Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TaRka0107
#64832
Szerintem sem menõzésnek hozta fel a témát CSOCSO, csak sokan túlreagálják...

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Totti5
#64831
Majd dobj egy képet ha beinstalláltad, kiváncsi vagyok hogy fest.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#64830
Neki meg abban van igaza, hogy ha nem dúlna errefelé szokásos irigy mentalitás, akkor senki, de senki nem vette volna ezt a megjegyzését arcoskodásnak. 😊
Akkor volt kint akciósan 500USD egy 50--60 colos TV, amikor itt annyiért még 26"-os LCD-t sem kaptál.

precision
#64829
igaza van Csocsonak
beírta hogy vett egy TV -t... és? 😊
tényleg tipikus magyar mentalitás...

grat Csocso a tvhez, biztos állat lesz rajta filmeket nézni! 😊

(nem is rég pl torrent offolás volt, azért senki sem sírt ugye...)

Bazinga!

CSOCSO
#64828
Miert lenne igazuk? Ez egy filmes topik. A tv-t azert vettem mert az egyik kedvenc ido toltesem az, hogy megnezem az uj filmeket otthon. Ezen valszeg elmenyesebb lesz filmet nezni. Nem egy magatol beszelo hutot vettem vagy segwayt..... Nem szoltam be hogy ettol en mennyivel kiralyabb vagyok vagy, hogy nektek sose lesz akkora elmeny filmet nezni mint nekem.

De vki beirhatna, hogy o 700 centin nezi a filmet meg 20 hangszoron... Es akkor leugathatnank hogy mekkora bekepzelt kocsog.
davidka003
#64827
Igazuk van, hogy semmi értelme nem volt, hogy beírtad.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

tigeroo
#64826


érzed a kontrasztot? (ne feledd, 1977)

gagyi (TM)
Rash87
#64825
<#taps>

Glory, Glory Man. United!

tigeroo
#64824
ha nem álmosan nézem akkor akár 8/10 is lehet!
#64823
váó,.ez jobb mint a die hard. popcorn bekészítve😄

CSOCSO
#64821
BWAHAHHAAHAHHAHAHAHAA ezt azert most meghagyom 😄😄😄😄 megdobbento, hogy 30 folotti vagy
CSOCSO
#64820
ahogy irtam nem erdekel a vinnyogasod. ertelmesz hozzaszolasod nincs csak a kukaba valo vinnyogasod. A sajat anyad felkepelne az ilyenert. Nekem errol a feltekerol marad a torolgetes 😉
#64819
A hozzáoszlásaim látom törlöd, ennyi vagy. Alig várom, hogy lássam az új televíziód, amit a szüleidtõl könyörögtél.
CSOCSO
#64818
mondjuk tok nem erdekel a vinnyogasod vgkem.. .majd teszek fel neked kepet is mikor megjon a tv.
CSOCSO
#64816
semmi baj.. megertem a magyar szinvonalon valo rekedesedet...
CalebJoe
#64815
én nem irigykedek rád meg nem utállak csak kiegészitettem vg gondolatát ennyi, jó filmezést
CSOCSO
#64814
Magyarorszagon nincsen az embereknek 200ezer ft juk tv re? Azt hiszitek hogy ez a tv masfel millio volt? Miert nem mindegy, hogy az ember afrikabol, kinabol vagy amerikabol ir? Miert kell ez a magyar paraszt beszologatas?

Beszarok, hogy utalat van azonnal ha valaki masnak jobban megy. ( nem is megy jobban csak mondjuk itt kevesebbert kapni nagyobb tv-t)
Effe88
#64813
<#bohoc><#bohoc>

CSOCSO
#64812
"nagymenõnek képzelt hozzászólásaid"

nagymenoskodes? mirol beszelsz?

erre irhatnam hogy tipikus magyar csira felfogasod van de kb akkora baromsag lenne mint amit te irtal.

Semmi nagymenoskodes nincs itt. Nem irtam, hogy mekkora kiralyfasza kiccsako vagyok mert nekem ilyen van. Boldogan kijelentettem, hogy megrendeltem oszt kesz. Az auto mania topicba miert nem josz be fikazni azokat akiknek jobb autojuk van mint neked? Bizonyara tobb baratom lesz, mert majd jon mindegyik nezni a super bowlt 73"en 😄
CalebJoe
#64811
átállt az amcsi életszínvonalra nem baj az csak minket magyar országban élõket idegesíti, biztos vannak kint barátai tehetõsek mint õ😊
#64810
Csodálatos ezeket nagymenõnek képzelt hozzászólásaid olvasni egy filmes topicban... bizonyára így több barátod is lesz, de ha véletlen nem lesz több, akkor bizonyára lesz még több hódolód, ámulód, csodálód és legfõképpen nagyobb farkad.
CSOCSO
#64809
megrendeltem ma a 73" mitsubishi tv-t
alig varom 😊
Tikal
#64808
<#wave>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

CSOCSO
#64807
csak ezeket nezem 51" en DTS ben 😄
tigeroo
#64806
avengers promókép


Dynamic
#64805
Jó jó, kint van HD-ban, BluRay-ben, de tegye fel a kezét aki ezeket nézi minimum egy házimozin.
Igen, biztos vannak ilyenek is, szóval a kérdés csak költõi.

LoSA
#64804
A következõ három nap
10/10

Nagyon jó film volt!! <#nezze>

CSOCSO
#64803
igen fizetni kell erte, de megeri. mar lassan 5 eve hasznalom.
CSOCSO
#64802
Thor mar kint van 1 hete HD ban.

Nekem tetszett. Egy filmnek jo volt. Nekem a feka kapuor tetszett a legjobban. Akinek amugy fehernek kellett volna lennie dehat a filmnek kb alig van koze a mitologiahoz
Tyler1
#64801
Az igazság ára

Matthew McConaughey ügyészkedik egy bonyolult gyilkossági ügyben. Végignézni nem bírtam, de nem lehet rossz film(imdb 7.4), csak nálam ritkán mûködnek ezek a krimik.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Szabi84
#64800
a francba nem ide akartam, gyúrós topikba bocsesz, mindegy végülis színész is

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

Szabi84
#64799

Kétféle ember van, aki hugyintás előtt mos kezet... és aki utána...Én elötte mosok kezet! Ne törődjetek semmivel, csak a töltényt adogassátok! m a n i a C

stargatelost
#64798
Az elmúlt héten pótolgattam pár vietnámi, meg egyéb alapfilmet. Pontozni nem fogok inkább.

Apocalypse Now Redux: Egy órát bírtam belõle. Sajnos ez van, de semmi nem motivált, hogy engem három órán keresztül a képernyõ elõtt tartson. Unalmas volt. Lehet nem a redux változatot kellett volna néznem, ugye ez duzzasztja három órásra a filmet, az alap verzió azt olvastam 50+ perccel rövidebb, de most már mindegy. Ott lett elegem, hogy szörfözgettek, meg ellopott egy szörfdeszkát, na mondom "fuck that shit - delete".

Platoon: Ez viszont jó volt, bár számomra nem váltotta meg a világot, de megérte megnézni.

The Thin Red Line: Rájöttem, hogy ezt én láttam régebben tévében. Egyetlen hibája, hogy rohadt hosszúú. Amúgy pedig a zenével meg a képekkel tényleg az õrület határán találjuk magunkat. És a hosszú zöld fû....

Jacob's Ladder: Ezt is vehetjük végül is vietnáminak. A horror elemek nagyon jók voltak, de amúgy nem hagyott nyomot bennem a film. Tim Robbins viszont jó volt, mint mindig.

We Were Soldiers: Bejött, akármennyire is nyál, meg amcsi. Kellett az elején a szuburbiás megismerés meg bevezetés. Mel Gibson is jól nyomta.

Oldboy: Én nagyon szinkron ellenzõ vagyok, mindent de mindent eredetiben nézek, de a keleti nyelvjárást (japán, kínai, koreai) sehogy se tudom elviselni. Ezen oknál fogva lehúztam szinkronosan. Tudom, szar volt így, de ez van, különben soha nem nézem meg a filmet 😊. Maga a film sem volt túlzottan ütõs számomra (jó persze a csavart meg a végét kivéve), ezzel is csak jobban bebizonyosodott, hogy a keleti filmek nem nekem valók.

Full Metal Jacket: Megígértem, hogy nem pontozok, de itt muszáj elszórnom egy 10/10-et. Ha a legjobb 2. világháborús film a Ryan, akkor a legjobb vietnámi a FMJ. Basszus, az elején a kiképzés minden perce gyöngyszem, amilyen dumák ott elhangzanak, hát beszarás. Utána sem ül le, minden a helyén van, tényleg. Ez már lehetett volna hosszabb, megérdemelte volna.

The Majestic: Darabontnak maradnia kellett volna a King feldolgozásoknál. Az utóbbi hónapokban újranéztem a Mistet, Shawshanket, Green Linet is, mind tökéletes filmek. Ez meg unalmas és érdektelen, még Jim Carrey sem tudta megmenteni számomra.

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Blasta
#64797
...mármint a Miami Vice

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#64796
Egyetértek, nekem is bejott nagyon

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#64795
Khmmm:

Thor.2011.720p.BluRay.x264-Felony
Thor<2011>BRRip XviD-ExtraTorrentRG
Thor.2011.1080p.BluRay.x264-SECTOR7

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#64794
Dark City

Érdekes/10

davidka003
#64793
Igen, pedig azt hittem ez is valami gagyi lesz.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#64792
ez a bill paxtonos, "démonos"?
az remek film
#64791
sztem is rendben volt az a jelenet
precision
#64790
"citromdíjas jelenet amikor lelövik a dokit akit 2 napja ismer a fõhõsünk, de odaszalad hozzá és olyan fejet vág mellette térdelve mintha az apja lenne"

úgy is tekintett rá, kb õ csinált belõle embert... elõtte egy loser volt csak...

Bazinga!

tigeroo
#64789
amerikaka pitány

thor, x-men 1st class, zöld lámpás bejött (fordított sorrendben ha rangsorolni kéne), ez nagyon nem, gyatra volt a megvalósítás sztem (citromdíjas jelenet amikor lelövik a dokit akit 2 napja ismer a fõhõsünk, de odaszalad hozzá és olyan fejet vág mellette térdelve mintha az apja lenne)
davidka003
#64788
Isten haragja

8/10
Jó film volt, misztikus thriller.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Totti5
#64787
Ennyi.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

CalebJoe
#64786
pedig a képregényben pont az az erõs a story de mivel hatalmas története van mindegyiknek ezért nehéz lenne belesûriteni 2órába
Tyler1
#64785
kijött a BDrip mirõl beszélsz? amúgy meg én sehol nem olvastam, h a látványt húzta volna akárki is, a CGI szép, iparos munka lett, de azonkívül vicc az egész történet.

#64773-ban pontosan le lett írva a legnagyobb hibája.

moziban meg látványfilmet? az, persze. a fakó, színtelen, életlen vásznon, a full képhibás filmtekerccsel...

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Totti5
#64784
Ezek a szuperhõsös feldolgozások, amik mostanában nagyon népszerûek lettek, egyike sem pályázik az év filmjére. Korrekten meg vannak csinálva, bitang látványosak és ennyi. Aki a hûdefaktort keresi a storyban, az neki se kezdjen ezeknek, aki szórakozni szertne annak pedig egy kellemes másfél óra.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#64783
Az Asgardos részek látványosak voltak tény, de maguk a jelmezek szerintem nagyon gagyik, és ebbõl kifolyólag elég nehéz komolyan venni (szvsz).
Mielõtt valaki nekem esne, nem camos meg cinedubos fost néztem

precision
#64782
+1

semmi gond nincs a Thor -al, megállja a helyét a képregénymúvik között
(ja és én is moziban néztem)

Bazinga!

Dynamic
#64781
Há' már nem azért de annyira látszik, hogy kijött a Thor valami junoszty+cinedubban. Az hogy kijött egyáltalán az a rakás értékelésbõl látszik, a lehúzás meg tipikus példája annak, miért jobb moziban látványfilmet nézni(vagy legalábbis jobb minõségben, egy legalább alap házimozin).
Nos, például az Asgardos részek-fõleg a csaták-igencsak látványosak voltak, és az audió is odabaszott. Közel sem azt mondom, hogy az év filmje, de ilyenkor látszik, mennyire más amikor moziban nézek egy filmet és mennyire más, amikor egy 50 centis elmosódott valamit.