Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Akkor volt kint akciósan 500USD egy 50--60 colos TV, amikor itt annyiért még 26"-os LCD-t sem kaptál.
beírta hogy vett egy TV -t... és? 😊
tényleg tipikus magyar mentalitás...
grat Csocso a tvhez, biztos állat lesz rajta filmeket nézni! 😊
(nem is rég pl torrent offolás volt, azért senki sem sírt ugye...)
Bazinga!
De vki beirhatna, hogy o 700 centin nezi a filmet meg 20 hangszoron... Es akkor leugathatnank hogy mekkora bekepzelt kocsog.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Beszarok, hogy utalat van azonnal ha valaki masnak jobban megy. ( nem is megy jobban csak mondjuk itt kevesebbert kapni nagyobb tv-t)
nagymenoskodes? mirol beszelsz?
erre irhatnam hogy tipikus magyar csira felfogasod van de kb akkora baromsag lenne mint amit te irtal.
Semmi nagymenoskodes nincs itt. Nem irtam, hogy mekkora kiralyfasza kiccsako vagyok mert nekem ilyen van. Boldogan kijelentettem, hogy megrendeltem oszt kesz. Az auto mania topicba miert nem josz be fikazni azokat akiknek jobb autojuk van mint neked? Bizonyara tobb baratom lesz, mert majd jon mindegyik nezni a super bowlt 73"en 😄
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Igen, biztos vannak ilyenek is, szóval a kérdés csak költõi.
Nekem tetszett. Egy filmnek jo volt. Nekem a feka kapuor tetszett a legjobban. Akinek amugy fehernek kellett volna lennie dehat a filmnek kb alig van koze a mitologiahoz
Matthew McConaughey ügyészkedik egy bonyolult gyilkossági ügyben. Végignézni nem bírtam, de nem lehet rossz film(imdb 7.4), csak nálam ritkán mûködnek ezek a krimik.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C
Apocalypse Now Redux: Egy órát bírtam belõle. Sajnos ez van, de semmi nem motivált, hogy engem három órán keresztül a képernyõ elõtt tartson. Unalmas volt. Lehet nem a redux változatot kellett volna néznem, ugye ez duzzasztja három órásra a filmet, az alap verzió azt olvastam 50+ perccel rövidebb, de most már mindegy. Ott lett elegem, hogy szörfözgettek, meg ellopott egy szörfdeszkát, na mondom "fuck that shit - delete".
Platoon: Ez viszont jó volt, bár számomra nem váltotta meg a világot, de megérte megnézni.
The Thin Red Line: Rájöttem, hogy ezt én láttam régebben tévében. Egyetlen hibája, hogy rohadt hosszúú. Amúgy pedig a zenével meg a képekkel tényleg az õrület határán találjuk magunkat. És a hosszú zöld fû....
Jacob's Ladder: Ezt is vehetjük végül is vietnáminak. A horror elemek nagyon jók voltak, de amúgy nem hagyott nyomot bennem a film. Tim Robbins viszont jó volt, mint mindig.
We Were Soldiers: Bejött, akármennyire is nyál, meg amcsi. Kellett az elején a szuburbiás megismerés meg bevezetés. Mel Gibson is jól nyomta.
Oldboy: Én nagyon szinkron ellenzõ vagyok, mindent de mindent eredetiben nézek, de a keleti nyelvjárást (japán, kínai, koreai) sehogy se tudom elviselni. Ezen oknál fogva lehúztam szinkronosan. Tudom, szar volt így, de ez van, különben soha nem nézem meg a filmet 😊. Maga a film sem volt túlzottan ütõs számomra (jó persze a csavart meg a végét kivéve), ezzel is csak jobban bebizonyosodott, hogy a keleti filmek nem nekem valók.
Full Metal Jacket: Megígértem, hogy nem pontozok, de itt muszáj elszórnom egy 10/10-et. Ha a legjobb 2. világháborús film a Ryan, akkor a legjobb vietnámi a FMJ. Basszus, az elején a kiképzés minden perce gyöngyszem, amilyen dumák ott elhangzanak, hát beszarás. Utána sem ül le, minden a helyén van, tényleg. Ez már lehetett volna hosszabb, megérdemelte volna.
The Majestic: Darabontnak maradnia kellett volna a King feldolgozásoknál. Az utóbbi hónapokban újranéztem a Mistet, Shawshanket, Green Linet is, mind tökéletes filmek. Ez meg unalmas és érdektelen, még Jim Carrey sem tudta megmenteni számomra.
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Thor.2011.720p.BluRay.x264-Felony
Thor<2011>2011>BRRip XviD-ExtraTorrentRG
Thor.2011.1080p.BluRay.x264-SECTOR7
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Érdekes/10
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
az remek film
úgy is tekintett rá, kb õ csinált belõle embert... elõtte egy loser volt csak...
Bazinga!
thor, x-men 1st class, zöld lámpás bejött (fordított sorrendben ha rangsorolni kéne), ez nagyon nem, gyatra volt a megvalósítás sztem (citromdíjas jelenet amikor lelövik a dokit akit 2 napja ismer a fõhõsünk, de odaszalad hozzá és olyan fejet vág mellette térdelve mintha az apja lenne)
8/10
Jó film volt, misztikus thriller.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
#64773-ban pontosan le lett írva a legnagyobb hibája.
moziban meg látványfilmet? az, persze. a fakó, színtelen, életlen vásznon, a full képhibás filmtekerccsel...
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Mielõtt valaki nekem esne, nem camos meg cinedubos fost néztem
semmi gond nincs a Thor -al, megállja a helyét a képregénymúvik között
(ja és én is moziban néztem)
Bazinga!
Nos, például az Asgardos részek-fõleg a csaták-igencsak látványosak voltak, és az audió is odabaszott. Közel sem azt mondom, hogy az év filmje, de ilyenkor látszik, mennyire más amikor moziban nézek egy filmet és mennyire más, amikor egy 50 centis elmosódott valamit.