Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Most láttam elõször, 6/10.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Járókelõ - "Nem."
Rendõr - "Akkor lehet, hogy kéne?"
No, melyik filmbõl van? 😊
Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene
8/10
Jó film lett szerintem, jól leköti az embert, de az alaptörténethez nem sok köze van, teljesen más vonalon indul a story. Nagy kár, hogy a film végére jut a legtöbb akció, kicsit aránytalan lett ezzel a cucc.
nagyon tetszett, régláttam ennyire jó vígjátékot
Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Úgy vágtam neki, hogy végre megint egy Abrams film és nem is kellett csalódnom. Egy amolyan modern ET-t sikerült összehozni. Eddig bárkivel beszéltem, mindenki csak azt magyarázta, hogy pedig mit ki lehetett volna hozni a történetbõl, de így mekkora szar film lett. Lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem tetszett.
10/8
Én most szembe megyek a többséggel, ugyanis nekem rohadtul nem jött be. A párbeszédek elég bénák voltak, sok felesleges "keménykedés", unrealisztikus, ami ebben a mûfajban kell, de itt már túlzásnak éreztem. Kár érte, mert már vártam, nekem ez max 5/10.
The adjustment bureau
Ez viszont rohadt jó volt. Mivel direkt nem néztem se trailert, se nem olvastam róla, így nem tudtam mire is számíthatok. Elõször azt hittem, politikai témájú lesz. 😊 Az ilyesfajta "mesék" jobban bejönnek, 8/10.
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
"When her husband William dies Mary Pearl is shocked that his will stipulates that his brain should be kept alive and observing her from the lounge sideboard. She determines that, even though he is dead, she will continue to annoy him."
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
magyar 1-en láttam még régen éjjel, talán 45 perces v 1 órás film lehetett lényeg hogy volt 1 gazdag nõ, aki öreg volt és megkért vmi orvost h tarta életbe, az meg rátette a fejét egy robotra, és örökké életbe akart tartani de a nõ ezt megunta mert nem tudott mozogni csak 1 robotkeze volt...aztán a nõ robotkezébe vhogy pisztoly került lelõtte az orvost és az orvost vki rátette erre a gépre....
vmi ilyesmi 😄
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Amúgy nekem nagyon úgy rémlik, hogy német film volt.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Továbbá kb 4-5 éve az RTL-en láttam egy thrillert. Sajnos nem nagyon emlékszem rá, de nagyon tetszett. Csak képekre emlékszem. Van benne egy csávó a barátnõjével, akik valami erdõbe mennek sátrazni(nem biztos). A srác elmegy a boltba. Történik 1 gyilkosság,aminek köze van a teherautóhoz. És ha jól emlékszem a srác a gyilkos. Valakinek van valami ötlete? 😄
"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.” Peppino Prisco
Törõ:
Én úgy tudom, hogy még 6. rész is lesz.
Hanna (2011): A trailer szinte minden jó és izgalmas dolgot bemutat, a film ahhoz képest óriási csalódás. A sztori nem is lett volna olyan rossz, ha nem ilyen idiótáknak készült módon forgatták volna le. Lassú, körülményeskedõ, sok helyen irritálóan buta és idegesítõ (fõleg a családból a nagylány, meg a "gonosz" vörös csaj), a feszültség pedig az elsõ fél órát leszámítva jóformán alig-alig bukkan ismét a felszínre. 4/10
Na meg apuci, de õ már a háromban se volt a legjobb ötlet szerintem.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Hát én sem tudom mit mondjak erre. Egyszerûen az elõzõ három rész jó volt egymásra épített történet, folyamatosan ismerhettünk meg új szereplõket míg az ismerteket újból megismerjük esetleg másik oldalukról. Na ez itt nem volt meg...egyáltalán. Csak egyetlen dologgal kapcsolódik az elõzõ három részhez, az pedig Johnny Depp.
A látvány baromi szegényesre sikeredett, a történet katasztrófa. Nem tudunk meg semmit arról hogy ki hogyan merre volt azóta, meg mik hogyan történtek, baromira meg volt kavarva minden. A végérõl nem is beszélve...
(Már csak abban reménykedem, hogy lesz 5. rész és akkor minden kiderül, és folytatják normálisan a sztorit.)
Itt ajánlotta valaki, de hát barátom, ez bitang pusztulatosan fostos volt!!! Az elsõ 1 órában felváltva neteztem, és néztem a filmet, aztán 1 óra után már csak neteztem, a film ment a háttérben, de inkább kikapcsoltam. Az effektek rém gagyik, tudom tudom, kis költségvetés. Akkor is szar. Egy kicsit sem izgalmas a film, egy nagy rakás fos. Nem volt olyan kegyetlenül kurva rossz, hanem aránylag szar.
babinéni/10
Miééééééééééért??????/10
Csináltak egy újabb, még szarabb, még unalmasabb, még értelmetlenebb részt az elõzõ 2 totál érdektelen folytatás után. Most nem térek ki minden hibájára az értelmetlen dialógusoktól kezdve, a felesleges jelenetekig, inkább összefoglalom: forgatókönyv az NINCS! Ez kérem a Beugró Johnny Deppel, és Penelopé Cruzzal.
És tényleg szomorú igazság, h senkit nem érdekel a sztori, a karakterek, vagy egyáltalán a Karib tenger, mint film, a lényeg hogy Johnny Depp szerepel benne(igen, én sem másért néztem meg). Erre a népszerûségre építik az egész franchise-t, és adnak el egy dollármilliókból összerakott kutyaszart. Vicc...
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
((és már rohadtúl unnom ezekben a TV adást: "ismétlem.. lõjék fejbe õket.. lõjék fejbe õket" 😄DD))
Még mindig jobb mintha a következõ Való Világ-ba toboroznák az embereket, esetleg Vágó István reklámozna hitelt.
La Cage Aux Folles Broadway Revival 2011
képzeld ahogy elsõ sorban ülsz rajta 😄D
Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.
He has gone to bring us back our heart’s desire. What is our heart’s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.
Tegnap megneztem a Fuggetlenseg napjat megint, eredeti nyelven, es annyira kurva idegesito hangot, mint ennek a Harvey Fiersteinnek van, meg eletemben nem hallottam. Olyan mint Jabba amikor haldoklik, recseg ropog a hangja, mintha megevett volna 3 kobmeter halszalkat. Ocsmany, fel is cseszte az agyam. A film amugy 8/10
Nagy nulla/10
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Komolyan, még egy falról pattanást, szaltót, bukfencet meglátok, a világá futok!
(és már rohadtúl unnom ezekben a TV adást: "ismétlem.. lõjék fejbe õket.. lõjék fejbe õket" 😄DD)
Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.