Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

davidka003
#64631
Rambo 1

Most láttam elõször, 6/10.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

Effe88
#64630
titanic??



<#idiota>

ROCKnROLLA
#64629
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#64628
Rendõr - "Ne haragudjon, de szed valami kábítószert?"
Járókelõ - "Nem."
Rendõr - "Akkor lehet, hogy kéne?"

No, melyik filmbõl van? 😊

motyodlee
#64626
Biciklitolvajok | 9/10 | nagyszerû neorealista alkotás az '50es évekbõl

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

#64625
Rising of the planet of the apes 2011

8/10

Jó film lett szerintem, jól leköti az embert, de az alaptörténethez nem sok köze van, teljesen más vonalon indul a story. Nagy kár, hogy a film végére jut a legtöbb akció, kicsit aránytalan lett ezzel a cucc.
crackyS
#64624
förtelmes fõnökök
nagyon tetszett, régláttam ennyire jó vígjátékot

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

kaposi1
#64623
Nálam a két filmnél pont fordított a pontozás.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#64622
Super 8

Úgy vágtam neki, hogy végre megint egy Abrams film és nem is kellett csalódnom. Egy amolyan modern ET-t sikerült összehozni. Eddig bárkivel beszéltem, mindenki csak azt magyarázta, hogy pedig mit ki lehetett volna hozni a történetbõl, de így mekkora szar film lett. Lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem tetszett.

10/8
#64621
Fast five

Én most szembe megyek a többséggel, ugyanis nekem rohadtul nem jött be. A párbeszédek elég bénák voltak, sok felesleges "keménykedés", unrealisztikus, ami ebben a mûfajban kell, de itt már túlzásnak éreztem. Kár érte, mert már vártam, nekem ez max 5/10.

The adjustment bureau

Ez viszont rohadt jó volt. Mivel direkt nem néztem se trailert, se nem olvastam róla, így nem tudtam mire is számíthatok. Elõször azt hittem, politikai témájú lesz. 😊 Az ilyesfajta "mesék" jobban bejönnek, 8/10.

stargatelost
#64620
Julia's Eyes, Inside, Eden Lake, Hush, In Their Sleep, The Cottage, The Collector

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

davidka003
#64619
Errõl nekem a Meghökkentõ mesék S01E03 ugrott be. 😊

"When her husband William dies Mary Pearl is shocked that his will stipulates that his brain should be kept alive and observing her from the lounge sideboard. She determines that, even though he is dead, she will continue to annoy him."

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#64618
Ez a gonosz erõs cucc nálam a zombi/vámpír/ufos faszság közé tartozik😄 De azért köszi, egyszer lehet megnézem.
#64617
Egyébként nincs az RTL klubnak mûsorarchívuma? Mert akkor vissza tudnám keresni a filmet. 3-4 éve VOLT fesztivál idején néztem😄
SASboy
#64616
Insidious horrornak?

nice legs. what time to open?

Effe88
#64615
<#nemtudom>
terminátor 0????

#64614
A csávó jól bánt a fegyverekkel, talán FBI-os volt, vagy valami hasonló. A csaj meg szõke volt. De szerintem amerikai film volt.
limperatore
#64613
van 1 film, amit sztem rajtam kívül senki nem látott elég beteg volt és kíváncsi vok a címére 😄 ( hátha..)

magyar 1-en láttam még régen éjjel, talán 45 perces v 1 órás film lehetett lényeg hogy volt 1 gazdag nõ, aki öreg volt és megkért vmi orvost h tarta életbe, az meg rátette a fejét egy robotra, és örökké életbe akart tartani de a nõ ezt megunta mert nem tudott mozogni csak 1 robotkeze volt...aztán a nõ robotkezébe vhogy pisztoly került lelõtte az orvost és az orvost vki rátette erre a gépre....

vmi ilyesmi 😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

davidka003
#64612
Az amit mondasz nekem is rémlik. Mikor volt a TV-ben akkor meg is néztem a címét de sehol nem volt fent így hagytam a fenébe.
Amúgy nekem nagyon úgy rémlik, hogy német film volt.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

dragon11
#64611
nem tudtam mit írni hozzá, 1x megnézõs film..

Effe88
#64610
Fast Five

nem gondoltam volna hogy ilyen kurva jó lesz😄😄
9/10

#64609
Nagyon szeretnék már végre egy olyan horrorfilmet látni, amiben nincsenek zombik,ufók,vámpírok stb. Esetleg tudna valaki mondani egy normális horrorfilmet, vagy erre nincs esély?

Továbbá kb 4-5 éve az RTL-en láttam egy thrillert. Sajnos nem nagyon emlékszem rá, de nagyon tetszett. Csak képekre emlékszem. Van benne egy csávó a barátnõjével, akik valami erdõbe mennek sátrazni(nem biztos). A srác elmegy a boltba. Történik 1 gyilkosság,aminek köze van a teherautóhoz. És ha jól emlékszem a srác a gyilkos. Valakinek van valami ötlete? 😄
#64608
Az új Conant látta már valaki? Milyen? Eléggé harcolós-véres vagy minden jó jelenetet ellõttek a trailerben?
#64607
Amcsiban már lement, de én a 3D miatt megvárom az itthoni mozis prömiert 😊
Rash87
#64606
Ez jó volt 😄😄

Glory, Glory Man. United!

limperatore
#64605
D:SAD_AS:

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

tigeroo
#64604
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddddd
Guren
#64603
fú, még jó, hogy kiemelted aláhúzással a lényeget. így nem kellett végigolvasni az egészet.

gibson9
#64602
Nyilván van forgatókönyv, fõleg, hogy egy könyv alapján készült a 4. rész.

Törõ:
Én úgy tudom, hogy még 6. rész is lesz.

dragon11
#64601
Martyrs

5/10

PetruZ
#64600
Fast Five (2011): Egész jó volt, legalábbis a 4. rész óta határozottan jobb sorozat lett, mint volt, elhagytak egy csomó rikító csicsát és sallangot, és csak a macsóskodás, meg az autók maradtak. Oké, a sztori több ponton is erõsen billeg logikailag (és fizikában 😊 ), de mindegy, szórakoztató volt, és a stáblista közbeni kis jelenet alapján jöhet a folytatás is. 7/10

Hanna (2011): A trailer szinte minden jó és izgalmas dolgot bemutat, a film ahhoz képest óriási csalódás. A sztori nem is lett volna olyan rossz, ha nem ilyen idiótáknak készült módon forgatták volna le. Lassú, körülményeskedõ, sok helyen irritálóan buta és idegesítõ (fõleg a családból a nagylány, meg a "gonosz" vörös csaj), a feszültség pedig az elsõ fél órát leszámítva jóformán alig-alig bukkan ismét a felszínre. 4/10
Malakai
#64599
Én is azt akartam mondani, hogy azért ott volt Barbossa, meg mellesleg Gibbs (Kevin McNally) is, ha régi szereplõkrõl van szó. 😊
Na meg apuci, de õ már a háromban se volt a legjobb ötlet szerintem.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#64598
Mi az? Geoffrey Rush-t már senki sem csipázza?😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Törölt felhasználó
#64597
Karib tenger kalózai - Ismeretlen vizeken

Hát én sem tudom mit mondjak erre. Egyszerûen az elõzõ három rész jó volt egymásra épített történet, folyamatosan ismerhettünk meg új szereplõket míg az ismerteket újból megismerjük esetleg másik oldalukról. Na ez itt nem volt meg...egyáltalán. Csak egyetlen dologgal kapcsolódik az elõzõ három részhez, az pedig Johnny Depp.
A látvány baromi szegényesre sikeredett, a történet katasztrófa. Nem tudunk meg semmit arról hogy ki hogyan merre volt azóta, meg mik hogyan történtek, baromira meg volt kavarva minden. A végérõl nem is beszélve...
(Már csak abban reménykedem, hogy lesz 5. rész és akkor minden kiderül, és folytatják normálisan a sztorit.)
Blasta
#64596
masszivan egyetertek

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

ROCKnROLLA
#64595
stake land

Itt ajánlotta valaki, de hát barátom, ez bitang pusztulatosan fostos volt!!! Az elsõ 1 órában felváltva neteztem, és néztem a filmet, aztán 1 óra után már csak neteztem, a film ment a háttérben, de inkább kikapcsoltam. Az effektek rém gagyik, tudom tudom, kis költségvetés. Akkor is szar. Egy kicsit sem izgalmas a film, egy nagy rakás fos. Nem volt olyan kegyetlenül kurva rossz, hanem aránylag szar.

babinéni/10

Tyler1
#64594
Karib tenger 4

Miééééééééééért??????/10

Csináltak egy újabb, még szarabb, még unalmasabb, még értelmetlenebb részt az elõzõ 2 totál érdektelen folytatás után. Most nem térek ki minden hibájára az értelmetlen dialógusoktól kezdve, a felesleges jelenetekig, inkább összefoglalom: forgatókönyv az NINCS! Ez kérem a Beugró Johnny Deppel, és Penelopé Cruzzal.

És tényleg szomorú igazság, h senkit nem érdekel a sztori, a karakterek, vagy egyáltalán a Karib tenger, mint film, a lényeg hogy Johnny Depp szerepel benne(igen, én sem másért néztem meg). Erre a népszerûségre építik az egész franchise-t, és adnak el egy dollármilliókból összerakott kutyaszart. Vicc...

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#64593
THX

#64592
Abban már falról szaltót ugró falmászó hiperzék voltak. Sztem a következõ filmben már repülni is tudnak majd miközben lézert eregetnek a szemükbõl.

((és már rohadtúl unnom ezekben a TV adást: "ismétlem.. lõjék fejbe õket.. lõjék fejbe õket" 😄DD))

Még mindig jobb mintha a következõ Való Világ-ba toboroznák az embereket, esetleg Vágó István reklámozna hitelt.
LoSA
#64591
Mi vesztett két pontot? 😊

LoSA
#64590
Nem volt az olyan vészes, ha az ember gyilkolászásra vágyik csak! 😊

ROCKnROLLA
#64589
Mar uton van a 6 alban bergyilkosbol allo kulonitmeny feled! 😄

Kmarha
#64588
akkor csak neked küldeném ezt a számot :

La Cage Aux Folles Broadway Revival 2011

képzeld ahogy elsõ sorban ülsz rajta 😄D

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

toysoldier
#64587

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

#64586
Csõ! Van 1 film aminek nem jut eszembe a címe. Arról szól, hogy faszik felbérelnek 1 hivatásos csábítót aki randizik a kiszemelt nõjükkel és direkt borzalmas estét szervez, hogy a csajok kiábránduljanak és visszamenjek az eredeti pasijukhoz. 5letek?

ROCKnROLLA
#64585
haha, nem is emlekszem, hogy ennyire mozgekonyak lettek volna a zombik benne.

Tegnap megneztem a Fuggetlenseg napjat megint, eredeti nyelven, es annyira kurva idegesito hangot, mint ennek a Harvey Fiersteinnek van, meg eletemben nem hallottam. Olyan mint Jabba amikor haldoklik, recseg ropog a hangja, mintha megevett volna 3 kobmeter halszalkat. Ocsmany, fel is cseszte az agyam. A film amugy 8/10

szucsy89
#64584
nézheted nyugodtan
davidka003
#64583
Sanctum
Nagy nulla/10

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Kmarha
#64582
Hát elkezdtem nézni ezt az Ördög Játszóterét... de elnevezném inkább a Tornász zombik támadásának a filmet.

Komolyan, még egy falról pattanást, szaltót, bukfencet meglátok, a világá futok!

(és már rohadtúl unnom ezekben a TV adást: "ismétlem.. lõjék fejbe õket.. lõjék fejbe õket" 😄DD)

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

davidka003
#64581
Release név gondolom.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;