Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

precision
#65300
pláne úgy, hogy a 3 legnagyobb feliratos oldalt linkeltem neki, ahová már csak be kell írnia amit keres 😊

#65298: teljesen nyugodt vagyok 😊

Bazinga!

TaRka0107
#65299
Azért valld be, hogy tényleg túlzás volt amit írtál.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

tommygear
#65298
nyugalom felmegy a vérnyomásod
precision
#65297
akkor adj neki direkt linket az .srt -hez, és máris felhozod a béka segge alatt lévõ "sg színvonalat"

Bazinga!

tommygear
#65296
hát igen, sg színvonal...
#65295
Nemrégiben néztem az Animal Kingdom c. filmet. Na, ilyen beteg cuccot rég láttam már. A sztori alapvetõen jól fel volt építve, a mondanivaló is átjött, de
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hogy mindenki mekkora beteg állat volt ebben a sztoriban! A párbeszédek pedig néhol baromi idegesítõek voltak. És a cselekmény is annyira hátborzongató volt...pl. mikor a nagyi ki akarja nyíratni az unokáját, vagy mikor a nyitójelenetben a srác ül a tv elõtt és a halott anyja mellett nézi a vetélkedõt

A színészek viszont zseniálisak és a fõhõs kiscsávó is nagyon jó
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A sztori végéig nem tudtam eldönteni, hogy felfogja-e a dolgok súlyát.A záró jelenet pedig fenomenális...õrült világban élünk, bummm! Na az ütött!
Amikor néztem nagyon felidegesített, most így utólag egyre jobban tetszik. 7/10

Yippee-ki-yay, motherfucker

precision
#65294
szabad kérdezni...
csak nem nagyon szoktunk ilyesmikkel foglalkozni

amúgy is google...

(feliratok.hu, hosszupuskasub.com, opensubtitles.org... ha ezeken nincs és google -el sem találsz, akkor mi sem fogunk tudni segíteni)

Bazinga!

#65293
The Veteran (2011)

Huh, ez nagyon jó volt, minden szempontból.

dragon11
#65292
jahm hogy itt már kérdezni sem szabad, bocsi..😊

tigeroo
#65288
jah mint a jenki zulu c. filmben amikor fõhõsünk telibe találja az egyik szereplõt majd elkiáltja magát hogy "BIKASZEME" <#idiota>
precision
#65287
pláne akkor kiváló ez a módszer ha szokás szerint durva félrefordítások vannak a filmben 😊 ilyenkor a rossz fordítás rögzül beléd, ami nem túl szerencsés

Bazinga!

TaRka0107
#65286
Ez igaz, jó módszer lehet😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Tyler1
#65285
Szuper haver

Brad Bird egyik kevésbé ismert rajzfilmje(pedig ahogy nézem szinte csak pozitív kritikákat kapott), ami egy kisfiú és egy robot barátságáról szól a Hidegháború idejében. Aranyos, vicces, érzelmes történet, egyetlen hibája, hogy talán kicsit rövidre sikerült. Mindenképpen felüdülés a mai futószalagos animációhányadékok között.
7/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

CSOCSO
#65284
Green Lantern

Tudom, hogy mesekonyv atirat de ez kisse gagyinak tunt nekem. Semmi meglepo nem volt benne. Minden kiszamithato volt. Mikor Hal felment az urbe es a meteorok koze bement mar egyertelmu volt mi lesz a vege.
Nekem semmi bajom azzal, hogy miket kepzelt es hozott letre a gyuru erejevel. De sajnos nem nyugozott le egyaltalan.

5.5/10 szerintem ennyit megerdemel


Hegi90
#65283
vizsga elõtti nap inkább csak dumálgattunk (angolul), vizsga napján meg lazultunk
de ha te a hallás utánit érzed gyengébbnek, akkor nyilván az a fontosabb 😊

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

tigeroo
#65282
vagy még ajánlom azt a módszert hogy:

ha volt olyan film aminek már nagyjából vágod a szövegét kívülrõl (mittomén bud spencer filmek stb. vagy személyes kedvenced) azt nézzed megfele angol felirattal. nálam így "egybe égett" a kettõ aztán így hamar megtanultam a kifejezéseket
TaRka0107
#65281
??<#wilting>

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#65280
A szopatás nem véd meg az ekcémától. http://inforadio.hu/hir/eletmod/hir-459074
TaRka0107
#65279
Azt hittem elég hülye ötlet filmet nézni elõtte angolul, azt hittem lebasztok majd, hogy inkább üljek rá a tételekre, de akkor sokan ezt csináltátok😄 Régi angol tanárom mondta, hogy nézzünk filmet angolul angol felirattal😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Hegi90
#65278
Sorozatnak ajanlom az It's always.sunny in Philadelphia-t. Amelett, hogy rohadt vicces, egy evad megnezese utan mar elmondhattam, hogy nincs szuksegem tobbe feliratokra 😊

Am mi nyelvvizsgara valo keszuleskor anno family guyt neztunk.

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

TaRka0107
#65277
Oké. Biztos megnézem<#worship>

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

szucsy89
#65276
Nem lesz az. Viszont attól még nagyon jó film...
TaRka0107
#65275
Kösz. Remélem izgalmas lesz azért😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

TaRka0107
#65274
Lehet az lesz, csak holnap osztályozózok😄DDDDD
Valami filmet tudnál mondani?

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

CSOCSO
#65273
king's speech
stargatelost
#65272
Ilyen szempontból egy sorozattal jobban jársz, egy évad alatt rengeteg dialógus van 😊 (Én pl. a How I Met your Mother akkor még három évadát daráltam le angol nyelvvizsgára való felkészülés gyanánt - meglett 😊 )

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

TaRka0107
#65271
Üdv!

Tudnátok ajánlani egy olyan filmet amiben inkább a beszéd játszik közre, tehát ne az legyen mint egy horrornál hogy csak sikítozások meg ordibálások? Angolból osztályozó vizsgázok az elõre hozott érettségi miatt, és azért akarok nézni filmet angolul😄DD

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Hegi90
#65270
Tudod anélkül is lehet egy film zenéje "nem megszokott", vagy "nem sablonos", hogy ténylegesen oda is illik a jelenet hangulatához.


Nem mindenhol van így a filmben, de kétszer is volt olyan, hogy megnéztem nem fut-e a háttérben valami progi vagy egy másik videó, mert egyszerûen csak összezavart, hogy más érzést sugárzott a szerepelõ, mint amit a zene.

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

dragon11
#65269
Köpök a sírodra / I Spit on Your Grave

Rettenetesen jól indult az eleje, élveztem mert valóság alapja lehetett.. de a közepétõl nagy csalódás a film. A fõszereplõ teljesen megváltozott tulajdonságai lerobombolta a lassan felépített hangulatot.


Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hihetetlen mennyire nincs valóságalapja az egésznek a
2.felétõl, amikor a nõ kitervelte az egész megbüntetést..


Így tekintetbe véve az elejét maximális jóindulattal kap egy: 5/10-et.

#65268
Sziasztok !

Tudnátok segíteni, hogy honnan tudnám beszerezni, letölteni digitális formában, ezt a régebbi filmet?

A FILM

Akár privát üzenetben is írhattok.

köszi

ASTERIX és TALPRAESETT TOM képregényeket vásárolnék és ELADNÉK!

Effe88
#65267
Transformers 3
4/10 látvány fasza de ez nekem kevés
összecsapott szar...

dragon11
#65266
köszi, de

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nCoren lehetetlen megtalálni, annyi torrentet hoz fel pedig még F betû sincs benne.. most töltöm torrentzrõl majd kiderül tényleg az-e. köszi még1x!

CSOCSO
#65265
elolvastam meg egyszer.... mar ertem. Azt hittem azt irod, hogy hans zimmernek koze van a drivehoz.
#65264
"...imádom Hans Zimmert, imádom Trevor Rabint, de idén már 2 film is volt..."

Csocso, ha még mindig nem érted, leírom angolul. 😄
Tatyla
#65263
The mechanic
birom a Statham filmeket úgyhogy ez sem volt rossz 8/10


Bad Teacher
hát ööö elég bugyuta film jobbat vártam 6/10

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Bucser
#65262
vicc, hogy ez a szám rajta van a Lincoln lawyer OST-n is😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

stargatelost
#65261
Ha tudod az évszámot, úgy már könnyû keresni. F (2010), pl. torrentzen ott is van egy bdrip belõle.

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

precision
#65260


meg kéne nézni még egyszer a filmet 😊
jöhetne valami HD verzió lassan... 😊

Bazinga!

#65259
Egyetértek.
Számomra már a 2. rész is unalmas volt, de a 3. rész szerintem még azon is túltett. Hiába a látványos jelenetek (ami sokszor már áttekinthetetlen), majdnem elaludtam rajta, pedig nem szokásom😊

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

precision
#65258
Transformers 3: Dark of the Moon

elég gyenge lett... csalódtam a filmben...

4/10 avagy nem minden a CGI

Bazinga!

CSOCSO
#65257
Zimmert en is imadom, de hogy jon a Drivehoz?
precision
#65256
ezzel nagyon nem értek egyet...
a nem sablonos nem egyenlõ azzal, hogy nem illik oda

a Drive soundtrackje hibátlan!

Bazinga!

davidka003
#65255

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Sir Quno Jedi
#65254
+1

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#65253
Ilyen szempontból meg kell védjem a filmet, mert a Soundtrack az valami elképesztõen hibátlan, és - legalábbis az én esetemben - az mentett meg a teljes unalomtól.

Imádom a jó filmzenét, imádom Hans Zimmert, imádom Trevor Rabint, de idén már 2 film is volt (TRON: EVOLUTION, DRIVE) ahol kifejezetten felüdülés volt hallgatni a NEM MEGSZOKOTT dallamokat. Tisztelem, hogy ilyen bátran bevállalták a szakítást a normákkal.
CSOCSO
#65252
"Persze nem a megszokott, jól bevált, sablonos módon ment a zeneválasztás, mint az átlag hollywood-i filmben..."


ergo nem passzol oda😄
Seth
#65251
Borzalmas film és erre nem csak az imdb értékelésébõl jöttem rá, hanem saját bõrömön tapasztaltam 😄

PSN ID.: Beegabor

davidka003
#65250
Wing Commander - Az ûrkommandó

Ne higgyetek az IMDB-nek, korrekt kis film ez, én adok neki 8/10-et, nem untam, nem is volt full komoly érdemes volt megnézni.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

dragon11
#65249



Vlki nem vágja hogy melyik film ez? Annyi a neve h F..

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nCoren lehetetlen fellelni, mivel 3db karaktert be kell írni a kereséshez.. egyéb hely?



köszi <#worship>

tommygear
#65248
ez is egy vélemény