love - Párizsból szeretettel azt hiszem ez a magyar címe, nézzétek meg óriási film 😊

#64571
Sziasztok! Valami jó zombis filmet tudtok ajánlani? Azért írok ide, mert elég sokat láttam már és nem találok a témába új filmet...Szóval leírhatjátok az összeset amit ismertek 😊

tommygear
#64570
2. is nézd meg
davidka003
#64569
Elsõ részt láttam marha régen. 4.-et akkor megnézem.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

Tyler1
#64568
melyik? a képen v aki Hobbs-al beszél?

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
elõbbi Toretto nõje, utóbbi meg Brian exnõje a 2. részbõl

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

arsnl
#64567
elõzõ részeket láttad? ha igen, nézd meg újra és rájössz😄

TaRka0107
#64566
Nézd meg a 4. részt is akkor! Sõt az összeset. 3-at kihagyhatod az nem hozzá tartozik.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#64565
😄 Igen csak most itt arról van szó , hogy mivel a film jelentõs része játszódik sötétben a camos verziókból nemigazán volt élvezhetõ release , mert semmit se láttál . A dvdrip képével , viszont semmi baj , szal vagy számítástechnikai analfabéta a srác , hogy a fényerõt se tudja belõni ,vagy és itt jön a képbe az elsõ pont camos fost nézett😊 ennyi

davidka003
#64564
Azt nem értettem a végén, hogy ki az a csaj.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

#64563
Valamikor több mint 10 éve láttam életem elsõ dvd filmjét, és nagyon sötét volt a kép. Nem láttam semmit, ráadásul horror film volt, a film nagy része sötétben játszódott. Elkönyveltem, hogy ez a formátum szar... persze nem tudtam, hogy lehet a fényerõt feljebb venni a lejátszóban... <#lama>
#64562
és szerinted a dvd rip képe láthatatlanul sötét??....

ProGabe
#64561
ami rip, az veszteséges tömörítés, alacsony bitrátával. fullHD tv-hez x264-et szedj!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#64560
Van már dvd-rip...

http://videodrome.freeblog.hu/

TaRka0107
#64559
Csak gondoltam, hogy ami nem rip az a legjobb, de azok meg 20GB fölött is vannak. Köszi neked is!

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

TaRka0107
#64558
Csak nem tudom mivel lejátszani, már volt róla szó, hogy ajánlottak valami kis készüléket de arra nincs 20k-m.
Tyler: Kössz a választ, akkor BDripet töltök ezentúl.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#64557
CAM verziós filmet NE PONTOZZ!*
vagy ha nem nálad lesz valami baj , mert egyáltalán nem sötét a film képe..
Én tegnap néztem meg , halálra untam magam rajta 😄 Remélem nem akarják még ezt is folytatni az egésznek ezt már láttuk 1-2-3 szor szaga van csak lekell húzni azt a rókabõrt míg van benne pénz.

Tyler1
#64556
BDrip: eredeti bluray releaserõl konvertált.
BRrip: már egy lekonvertált, kisebb méretû release

elõbbinek szebb a képe, mert az csak 1x tömörített.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

precision
#64555
fullHD tv -re tölts 1080p -t 😊
de amúgy 720p és a bluray rip -ek is teljesen jók

Bazinga!

TaRka0107
#64554
BDRIP meg a BRRIP között mi a különbség? BRRIP az tudom hogy Blurayrip, de a másik? Ha full HD TV-n akarok nézni filmet akkor milyet töltsek? Vagy egyik se jó fullhd nézésére?

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

szucsy89
#64553
nem is akármilyen csattanóval 😄
TaRka0107
#64552
Jaja, moziban már majdnem felálltam hogy kimegyek, csak haver már látta és mondta hogy várjak😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

davidka003
#64551
Fast five

Jó volt. 9,5/10

(Stáblista után is van még egy 2 perces jelenet.)

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#64550
Kétszer láttam moziban, és most néztem meg itthon: semmi ilyesmit nem tapasztaltam... 😊

http://videodrome.freeblog.hu/

ROCKnROLLA
#64549
Nem vénnek való vidék

sokadik nézés után is 10/10

#64548
a film nagyrésze sötétben játszódik, szarul van megcsinálva, néha alig lehet látni valamit
#64547
9.5/10
nagyon tökéletesre sikeredett! Várom a folytatást 😊
Most nézem , hogy 2001ben is volt egy majmok bolgyója film... (én csak a '68as verziót ismertem)
tommygear
#64546
megnéztem énis újra a mozi után végre eredeti nyelven, 10/10 még mindig valóban
desigo
#64545
Sanctum
Nagyon jó film lehetett volna de nem lett.Gyönyörû tájak,jó történet de valami botrányos színészek jellemzik az egészet.Az,hogy a búvárkodó,barlangász csapatban az emberek háromnegyede egy hisztérika az vicc.Hibát hibára halmoznak aminek meg is lesz az eredménye.
3/10

Sucker Punch
Nagy csalódás ez a film is.A lányok fantáziájukban játszódó részektõl a hideg rázott.Szamuráj gépágyúval meg hasonló butaságok wtf?
A látvány és a zenék viszont nagyon tetszettek.
Nem értem,hogy miért nem lehetett egy kerek,értelmes storyt írni.
4/10
Panzermeyer
#64544
A megtorló: Háborús övezet

Ritkán írok ilyen röviden, de ekkora nagy nulla történetet... 3/10

mov ah,4ch int 21h end

Kontrakcio
#64543
fast 5

nem kedvenc kategória... biztos jó/10

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Victor1103
#64542
Fast Five

Az eddigi legjobb rész a sorozatból. Látványelem tökéletes azonban az erõltetett szerelmi szálak fõleg vin és a rednõrpicsa között továbbá az abszolút képtelen jelenet miatt a végén nem tökéletes. Ettõl függetlenül 8.8/10 mert jól elszórakoztam rajta

Karib Tegner 4

Egyszerûen ez úgy ahogy van felesleges volt megcsinálni. Ha nem készült volna el szerintem senki nem bánta volna. Unalmas, erõltetett szvsz. Legyen 4/10

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Kontrakcio
#64541
most nézem, tegnap gyütt ki kb 16h körül =)

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

#64540
DVD rip, de nem tudom, mirõl beszél, amúgy... 😄

http://videodrome.freeblog.hu/

Tyler1
#64539
kigyütt a BD????????? sztapicsa, hol egy bolt? 3 hónapja megvan ágyazva neki!<#szeret>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

precision
#64538
kamerás verzió? 😊

Bazinga!

#64537
Karib-tenger kalózai 4

Élvezhetetlenül sötét kép/10
szucsy89
#64536
Fast five

10/10 most nem fûzök hozzá semmi különöset, ilyennek kell lenni egy mai filmnek minden van benne ami csak kell 😄
davidka003
#64535
Insidious 9/10
Elég jó film volt.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

zoliapu
#64534
Már van Végsõ Állomás 5 (igaz még nem néztem meg sok a dolog)

Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy

LoSA
#64533
Majmok bolygója: 9/10!

Tatyla
#64532
ja azt már régebben láttam az is tényleg jó

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

CSOCSO
#64531
Perfect Host


Hiaba kerestem ra, ha jol latom meg senki nem irt rola.
Pedig szvsz jo kis film!
Nem akarok igazan szpojlerezni de a lenyeg, hogy egy bunozo menedeket keres egy hazban. A problema, hogy a haz ura eppen baratokat var mert bulit rendez. Vagy inkabb az, hogy a haz uranam nem minden 100as?😄
Van benne boven csavargatas... nekem tetszett. HD ben aludva egyet ra 8/10 😄

A szineszek nem varazsoltak el annyira. Nem volt igazan odab@szos WTF tekeres a sztorin - nem kell diploma, hogy megertsd a filmet.