Filmek, amiket most láttunk...
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Zene nélkül mit érek én?
http://videodrome.freeblog.hu/
A Kynodontas-t meg szerintem meg kell nézned 😊
Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene
Egy drámát kerestem ma estére, elõtte abszolút semmit nem tudtam a filmrõl, most hallottam róla elõször.
Két dolog ami nem tetszett:
1: a zenéket nem értettem benne. Volt amikor nagyon passzoltak, volt amikor teljesen összezavart, mert a jelenet hangulata nálam teljesen más ingereket váltott ki, mint amit a zene sugárzott. Ezenkívül kurvára zavart, hogy a Social network egyik soundtrackjét rakták bele az egyik jelenetbe. Akaratlanul is Eisenberg jutott eszembe, ahogy ül a gép elõtt...
2: a vége nem tetszett.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Szóval jobb film is lehetett volna.
7.5/10
ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
rég láttam ilyen bugyuta, gagyi képregényfilmet. Vér gagyi volt az egész. Facepalm.
Az elsõ másfél óra áttekerhetõ, felesleges jelentek garmadája. Az utolsó 1 óra élvezhetõ, de pár perc után a falat kapartam a "hejj de epikus" zenétõl. A történet viszonylag jó volt, de ahogy az elején belekeverték a Földet az vicc.
Lebouf meg a szõke csaj nem tudom miért volt a filmben. Amúgy csak nekem volt olyan érzésem, mint a Transformers 2-t nézném újra?
4/10
visszaolvasgattam a topikban és eléggé meglepõdtem. mi a jó istent néztek azok, akik 1/10-re értékelték ezt? ez a film úgy zseniális, ahogy van. látszik, hogy Snyder sokat merített animékbõl. én vele rendeztetném az összes anime-feldolgozást, nagyon passzol hozzájuk a stílusa.
Pszichothriller, végig fent tartja a feszültséget, pár érthetetlen cselekedettõl eltekintve (amit a fõszereplõk mûvelnek) nagyon jó film.
8/10
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Itt ajánlotta valaki, hogy ha be akarom szaratni barátnõm akkor ez nyerõ.. hát, jól beszartam párszor én is 😄 nálam 8/10, rég láttam ilyen jó fosatást, bár ritkán is nézek. Ha esetleg valakinek még lenne ilyesmi a tarsolyában az bátran megdobhatna vele!
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Más: azért a No Country for Old Men utolsó 5 perce szerintem fontos, pont abban van összefoglalva az egész film lényege, amit "érteni kell". Mert ez azért jóval több ám, mint egy táska pénz története, és ez nem belemagyarázás, ahogy sokan szeretik mondani. Csak nagyon röviden és borzasztó felületesen: azt meséli el, hogy az öreg seriff hogyan éli át a felismerést, hogy mai világból kikopott teljesen minden olyan érték, ami korábban meghatározta a létezést... mint pl. a becsület vagy a tisztesség. Ezért emlegeti az apját és a vele kapcsolatos álmát, ahol az öreg mutatja az utat neki a sötétségben, számíthat rá, stb.
Ezek ott vannak a filmben, csak nincsenek szó szerint kimondva. Ha valaki ezeket nem látja meg benne (nem mondom, hogy te nem láttad, nem tudom), akkor nem csodálom, ha 6-7 pontot ad csak a filmre, bár a stílus és a színészi játék miatt akkor is megérne egy 8-9-et minimum, de ezt már mindenki döntse el maga.
Viszont amit itt alattam írtak, miszerint a No Country... unalmas lenne és KISZÁMÍTHATÓ(??!!)... Ez most komoly? Látni lehetett az összecsapásokat? A fõhõs sorsát??? A fõhõs feleségének a sorsát? A pénz sorsát? Mit lehetett kiszámítani ebben a filmben? Szerintem semmit.
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
Leszartam a storyt, csak a hangulatra figyeltem, és nagyon elvitt a film. Ez tulajdonképpen egy musical frankó zenékkel, és látványos jelentekkel.
Szerettem!
Mindenki egekbe magasztalta de amikor megnéztem hatalmasat csalódtam.
Hosszú,lassú,vontatott,kiszámítható.Ezeket éreztem a nézése közben.
Alig adtam rá pár pontot.
Nekem is újra kellene néznem hátha most jobban bele tudom élni magam.
Azt mondta a haverom, hogy "magnolia 2" a film. Tehat ha ahhoz a filmhez hasonlitja akkor tudom mirol beszel es valszeg nem fog tetszeni.
De ezt mar mind leirtam.... tehat tessek felfogni es nem baromsagokat irkalni es leirni meg 4 szer,hogy en elore eldontottem mi lesz.
Igen, ujra neztem es nem ertem miert huztam le annyira. 2008 ban 3/10? adtam neki ppff.. sokkal jobb volt nala!
( Nem szivtam be, mielott vki hulyenek nez.)
Ket dolog lehet a hatterben; akkor mindenki 10/10 adott ra. Majd mikor megneztem valoszinuleg hatalmasat csalodtam benne. Igazabol a film teljesen jo a vegeig, SEMMI bajom nem volt az egesszel az utolso 5 percig. A befejezes volt az aminel ugy ulhettem, hogy WTF? De szamomra kozel sem volt OMFG film "behugyozok oromomben mint egy tacsko" mint pl riddick anno es igazabol nekem semmi bajom ha neki ez 10/10.
Az viszont komoly, hogy ilyeneket irt riddick mert nekem az Alien vs. predator jobban bejott; "de olyannak nem, aki szerint az AvP:R jobb, mint a No Country for Old Men, mert az az én szememben egy igénytelen kutya."
(gyk: baromira szeretem az egesz alien sorozatot... annyira, hogy nalam mindegyik resz 10/10, meg a harmadik is amit masok lehuznak)
Ugyhogy annyit tudok mondani, hogy valoszinuleg az ilyen beszolasok miatt kezdtem el jobban es meg annal is jobban utalni a filmet. Pedig teljesen jo.
7/10 a jelenlegi allas szerint.
majd ha ven kutya leszek es jobban aterzem az oreg zsaru erzelmeit talan lesz majd 10/10 is.
*Szvsz ezen a filmet nincs mit nem erteni. Kuuurvara nem volt egy nagy fejtoro a sztori.
Hát nem tudom, többféle nyitójelenettel jött ki ez a film? Mint a Paranormal activity befejezései? Mert hogy egyáltalán nem volt egetrengetõ. Egy buszmegálló jobban felizgat, mint a nyitójelenet...
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
Ez a film az elsõ afro-amerikai búvár, Carl Brashear élettörténetét és sikersztoriját dolgozza fel, aki az '50-es évek Amerikájának rasszista környezetében hihetetlen megpróbáltatások után elérte, hogy õ legyen az elsõ fekete "Master Chief" fokozatú búvártiszt.
Mindezt Cuba Gooding Jr. és Robert De Niro tálalásában.
Nem zengek ódákat róla, egyszerûen fantasztikus film, egy igazi hõseposz, aminek minden egyes percét élveztem.
Az egyetlen kérdésem, hogy Cuba hogy süllyedt le azóta ennyire, az Oscar díjas színészbõl mára csak egy utolsó zs kategóriás tucatszínész lett. Sajnálom csórit, én nagyon csíptem mindig is, remélem egyszer még visszatalál a helyes útra.
9/10
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Jó volt.Nem egy lagymatag romantikus film...
Kihozták belõle az állatot....pedig nem számítottam rá.
A valóság az, ami akkor sem tűnik el, ha már nem hiszünk benne.
ritka lesz az aki pluszban lesz szerintem 😊
Bazinga!
én általában úgy nézek filmet, hogy ha itt több a pozitív értékelés róla (5nél több mondjuk) akkor berakom a "nézendõk" listába, és onnan kiválasztom mindig ami a legjobban érdekel imdb -s egymondatos leírás alapján
Bazinga!
a legjobb szó rá szerintem az, hogy 'Európai' 😊
tényleg hibátlan film, szerintem
Bazinga!
http://videodrome.freeblog.hu/
Bazinga!
én anno végig se néztem, hogy ne lõje le a jeleneteket, aztán szépen el is raktároztam magamban vmi komolyabb Transporter utánzatnak. ha vki úgy ül be elé, hogy ez az egyetlen ismerete a filmrõl, akk nem csodálom ha csalódik.
arról nem is beszélve, hogy ezt tetézve, a film egész komoly feszültséggel kezd.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
A Drive szerintem a rendezõ egyik 'legkönnyebb' (A Valhalla Rising pl. nagyon alter mozi, azt nem igazán tudtam szeretni, de a többi remek) filmje, ami egyben a leghangulatosabb is ( pedig a többinek is hihetetlen atmoszférája van). Nem tudom, hogy a Drive-e a legjobbja a dán rendezõnek, de engem pont azért fogott meg legjobban , mert mostanában a filmek atmoszférája tud legjobban magához láncolni, a Drive-ban ez pedig valami csodálatosan nagy szerintem.
A Pusher trilógia egyébként kézikamerás, minden gengszterromantikától mentes módon mutatja be Koppenhága alvilágának egy szeletét (mindig egy emberre koncentrálva), remek, kiegyensúlyozott trilógia.
A Valhalla Rising kicsit már talán tényleg átfordult öncélú mûvészkedésbe, ez nem is nagyon tetszett, de pl. a Bronson az zseniális volt, a rendezõ kis Mechanikus Narancsa egy zseniális Tom Hardy-val ( Ha csak fele ennyire lesz jó az új Batman filmben, már nagy élmény lesz látni a játékát).
A Bleeder és a Fear X fele még hátravan, így azokról nem nyilatkozom. 😊, de Refn elég nagy kedvencem lett... ( Egyébként pont a Drive kapcsán figyeltem fel rá)
http://videodrome.freeblog.hu/
Azt hittem, ez a topik többek között erre is alkalmas.
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
Tudom, nehéz ügy, amikor a szívedhez közelálló filmrõl negatív véleményeket olvasol, de a film is, mint minden más mûvészet, szubjektív dolog. Valakinek a Nagy Piros Négyzet címû festmény a mûvészet netovábbja, számomra meg csak egy jól sikerült hoax.
Tudod hány olyan "kedvenc" filmem van, amiért kaptam/kapok hideget-meleget? Nem kell velük foglalkozni, csak el kell fogadni, hogy vannak más vélemények is.
Amit te egy kicsit túlzásba viszel, hogy mindenkit ostoba bunkónak tartasz, aki negatív véleménnyel van a Drive-al kapcsolatban.
Ne tedd, és ne is erõltesd rá a saját véleményed másokra, erre valók a politikusok meg a papok.
Neked tetszett, kész. Örülj neki, vedd meg DVD-n, nézd sokat, de nehogymár én legyek a hülye, mert nekem nem tetszett.
De persze nekem úgy nincs gondom,csak már tényleg,ha valaki ellent mer mondani,hogy márpedig ez a film nem jön be,akkor..azonnal monnyon le!!! Ez az évezred filmje és kész! Jah nem csak 2. a No country után! 😊
Go Jeff Go!!!!